PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόταση Χτυπήματος προς τον BinLaden



redlemon.gr
17-03-04, 14:37
λοιπόν μετά απο μεγάλη περίσκεψη και προβληματισμό σκέφτηκα να προτείνω στον μουσάτο που ζεί στα βουνά του πακιστάν, αν τελικά του κάτσει να μας χτυπήσει (παρ' όλο που τους πάμε) να κάνει το εξής: να πάρει ένα AWACS και να το ρίξει πάνω στο μέγαρο του ΚΟΤΕ (αφου πρώτα ειδοποιήσει να βγούν οι υπάληλοι απο μέσα εκτός απο τα υψηλά στελέχη!).
Έτσι και αυτός θα ξεκαυλ*σει και εμείς θα πάρουμε το ψηφιακό αίμα μας πίσω!!! χοχοχοχοχο!!!! :LOL:

WAntilles
17-03-04, 14:50
Παρ' όλο που πιστεύω αυτό που λέει η υπογραφή μου, όπως θα έλεγα και... εγώ:

War, inevitable sometimes it is.

Do this, we must.

Συμφωνώ και επαυξάνω.

baboulas
17-03-04, 15:09
Εγω πιστεύω ότι θα πρεπει ο Bin Laden να ρίξει και ένα αεροπλάνο στον Άγιο Δημήτριο και συγκεκριμένα σε μια διεύθυνση που θα του πω για να καταστρεψει το αναρχικό κόκκινο λεμόνι που μένει εκει!!!!!!!
χαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :D

XTCgr
17-03-04, 16:16
οχι παιδιά, αυτό ούτε για αστείο...νομίζω οτι θα φέρει και τα αντίθετα αποτελέσματα - επιβράδυνση της εξάπλωσης των broadband συνδέσεων στην χώρα...μέχρι να ξαναφτιάξουν το μέγαρο...άστα να πάνε :lol:

opimis
18-03-04, 03:58
Αποφασίστε τι θέλετε γρήγορα, γιατί θα το φάνε λάχανο… τον BinLaden!!!

Ένας οδηγός στη Γαλλία προσπάθησε να πατήσει με το αυτοκίνητό του έναν πεζό που νόμισε ότι ήταν ο αρχηγός της Αλ Κάιντα
Κατηγορούμενος βρέθηκε ένας οδηγός στο Μονπελιέ της Γαλλίας επειδή προσπάθησε να πατήσει με το αυτοκίνητό του έναν πεζό που τον πέρασε για τον Οσάμα Μπιν Λάντεν! Ο… σωσίας του Μπιν Λάντεν κατάφερε να ξεφύγει χωρίς ούτε μια γρατζουνιά από τον επίδοξο κυνηγό του καταζητούμενου τρομοκράτη όταν το αυτοκίνητο βγήκε από την πορεία του.
"Τελικά, δεν ήταν ο Μπιν Λάντεν", είπε ο δικηγόρος του 35χρονου οδηγού και πρόσθεσε: "Αλλά αν ήταν θα είχαμε κερδίσει 5 εκ. δολάρια". Ο δικηγόρος υπερασπίστηκε τον πελάτη του λέγοντας ότι είναι θύμα μιας προσωρινής παραίσθησης που προκλήθηκε από το φόβο που επικρατεί τον τελευταίο καιρό για τις τρομοκρατικές επιθέσεις της Αλ Κάιντα.
Συγκεκριμένα, είπε ότι ο οδηγός προσπάθησε να συλλάβει με αυτόν τον πρωτότυπο τρόπο τον αρχηγό της Αλ Κάιντα επειδή είχε επηρεαστεί έντονα από την τηλεοπτική κάλυψη των τρομοκρατικών χτυπημάτων στη Μαδρίτη.
Το δικαστήριο του Μονπελιέ καταδίκασε τον 35χρονο, που είναι καλλιτέχνης, σε τρίμηνη φυλάκιση με αναστολή, του συνέστησε να συμβουλευτεί ψυχολόγο και του επέβαλε πρόστιμο 500 ευρώ. Έτσι, ο φιλόδοξος οδηγός, αντί να εισπράξει τη γενναία αμοιβή για τη σύλληψη του Λάντεν, αναγκάστηκε να πληρώσει κι από πάνω.



:lol: :lol: :lol:

redlemon.gr
18-03-04, 04:10
όχι ρε παιδιά.. άμα τον φάνε με τί θα παίζει ο καημένος ο μπούς και η καημένη η μπλαίρ...

Vadur
18-03-04, 04:14
Δεν καταλαβαινει τιποτα ο ΠΟΤΕ..Λαντ θα εβγαινε με τσαντουλα ΠΟΤΕ απο το πΟτεσοπ! :mrgreen: φορωντας καπελακι ISDN!

redlemon.gr
18-03-04, 04:16
επιλογή δευτερεύοντος και επίσης επιθυμητού στόχου!
Στοχος: γραφεία NETMED

εάν μέχρι τις 19:00 της 1ης Απριλίου 2004 δέν παραχωρηθούν οι μετοχές της ΑΕΚ ΠΑΕ στον νόμιμο κατοχό τους (Θεμιστοκλή Νικολαϊδη της Δέσποινας) θα πληγούν με SCUD missile που θα περιέχει αέριο κίτρινης μουστάρδας τα γραφεία της Απατεωνοεταιρείας NETMED, που δεν φτάνει που καταχρέωσε τον Δικέφαλο, αλλά δεν λέει και να μας αδειάσει και την γωνιά!

