PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL - Δεν άντεχα άλλο και τους έστειλα email



gmantakis
10-10-06, 16:24
Φίλοι,

Είναι λυπηρό αυτό που γίνετε με την HOL. Μην αντέχωντας άλλο και μετά από αμέτρητες φορές που επικοινώνησα με το τεχνικό τους τμήμα και με την ΔΗΘΕΝ υπόσχεσή τους ότι ΘΑ με πάρουν τηλέφωνο τους έσειλα προχτές ένα email για να τους στολίσω για τα καλά. Παραθέτω το email to δικό μου και την απάντηση τους:

----------------------------- EMAIL ΔΙΚΟ ΜΟΥ ---------------------
Kirioi,

Tis teleutaies dio ebdomades to problima tis taxititas pou andimetopizo me tin grammi mou ADSL idika otan xrisimopio P2P kai Bittorrent efarmoges ine eksofreniko. Exo epikinonisi allepaliles fores kai exo afisi alepalila minimata kai mou ipothike pos tha me kalesoun. Auti ti stigmi ime anangasmenos na beno me sindromi tis ALTEC i opia me kalipti pliros. Tha ithela EPIGONDOS na me kalesi kapios apo eki mesa gia na doume epigondos pos boro na figo apo autin tin etairia. DEN thelo ta lefta mou piso aplos thelo na mou pi kapios pies ine i diadikasies na apodesmeuti i grammi mou apo auto to xali. ALLA opos sas ksero iste KOTES kai pali den tha pari kanis sas tilefono giati exete xesmeni ti folia sas. ALLA o Dekembris den ine makria mi sas niazi.. to POLI POLI 3 mines ine akomi kai meta aADE GEIA kai parto kai to KOLO MODEM SAS kai balte to eki pou kserete.

PERIMENO TILEFONO, ALLA IPAME ISTE KOTARES ME KEFALAIA. TO TILEFONO MOU INE 69XXXXXXXX

KATHOLOU FILIKA KAI AI STO DIAOLO

XXXXXXXX XXXXXXX
--------------------------- ΤΕΛΟΣ EMAIL ΜΟΥ --------------------------------

Η απάντηση που έλαβα ήταν κλασσικά:

-----------------------ΑΠΑΝΤΗΣΗ HOL------------------
Αγαπητέ κύριε XXXXXXX

Η γλώσσα και το ύφος που χρησιμοποιείτε στην αλληλογραφία σας είναι ακατάλληλα και ανάρμοστα.
Αν αντιμετωπίζετε κάποιο τεχνικό πρόβλημα, μπορείτε να καλέσετε το τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης της Hellas στο τηλέφωνο 13844 (24ωρη λειτουργία).
----------------------- HOL ΤΕΛΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ------------


Μα Θα με τρελάνουν!!!!! :evil::evil::evil::evil: ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ!!!! :evil::evil::evil::evil:

Φιλικά

Γιώργος

EvilHawk
10-10-06, 16:35
Και πολύ ευγενικά σου απάντησαν ...

tsaros
10-10-06, 16:48
καλα τους τα ειπες :clap:
μονο τα greek-english δεν μ'αρεσαν

Skywalker333
10-10-06, 16:51
εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με την hol τον τελευταιο μηνα. τα προγραμματα p2p σερνονται σε επιπεδα 1-3 kb απο εκει που ειχα 10-20. τους το ειπα και φυσικα, μου ειπαν πως θα το τσεκαρουν κ θα επικοινωνησουν μαζι μου. φυσικα και δεν μου εστειλαν τιποτα...

