PDA

Επιστροφή στο Forum : Να φύγω από οτε και να πάω χολ ???



Σελίδες : [1] 2

KIT-XDestroyerGR
03-06-11, 10:41
Πήραν την μάνα μου και την έπεισαν να πάει στην χολ και θέλω ρωτήσω αν είναι καλή η χολ η όλο αποσυνδέσεις θα έχω.

treli@ris
03-06-11, 10:43
Αποσυνδεσεις μπορει να μην εχεις, αν δεν εχεις και τωρα, αλλα αν θελεις να παιξεις κανα online παιχνιδακι το απογευμα μαλλον θα δυσκολευτεις.

Papados
03-06-11, 10:47
Μπες στο νήμα της HOL και ριξε μια ματια για το τι παίζει. Γενικά για σερφαρισμα κλπ. είναι καλά και το cc λειτουργει ικανοποιητικά. Your choice...

vasileios13
03-06-11, 11:42
Πήραν την μάνα μου και την έπεισαν να πάει στην χολ και θέλω ρωτήσω αν είναι καλή η χολ η όλο αποσυνδέσεις θα έχω.

Μην πας.....απλά.....όπως είπαν τα παιδιά ψάξε για HOL,στο σάιτ και θα δεις........

geopapath23
03-06-11, 13:45
Η χολ δεν περνάει και την καλύτερη της φάση. Εχει πολλά προβλήματα το δίκτυο της τον τελευταίο καιρό.

gcf
03-06-11, 14:31
Δεν θα άλλαζα στη θέση σου...

ΑΛΦΟΣ
03-06-11, 16:41
Η κατάσταση της σύνδεσής μου είναι καλή, είμαι κοντά στη Φανερωμένη. Βέβαια ίσως με ευνοεί ότι δεν έχω σύνδεση υψηλής ταχύτητας.

semola
03-06-11, 20:10
Να καθήσεις εκεί που είσαι.
Εγώ ήμουνα στη HOL ,είχα καποια προβληματάκια,και μόλις πήγα στον ΟΤΕ κατάλαβα και ποιό ειναι το πραγματικό adsl.
Aυτό ,ναι ,είναι internet.

ConstantinosBok
03-06-11, 21:12
εγω παντως απο ΗΟΛ φευγω μολις βρω ευκαιρια να ψαξω λιγο την αγορα...

χαλι μαυρο εδω στην ηλιουπολη. απο 24 παιρνω 7 και πέντε αποσυνδεσεις την μερα....

Στην ΟΝ απο 16 επαιρνα 11 και δεν μου αρεσαν .... ο μ@λ@κ@ς....

WAntilles
03-06-11, 23:41
Πήραν την μάνα μου και την έπεισαν να πάει στην χολ και θέλω ρωτήσω αν είναι καλή η χολ η όλο αποσυνδέσεις θα έχω.

Συγγνώμη δηλαδή, και με κάθε σεβασμό, κι άμα πάρουν τη μάνα σου, και την πείσουν να βουτήξει στον γκρεμνό, τί θα κάνεις;

NoDsl
04-06-11, 00:41
Συγγνώμη δηλαδή, και με κάθε σεβασμό, κι άμα πάρουν τη μάνα σου, και την πείσουν να βουτήξει στον γκρεμνό, τί θα κάνεις;

Νέο θέμα

treli@ris
04-06-11, 00:52
χαχαχαχαχαχαχα :lol:

vasileios13
04-06-11, 00:55
Πήραν την μάνα μου και την έπεισαν να πάει στην χολ και θέλω ρωτήσω αν είναι καλή η χολ η όλο αποσυνδέσεις θα έχω.

