PDA

Επιστροφή στο Forum : ψηφοφορια cyta



TEO2202
28-04-11, 20:38
Αν θέλετε ας ψηφίσει ο καθένας αν είναι ευχαριστημένος από τη σύνδεση του στην cyta ;)

antonis556
28-04-11, 22:28
Αν θέλετε ας ψηφίσει ο καθένας αν είναι ευχαριστημένος από τη σύνδεση του στην syta ;)

Εξηγησε μου πως τα καταφερνεις και στον τιτλο του topic γραφεις σωστα το name της Cyta και μετα το καταστρεφεις ... :p

cranky
28-04-11, 22:30
Εξηγησε μου πως τα καταφερνεις και στον τιτλο του topic γραφεις σωστα το name της Cyta και μετα το καταστρεφεις ... :p
Πιθανόν, να το διόρθωσε κάποιος mod.

NiKapa
28-04-11, 23:47
Εξηγησε μου πως τα καταφερνεις και στον τιτλο του topic γραφεις σωστα το name της Cyta και μετα το καταστρεφεις ... :p

Εξηγησε μας προς τι το τοσο σπαμιν :rolleyes:

TEO2202
29-04-11, 00:01
Εξηγησε μου πως τα καταφερνεις και στον τιτλο του topic γραφεις σωστα το name της Cyta και μετα το καταστρεφεις ... :p

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: το διόρθωσα το σκότωσα χαχαχα :p

ilkou
29-04-11, 23:01
Για 22 euro που πληρώνω είναι μια χαρά:oneup::oneup:
Μπορώ να κάνω και υποχωρήσεις δεδομένου ότι η τιμή είναι πολύ χαμηλή
Πάντως θεωρώ ότι βρίσκεται σε καλό επίπεδο μέχρι στιγμής. Ελπίζω η είσοδος στην Αθήνα να μην τη χαλάσει.

TEO2202
30-04-11, 00:50
λιγο το τηλ. κεντρο μας τα χαλαει

ilkou
30-04-11, 16:31
λιγο το τηλ. κεντρο μας τα χαλαει

Τι ακριβώς σε χαλάει? Εγώ πάλι σε σύγκριση με τη HOL που είχα παλαιότερα πιστεύω ότι τουλάχιστον ασχολούνται μαζί σου αν και στις περισσότερες περιπτώσεις αυτοί από το τηλέφωνο δεν μπορούν να δώσουν λύση. Ακόμα και ο χρόνος αναμονής είναι πολύ μικρότερος σε σχέση με τις υπόλοιπες εταρείες. Άσε που όταν παίρνεις τηλέφωνο στην τεχνική υποστήριξη από δίκτυο cyta δεν σε χρεώνει.

TEO2202
01-05-11, 12:05
για το χρονο αναμονής λεω εγω καθε φορα περιμένω τουλαχιστον 15 λεπτα :(

ilkou
01-05-11, 12:08
για το χρονο αναμονής λεω εγω καθε φορα περιμένω τουλαχιστον 15 λεπτα :(

Εγώ πριν κάνα μήνα που τους έπερνα συνέχεια για ένα πρόβλημα που είχα το σήκωναν το πολύ σε 5 λεπτά. Αν και τις περισσότερες φορές το σήκωναν στα 2-3 λεπτά. Φένεται αυξήθηκαν οι βλάβες. Πάντως σε σχέση με τα 45λεπτα που περίμενα στη HOL και τα χρεωνόμουνα κανονικά είναι μεγάλη διαφορά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.