Avvocato
10-10-06, 17:07
Φίλοι,

Είναι λυπηρό αυτό που γίνετε με την HOL. Μην αντέχωντας άλλο και μετά από αμέτρητες φορές που επικοινώνησα με το τεχνικό τους τμήμα και με την ΔΗΘΕΝ υπόσχεσή τους ότι ΘΑ με πάρουν τηλέφωνο τους έσειλα προχτές ένα email για να τους στολίσω για τα καλά. Παραθέτω το email to δικό μου και την απάντηση τους:

----------------------------- EMAIL ΔΙΚΟ ΜΟΥ ---------------------
Kirioi,

Tis teleutaies dio ebdomades to problima tis taxititas pou andimetopizo me tin grammi mou ADSL idika otan xrisimopio P2P kai Bittorrent efarmoges ine eksofreniko. Exo epikinonisi allepaliles fores kai exo afisi alepalila minimata kai mou ipothike pos tha me kalesoun. Auti ti stigmi ime anangasmenos na beno me sindromi tis ALTEC i opia me kalipti pliros. Tha ithela EPIGONDOS na me kalesi kapios apo eki mesa gia na doume epigondos pos boro na figo apo autin tin etairia. DEN thelo ta lefta mou piso aplos thelo na mou pi kapios pies ine i diadikasies na apodesmeuti i grammi mou apo auto to xali. ALLA opos sas ksero iste KOTES kai pali den tha pari kanis sas tilefono giati exete xesmeni ti folia sas. ALLA o Dekembris den ine makria mi sas niazi.. to POLI POLI 3 mines ine akomi kai meta aADE GEIA kai parto kai to KOLO MODEM SAS kai balte to eki pou kserete.

PERIMENO TILEFONO, ALLA IPAME ISTE KOTARES ME KEFALAIA. TO TILEFONO MOU INE 69XXXXXXXX

KATHOLOU FILIKA KAI AI STO DIAOLO

XXXXXXXX XXXXXXX
--------------------------- ΤΕΛΟΣ EMAIL ΜΟΥ --------------------------------

Η απάντηση που έλαβα ήταν κλασσικά:

-----------------------ΑΠΑΝΤΗΣΗ HOL------------------
Αγαπητέ κύριε XXXXXXX

Η γλώσσα και το ύφος που χρησιμοποιείτε στην αλληλογραφία σας είναι ακατάλληλα και ανάρμοστα.
Αν αντιμετωπίζετε κάποιο τεχνικό πρόβλημα, μπορείτε να καλέσετε το τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης της Hellas στο τηλέφωνο 13844 (24ωρη λειτουργία).
----------------------- HOL ΤΕΛΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ------------


Μα Θα με τρελάνουν!!!!! :evil::evil::evil::evil: ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ!!!! :evil::evil::evil::evil:

Φιλικά

Γιώργος


Μεγαλε το μυνημα σου ζωγραφισε ετσι απλααααα :rofl: :rofl: :rofl:

EvilHawk
10-10-06, 17:11
Μεγαλε το μυνημα σου ζωγραφισε ετσι απλααααα :rofl: :rofl: :rofl:

Σωστά μόνο για :rofl: :rofl: :rofl: αξίζουν τέτοια μηνύματα .... :whistle:

EvilHawk
10-10-06, 17:12
εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με την hol τον τελευταιο μηνα. τα προγραμματα p2p σερνονται σε επιπεδα 1-3 kb απο εκει που ειχα 10-20. τους το ειπα και φυσικα, μου ειπαν πως θα το τσεκαρουν κ θα επικοινωνησουν μαζι μου. φυσικα και δεν μου εστειλαν τιποτα...

Για το πρόβλημα σου υπάρχει σχετικό πολυσέλιδο thread στίς ειδήσεις, ρίξε μια ματιά.

