PDA

Επιστροφή στο Forum : delete file from Kazaa



STELIOSBIG
13-03-04, 01:04
Αγαπητοί φίλοι καλησπερα θα ηθελα παρακαλω την βοηθεια σας κατεβαζοντας απο KAZAAA εχω ενα video το οποιο θέλω να διαγραψω αλλα όταν πάω να κανω την διαγραφη μου λεέι οτι τρέχει απο καποιο αλλο προγραμμα η απο αλλο χρηστη . Μπορειτε να με βοηθήσετε και να μου προτεινετε λύσεις για το πως να το διαγραψω .

Ευχαριστω

STELIOSBIG

Lionheart
13-03-04, 01:15
Κλείσε το kazaa ..η κάνε restart και delete αν δεν πάλι δεν μπορέσεις μπές dos kai διέγραψέ το.

Knorcedger
13-03-04, 05:24
Αυτό με το dos πως γίνεται στα xp;

GeorgeH
13-03-04, 06:00
Knorcedger, start--->run--->cmd
STELIOSBIG, οπως εχω προαναφερει και αλλου δε μπορεις να κανεις delete το avi αρχειο λογω ενος bug των WinXP.Θα πρεπει να επεμβεις στη registry και να διαγραψεις το παρακατω κλειδι: HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ClassesCLSID/{87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}/InProcServer32
Ειχε γινει ντορος με αυτο το bug πιο παλια.Γιατι προξενει και προβληματα με τη CPU.Πηγαινει στο 100% χωρις καποιο εμφανη λογο...

STELIOSBIG
13-03-04, 19:24
Αρχικά θέλω σα ευχαριστήσω όλους όσους προσφέρθηκαν να απαντήσουν στο πρόβλημα που αντιμετώπιζα , αλλα θα μου επιτρέψετε να ευχαριστήσω προσωπικά τον GeorgeH ο οποίος με την κατάλληλη κατέυθυνση που μου έδωσε με βοήθησε στο να απαλλαγώ απο το πρόβλημα που αντιμετώπιζα.

Και πάλι Χίλια ευχαριστώ η βοηθειά σας μου ήταν πολύτιμη.

STELIOSBIG

@ ADSLgr.com All rights reserved.