PDA

Επιστροφή στο Forum : Διάφορα Δωρεάν



chat1978
01-05-11, 00:38
Έχω διάφορα πράγματα που σύντομα θα πάνε για ανακύκλωση.
Αν τα θέλει κάποιος πραγματικά τα χαρίζω, αλλά καλό είναι αν δεν τα χρειάζεται πραγματικά να τα πάω για ανακύκλωση γιατί δεν ξέρω και τι ακριβώς δουλεύει.

Υπάρχουν

PS2 Mouse & Keyboard και κάτι καλώδια προεκτάσεις.
USB Ασύρματο Microsoft Mouse & Keyboard
Κάτι σκληροί δίσκοι IDE των 6 και 10 GB, νομίζω. Ο 6άρης σχεδόν σίγουρα τα έχει φάει τα ψωμιά του γιατί σφύριζε, ενώ τον 10άρι μου τον έδωσαν για αντικατάσταση που δεν αξιώθηκα ποτέ να κάνω.
Leadtech DTV2000 κάρτα για υπολογιστή. Ψηφιακά μόνο μέχρι MPEG-2.
Ένα χειριστήριο PS2 και το αντίστοιχο USB PC adapter.
Ένα tower με Pentium 2, πρώην κατεβαστήρι μου με δύο οπτικές συσκευές η μία μάλλον cd-r
Ένα external case για ide δίσκους με κάποιον δίσκο μέσα που δεν ξέρω τι είναι καν!

Προσωπικά τα θεωρώ όλα ακατάλληλα για χρήση, εκτός από το dekstop set USB ασύρματο και ίσως το external hd case. Απλά έχουν κάτσει καιρό σε αχρηστία και σκόνη που δεν ξέρω πόσο την παλεύουν.

Δεν ζητάω λεφτά για τίποτα, γιατί πιστεύω δεν αξίζει εκτός πιθανά από τα τελευταία δύο που ανέφερα.

Προσωπική μου γνώμη, καλύτερα να ανακυκλωθούν αλλά αν κάποιο τύχει και χρειάζεται κάτι πραγματικά τότε στην διάθεση του, αρκεί να έρθει από Χαλάνδρι!

stamka
01-05-11, 00:56
ενδιαφερομαι για
USB Ασύρματο Microsoft Mouse & Keyboard
Ένα χειριστήριο PS2 και το αντίστοιχο USB PC adapter.
Ένα external case για ide δίσκους με κάποιον δίσκο μέσα που δεν ξέρω τι είναι καν!

gge0rge
01-05-11, 01:16
Εαν αποφασισεις να τα μοιράσεις ενδιαφέρομαι για:

* USB Ασύρματο Microsoft Mouse & Keyboard
* Leadtech DTV2000 κάρτα για υπολογιστή. Ψηφιακά μόνο μέχρι MPEG-2.


ευχαριστώ

chat1978
01-05-11, 11:47
stamka οκ.
gge0rge οκ για την dtv2000 γιατί το άλλο το πρόλαβε ο stamka.

Ελπίζω αν δεν δουλεύουν μόνο να τα πάτε εσείς για ανακύκλωση

Oionos
01-05-11, 13:52
Leadtech DTV2000 κάρτα για υπολογιστή. Ψηφιακά μόνο μέχρι MPEG-2.

Αν την δινεις μονο και μονο επειδη παιζει μονο τα mpeg2 καναλια ισως πρεπει να αναθεωρησεις μια και 99% θα παιζει και τα mpeg4 απλα χρησιμοποιησε αλλο προγραμμα παρακολουθησης TV .
Mε το Windows Μedia enter π.χ. θα πρεπει να παιζουν λογικα σιγουρα και οχι μονο.

chat1978
01-05-11, 15:16
Αν την δινεις μονο και μονο επειδη παιζει μονο τα mpeg2 καναλια ισως πρεπει να αναθεωρησεις μια και 99% θα παιζει και τα mpeg4 απλα χρησιμοποιησε αλλο προγραμμα παρακολουθησης TV .
Mε το Windows Μedia enter π.χ. θα πρεπει να παιζουν λογικα σιγουρα και οχι μονο.

Ναι βασικά για αυτό και επειδή καιρό τώρα δεν έχω δει τηλεόραση στον υπολογιστή.
Αλλά αν μπορεί να παίξει mpeg-4 θα την κρατήσω.

gge0rge θα το κοιτάξω και θα σε ενημερώσω!

MessengerOfGood
01-05-11, 17:13
Έχω εξοπλίσει ένα φίλο μου που έχει σχολή οδηγών με μερικά παλιά PC ίσα-ίσα να τρέχουν το πρόγραμμα για εκμάθηση σημάτων. Θα ήθελα τα παρακάτω (αν δεν έχουν δοθεί) για να συμπληρώσω:

•PS2 Mouse & Keyboard και κάτι καλώδια προεκτάσεις.
•Κάτι σκληροί δίσκοι IDE των 6 και 10 GB, νομίζω.
•Ένα tower με Pentium 2, πρώην κατεβαστήρι μου με δύο οπτικές συσκευές η μία μάλλον cd-r

chat1978
01-05-11, 19:36
Έχω εξοπλίσει ένα φίλο μου που έχει σχολή οδηγών με μερικά παλιά PC ίσα-ίσα να τρέχουν το πρόγραμμα για εκμάθηση σημάτων. Θα ήθελα τα παρακάτω (αν δεν έχουν δοθεί) για να συμπληρώσω:

