PDA

Επιστροφή στο Forum : Εκπτωση 50% σε λογαριασμο?



therock003
21-04-11, 19:02
Πηραν σημερα απο τον ΟΤΕ και ειπαν κατι οτι επειδη υπαρχουν 2 γραμμες στο ονομα μας δικαιουμαστε 50% εκπτωση... ΚΑτι τετοιο μπακαλιστικα μου ειπε ο πατερας μου αλλα επειδη αυτος δεν τα καταλαβαινει καλα και εγω δεν εχω ιδεα περι τετοιας προσφορας, μηπως ξερει κανεις τι παιζει?

Αυτο που ξερω ειναι οτι εχουμε μια γραμμη στο σπιτι και μια στο γραφειο, με ιντερνετ. Απο κει και περα υπαρχει κατι που να πλησιαζει αυτο που περιεγραψα στις πρωτες γραμμες?

Georgevtr
21-04-11, 19:23
Ειδική προσφορά για σένα?Μακάρι.

alex24
21-04-11, 19:24
Δεν εχει ακουστει κατι τετοιο απο καποιο μελος ή απο τον ΟΤΕ

προσεχε γιατι κανει κατι κουτσουκελες η cosmoline λεγοντας οτι ειναι εταιρια του ΟΤΕ και κανει αιτησεις για το δυκτιο της και μετα δεν θα ξερεις που εισαι

therock003
21-04-11, 19:58
Βασικα ο ΟΤΕ θα τανε γιατι τους εδωσε ο πατερας μου το κινητο μου, και ειδα το μεσημερι μια αναπαντητη απο 13888...

Vitruvian78
21-04-11, 20:04
Πάρε τους ένα τηλέφωνο και θα μάθεις απο πρώτο χέρι....

ariadgr
21-04-11, 21:08
Πηραν σημερα απο τον ΟΤΕ και ειπαν κατι οτι επειδη υπαρχουν 2 γραμμες στο ονομα μας δικαιουμαστε 50% εκπτωση... ΚΑτι τετοιο μπακαλιστικα μου ειπε ο πατερας μου αλλα επειδη αυτος δεν τα καταλαβαινει καλα και εγω δεν εχω ιδεα περι τετοιας προσφορας, μηπως ξερει κανεις τι παιζει?

Αυτο που ξερω ειναι οτι εχουμε μια γραμμη στο σπιτι και μια στο γραφειο, με ιντερνετ. Απο κει και περα υπαρχει κατι που να πλησιαζει αυτο που περιεγραψα στις πρωτες γραμμες?


Οχι δεν υφίσταται τέτοιο πράγμα από ΟΤΕ.
Προφανώς ήταν αρλούμπες από call center άσχετο με τον ΟΤΕ (μεταπωλητή εναλλακτικού).
Δεν πιστεύω να έδωσε τίποτα στοιχεία ο πατέρας σου;

nkats_99
22-04-11, 14:57
Εχω την εντύπωση οτι αν έχεις 2 γραμμες στο όνομα σου στην 2η πληρώνεις το μισό πάγιο! Δεν είμαι όμως σίγουρος γι'αυτό πάρε ένα τηλ.

gcf
22-04-11, 15:40
Μπορείς να πληρώνεις για τη δεύτερη γραμμή τη μισή τιμή του connx 2mbps και να εναλλάσσεις την πρόσβαση ανάμεσα στις δύο γραμμές.
Αυτό δηλαδή. (http://oteshop.ote.gr/storefront/conn-x/internet/conn-x-2-/prodconnx_se_2h_tilefoniki.html)

karetsos
22-04-11, 16:12
αλλά δυστυχώς δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση και από τις δύο ταυτόχρονα, οπότε βολεύει σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις...

therock003
22-04-11, 23:07
Μπορείς να πληρώνεις για τη δεύτερη γραμμή τη μισή τιμή του connx 2mbps και να εναλλάσσεις την πρόσβαση ανάμεσα στις δύο γραμμές.
Αυτό δηλαδή. (http://oteshop.ote.gr/storefront/conn-x/internet/conn-x-2-/prodconnx_se_2h_tilefoniki.html)

Δεν το πιανω. Δλδ τι ισχυει τελικα και σε ποιες περιπτωσεις συμφερει? Παντως καμμια απο τις γραμμες μου δεν ειναι 2mbps..

johnsruro
28-04-11, 15:26
τελικά πήρες τηλέφωνο να εξακριβώσεις τι ακριβώς ισχύει? Αυτή η προσφορά σημαίενι ότι μπορείς να μοιράζεις τη μία σύνδεση σε 2 χώρους? δε το πιάνω. Κι αν εισαι στο σπίτι δεν μπορείς να την χρησιμοποιείς από το γραφείο και τούμπα?

@ ADSLgr.com All rights reserved.