PDA

Επιστροφή στο Forum : SNR και ο,τι να 'ναι κλειδωμα



stelios1981
14-04-11, 09:04
καλημερα.ειχα γραψει και σε αλλο thread προχθες(σχετικα με τα γλυκα νερα που ειχε προβλημα ενα παιδι)και ειχα αναφερει οτι ειχα κι εγω προβλημα στα πατησια με την συνδεση μου(24αρα).για οποιον δεν το ειχε δει ειχα αναφερει οτι επεσα στα 1024.πηρα οτε αλλα δεν ηξερε κανεις τιποτα,ωσπου λιγο μετα τις 8 το βραδυ επανηλθαν ολα στα φυσιολογικα επιπεδα.ωστοσο απο χθες το μεσημερι μεχρι πριν καμια ωρα που εφυγα απο το σπιτι για το γραφειο μου το προβλημα παραμενει.ποιο ειναι το προβλημα αυτη την φορα?snr στο 19(ενω μεχρι προχθες ηταν παντα στο 9 σταθερα)και κλειδωμα στα 12.ξερει καποιος αν γινονται εργασιες στο δικτυο του οτε?ευχαριστω

silegav
18-04-11, 22:06
Γενικά μου φαίνεται πως εδώ και 2-3 μέρες ο ΟΤΕ την έχει ακούσει λίγο. Το πρόβλημα συνεχίζεται ή το έχεις ακόμα;

marios32
19-04-11, 04:18
Εγώ έχω 15... αν είναι ποτέ δυνατόν δηλαδή...

stelios1981
19-04-11, 08:32
λοιπον,χθες πηρα τηλ στις βλαβες του οτε(αφησα ενα λογικο χρονικο περιθωριο προκειμενου να εκαναν κατι απο μονοι τους αλλα δεν..)και τους ενημερωσα για το κλειδωμα μου στα 12 και για το snr μου και μου απαντησαν οτι δεν δικαιολογειται κατι τετοιο.μαλιστα ενας τεχνικος που με πηρε μια ωρα μετα δεν ηξερε να μου απαντησει για ποιον λογο επεσα στα 12.τελος παντων ειμαι οκ τωρα.κλειδωμα στα 16κατι και snr στο 9,οπως ημουν και πριν δλδ.καποια πατατα μαλλον ειχαν κανει οπως την προηγουμενη εβδομαδα που εριξαν καποιους 24αρηδες στο 1mbit.απλα για ενημερωση σας.

@ ADSLgr.com All rights reserved.