PDA

Επιστροφή στο Forum : ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ



ΓΙΩΡΓΟΣ
10-03-04, 21:41
:) Καλησπερα σε ολους,ειμαι νεος στο forum και ενδιαφερομαι για την τεχνολογια και την αποκτηση γνωσεων οσον αφορα αυτη τη νεα υπηρεσια.Για αρχη,πως μπορω να στησω κατι σαν δικτυο 3ων υπολογιστων και να εχω προσβαση και απο τους 3 με ADSL?Επισης κατα ποσο θεωρειται η tellas αξιοπιστος provider?Ελπιζω να εχω νεα,γεια χαρα σε ολους.

psyxakias
10-03-04, 21:44
Καλησπέρα και καλώς ήρθες.

Θα μπουν σε λεπτομέρειες οι 'συνάδελφοι' εδώ πιστεύω... αλλά γενικά χρειάζεσαι 1 switcher, 3 κάρτες δικτύου, 1 modem/router και καλώδια.

Όσον αφορά την tellas, αν και νέος provider μπορώ να πω ότι θεωρείται αρκετά αξιόπιστος και πλέον ο φτηνότερος στις 512 συνδέσεις. :)

ΓΙΩΡΓΟΣ
10-03-04, 21:54
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ PSYXACIAS,ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ MODEM,ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ!! Α!ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΙ,ΠΧ ON LINE GAMING ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?

JOTE
10-03-04, 23:50
[quote="ΓΙΩΡΓΟΣ"]....ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ!!.....


Από εδώ και πέρα ο psyxakias χρίζετε και επίσημα ο αρχιστράτηγος στο forum!! :) :)

Υ.Γ. πλακα κανω παιδια! Μην παρεξηγηθω..

psyxakias
11-03-04, 00:10
JOTE,

Τώρα που μπήκε στην πολιτική ο Θεοχάρης (Καληνύχτα Ζωη) πήρα εγώ την θέση του..

odd
11-03-04, 01:09
Αλήθεια τώρα που είπες Θεοχάρης, αυτός έληξε από το καλημέρα ζωή λόγω ασυμβίβαστου??? Ή μήπως το παίζει ...εθελοντής της καλήμερας ζωής??

PReD
11-03-04, 02:54
Μόνο που ξεφεύγουμε λίγο απο το θέμα.. :P

Γιώργο καλως όρισες στο forum καταρχάς...

Εγω θα πρότεινα το ALcatel 510(i) (το i είναι αν έχεις isdn)
Πρώτον γιατί είναι φθηνό (και σαν νέος χρήστης δεν νομίζω να ζητάς εξεζητημένα πράγματα) και δεύτερον είναι modem/router που έχει και 4θυρο hub επάνω και έτσι θα δεν χρειαστείς τίποτα άλλο...

JediMasterMANIAC
11-03-04, 12:42
[quote=ΓΙΩΡΓΟΣ]....ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ!!.....


Από εδώ και πέρα ο psyxakias χρίζετε και επίσημα ο αρχιστράτηγος στο forum!! :) :)

Υ.Γ. πλακα κανω παιδια! Μην παρεξηγηθω..
hehehehe :P στοχος του : να περασει εμενα :)

ΓΙΩΡΓΟΣ
11-03-04, 18:43
ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΘΑ ΤΑ ΨΑΞΩ ΛΙΓΟ.ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΠΟΡΙΕΣ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ.ΣΤΡΑΤΗΓΕ ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!! :D

PReD
11-03-04, 19:05
Άντε γιώργο με το καλό...

@ ADSLgr.com All rights reserved.