...και αυτό ειναι μία δέσμευση!

(ακόμα και να μην πέσει ο πύραυλος, σίγουρα λίγη μουστάρδα κάπου θα βρούμε να ρίξουμε!!! χοχοχοχοχοχοχοχο!!!!!)

:mrgreen:

redlemon.gr
18-03-04, 04:18
μπαμπούλα θα σου στείλω τον πρωκτ-ορα ROCCO να σε κάνει μάγκα εκει στα ιλίσια που βολοδέρνεις.... (καί ξέρεις πως "χώνεται"!)


8)

opimis
18-03-04, 04:21
Χμμμ… όλο και κάποιος θα βρεθεί! Είναι εύκολο να σκεφτούμε κάποιον άλλων στη θέση του Λαντεν, αν πάθει κάτι αυτός και χάσει το «γιο-γιο» του!
Τόσο εύκολο που αν αφαιρέσουμε τους «yes men» από αυτούς που περισσεύουν θα κάνει την επιλογή του!!!

redlemon.gr
19-03-04, 04:31
μόλις είπε το CNN οτι άν δεν πιάσουνε τον Laden DSL δέν έχει... για να μάθουμε που δεν υποστηρίζουμε τα καλά αμερικανάκια που το ανακαλύψανε... (σίγουρα κανάς έλληνας το ανακάλυψε!)

odd
19-03-04, 04:44
μόλις είπε το CNN οτι άν δεν πιάσουνε τον Laden DSL δέν έχει... για να μάθουμε που δεν υποστηρίζουμε τα καλά αμερικανάκια που το ανακαλύψανε... (σίγουρα κανάς έλληνας το ανακάλυψε!)

:D :D

Salvador
27-03-04, 21:09
ρε c opimis εχεις ξεφυγει.
να πω οτι το αβαταρ ήτανε σε κάποιο σαιτ και έτυχε να το δεις και εσυ ,οκ
εσυ ομως το εκανες αποθηκευση απ΄το δικο μου!Στο λεω αυτο γιατι ειναι homemade.απλα βρες ενα αλλο γιατι μπερδευομαι.

φιλικά.
άλεξ

redlemon.gr
28-03-04, 01:51
εγώ πάντως το χώ φτιάξει σε illustrator, και είναι το σήμα του site μου.... αν θέλει κάνας χρηστ-ιανός να του φτιάξω ελεύθερα, δεν θα τον χρεώσω, απλώς να βαζε κανά text link στο site του για το redlemon για να ανεβαίνει στο google. :) αλήθεια λεω για το avatar, όποιος θέλει του φτιάχνω, ελπίζω να μην μου ζητάτε να κάνει και καφέ :wink:

opimis
28-03-04, 05:39
ρε c opimis εχεις ξεφυγει.
να πω οτι το αβαταρ ήτανε σε κάποιο σαιτ και έτυχε να το δεις και εσυ ,οκ
εσυ ομως το εκανες αποθηκευση απ΄το δικο μου!Στο λεω αυτο γιατι ειναι homemade.απλα βρες ενα αλλο γιατι μπερδευομαι.

φιλικά.
άλεξ


Παρόλο που σου έστειλα και μήνυμα προσωπικό, για να ξεκαθαρίσει το συγκεκριμένο θέμα, μιας και αναφέρεις ότι το αβαταρ είναι homemade, σου παραθέτω διευθύνσεις για να δεις πόσο homemade είναι. Ελπίζω τουλάχιστον να ξέρεις σε πια ταινία ανήκει… αν όχι, μπορείς να διαβάσεις στα παρακάτω site

http://www.in.gr/homecinema/mdvddsk.asp?mcdi=0005773
http://kubrickfilms.warnerbros.com/mainmenu/mainmenu.html
http://www.greekbooks.gr/dvd/showDVD.asp?DVDID=1507
http://www.homenet.gr/cgi-bin/ncommerce3/ProductDisplay?prrfnbr=276980&prmenbr=271&CGRY_NUM=466414

φιλικά
Δημήτρης

Υ.Γ σου συνιστώ επίσης να δεις την ταινία, όπου ο πρωταγωνιστής είναι και συνονόματος σου!!!

Elalekom
01-04-04, 14:37
Βασικα δεν παιζει να μην εχει δει την ταινια,αλλα αυτα καλυτερα λυστε τα με pms.

Κατα τα αλλα δεν ειναι απιθανο ο sok kok να δωσει εντολη στον οσαμα να στειλει 1-2 ρουκετουλες πανω στον ΟΤΕ τωρα που τρεχει ο ενας τον αλλον στα δικαστηρια...
Καποιο κονε θα εχουν οι δυο τους... 8)

@ ADSLgr.com All rights reserved.