PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέα ρουτερ από hol ;;



xtrmsnpr
23-05-11, 11:51
Μόλις έλαβα αυτό το email από την hol .

Παίζει να αλλάξει ο εξοπλισμός τους;;Μακάρι!
Δεν θυμάμαι να τους έχω πρίξει για την μπακατέλα (net fater iad2 ) το τελευταίο δίμηνο ..5 μου έχουν αλλάξει από πέρσι τον Φεβρουάριο...όλα για πέταμα είναι..



Δημοσιευμένη Εικόνα Δημοσιευμένη Εικόνα


Δημοσιευμένη Εικόνα

Παράθεση
Αγαπητέ/ή συνδρομητή/τρια,
Σας ενημερώνουμε ότι μέσα στις επόμενες ημέρες θα λάβετε τον εξοπλισμό της υπηρεσίας σας δωρεάν από εταιρία Courier. Θα σας καλέσουν στο τηλέφωνο επικοινωνίας που δηλώσατε στην αίτηση ώστε να σας ενημερώσουν σχετικά με όλες τις απαραίτητες πληροφορίες. Από εσάς δεν απαιτείται καμία ενέργεια.

Στη διάθεσή σας


Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών
hellas online


English version Dear Customer,

We would like to inform you that within the next few days you will be receiving the equipment necessary for the service you have subscribed. The delivery is free of charge. The delivery company will call you on the number you have provided on your application and will give you all the necessary relevant information. You do not need to do anything more on your part.

Customer Care
hellas online

vasileios13
23-05-11, 11:59
Όλοι το λάβαμε.......λες να είναι κατά λάθος? 3 μου έχουν αλλάξει και εμένα από πέρσι.......:banjo:

MaFiOzOs_GR
23-05-11, 12:06
Εμένα η "φριτέζα" (fritz 7140) μετά απο 3+ χρόνια uptime, μια χαρά κρατάει.... :cool:

Δεν ήξερα ότι το netfaster ΙΙ είχε βγει τόσο προβληματικό.Μακάρι η Hol να το αντικαταστήσει με κάτι πιο
αξιόπιστο.Όποιος το τσιμπήσει ας βγάλει καμιά φωτογραφία για να κάνουμε λίγο χάζι και εμείς οι υπόλοιποι. :p

xtrmsnpr
23-05-11, 12:06
Όλοι το λάβαμε.......λες να είναι κατά λάθος? 3 μου έχουν αλλάξει και εμένα από πέρσι.......:banjo:

απότι είδα εδώ!
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=509675

ἐρχεται νέο πράγμα!

Ε μα ναι..τι πιο άχρηστο πράγμα από το netfaster iad2 .. Ξέρεις πόσες φορές κάναμε καυγά...Μου έλεγαν να κάνω unistall το skype !!!!Δεν πάμε καλά..Και αφού τους είπα ότι το χρεισημοποιώ για δουλειά..Μου είπανε να δω τα πολύμπριζα μου.. λέω από μέσα μου..ναι καλά,αλλά άλλαξα γιατί χρειαζόμουν..πήρα και καλό της apc και τα ξεκούρασα,@@ έγινε..Κομάτια έχω κάνει ένα και τους το έστειλα πίσω,με γράμμα μέσα, '' βάλτε το στον ποπουδάκο(όχι ακριβώς έτσι,αλλά μας κάνει ) σας..''



Εμένα η "φριτέζα" (fritz 7140) μετά απο 3+ χρόνια uptime, μια χαρά κρατάει.... :cool:

Δεν ήξερα ότι το netfaster ΙΙ είχε βγει τόσο προβληματικό.Μακάρι η Hol να το αντικαταστήσει με κάτι πιο
αξιόπιστο.Όποιος το τσιμπήσει ας βγάλει καμιά φωτογραφία για να κάνουμε λίγο χάζι και εμείς οι υπόλοιποι. :p

fritzbox και άγιος ο θεός..έχω ακούσει πολύ καλά λόγια γιαυτά..
Μα ναι ρε φίλε,είναι να σου σπάει τα νεύρα.Ειδικά όταν bootάρεις το pc το πρωί κάνει κανά 10λέπτο 15λεπτο restars το ιad2 ...πάω πλένομαι,ετοιμάζομαι,φτιάχνω καφέ,και είναι έτοιμο.. Μάλλον είναι έξυπνο σύστημα και προνοεί να ετοιμάσω πρωινό .

Papados
23-05-11, 12:28
Εμενα γιατί δεν μου στείλανε? :sorry:
Από την μέρα που εβαλα το IAD II επάνω δεν μου δουλεύει το Internet στην samsung....

Vitruvian78
23-05-11, 13:21
Το καλύτερο ρούτερ ήταν το Netfaster IAD το πρώτο. Το έχω ακόμα και ελπίζω να μην μου χαλάσει ποτέ! Σκυλί!

matelas
23-05-11, 13:29
Το καλύτερο ρούτερ ήταν το Netfaster IAD το πρώτο. Το έχω ακόμα και ελπίζω να μην μου χαλάσει ποτέ! Σκυλί!

Όταν το είχα τα βράδια αρκετές φορές έπεφτε το snr στο 0 και είχα αποσυνδέσεις, πάντως κλείδωνε ποιο ψηλά από το 2. Όταν μου στείλανε το 2 όλα καλά από σταθερότητα αλλά αυτό είχε θέμα με ασύρματες συσκευές. :p

xtrmsnpr
23-05-11, 13:39
ΌΌταν μου στείλανε το 2 όλα καλά από σταθερότητα αλλά αυτό είχε θέμα με ασύρματες συσκευές. :p

και σε μένα,δεν πέτυχα ποτέ κανένα από τα 5 που άλλαξα,να είναι 100& λειτουργικό.Πότε οι ασύρματες συσκευές,πότε αποσυνδέσεις..πότε restars με το κιλό..πότε όλα μαζί(αυτό το ρούτερ είχε γυρίσει πίσω σε 4μέρες από τότε που μου το έστειλαν). Ήταν και είναι απελπισία το θέμα.Ελπίζω να μην αργήσει να έρθει το νέο μοντέλο.

vasileios13
23-05-11, 14:15
Περιμένετε,γιατί μπορεί να πουν ότι τα e-mail.....στάλθηκαν κατά λάθος.......λόγω βλάβης του συστήματος.......:viking

NoDsl
23-05-11, 14:16
Το mail είναι άκυρο. Αγνοήστε το. Έχει έρθει σε όλους μας μάλλον. Και εγώ το έλαβα, κάλεσα και μου είπαν ότι έκαναν λάθος αποστολή και να μην το λάβω υπόψην. Κρίμα και ήλπιζα σε αλλαγή του IAD1... Καιρός είναι.

vasileios13
23-05-11, 14:51
Το mail είναι άκυρο. Αγνοήστε το. Έχει έρθει σε όλους μας μάλλον. Και εγώ το έλαβα, κάλεσα και μου είπαν ότι έκαναν λάθος αποστολή και να μην το λάβω υπόψην. Κρίμα και ήλπιζα σε αλλαγή του IAD1... Καιρός είναι.

Χαχαχαχαχα..........όπως το είπα....................:bless:

xtrmsnpr
23-05-11, 14:51
Είναι φήμη ή ισχύει όντως τελικά;

McRenas
23-05-11, 19:36
Ηρθε ακυρο και στο κινητο.. Καποιο λαθος εκαναν μαλλον..

valen_gr
23-05-11, 20:04
ναι, καποιος εκανε λάθος :p

xtrmsnpr
23-05-11, 21:04
Μούφες..

@ ADSLgr.com All rights reserved.