PDA

Επιστροφή στο Forum : βοηθεια περι hol



melina123
06-06-11, 13:24
θα εχω καλες υπηρεσιες αν απο τον οτε παω στην hellas on line??

spyronis
06-06-11, 13:59
Θα έχεις είτε παρόμοιες ή χειρότερες υπηρεσίες.
Αν έχεις τη δυνατότητα μείνει εκεί που είσαι καλύτερα..
Όσο να ναι ρισκάρεις..

thanosmylo
06-06-11, 14:40
Δεν είναι ρίσκο, να γλυτώνει χρήματα...Άμα με τη γραμμή σου είναι όλα οκ κάνε σύνδεση χολ...Ή ρώτα και γείτονες αν έχει κανείς...

melina123
06-06-11, 14:45
ειναι αρκετη η διαφορα στα χρηματα 120 στον οτε το διμηνο... στη hol επειδη εχω vodafone κινητο θα ειναι μειον 5 ευρω δηλ 36 το μηνα και μειον 5 ευρω στο κινητο.
απεριοριστα αστικα, υπεραστικα, μια ωρα σε κινητα, 24-ωρο ιντερνετ και δωρεαν υπηρεσιες, αναγνωριση κλπ.....
οικονομικα ειναι ενταξει, μα δεν ξερω την πιοτητα παροχης υπηρεσιων, καθως και τα κρυμμενα γραματα που δε λενε....
μια φιλη ειχε προβλημα με τους λογαριασμους....
ειναι δυσκολη αποφαση , μπορει να μπλεξει .....
ευχαριστω

a.libe
06-06-11, 16:37
στον οτε ειναι 91 το διμηνο και 73 στην hol...

ΑΛΦΟΣ
06-06-11, 16:39
Κατοικώ στο Χολαργό (κοντά στη Φανερωμένη) και είμαι αρκετά χρόνια συνδρομητής της εταιρείας. Με εξαίρεση κάποια προβληματάκια το 1ο εξάμηνο, οι υπηρεσίες της είναι καλές.

spyronis
06-06-11, 18:43
Δεν είναι ρίσκο, να γλυτώνει χρήματα...Άμα με τη γραμμή σου είναι όλα οκ κάνε σύνδεση χολ...Ή ρώτα και γείτονες αν έχει κανείς...

Καλά.. Σε περίπτωση βλάβης όταν θα τη στέλνουν από τον Άννα στον Καιαφα στη hol έλα πες μου μετά αν είναι ρίσκο.. Κι εγώ hol έχω. δεν προωθώ τον οτέ, αλλά τα σωστά να λέγονται.

pRieStaKoS
06-06-11, 19:44
Καλά.. Σε περίπτωση βλάβης όταν θα τη στέλνουν από τον Άννα στον Καιαφα στη hol έλα πες μου μετά αν είναι ρίσκο.. Κι εγώ hol έχω. δεν προωθώ τον οτέ, αλλά τα σωστά να λέγονται.

Όταν λες στέλνουν ? Οτι πρόβλημα και αν έχεις, αν δεν είναι θέμα εσωτερικής ή Η/Υ, αυτοί τρέχουν. Όχι εσύ.....

spyronis
06-06-11, 22:14
Μεταφορικά μιλάω.

amar
07-06-11, 09:06
εγώ πάντως νόμιζα ότι η ερώτηση είναι πλάκα!!!

Πάντως για να είμαι ειλικρινής στα 6μβ (lite) δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα... :)

Papados
07-06-11, 09:12
Δεν βλέπω τον λογο που θα εχει πρόβλημα. Εαν η γραμμη της εχει πρόβλημα θα το έχει σε όποιν πάροχο και να πάει. το cc της HOL είναι πολυ καλό σε σχέση με άλλους παρόχους.

geopapath23
09-06-11, 11:49
Εγώ νομίζω πως η hol περνάει μια δύσκολη φάση με το δίκτυο της. Π.χ. κάνει traffic shaping που για εμένα θα ήταν σημαντικό κριτήριο να μην πάω στη hol. Από την άλλη όντως δίνεις αρκετά. You know better!

thomNikolaou
09-06-11, 16:21
Κάπου είδα μια καλή προσφορά της forthnet δίνει δωρεάν sports pack σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει .

geopapath23
10-06-11, 01:04
Βασικά δεν δίνει δωρεάν sports pack, το πληρώνεις :)
Εχει προσφορά με 19 ευρώ / μήνα το sports pack μαζι με το adsl economy

melina123
13-06-11, 04:30
[QUOTE=thomNikolaou;4182907]Κάπου είδα μια καλή προσφορά της forthnet δίνει δωρεάν sports pack σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει
.[/ευχαριστω πολυ , θα το ψαξω...προς το παρον μενω στον οτε ....:)

Vitruvian78
13-06-11, 13:39
Εγώ θα σου πω να την κάνεις την κίνηση γιατί σε συμφέρει απόλυτα αν έχεις και κινητό Vodafone. Μια χαρά είναι οι υπηρεσίες της και σίγουρα θα μειώσεις σημαντικά και τους λογαριασμούς σου. Αν δεν παίζεις παιχνίδια στον υπολογιστή και απλά θέλεις να κάνεις σερφάρισμα και κατέβασμα μια χαρά θα είσαι.

zoug100
13-06-11, 23:56
Εγώ νομίζω πως η hol περνάει μια δύσκολη φάση με το δίκτυο της. Π.χ. κάνει traffic shaping που για εμένα θα ήταν σημαντικό κριτήριο να μην πάω στη hol. Από την άλλη όντως δίνεις αρκετά. You know better!

Αυτο το προβλημα εχει φτιαξει λιγο πριν το Πασχα... Δεν λεω οτι δεν το εκανε για περιπου 4 μηνες, αλλα τωρα ειναι ενταξει.

baskon
14-06-11, 00:16
Εγώ θα σου πω να την κάνεις την κίνηση γιατί σε συμφέρει απόλυτα αν έχεις και κινητό Vodafone. Μια χαρά είναι οι υπηρεσίες της και σίγουρα θα μειώσεις σημαντικά και τους λογαριασμούς σου. Αν δεν παίζεις παιχνίδια στον υπολογιστή και απλά θέλεις να κάνεις σερφάρισμα και κατέβασμα μια χαρά θα είσαι.

Εαν οντως της ερχεται 120 ευρω ο λογαριασμος για καποιο λογο ερχεται τοσο...Μηπως λογω κλησεων σε κινητα?
Αν ναι τοτε σε οποιο παροχο και να παει εκτος απο Οτε θα πληρωνει και περισσοτερα χρηματα.Οχι λιγοτερα..
Αν καλει καπου αλλου τοτε οκ θα γλυτωσει χρηματα...Ειδικα αν καλει εξωτερικο...
Προσωπικα Hol δε (ξανα)εβαζα με τιποτα...

@ ADSLgr.com All rights reserved.