PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποτε θα υποστηριξει ο ποτες την Αργυρουπολη?



Braveheart1980
08-03-04, 12:11
Ημαρτον!Ποτε θα υποστηριξει ο πΟΤΕς την Αργυρουπολη με dsl για isdn?Απο το δεκεμβρη μπαινω στο σαιτ του οτεσσσοπ (www.ote-shop.gr το οποιο εχει παρεπτιτοντος πεσει τωρα(??)) καθε μερα αλλα τζιφος! Υπαρχει περιπτωση να υπαρχει διαθεσιμοτητα isdn στην περιοχη μου και απλα το σαιτ να λεει αλλα'ντ'αλλον? Να παω να τεσκαρω σε κανα οτεμαγαζο?

Bla1r
08-03-04, 14:08
Φίλε Αργυρούπολη μένω και έχω dsl over pstn. Αλλά βασικά κοιτάω που και που αν υπάρχει διαθεσιμότητα. Ε, τον Ιανουάριο είχε για κανα μήνα διαθεσημότητα για over isdn, πώς και δεν το είδες; Πάντως καλό θα ήταν να πάρεις ένα τηλ. στο τοπικό κατάστημα του πΟΤΕ(το οποίο ουσιαστικά είναι στην Ηλιούπολη) ή να πας εσύ ο ίδιος. Εγώ βασικά είχα αναγκαστεί να πάω σε pstn για να βάλω dsl, αλλά εδώ και καιρό ούτε αυτό μπορείς να κάνεις αφού δεν υπάρχει διαθεσιμότητα. Υπομονή. :)

Braveheart1980
08-03-04, 14:16
Καταλαβα.Καλα κρασια!!

Bla1r
08-03-04, 16:15
υπάρχει βέβαια και η πιθανότητα της μετανάστευσης :wink:

Neoklis7
28-09-04, 01:30
Τι γινεται με την διαθεσιμοτητα "DSL over ISDN" στην Αργυρουπολη; Αυριο υποτιθεται θα με παρει τηλ ο ΟΤΕ (ελπιζω οχι πολυ πρωι :lol: ) για να κλεισω ραντεβου για να ερθουν να μου βαλουν ISDN.
Στο καπακι θα βαλω DSL (onDSL 384) (αν υπαρχει).

WHERE IS MY DSL??? :evil: :evil: :evil:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! :shock: (ο ψυχακιας κ' έτσι)

@ ADSLgr.com All rights reserved.