Gordito
10-10-06, 17:16
Σοβαρα εστειλες τετοιο mail?:down:
Και τι περιμενες? Σε greeklish το εστειλες? Εισαι μαλλον τυχερος που μπηκαν στον κοπο να σου απαντησουν και δεν το εσβησαν κατευθειαν.
Να εισαι ευγενικος και σωστος.Μονο ετσι ισως καταφερεις κατι

energie
10-10-06, 17:32
gmantakis και λιγα τους ειπες ! εχουμε αγανακτησει πλεον ! μας γραφουν ολους κανονικα.. και γω θα παρω και θα βρισω δεν παει αλλο αυτη η ιστορια :mad:

pan.nl
10-10-06, 17:33
Σοβαρα εστειλες τετοιο mail?:down:
Και τι περιμενες? Σε greeklish το εστειλες? Εισαι μαλλον τυχερος που μπηκαν στον κοπο να σου απαντησουν και δεν το εσβησαν κατευθειαν.
Να εισαι ευγενικος και σωστος.Μονο ετσι ισως καταφερεις κατι

Εντάξει, υπάρχει και ο "ενδιάμεσος" τρόπος έκφρασης (βλ. http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=47571 ), αλλά θέλει και τρόπο. Σε κάθε περίπτωση όμως, προσωπικά ούτε εγώ συμφωνώ με τα λεγόμενά σου, γιατί το μόνο που κάνεις είναι να πέφτεις στο επίπεδο τους (με την έννοια ότι σε έχουν γραμμένο και δεν επικοινωνούν μαζί σου).

Πάντως, καλή συνέχεια και εύχομαι το πρόβλημά σου να λυθεί σύντομα.

PopManiac
10-10-06, 17:41
Εγώ θα πρότεινα πάντως αν είναι να στέλνετε τέτοια μυνήματα διαμαρτυρίας:

1. Να μην τα υπογράφετε (υπάρχει και νόμος περί εξύβρισης)
2. Να χρησιμοποιείτε smilies, είναι πολύ πιο επικοινωνιακά....

Skywalker333
10-10-06, 18:02
Για το πρόβλημα σου υπάρχει σχετικό πολυσέλιδο thread στίς ειδήσεις, ρίξε μαι ματιά.

δωστε μου το link αν μπορειτε γιατι εχω μπερδευτει απειρα!

energie
10-10-06, 18:09
Your connection is: 98 Kbps or 0.1 Mbps
You Downloaded at: 12 kB/s
You are running: 2 times faster than 56K and can Download 1 megabyte in 85.33 second(s)

συνδεση 768 hol

Πύρρος
10-10-06, 18:11
Εγώ θα πρότεινα πάντως αν είναι να στέλνετε τέτοια μυνήματα διαμαρτυρίας:

1. Να μην τα υπογράφετε (υπάρχει και νόμος περί εξύβρισης)


Ε, τότε δεν έχει νόημα, εκτός αν αντί να διαμαρτυρηθείς σαν πελάτης θες να μπινελικώσεις και να βγάλεις το άχτι σου.

Στο κάτω-κάτω, αν τους πείσεις ότι είσαι ένας γραφικός τύπος που δεν ξέρει να εκφράζεται, θα χαρούν που σε διώξανε. Επίχείρηση είναι, όχι η πρώην σου. Το θέμα είναι να δουν ένα σακούλι ευρώ να βγάζει πόδια και να φεύγει, και να παίρνει μαζί και του φίλους του.

dimfarma
10-10-06, 18:28
Αφού έχεται παράπονα από την HOL να φύγεται :hmm: :down:

