PDA

Επιστροφή στο Forum : καθε 2 χρονια υπολοιπο λογαριασμου.



adok13
13-06-11, 10:07
ειχα οτε πριν κανα 5αρι χρονια στο παλιο μου σπιτι.ειχα κανει διακοπη και μετα απο κατι μηνες μου ειχε ερθει το υπολοιπο.τοχα πληρωσει και νομιζα οτι ολα τελειωσαν.μετα απο εναμιση χρονο περιπου μου ηρθε ενα νεο υπολοιπο 1,5 ευρω περιπου.λεω τωρα για εναμιση ευρω μην ασχοληθω να παω να το πληρωσω να τελειωνουμε.ελα ομως που την προηγουμενη βδομαδα και αφου εχουν περασει καπου στα 5 χρονια μου ηρθε νεο υπολοιπο 50 λεπτα.να σας πω επισης οτι αναμεσα σαυτους τους 2 λογαριασμους με το υπολοιπο που μου ηρθανε δεν ειχαν ερθει αλλοι.δηλαδη μου ηρθε ενας μετα απο εναμιση χρονο τον πληρωσα και τωρα μετα απο κανα τριαρι χρονια μου ηρθε κιαλλος.δεν ειναι τα λεφτα αλλα αν ειναι δυνατον να μουρχονται λογαριασμοι ετσι στο ασχετο μετα απο τοσα χρονια πουχω κανει την διακοπη.

maik
13-06-11, 10:24
Τι αιτιολογια λεει για τα ποσα αυτα;

adok13
13-06-11, 10:28
προηγουμενο υπολοιπο,αλλα μουχουν ερθει αλλα 2 και τα εχω πληρωσει.αυτο ειναι το τριτο
:twisted:

maik
13-06-11, 10:41
Πιθανοτατα ειναι τοκοι υπερημεριας απο καποιο πολυ μικρο υπολοιπο, καποια λεπτα του € δηλαδη, που εμεινε την πρωτη φορα.

Ισως να καθυστερησες να πληρωσεις το πρωτο εκκαθαριστικο.

adok13
13-06-11, 10:47
δεν νομιζω φιλε μου γιατι μουχαν στειλει το πρωτο εκκαθαριστικο. το πληρωσα και μετα απο 1μιση χρονο μουστειλαν το δευτερο καπου 1μιση ευρω.το πληρωσα και αυτο και τωρα μου εστειλαν κιαλλο μετα απο 3 χρονια περιπου.μετα απο 3 χρονια το θυμηθηκαν;

maik
13-06-11, 10:57
Κοιτα. Ερχετε ενας εκκαθαριστικος ας πουμε 80€ . Πας και τον πληρωνεις καθηστερημενα κανενα εικοσαημερο. Αυτοματα τοτε χρεωνεσε καποια λεπτα σαν τοκους υπερημεριας τα οποια ανακυκλωνονται. Οταν φτασουν σε ενα ποσο που δικαιολογει την εκδοση λογαριασμου , βγαινει λογαριασμος που σου τα ζηταει.
Κανονικα θα επρεπε τετοια μικροποσα να διαγραφονται.

adok13
13-06-11, 11:01
ok, σευχαριστω για τον χρονο σου.μπορει ναχεις δικιο θα παρω να τους ρωτησω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.