Τι θα κάνεις...??? Για πες-για πες................για πες...:jedi:

KIT-XDestroyerGR
04-06-11, 15:02
Συγγνώμη δηλαδή, και με κάθε σεβασμό, κι άμα πάρουν τη μάνα σου, και την πείσουν να βουτήξει στον γκρεμνό, τί θα κάνεις;

χμμ.. σωστό...

skiabox
07-06-11, 16:05
Οι αποσυνδέσεις είναι το πιο γνωστό χαρακτηριστικό της hol.

Vitruvian78
07-06-11, 23:29
Είστε αρκετοί πάντως που σας τρώει ο........πωπουδάκος σας!! χεχεχε
Κάτσε ΟΤΕ αν θες σωστές υπηρεσίες!

Aias
08-06-11, 10:15
Πήραν την μάνα μου και την έπεισαν να πάει στην χολ και θέλω ρωτήσω αν είναι καλή η χολ η όλο αποσυνδέσεις θα έχω.


η νεκροψια θα δειξει :)

Georgevtr
10-06-11, 22:59
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/188183_164472970279879_1983003_n.jpg

vasileios13
11-06-11, 00:12
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/188183_164472970279879_1983003_n.jpg

??????

grgz
11-06-11, 01:20
Να καθήσεις εκεί που είσαι.
Εγώ ήμουνα στη HOL ,είχα καποια προβληματάκια,και μόλις πήγα στον ΟΤΕ κατάλαβα και ποιό ειναι το πραγματικό adsl.
Aυτό ,ναι ,είναι internet.

Εγώ πάλι ακριβώς το αντίθετο. Χειρότερος από τον ΟΤΕ δεν υπάρχει.

Georgevtr
11-06-11, 05:39
??????

Γιατί απορείς?Που μαλώνει η μαμά Ή επειδή πάει να φάει το φαγητό του διπλανού?

vasileios13
12-06-11, 00:54
Γιατί απορείς?Που μαλώνει η μαμά Ή επειδή πάει να φάει το φαγητό του διπλανού?

Που κολλάει όλο αυτό,ρε'συ..............:rocker

ConstantinosBok
13-06-11, 14:55
στην αρχικη ερωτηση του ποστ . απλη απαντηση ΟΧΙ!

vasileios13
14-06-11, 00:11
στην αρχικη ερωτηση του ποστ . απλη απαντηση ΟΧΙ!

+1.................:medic:

Talos82
15-06-11, 01:01
Νέος παθών εδώ. Πήγα απο Forthnet σε ΗΟL και τώρα εχω κάτι που μοιάζει με ADSL.
Μετράω ήδη τον καιρό αναποδα μέχρι τη ληξη του συμβολαίου.

Φαντάζομαι οτι για σενα απο ΟΤΕ σε ΗΟL, το σοκ θα είναι ακόμα μεγαλύτερο.

WAntilles
15-06-11, 01:52
Καί στη Φόρθνετ δηλαδή δεν έμοιαζε;

Ήταν πραγματικό aDSL;

dkmaster
15-06-11, 02:29
Παιδιά είναι απλό, το ερώτημα δεν μπορεί να έχει απάντηση. Άλλος βρόχος άλλα προβλήματα. Εγώ έχω στην ίδια πολυκατοικία 2 γραμμές, μία hol και μία forthnet. Με την forthnet έχω ξεσκιστεί στα disconnects και ενώ μου κατεβάζουν το snr αυτό ξαναπάει 4.5db και κλειδώνει 15mbit. Στην άλλη έχω hol δεν έχω κανένα πρόβλημα και ας κλειδώνω 12 mbit με 11db. Στην πόλη που σπούδαζα γινόταν το αντίθετο, με hol και ΟΤΕ σε σπίτι φίλου στον ίδιο όροφο.

Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε βρόχους. Είναι διαφορετικοί. Απλά τα πράγματα. Απλώς σε κάποιους αρέσει να γκρινιάζουν απλά για να γκρινιάζουν.

wnet
15-06-11, 02:35
Έχω HOL στη δουλειά (δεν το διάλεξα εγώ :P) και ΟΤΕ στο σπίτι (και οι δύο συνδέσεις περίπου στην ίδια απόσταση, στο ίδιο κέντρο)

Αποσυνδέσεις δεν έχω με κανέναν από τους 2, όμως ο ΟΤΕ έχει μεγαλύτερη αποκρισημότητα.
Αν παίζεις παιχνίδια online (όπου το ping είναι βασικό), κατευθείαν ΟΤΕ.
Αν απλά διαβάζεις κανένα forum που και που ΚΑΙ έχει μια διαφορά διαφορά τιμής η HOL που είναι σημαντική για εσένα (δεν παρακολουθώ τιμές, δεν ξέρω)... τότε και μόνο τότε HOL.... αλλιώς όπως είπε και ο προλαλήσαν Vitruvian78 ... "Είστε αρκετοί πάντως που σας τρώει ο........πωπουδάκος σας!! χεχεχε" :)

peer2peer
15-06-11, 02:40
Η HOL έχει αρκετά προβλήματα εδώ και κανά 3μηνο και σε μένα.
Καλό το πακέτο που έχω αλλά από την 24 έπαιρνα 12-13 και έχω πέσει στα 7.
Αποσυνδέσεις τακτικές. Στο call center είναι πάντα καλοί και μερικοί πολύ καλοί αλλά το αποτέλεσμα Χμμμ!!!!

Talos82
15-06-11, 04:49
Καί στη Φόρθνετ δηλαδή δεν έμοιαζε;

Ήταν πραγματικό aDSL;

Αστερι ήτανε (σε σχεση με την HOL). Αποκρισιμότητα στο browsing και στο streaming όλες τις ώρες.
Torrent στο max της γραμμης (καπου 6000-6500 κλειδωνα).
Το χειρότερο με την HOL ειναι το streaming, κι έπειτα το browsing. Στο τορρεντ έχει κάπως ψιλοφτιάξει στους 2 μηνες περιπου που την έχω.

Επίσης να πω πως το ρουτερακι τους έκανε την κατάσταση πιο άσχημη και είδα αισθητη βελτίωση με ένα παλιό sagem-ακι του ΟΤΕ, ως μοντεμ και το παλιο καλο 9106 για WLAN.

TYRONAGA
15-06-11, 10:50
Συγγνώμη δηλαδή, και με κάθε σεβασμό, κι άμα πάρουν τη μάνα σου, και την πείσουν να βουτήξει στον γκρεμνό, τί θα κάνεις;

χμμ.. σωστό...
E Οχι και σωστό αγαπητέ;
Οικονομική συναλλαγή ηταν ,δεν της είπαν να αυτοκτονήσει και το δέχτηκε!
Μα δεν συγκρίνονται αυτά τα πράγματα ...τι λέμε τωρα.
Και ρωτάω ,ποιός δεν την έχει πατήσει σε διάφορες εμπορικές συναλλαγές;;
Τα εξυπνοπουλια δεν εχουν αγοράσει πραγμα που τους βγήκε μούφα;;
Και γιατι δηλαδή να ειρωνευόμαστε την μάνα που δεν εχει φάει τις ωρες της ψάχνοντας στην (ανοητη) υπερτεχνολογία (τρομάρα μας) αλλά θέλει να πληρώνει λιγότερα με την (εκτιμώ) μειωμένη σύνταξη της;;;
μην τρελαθούμε κιόλας απο την πολύ αλαζονεία.

vasileios13
15-06-11, 11:06
Αστερι ήτανε (σε σχεση με την HOL). Αποκρισιμότητα στο browsing και στο streaming όλες τις ώρες.
Torrent στο max της γραμμης (καπου 6000-6500 κλειδωνα).
Το χειρότερο με την HOL ειναι το streaming, κι έπειτα το browsing. Στο τορρεντ έχει κάπως ψιλοφτιάξει στους 2 μηνες περιπου που την έχω.