Raziel
10-10-06, 18:29
Καλα ρε φιλε εισαι σοβαρος? 31 χρονων εισαι και στελνεις μαιλ με υφος 13 χρονου gamer CS?Μα για να σοβαρευτουμε λιγο δηλαδη:down:
Καταρχην θα μπορουσες να πεις αυτο που ηθελες να πεις στο μαιλ σου με πολιτισμενο τροπο.Ο ανθρωπος που σου απαντησε δεν ειναι το ρεμαλι της γειτονιας και η εταιρεια που εχουν δεν ειναι καμια παραγκα που πουλα καλωδια.
Η HOL καλως η κακως επελεξε να κανει TS στο δικτυο της παρα να αναβαθμηστει,μια πρακτικη που ειναι πολυ συνηθισμενη στο εξωτερικο και αργα η γρηγορα θα εμφανιζοταν και σε ελληνικες εταιρειες.Το προβλημα ομως εχει λυθει εδω και καιρο με το Protocol Encryption για BT και προσφατα με το Obfuscation για ed2k,εαν εσυ δεν θα να τα χρησιμοποιεις δικαιωμα σου,πηγαινεις σε αλλο provider,τοσο απλο.
Τωρα το να ανοιγεις νεο thread στο φορουμ ως ενας ακομη δυσαρεστημενος του TS δεν εχει επισης κανενα νοημα.Δηλαδη τι θες να σου πουμε?Ποσο μεγαλος μαγκας εισαι που τα βαζει με το Κοκκαλη?
Παρακαλω καποιος mod να κανει merge ολα τα συναφη thread και να τα κανει sticky για οσους ενδιαφερονται να μαθουν ποσο πατο πιανει η ανθρωπινη αξιοπρεπεια:mad:

energie
10-10-06, 18:36
Καλα ρε φιλε εισαι σοβαρος? 31 χρονων εισαι και στελνεις μαιλ με υφος 13 χρονου gamer CS?Μα για να σοβαρευτουμε λιγο δηλαδη:down:
Καταρχην θα μπορουσες να πεις αυτο που ηθελες να πεις στο μαιλ σου με πολιτισμενο τροπο.Ο ανθρωπος που σου απαντησε δεν ειναι το ρεμαλι της γειτονιας και η εταιρεια που εχουν δεν ειναι καμια παραγκα που πουλα καλωδια.
Η HOL καλως η κακως επελεξε να κανει TS στο δικτυο της παρα να αναβαθμηστει,μια πρακτικη που ειναι πολυ συνηθισμενη στο εξωτερικο και αργα η γρηγορα θα εμφανιζοταν και σε ελληνικες εταιρειες.Το προβλημα ομως εχει λυθει εδω και καιρο με το Protocol Encryption για BT και προσφατα με το Obfuscation για ed2k,εαν εσυ δεν θα να τα χρησιμοποιεις δικαιωμα σου,πηγαινεις σε αλλο provider,τοσο απλο.
Τωρα το να ανοιγεις νεο thread στο φορουμ ως ενας ακομη δυσαρεστημενος του TS δεν εχει επισης κανενα νοημα.Δηλαδη τι θες να σου πουμε?Ποσο μεγαλος μαγκας εισαι που τα βαζει με το Κοκκαλη?
Παρακαλω καποιος mod να κανει merge ολα τα συναφη thread και να τα κανει sticky για οσους ενδιαφερονται να μαθουν ποσο πατο πιανει η ανθρωπινη αξιοπρεπεια:mad:

και ποιος εισαι εσυ που θα επιβαλεις και θα κρινεις στον καθενα τι υφος θα εχουν τα εμαιλ του?
δεν ειναι παραγκα η χολ ? αυτο δειχνει παντως.

Πύρρος
10-10-06, 18:46
και ποιος εισαι εσυ που θα επιβαλεις και θα κρινεις στον καθενα τι υφος θα εχουν τα εμαιλ του?
δεν ειναι παραγκα η χολ ? αυτο δειχνει παντως.

Δεν επέβαλε κανείς κανένα ύφος, αλλά από την στιγμή που ο αρχικός συγγραφέας παραθέτει την επικοινωνία του με την HOL για ένα θέμα που είναι ήδη γνωστό στο forum, το μόνο που επιδέχεται σχολιασμού είναι το ύφος.

Γιατί παράγκα η HOL; Είχε κάποιο μονοπώλιο στο ADSL μήπως, ή πήρε πελάτες μεσω αθέμιτου ανταγωνισμού;

Αν δεν σε ικανοποιεί, τους το λές, περιμένεις να τελειώσει το συμβόλαιο και την κάνεις με ελαφρά (προσέχοντας ίσως παραπάνω πριν κάνεις 12μηνο). Επίσης κοιτάς στο forum για το τι μπαλώματα κυκλοφορούν για να βελτιώσεις όσο γίνεται την κατάσταση πριν φύγεις.