•PS2 Mouse & Keyboard και κάτι καλώδια προεκτάσεις.
•Κάτι σκληροί δίσκοι IDE των 6 και 10 GB, νομίζω.
•Ένα tower με Pentium 2, πρώην κατεβαστήρι μου με δύο οπτικές συσκευές η μία μάλλον cd-r
Οκ θα σε ενημέρωσω από αύριο πότε να βρεθούμε!

sugar7
02-05-11, 19:28
ενδιαφερομαι για το tower υπαρχει ακομα??? περναω και το περνω το συντομοτερο

chat1978
02-05-11, 20:04
ενδιαφερομαι για το tower υπαρχει ακομα??? περναω και το περνω το συντομοτερο

Μόλις παραδώσω στα παιδιά που σε έχουν προλάβει αυτά που θέλουν θα σου πω.
Βασικά το έχει ζητήσει ένα παλικάρι ήδη!

van62
02-05-11, 20:24
Εφυγε το tower???

chat1978
02-05-11, 21:43
Έχω εξοπλίσει ένα φίλο μου που έχει σχολή οδηγών με μερικά παλιά PC ίσα-ίσα να τρέχουν το πρόγραμμα για εκμάθηση σημάτων. Θα ήθελα τα παρακάτω (αν δεν έχουν δοθεί) για να συμπληρώσω:

•PS2 Mouse & Keyboard και κάτι καλώδια προεκτάσεις.
•Κάτι σκληροί δίσκοι IDE των 6 και 10 GB, νομίζω.
•Ένα tower με Pentium 2, πρώην κατεβαστήρι μου με δύο οπτικές συσκευές η μία μάλλον cd-r


Εφυγε το tower???


ενδιαφερομαι για το tower υπαρχει ακομα??? περναω και το περνω το συντομοτερο
Περιμένω να το πάρει ο MessengerOfGood!

........Auto merged post: Demelene πρόσθεσε 70 λεπτά και 58 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Έχω διάφορα πράγματα που σύντομα θα πάνε για ανακύκλωση.
Αν τα θέλει κάποιος πραγματικά τα χαρίζω, αλλά καλό είναι αν δεν τα χρειάζεται πραγματικά να τα πάω για ανακύκλωση γιατί δεν ξέρω και τι ακριβώς δουλεύει.

Υπάρχουν

PS2 Mouse & Keyboard και κάτι καλώδια προεκτάσεις.
USB Ασύρματο Microsoft Mouse & Keyboard
Κάτι σκληροί δίσκοι IDE των 6 και 10 GB, νομίζω. Ο 6άρης σχεδόν σίγουρα τα έχει φάει τα ψωμιά του γιατί σφύριζε, ενώ τον 10άρι μου τον έδωσαν για αντικατάσταση που δεν αξιώθηκα ποτέ να κάνω.
Leadtech DTV2000 κάρτα για υπολογιστή. Ψηφιακά μόνο μέχρι MPEG-2.
Ένα χειριστήριο PS2 και το αντίστοιχο USB PC adapter.
Ένα tower με Pentium 2, πρώην κατεβαστήρι μου με δύο οπτικές συσκευές η μία μάλλον cd-r
Ένα external case για ide δίσκους με κάποιον δίσκο μέσα που δεν ξέρω τι είναι καν!


Έχουν δοθεί όσα έχω σβήσει

stamka
02-05-11, 23:08
ενδιαφερομαι για
USB Ασύρματο Microsoft Mouse & Keyboard
Ένα χειριστήριο PS2 και το αντίστοιχο USB PC adapter.
Ένα external case για ide δίσκους με κάποιον δίσκο μέσα που δεν ξέρω τι είναι καν!
Thanx:oneup:

gge0rge
02-05-11, 23:11
με την καρτα τι έγινε;

chat1978
02-05-11, 23:33
με την καρτα τι έγινε;

Δεν πρόλαβα να το ψάξω πάρα πολύ να σου πω! Αν επείγεσαι μην βασιστείς σε μένα!

sugar7
04-05-11, 14:58
αν αλλαξει καατι με το tower , πες μου, ευχαριστω πολυ

MessengerOfGood
04-05-11, 20:10
@ demelene ευχαριστώ για τα πραγματάκια. Θα σε ενημερώσω τι δουλεύει και τί όχι. :)

chat1978
04-05-11, 21:52
με την καρτα τι έγινε;


Δεν πρόλαβα να το ψάξω πάρα πολύ να σου πω! Αν επείγεσαι μην βασιστείς σε μένα!
Δεν το βλέπω να ασχολούμαι σύντομα με το θέμα, γιατί έχω κάτι προσωπικά ζόρια! Συνεπώς, την κρατάω!


αν αλλαξει καατι με το tower , πες μου, ευχαριστω πολυ
Δόθηκε!


Όλα δόθηκαν εκτός της κάρτας που ακυρώνεται, συνεπώς νομίζω μπορεί να κλειδωθεί!

@ ADSLgr.com All rights reserved.