Επίσης να πω πως το ρουτερακι τους έκανε την κατάσταση πιο άσχημη και είδα αισθητη βελτίωση με ένα παλιό sagem-ακι του ΟΤΕ, ως μοντεμ και το παλιο καλο 9106 για WLAN.

Και εγώ με το F@st 1500WG SP Ver. 3.0.6.c....του ΟΤΕ είμαι αυτό τον καιρό........:hippy:

Georgevtr
15-06-11, 15:15
E Οχι και σωστό αγαπητέ;
Οικονομική συναλλαγή ηταν ,δεν τις είπαν να αυτοκτονήσει και το δέχτηκε;
Μα δεν συγκρίνονται αυτά τα πράγματα ...τι λέμε τωρα.
Και ρωτάω ,ποιός δεν την έχει πατήσει σε διάφορες εμπορικές συναλλαγές;;
Τα εξυπνοπουλια δεν εχουν αγοράσει πραγμα που τους βγήκε μούφα;;
Και γιατι δηλαδή να ειρωνευόμαστε την μάνα που δεν εχει φάει τις ωρες της ψάχνοντας στην (ανοητη) υπερτεχνολογία (τρομάρα μας) αλλά θέλει να πληρώνει λιγότερα με την (εκτιμώ) μειωμένη σύνταξη της;;;
μην τρελαθούμε κιόλας απο την πολύ αλαζονεία.

Sorry αλλά έχετε κάνει πολλές οικονομικές συναλλαγές,όπως την βαφτίσατε, απο το τηλέφωνο και μάλιστα χωρίς να γνωρίζεται για το προιόν που ΘΑ αγοράσετε?:hmm:

TYRONAGA
15-06-11, 15:44
Γιατι τα e-shop ,τα ebay κ.λ.π. (ιδίως για ρουχα) σου στέλνουν πάντα αυτά που βλέπεις και εκτιμάς;
Γιατι,τα ωραία ξενοδοχεία που κλείνεις on-line είναι ετσι οπως φαίνονται;
....

Georgevtr
15-06-11, 15:56
Άκυρο αλλά θα σου απαντήσω.Eάν δέν είναι αυτό που πλήρωσα το επιστρέφω πίσω.
Για πέστε μου εάν κάνω σύνδεση μπορώ να διακόψω μετά απο 20-25 μέρες.Και μήν μου πείς ότι μπορείς σε 14 μέρες γιατί μέχρι να το πάρεις χαμπάρι έχουν περάσει σαν νερό.
Στα ξενοδοχεία που πλήρωσες και δέν είναι όπως τα είδες,έχεις τρόπους να αποζημιωθείς.
Στην κινητή-σταθερή?
Α,ναι ξέχασα...έχεις τις 14 μέρες...

TYRONAGA
15-06-11, 15:58
μπραβο...το βρήκες μόνος σου.

(το γεγονός οτι σου δίνεται η ευκαιρία της αποζημίωσης,επιστροφής κ.λ.π. στηρίζει αυτό που έχω γράψει)

Georgevtr
16-06-11, 14:44
:crazy: οκεικ

WAntilles
16-06-11, 16:55
Και γιατι δηλαδή να ειρωνευόμαστε την μάνα που δεν εχει φάει τις ωρες της ψάχνοντας στην (ανοητη) υπερτεχνολογία (τρομάρα μας) αλλά θέλει να πληρώνει λιγότερα με την (εκτιμώ) μειωμένη σύνταξη της;

Όταν δεν γνωρίζεις τί, πώς, από πού, πότε, να αγοράσεις σε κάποιον τομέα, ΔΕΝ κάνεις την αγορά.

Πας και ρωτάς κάποιον που γνωρίζει.

Αλλιώς είναι εγγυημένα σίγουρο ότι θα σε πιάσουν κορόιδο.