EvilHawk
10-10-06, 18:48
και ποιος εισαι εσυ που θα επιβαλεις και θα κρινεις στον καθενα τι υφος θα εχουν τα εμαιλ του?
δεν ειναι παραγκα η χολ ? αυτο δειχνει παντως.

Ωραία αντιστροφή του επιχειρήματος! :down:

Και ποιος είναι αυτός που έστειλε αυτό το κατάπτυστο email και ανάγκασε ένα εργαζόμενο να διαβάσει τίς αηδίες που γράφει....

Μα καλά νομίζεται ότι υπάρχει εταιρεία στον κόσμο που θα στεναχωρηθεί να χάσει τέτοιους πελάτες ??

energie
10-10-06, 18:57
σαφως και ειναι παραγκα..οι πραξεις της το αποδεικυουν περιτρανα. χαμηλες ταχυτητες, εξυπηρετηση-τρεις λαλουν και δυο χορευουν.. για μενα η χολ ειναι ανεντιμη ..σαφως και θα φυγω μολις τελειωσει το συμβολαιο μου ,αν καταφερω ισως φυγω και νωριτερα.η χολ ποτε δεν με ενημερωσε για ts και τα υπολοιπα οπως οφειλε! Εγω ειμαι αναγκασμενος εξ αιτιας αυτης της τοσο σοβαρης "παραγκας" να μεινω χωρις dsl ενα μηνα και βαλε.

NiKapa
10-10-06, 19:10
Παν μετρον αριστον παιδια..:cool:

EvilHawk
10-10-06, 19:16
Επειδή κάποιος ρώτησε και "ποιος είσαι εσύ? "

Ε λοιπόν είμαι αυτός που ελέγχει το επίπεδο των μηνυμάτων του forum, γι αυτό δεν φαντάζομαι να έχετε απορία γιατί διαγράφηκαν κάποια μηνύματα ... :twisted:

Navigator
10-10-06, 19:26
Τώρα βρήκαν ολοι να του τη πέσουν για το ύφος ενώ ειναι έξω από το χορό.Αντί να σκεφτούν για το λόγο που τα έχει πάρει κρανίο άρχισαν τις υφολογίες !
Αδικα δηλαδή φωνάζει δεν έχει δίκιο για το ΓΡΑΨΙΜΟ πάνω από όλα.

Για δές επίπεδο εταιρείας που ειχε το θράσος να θέλει να αγοράσει και τη Forthnet :lol:

EvilHawk
10-10-06, 19:32
Τώρα βρήκαν ολοι να του τη πέσουν για το ύφος ενώ ειναι έξω από το χορό.Αντί να σκεφτούν για το λόγο που τα έχει πάρει κρανίο άρχισαν τις υφολογίες !
Αδικα δηλαδή φωνάζει δεν έχει δίκιο για το ΓΡΑΨΙΜΟ πάνω από όλα.

Για δές επίπεδο εταιρείας που ειχε το θράσος να θέλει να αγοράσει και τη Forthnet :lol:

Όποιος θέλει με επιχειρήματα να εκφραστεί είναι καλοδεχούμενος , για καφρίλες και ύβρεις μπορούν να πάνε σε άλλα forum να εκτονωθούν ....

gkronos999
10-10-06, 19:49
Τι να λέμε τώρα η Διαφήμιση πάνω Δεξιά στην ιστοσελίδα δείχνει ότι δεν υπάρχει καθόλου Προκατάληψη.....
Έτσι εξηγούνται τα σχολιά σας......

EvilHawk
10-10-06, 19:52
Τι να λέμε τώρα η Διαφήμιση πάνω Δεξιά στην ιστοσελίδα δείχνει ότι δεν υπάρχει καθόλου Προκατάληψη.....
Έτσι εξηγούνται τα σχολιά σας......

