PDA

Επιστροφή στο Forum : ΡΕΚΟΡ χρόνου ενεργοποίησης!!!



dikos
16-03-04, 15:49
Την προηγούμενη Πεμπτη έκανα αίτηση για ADSL στην περιοχή της Ν.Ιωνίας. Σήμερα Τρίτη με παίρνουν τηλέφωνο από τον ΟΤΕ για να μου πουν ότι ενεργοποιήθηκε!!! Το μόνο που δεν περίμενα είναι να με προλάβει ο ΟΤΕς πριν καν αποφασίσω για adsl modem.

Λες εκεί μέσα να άρχισαν ξαφνικά να δουλεύουν? Μπα, μάλλον υπάρχει διαθεσιμότητα γιατί ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!

panos72
16-03-04, 15:51
μάλλον είδαν το αβαταρ σου και καταλαβαίνεις.... ο φόβος.......

redlemon.gr
16-03-04, 15:54
ναι και ύστερα παο αυτό που πάθανε οι γάβροι προχτές απο την ομαδάρα σου λέει κάτσε μπας και τη πατήσουμε.. (αλήθεια μήπως μπούκαρες με σωματοφύλακες στο σπίτι κανενός απο τους διευθυντές του ΚΟΤΕ της Νέας Ιωνίας!;) )

ΕΕΕΜΠΠΡΟΟΟΟΟΣΣΣ ΑΗΗΤΕΕΕΕ!!!

dikos
16-03-04, 16:09
Ναι και το βράδυ θα'μαι πάλι στο δελτίο ειδήσεων για απειλές, τραμπουκισμούς κτλ

Δώστε bandwidth !!!!

Neo_Daywalker
16-03-04, 19:57
Την προηγούμενη Πεμπτη έκανα αίτηση για ADSL στην περιοχή της Ν.Ιωνίας. Σήμερα Τρίτη με παίρνουν τηλέφωνο από τον ΟΤΕ για να μου πουν ότι ενεργοποιήθηκε!!! Το μόνο που δεν περίμενα είναι να με προλάβει ο ΟΤΕς πριν καν αποφασίσω για adsl modem.

Λες εκεί μέσα να άρχισαν ξαφνικά να δουλεύουν? Μπα, μάλλον υπάρχει διαθεσιμότητα γιατί ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!

Παλικάρι, η ADSL σύνδεσή σου είναι over PSTN ή ISDN??? Γιατί και εγώ χθές τους τηλεφώνησα (μένω Νεο Ηράκλειο) και μου είπαν ότι ακόμα το DSLAM δεν έχει πόρτες (έχω ISDN).

redlemon.gr
17-03-04, 05:17
κοίτα ο μάκαρος έχει και ένα ειδικό βάρος στην περιοχή.... παίζει και το μπεγλέρι, ρίχνει και καμιά ροχάλα καθώς περπατάει με το δερματινο στην πλάτη να 'ούμε!

Gothic
17-03-04, 06:53
Νόμιζα οτι με 1 1/2 μέρα είχα εγώ το ρεκόρ, αλλα αυτό το έχει άλλος σε ώρες μάστορα, άστα...

panos72
17-03-04, 09:28
λίγο σεβασμό στον πρόεδρα ρε παιδιά

@ ADSLgr.com All rights reserved.