PDA

Επιστροφή στο Forum : net root2 intracom



mpil_
03-10-06, 11:58
Αντιμετωπιζω μεγαλο προβλημα με το ρουτερ (netroot2) που μου εχει δωσει η HOL και αιτια αυτου ειναι να μην μπορω να παιξω κανενα απολυτος on-line παιχνιδι.Εψαξα και βρηκα καποια ports που πιθανοτατα να με βοηθουσαν να παιξω αλλα και παλι ματαια.Μιλησα με τεχνικους της HOL και μου εστειλαν ενα mail με τις ρυθμησεις για να περασω τα ports μεσω intracom αλλα και παλι οταν φορτωνει το παιχνιδι μου βγαζει σφαλμα και καταλαβενετε οτι και παλι δεν εγινε τιποτα.Θα ηθελα αν καποιος μπορεσε και το ρυθμησε να με βοηθησει και εμενα να φτιαξω και να ζησω επιτελους την εμπειρια του on-line gaming.Το παιχνιδι το οποιο προσπαθησα να παιξω ειναι το age of empires 2 με το expansio.Οποιος γνωριζει κατι ας τον στειλει ο θεος να μου δειξει τον σωστο δρομο.:scared: :rainy:

ΥΓ1: Το παιχνιδιτο εχω σε original και οχι κοπια.
ΥΓ2: Εχω εγκαταστησει το patch 1.0e κανονικα.

papdoux
03-10-06, 12:38
mpil_ :welcome:

κανε μια επεξεργασια στο μηνυμα σου και γραψε το στα ελληνικα συμφωνα με τους κανονες του forum

8anos
03-10-06, 16:34
Δεν δινεις ομως λεπτομερειες για να καταλαβουμε τι γινεται
Τι μήνυμα λάθους βγάζει;

mpil_
04-10-06, 11:49
Πριν βαλω καποια ports μου εγραφε την ωρα που εκανε launch το παιχνιδι << σφαλμα unable to connect>>.
Απο την ωρα που περασα και καποια ports δεν μου βγαζει σφαλμα αλλα οταν κανει πλεον
launch το παιχνιδι δεν ανταποκρινεται και του κανω τερματισμο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.