Ακριβώς το πέτυχες, όπως ακριβώς πρίν απο ενα μήνα ήμασταν Οτετζήδες, πρίν απο 3 εβδομάδες έντεχνα προμοτάραμε την Forthnet ή υπερπροστατεύμαε την Vivodi απο τα άσχημα σχόλια ....

PopManiac
10-10-06, 20:11
Ακριβώς το πέτυχες, όπως ακριβώς πρίν απο ενα μήνα ήμασταν Οτετζήδες, πρίν απο 3 εβδομάδες έντεχνα προμοτάραμε την Forthnet ή υπερπροστατεύμαε την Vivodi απο τα άσχημα σχόλια ....

Και έχετε και την "κουμπαριά" με τους Βέλγους ISPs ;)

Αμ πώς ρε φίλε, τι κάνουμε εδώ μπρίκια κολλάμε; :p

gkronos999
10-10-06, 20:19
Ωραία αντιστροφή του επιχειρήματος! :down:

Και ποιος είναι αυτός που έστειλε αυτό το κατάπτυστο email και ανάγκασε ένα εργαζόμενο να διαβάσει τίς αηδίες που γράφει....

Μα καλά νομίζεται ότι υπάρχει εταιρεία στον κόσμο που θα στεναχωρηθεί να χάσει τέτοιους πελάτες ??


Η HOL θα έπρεπε να του ζητήσει συγνώμη που τον έκανε να τους στείλει αυτό το email. Αυτοί τον εξώργισαν και αυτοί είναι υπεύθηνοι για το ύφος του e-mail του. ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

aspirin
10-10-06, 20:25
ωραίο μέιλ αλλά για να γελάσουν εκεί μέσα. Όπως είδες, εστιάστηκαν στα βρισίσια κ όχι στο παράπονο σου. Αυτοί συγκινούνται μόνο με λέξεις όπως "εξώδικα", "ΙΝΚΑ" ...

NiKapa
10-10-06, 20:34
ωραίο μέιλ αλλά για να γελάσουν εκεί μέσα. Όπως είδες, εστιάστηκαν στα βρισίσια κ όχι στο παράπονο σου. Αυτοί συγκινούνται μόνο με λέξεις όπως "εξώδικα", "ΙΝΚΑ" ...
Μολις διαβασα μια αληθεια..η και καπως ετσι..<δεν θελω τα λεφτα μου πισω..απλα αποδεσμευτε με το συντομοτερον...> ισως κανει καλυτερη δουλεια..;)
προσωπικα δεν αδικω τον φιλο που εστειλε το μειλ...αλλα μαλλον υπαρχει κι αλλη οδος ..συντομοτερα και αποτελεσματικοτερη..

mondo52
10-10-06, 20:57
Επειδή κάποιος ρώτησε και "ποιος είσαι εσύ? "

Ε λοιπόν είμαι αυτός που ελέγχει το επίπεδο των μηνυμάτων του forum, γι αυτό δεν φαντάζομαι να έχετε απορία γιατί διαγράφηκαν κάποια μηνύματα ... :twisted:


και που ξερω εγω τι ρολο βαρας!!!και αν τα παιρνεις απο την hol???το ξερω εγω??και πως κανεις λογοκρισια??(οι βρισιες εξω,λογικο ειναι)....δημοκρατια=ελευθερια λογου...ξερεις!!!!και σου λεω το αλλο εγω....αν γενικα σου κοβανε κατι που εχεις μεγαλη αναγκη πως θα εκανες???δεν πιστευω να ελεγες και ευχαριστω...???αλλα_____κακως τους τα εχωσε ετσι, γιατι πολυ απλα αυτες τις εντολες εχουν...μεροκαματο περνουν τα παιδια.τι να κανουν