Και δεν φταίει κανείς άλλος παρά εσύ.

semola
07-07-11, 10:37
Παιδιά είναι απλό, το ερώτημα δεν μπορεί να έχει απάντηση. Άλλος βρόχος άλλα προβλήματα. Εγώ έχω στην ίδια πολυκατοικία 2 γραμμές, μία hol και μία forthnet. Με την forthnet έχω ξεσκιστεί στα disconnects και ενώ μου κατεβάζουν το snr αυτό ξαναπάει 4.5db και κλειδώνει 15mbit. Στην άλλη έχω hol δεν έχω κανένα πρόβλημα και ας κλειδώνω 12 mbit με 11db. Στην πόλη που σπούδαζα γινόταν το αντίθετο, με hol και ΟΤΕ σε σπίτι φίλου στον ίδιο όροφο.

Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε βρόχους. Είναι διαφορετικοί. Απλά τα πράγματα. Απλώς σε κάποιους αρέσει να γκρινιάζουν απλά για να γκρινιάζουν.

Ναι ,αλλά ,στον ίδιο καλό βρόχο με ΟΤΕ - HOL - FORTHNET θα καταλάβεις την διαφορά.
ΟΤΕ φυσικά εκτός συναγωνισμού.

atlandis
07-07-11, 10:40
Εγώ την έκανα την κίνηση και από ΟΤΕ πάμε χολ, ο λόγος για να ρίξουμε το πάγιο περισσότερο.. από 110 στα 65… Μετά τις 5 Αυγούστου θα μπορώ να σου πω το τι παίζει..

Αν και συμφωνώ ότι άλλο θα έχω εγώ και άλλο εσύ.. εγώ μπορεί να έχω χειρότερο από ότι εσύ για παράδειγμα..

babarum
07-07-11, 19:04
με αυτά που ακούγονται για την hol και τις ταχύτητες της τελευταία, εγώ θα έμενα στον οτε. οκ, έχει πιο υψηλό πάγιο, αλλά από το να σου σπάνε τα νεύρα λόγω ταχύτητας καλύτερα αλλου και πιο ακριβα. (αποψη μου φυσικα)

jimarass
14-07-11, 22:14
εγω παντως απο ΗΟΛ φευγω μολις βρω ευκαιρια να ψαξω λιγο την αγορα...

χαλι μαυρο εδω στην ηλιουπολη. απο 24 παιρνω 7 και πέντε αποσυνδεσεις την μερα....

Στην ΟΝ απο 16 επαιρνα 11 και δεν μου αρεσαν .... ο μ@λ@κ@ς....
Σε αυτό δε σου φταίει η ON και η HOL, αλλά η ποιότητα του τοπικού βρόχου. Όπου και να πας, η ταχύτητα συγχρονισμού είναι απλά θέμα τύχης! Αυτό που αλλάζει είναι η μέση ταχύτητα αναλογικά με τον κόσμο που κατεβάζει.

........Auto merged post: jimarass πρόσθεσε 1 λεπτά και 44 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Ναι ,αλλά ,στον ίδιο καλό βρόχο με ΟΤΕ - HOL - FORTHNET θα καταλάβεις την διαφορά.
ΟΤΕ φυσικά εκτός συναγωνισμού.
Ναι, είναι χάλι μαύρο!!
Ε ρε που φτάσαμε, να λέμε τον ΟΤΕ ότι παίζει καλά!
Εγώ πάντως δε ξεχνώ......εσείς μπορεί να ξεχάσατε τα πρώτα χρόνια...

Maroylaki
27-08-11, 08:02
Σας παρακαλω θα ηθελα να μαθω για την χολ γιατι ενδιαφερομαι να φυγω απο τον οτε και να παω στην χολ λογω πολυ φθηνου κοστολογιου απο 100 σε 50 ..εχω 2αρα αυτην την στιγμη στον οτε και θα παρω ενα πακετο της χολ με 24αρα και απεριοριστα τηλ .
Μενω κ.τουμπα θεσσαλονικης ,η καλη ταχυτητα δεν ειναι και θεμα περιοχης?
Ειπαν λεει απο την χολ οτι βαλανε και οπτικη ινα στην περιοχη?

