PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα με webmail



DarksonDAP
18-05-11, 02:03
Καλησπερα,καλως σας βρηκα και πολλα :respekt: για την δουλεια που εχετε κανει και την κοινοτητα σας...

χρειαζομαι την βοηθεια σας με μια μικρη βλακειουλα που εχω κανει..οταν πρωτοεβαλα την συνδεση (πανε κατι χρονια απο τοτε), επειδη δεν σκαμπαζα και πολλα τοτε ωστε να στησω μονος μου την συνδεση, απευθυνθηκα σε τεχνικο της εταιριας ωστε να μου στησει το ολο συστημα..ολα μια χαρα ωσπου μου ερχεται η φαεινη ιδεα να αλλαξω password στο γουεμπ μεηλ μου..

Αλλαζω λοιπον τον κωδικο, αλλα το προβλημα ειναι οτι τωρα τον εχω ξεχασει, ενω δεν τον εχω σημειωσει πουθενα ( ξερω :clap: βλακα), με αποτελεσμα να εχω κλειδωθει εκτος του γουεμπ μεηλ μου..επειδη γνωριζω οτι δεν γινεται να σου πουνε τον κωδικο παρα μονο να στον κανουν ρεσετ και προτιμω να αποφυγω την σχετικη διαδικασια μεσω της τεχνικης υπηρεσιας, αν ειναι δυνατον βεβαια, μηπως γνωριζετε καποιον αλλον τροπο ωστε να ανακτησω την προσβαση στο μεηλ??

συγγνωμη αν σας κουρασα με το μακροσκελες ποστ,και αν το εχω τοποθετησει σε λαθος κατηγορια.
Ευχαριστω εκ των προτερων

vdanasto
21-05-11, 23:44
Ποιό το πρόβλημα να γίνει reset ο κωδικός σου; Θα σου στείλουν κάποιον καινούριο κωδικό και εσύ μπορείς πάλι να τον αλλάξεις και να βάλεις αυτόν που θέλεις.

@ ADSLgr.com All rights reserved.