PDA

Επιστροφή στο Forum : ADSLgr Downtime (Updated: 21/03/2004)



psyxakias
19-03-04, 20:13
Καλησπέρα,

Το site είχε κάποιο downtime και θα ξαναέχει λόγω αλλαγής hosting provider.

Ευχαριστώ.

enwsitis21
19-03-04, 22:31
Καλησπέρα,

Το site είχε κάποιο downtime και θα ξαναέχει λόγω αλλαγής hosting provider.

Ευχαριστώ.

Το καταλάβαμε φίλε Psyxakias.

moralas
19-03-04, 22:33
ναι , αφου και εγω το πηρα πρεφα

Bla1r
20-03-04, 00:31
αν και είναι παντελώς off-topic, γιατί ο δικέφαλος αετός της ΑΕΚ κρατάει μόνο ένα σπαθί; θα μου φαινόταν κάπως πιο λογικό να κρατούσε ένα σε κάθε χέρι. :?

psyxakias
21-03-04, 10:13
Καλημέρα,

Η αλλαγή hosting ολοκληρώθηκε επιτυχώς.

Τώρα μένει να ολοκληρωθούν τα updates των nameservers (propagation) ώστε να λειτουργεί το site κανονικά σε όλους τους ISPs. Αυτό θα ολοκληρωθεί υπολογίζουμε το πολύ έως την Δευτέρα το πρωί.

Ευχαριστούμε για την υπομονή σας και ζητούμε συγνώμη για την διακοπή που υπήρξε αυτό το σαββατοκύριακο.

Φιλικά,

psyxakias.

psyxakias
21-03-04, 10:22
Επίσης θα ήθελα να καθησυχάσω όλα τα μέλη που ανησύχησαν και ρωτούσαν στο IRC κανάλι του ADSLgr (Undernet - #ADSLgr) αν το site θα ξαναλειτουργήσει ή αν έκλεισε όπως το sharereactor (:lol:).

Εφ'όσον έχουμε την υποστήριξη την δική σας, 3500+ μελών (3653 για την ακρίβεια) δεν νομίζω ότι θα υπήρχε κάποιος λόγος να κλείσει το site :wink:

ALiTiS
21-03-04, 12:11
μολις μου αναψει και το λαμπακι θα σας κανω και ευχελαιο 8)

pigouinos
21-03-04, 12:45
ALiTiS, αντε να αναψει το λαμπάκι σου να μου πεις εντυπώσεις απο ερμού γιατι και εγώ από εκει θα ειμαι...

ALiTiS
21-03-04, 12:51
pigouinos, φιλε εχω σαλταρει με το "περιμενε".........

Cafeeine
21-03-04, 18:53
(Bla1r, συνεχίζοντας το off topic, ο δικέφαλος κρατάει ένα μόνο σπαθί, γιατί στο άλλο έχει την Holy Hand Grenade (για μη φίλους των monty Pythons, ντροπή σας! :lol: ))

Οσον αφορά την αλλαγή, γερά με τσαμπουκά psyxakias, και εμείς δεν πάμε πουθενά!

redlemon.gr
21-03-04, 19:29
μάγκεshh (που λέει και ο γεωργίου) τοοοο λαμπάκι......δεν θα ανάψει! γεωργίου speaking... μετά απο τους ολυμπιακούς.. προχτές πήρα τηλέφωνο πάλι και μου λένε .. "α! ξέρετε δεν βάζουμε πιά DSLAM's αλλού εκτός από μαρούσι και ολυμπιακές εγκαταστάσεις... όλοι οι τεχνικοί είναι απασχολημένοι εκεί... οπότε δεν μπορούν αν βάλουν σε άλλες περιοχές!" ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! μετά απο ενάμισυ μήνα και άν μου πε!!! και είμαι 58 στη σειρά απο 130!!!! φαντάσου ο 130 ο καημένος!! :(

kadronarxis
21-03-04, 23:59
ο τελευταίος όπως πάντα είναι ο πιο άτυχος!! :D Δυστυχώς!!

PSYXAKIA,
άντε ρε συ.
επιτέλους και μου έλειψε το forum και τα παιδιά του.
πωπωπω, ήττα μεγάλη το σαββατοκύριακο!!! :oops:

Άντε γερά τώρα.

psyxakias
22-03-04, 00:38
kadronarxis,

Σε όλους έλειψε... :cry:

kadronarxis
22-03-04, 00:45
άστα να πάνε!!!

γερά όμως τώρα. :lol:

ALiTiS
22-03-04, 11:09
γερα ναι :D (να μου αναψει ομως και εμενα το λαμπακι ε ?)

PALADIN
22-03-04, 12:29
σε server στην Florida έγινε το hosting;;

dearpru
01-04-04, 16:35
αν και είναι παντελώς off-topic, γιατί ο δικέφαλος αετός της ΑΕΚ κρατάει μόνο ένα σπαθί; θα μου φαινόταν κάπως πιο λογικό να κρατούσε ένα σε κάθε χέρι. :?

κρατάει σπαθί μόνο στο ένα χέρι διότι στο άλλο κρατάει μια σφαίρα με έναν σταυρό πάνω, κάτι τέτοιο τελοσπάντων αν και δε ξέρω τι συμβολίζει ακριβώς

Cafeeine
01-04-04, 21:46
dearpru ( To nick απο το Dear prudence των Beatles είναι;)

είπαμε οτι είναι η holy hand grenade :D (Κανένας βυζαντινολόγος να με στείλει αδιάβαστο ρε παιδιά? κι εγώ θέλω να μάθω καταβάθος τί είναι :D :D )

dearpru
01-04-04, 23:07
ah το είπατε;;;;!
σορρυ δε το πρόσεξα :D
το nick είναι πράγματι από το Dear Prudence των beatles...(The sun is up, the sky is blue It's beautiful and so are you :D )

Bla1r
02-04-04, 00:26
αν και είναι παντελώς off-topic, γιατί ο δικέφαλος αετός της ΑΕΚ κρατάει μόνο ένα σπαθί; θα μου φαινόταν κάπως πιο λογικό να κρατούσε ένα σε κάθε χέρι. :?

κρατάει σπαθί μόνο στο ένα χέρι διότι στο άλλο κρατάει μια σφαίρα με έναν σταυρό πάνω, κάτι τέτοιο τελοσπάντων αν και δε ξέρω τι συμβολίζει ακριβώς

α :)

Knorcedger
02-04-04, 01:21
Holy hand grenade υπήρχε σε μια παλιά έκδοση του παιχνιδιού worms. Την πέταγες, έκανε έναν ήχο(αααλιλούια αλιλουια) και έσκαγε (ήταν πολύ δυνατη!!!)

@ ADSLgr.com All rights reserved.