PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο ΟΤΕ σε Wind λογαριασμος



npil
19-04-11, 21:34
Καλησπερα παιδια.

Επιτελους αλλαξα παροχο πρωτη φορα και απ ΟΤΕ ηρθα wind Το ευχαριστο ειναι οτι στον ΟΤΕ κλειδωνα στα 9500/500 ενω στη wind 14200/1024.Δεν ειναι υπεροχο?

Τελως παντων ολα καλα.
Θελω να ρωτησω κατι με τον λογαριασμο του Οτε μου ηρθε αρχες μηνα και εχει να προπληρωσω το παγιο για Απριλιο-Μαιο και μετα μου ηρθε επιστολη οτι επειδη θα γινει φορητοτητα θα μου ερθει εκκαθαριστικος.Η ενεργοποιηση στη wind εγινε 19/4 ,Αρα απο 19/4 μεχρι τελος Μαιου δεν εχω παγιο Οτε και ετσι λογικα θα ειναι και η εκκαθαριση μου.

Να τον πληρωσω τον ΟΤΕ τωρα και να περιμενω την εκκαθαριση ή να μην πληρωσω καθολου τωρα και οτα ερθει η εκκαθαριση να πληρωσω την διαφορα?


Θα υπαρξει προβλημα αν δεν τους πληρωσω?

Ετυχε σε κανεναν αυτο?

Ευχαριστω:)

baskon
19-04-11, 21:37
Καλησπερα παιδια.

Επιτελους αλλαξα παροχο πρωτη φορα και απ ΟΤΕ ηρθα wind Το ευχαριστο ειναι οτι στον ΟΤΕ κλειδωνα στα 9500/500 ενω στη wind 14200/1024.Δεν ειναι υπεροχο?

Τελως παντων ολα καλα.
Θελω να ρωτησω κατι με τον λογαριασμο του Οτε μου ηρθε αρχες μηνα και εχει να προπληρωσω το παγιο για Απριλιο-Μαιο και μετα μου ηρθε επιστολη οτι επειδη θα γινει φορητοτητα θα μου ερθει εκκαθαριστικος.Η ενεργοποιηση στη wind εγινε 19/4 ,Αρα απο 19/4 μεχρι τελος Μαιου δεν εχω παγιο Οτε και ετσι λογικα θα ειναι και η εκκαθαριση μου.

Να τον πληρωσω τον ΟΤΕ τωρα και να περιμενω την εκκαθαριση ή να μην πληρωσω καθολου τωρα και οτα ερθει η εκκαθαριση να πληρωσω την διαφορα?


Θα υπαρξει προβλημα αν δεν τους πληρωσω?

Ετυχε σε κανεναν αυτο?

Ευχαριστω:)

Τι προβλημα δηλαδη;Θα σου κοψουν το τηλεφωνο:twisted:; Οχι βεβαια...
Περιμενε να ερθει ο εκκαθαριστικος και πληρωνεις μετα...Αντε να σου βαλουν 1-2 ευρω τοκους παραπανω επειδη αργησες...Τουλαχιστον θα εισαι σιγουρος οτι δε θα γινει κανα μπερδεμα

@ ADSLgr.com All rights reserved.