Ευχαριστω πολυ

alex24
27-08-11, 13:41
Σας παρακαλω θα ηθελα να μαθω για την χολ γιατι ενδιαφερομαι να φυγω απο τον οτε και να παω στην χολ λογω πολυ φθηνου κοστολογιου απο 100 σε 50 ..εχω 2αρα αυτην την στιγμη στον οτε και θα παρω ενα πακετο της χολ με 24αρα και απεριοριστα τηλ .
Μενω κ.τουμπα θεσσαλονικης ,η καλη ταχυτητα δεν ειναι και θεμα περιοχης?
Ειπαν λεει απο την χολ οτι βαλανε και οπτικη ινα στην περιοχη?

Ευχαριστω πολυ

Οτι ειναι αρκετα πιο φθηνα ειναι και η ταχυτητα σου θα παιζει αναλογα με την αποσταση απο το κεντρο σου.Εαν σε πηραν τηλεφωνο δηθεν απο την hol η στο ειπαν ατομα που χτυπαν πορτες για καμια αιτηση μην το πιστευεις αυτο για τις οπτικες...

vasileios13
27-08-11, 15:45
Σας παρακαλω θα ηθελα να μαθω για την χολ γιατι ενδιαφερομαι να φυγω απο τον οτε και να παω στην χολ λογω πολυ φθηνου κοστολογιου απο 100 σε 50 ..εχω 2αρα αυτην την στιγμη στον οτε και θα παρω ενα πακετο της χολ με 24αρα και απεριοριστα τηλ .
Μενω κ.τουμπα θεσσαλονικης ,η καλη ταχυτητα δεν ειναι και θεμα περιοχης?
Ειπαν λεει απο την χολ οτι βαλανε και οπτικη ινα στην περιοχη?

Ευχαριστω πολυ

Αίτηση,μόνο μέσω ίντερνετ...όχι από το τηλέφωνο.....

SouthDog
27-08-11, 17:32
Κατ αρχας καλησπέρα στους ταλαιπωρημένους και μη χρήστες του adsl στο Ελλαδιστάν
κατα δεύτερο πριν από κάθε προτεινόμενη αλλαγή καλό θα ταν να κοιτάξουμε όσο το δυνατον παραπάνω
πληροφορίες κυρίως από άτομα που κάνουν ή έχουν κάνει πρόσφατη χρήση των υπηρεσιών της
hol, κατα προτίμιση σε περιοχές κοντινές σε σχέση με αυτές που θα χρησιμοποιήσουμε ιντερνετ
(ο παραγοντας τύχη ανα περιοχή παίζει μεγάλο ρόλο :p)

και κατα τρίτο να θυμίσω ότι στο παρελθόν σε αυτό το φόρουμ είχαν εμφανιστεί καλοθελητές
που άνοιγαν θέματα απ το πουθενά και λέγαν πράματα του στυλ <<Τι τζαματη που ειναι η χολ???!!! μου ενεργοποίησε τη γραμμή σε 2 μόνο βδομάδες!! είμαι σούπερ ευχαριστημένος απ την 1η βδομάδα! μπράβο χολ! κλπ κλπ>>,ενώ το thread της χολ ήταν σχεδόν γεματο με θέματα παραπόνων, επίσης δηλωμένοι ΜΕΤΟΧΟΙ ή ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ της hol (κατα τα λεγόμενα τους... τους είχε ξεφύγει κάποια στιγμη anyway) είχαν κάνει χόμπυ να κράζουν όσους λέγαν άσχημα για τη χολ και γενικά καναν παράπονα για τις ανεπαρκείς και άθλιες υπηρεσίες που παρείχαν....

delta
27-08-11, 21:19
hol με τα χιλια!! με αιτηση απο ιντερνετ, για 3 μηνες δωρο. Καμια ουσιαστικη διαφορα με οτε!!

