PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ EMAIL ΣΤΟ CONNEX. ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; ΒΟΗΘΕΙΑ.



imaginos
06-05-11, 01:17
Παιδιά έχω σύνδεση CONNEX και έχω ενεργοποιήσει επίσης και έναν λογαριασμό email από τους επιπλέον δωρεάν που σου δίνει η υπηρεσία και πέραν του υποχρεωτικού βασικού.

Το ζήτημα είναι ότι θέλω να καταργήσω ή έστω να αλλάξω αυτό το ήδη ενεργοποιημένο λογαριασμό email.

Πως μπορεί να γίνει αυτό; Προσπάθησα να δω τι γίνεται αλλά άκρη δεν βρήκα.

Θα μπορούσε κάποιος φίλος να με βοηθήσει;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

emeliss
06-05-11, 10:10
Γιατί θες να τον αλλάξεις; Μπορείς απλά να φτιάξεις ένα νέο με το user name που επιθυμείς.

Από το http://my.otenet.gr/ μπορείς να ενεργοποιήσεις νέο ή να αλλάξεις το password. Θα πρέπει να καλέσεις στο 8011135555 για το αν γίνεται απενεργοποίηση του λογαριασμού.

gio5aMG
06-05-11, 11:32
Απενεργοποίηση δε γίνεται. Πήγαινε στην ίδια διεύθυνση που σου δόθηκε παραπάνω και δεξιά θα δεις την επιλογή αλλαγή ονόματος και κωδικού. Διαφορετικά κάνε απλά ένα ακόμη και άσε τα να βρίσκονται...

emeliss
06-05-11, 11:37
Αλλαγή ονόματος από το my.otenet.gr γίνεται μόνο στο κύριο user name που χρησιμοποιείται και στην σύνδεση και μόνο για μία φορά.

nicolasdr
07-05-11, 00:47
Για τα email δεν υπαρχει καποια επιλογη μαλλον αλλα με ενα τηλεφωνο ισως μπορουν να βαλουν καποιο alias σε καποιο ηδη υπαρχων mail.Βασικα θα μπορουν απλα ρωτησε τους δεν χανεις τιποτα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.