PDA

Επιστροφή στο Forum : intraconnect και pl@net1



vfragos
25-04-02, 23:06
Γειά χαρά σε όλους,

Σήμερα το απόγευμα έκανα αίτηση στο Radiocomm Status (μεταπωλητής της pl@net1 η οποία με την σειρά της είναι μεταπωλητής της
Intraconnect.) και ζήτησα μερικές διευκρυνήσεις. Απ' ότι μου είπε η κα. Όλγα Μακρή, δεν χρειάζεται να περάσει τεχνικός του
ΟΤΕ για την γραμμή, η εγκατάσταση θα γίνει κατευθείαν απο τεχνικό της Intraconnect και χρησιμοποιούνται τα υπάρχοντα χάλκινα καλώδια και όχι κάποιο καινούργιο όπως διάβασα κάπου. Η τεχνική υποστήριξη θα παρέχεται όπως μου είπε από την Ιntraconnect.
Όσον αφορά το είδος xdsl που παρέχεται μου είπε ότι είναι adsl (βέβαια μου είπε ότι εάν θέλω περισσότερα στοιχεία να επισκεφτώ το site της Intraconnect.)
Τέλος επέιδη πάλι κάπου διάβασα ότι η σύμβαση σε δεσμέυει για 1 έτος αυτό δεν ισχύει, στους όρους αναφέρει ότι είναι αορίστου χρόνου.Μάλιστα μου είπαν ότι έχεις το δικάιωμα να αλλάξεις και το πακέτο αλλά δεν ήταν σίγουρη μετά από πόσο δίαστημα (μάλλον μετά από 2 ή 4 μήνες.)
H μου είπε η εγκατάσταση θα γίνει σε 20 έως 30 ημέρες.

NeK
26-04-02, 01:14
Ναι και εμένα μου είπε πάνω κάτω τα ίδια όταν έκανα και εγώ την αίτηση η κυρία μακρή.


Πάντως όσες μέρες και να κάνουν... I CAN'T WAIT :)

panos
30-04-02, 14:32
kala ola auta alla na doume pote 8a valoune kanena komvo parapanw....

:roll: :roll: :roll:

TuRRiCaN
08-05-02, 11:09
Hi
Ti ginetai me to payment? Roto giati se emena ekei pou pira til mou zitisan OPOSDIPOTE pistotikh karta. Ostoso, den to dextika me apotelesma eno ipostirizetai i perioxh mou (n. kosmos) na eimai blokarismenos logo autis tis apaitishs tous.

NeK
08-05-02, 17:19
Απο ότι ξέρω μπορείς και να το κάνεις και με τραπεζικό λογαριασμό! Εκτός αυτού κάτι άκουσα οτι θα μπορείς να δίνεις και στην ίδια την εταιρεία μετρητοίς, αλλά κατι πέραν τούτου δυστυχώς δεν γνωρίζω.

panos
09-05-02, 09:10
Kai emena mou eipe ola ta parapanw
mou tonise omws oti h pklhrwmh 8a ginetai mesw pistotikhs kartas, den yparxei allos tropos.
metrhths plhrwnetai mono o texnikos pou erxetai gia thn egatastash (65 €)

:roll: :roll: :roll:

LoStRe
26-05-02, 12:41
Epeidh kollisa...posa $$ prepei na skaseis sunolo gia thn dsl??!?! 65 Euro ston Texniko...posa alla xreiazontai??

p.s. Pagrati paizei dsl??

MaJunior
27-05-02, 03:23
Katarxhn xairetismata se olh thn palioparea, olous edw sas blepw. Pagkrati den paizei akoma gia idiwtes, alla epeidh yparxei periptwsh na orizoun tous dhmous analoga me ta thlefwnika tous kentra de xaneis tpt na rwthseis gia thn akribhs dieuthynsh pou se endiaferei. Epishma kalyptoun Xalandri, Maroussi, Ameplohpous kai Peiraia (kentro).

@ ADSLgr.com All rights reserved.