Maroylaki
28-08-11, 07:46
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας...

1)βασίλη γιατι μονο αίτηση μονο μεσα απο το ιντερνετ,μιλησα στο τηλ και μου λενε οτι και απο εκει μπορω να κανω την αιτηση ..για πες μου σε παρακαλω?

2)southdog οντως ειναι θεμα τύχης πολλα γιατι εχω ακουσει και ικανοποιημενους και αλλους οχι..
παντως δεν μπορεσα να ψαξω να δω τι γινεται γυρω στην περιοχη αλλα μου ειπαν οτι ειναι θεμα χαλκου και οτι αν δεν ειχα πριν προβλημα πιθανον να μην εχω και με τον καινουργιο παροχο..

3)delta εσυ εχεις ακομα βλεπω τον οτε ,εχεις βαλει παλιοτερα χολ μηπως το γνωριζεις απο προσωπική σου εμπειρια??και αν κανω αιτηση απο το ιντερνετ πως γινεται μετα??με παιρνει η χολ τηλ. να συνενοηθει μαζι μου για το ποτε θα γινει η συνδεση κτλ ?

vasileios13
28-08-11, 09:58
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας...

1)βασίλη γιατι μονο αίτηση μονο μεσα απο το ιντερνετ,μιλησα στο τηλ και μου λενε οτι και απο εκει μπορω να κανω την αιτηση ..για πες μου σε παρακαλω?

2)southdog οντως ειναι θεμα τύχης πολλα γιατι εχω ακουσει και ικανοποιημενους και αλλους οχι..
παντως δεν μπορεσα να ψαξω να δω τι γινεται γυρω στην περιοχη αλλα μου ειπαν οτι ειναι θεμα χαλκου και οτι αν δεν ειχα πριν προβλημα πιθανον να μην εχω και με τον καινουργιο παροχο..

3)delta εσυ εχεις ακομα βλεπω τον οτε ,εχεις βαλει παλιοτερα χολ μηπως το γνωριζεις απο προσωπική σου εμπειρια??και αν κανω αιτηση απο το ιντερνετ πως γινεται μετα??με παιρνει η χολ τηλ. να συνενοηθει μαζι μου για το ποτε θα γινει η συνδεση κτλ ?

Εννοώ να μην κάνεις αίτηση τηλεφωνικά,στους διάφορους περίεργους που λένε ότι είναι από την HOL.............

delta
28-08-11, 11:17
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας...

1)βασίλη γιατι μονο αίτηση μονο μεσα απο το ιντερνετ,μιλησα στο τηλ και μου λενε οτι και απο εκει μπορω να κανω την αιτηση ..για πες μου σε παρακαλω?

2)southdog οντως ειναι θεμα τύχης πολλα γιατι εχω ακουσει και ικανοποιημενους και αλλους οχι..
παντως δεν μπορεσα να ψαξω να δω τι γινεται γυρω στην περιοχη αλλα μου ειπαν οτι ειναι θεμα χαλκου και οτι αν δεν ειχα πριν προβλημα πιθανον να μην εχω και με τον καινουργιο παροχο..

3)delta εσυ εχεις ακομα βλεπω τον οτε ,εχεις βαλει παλιοτερα χολ μηπως το γνωριζεις απο προσωπική σου εμπειρια??και αν κανω αιτηση απο το ιντερνετ πως γινεται μετα??με παιρνει η χολ τηλ. να συνενοηθει μαζι μου για το ποτε θα γινει η συνδεση κτλ ?
Hol εχω τωρα, απλα δεν εχω αλλαξει το profil μου. Κανεις την αιτηση ηλεκτρονικα και μετα τους στελνεις καποια δικαιολογητικα, Αυτο ειναι ολο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.