tsaros
10-10-06, 21:02
oσο μας σεβονται οι εταιριες τοσο θα τους σεβομαστε εμεις

hemlock
10-10-06, 21:09
Μεχρι τωρα mondo52 δεν εχουν γινει τετοια νταβαντιλικια απο την ΣΟ του forum...Αυτο που ζητανε τα παιδια ,ειναι να προσεχουμε παρα μα παρα πολυ αυτα που γραφουμε ,μιας και δεν εχουν λογω υπαρξης βρισιδια και ατεκμηριωτες καταγγελιες...Ποσο μαλλον οταν ολα αυτα γινονται κατα καποιου που ειναι και sponsor του forum...
Πιστευεις οτι ειναι δυσκολο στην ΣΟ να καθησουν πανω απο ενα νημα και να μας κανουν ολους ρεζιλι???
Επειδη αυτη την τακτικη την αποφευγουν (δια ροπαλου πιστευω) ,ειναι και η απαντηση στην αντικειμενικοτητα του adslgr

EvilHawk
10-10-06, 21:13
Ποσο μαλλον οταν ολα αυτα γινονται κατα καποιου που ειναι και sponsor του forum...


Ποτέ δεν μας απασχόλησε αυτό ...

EvilHawk
10-10-06, 21:21
και που ξερω εγω τι ρολο βαρας!!!και αν τα παιρνεις απο την hol???το ξερω εγω??και πως κανεις λογοκρισια??(οι βρισιες εξω,λογικο ειναι)....δημοκρατια=ελευθερια λογου...ξερεις!!!!και σου λεω το αλλο εγω....αν γενικα σου κοβανε κατι που εχεις μεγαλη αναγκη πως θα εκανες???δεν πιστευω να ελεγες και ευχαριστω...???αλλα_____κακως τους τα εχωσε ετσι, γιατι πολυ απλα αυτες τις εντολες εχουν...μεροκαματο περνουν τα παιδια.τι να κανουν

Τι ακριβώς είναι αυτό που έχεις τόσο μεγάλη ανάγκη και που δικαιολογεί κάποιον να βρίζει σε δημόσιο forum?

ps. ευχαριστώ που για μια ακόμα φορά μας υβρίζετε (τα "παίρνουμε") , κανονικά θα έπρεπε το μήνυμα να είχε διαγραφεί αλλά το αφήνω σαν δείγμα γελοίων επιχειρημάτων ...

mondo52
10-10-06, 21:22
Μεχρι τωρα mondo52 δεν εχουν γινει τετοια νταβαντιλικια απο την ΣΟ του forum...Αυτο που ζητανε τα παιδια ,ειναι να προσεχουμε παρα μα παρα πολυ αυτα που γραφουμε ,μιας και δεν εχουν λογω υπαρξης βρισιδια και ατεκμηριωτες καταγγελιες...Ποσο μαλλον οταν ολα αυτα γινονται κατα καποιου που ειναι και sponsor του forum...
Πιστευεις οτι ειναι δυσκολο στην ΣΟ να καθησουν πανω απο ενα νημα και να μας κανουν ολους ρεζιλι???
Επειδη αυτη την τακτικη την αποφευγουν (δια ροπαλου πιστευω) ,ειναι και η απαντηση στην αντικειμενικοτητα του adslgr

σωστα αυτα που λες και ακομα πιο σωστα αυτα που κανουν!!αλλα μου εχουν σβησει μηνυμα γιατι μαλλον καποιους πειραξε.και συγκεκριμενα..........:οταν ξεκινησε το θεμα με τα ts ολοι μας ειμασταν ενωμενοι εναντια σε αυτο που εγινε.οκ!!τωρα μπηκαν και καποιοι αλλοι μεσα,εγω λεω οτι ειναι κραχτες τις hol μιας και διαβαζουν τα μηνυματα οπως λενε,και λενε τα δικα τους τσακωνομαστε μεταξυ μας..ακρη δεν βγαζουμε..και αυτη κανει οτι κανει ανενοχλητη.τωρα ξαφνικα κανενας δεν κατεβαζει απο αυτους και καλα κανανε και βαλανε ts ετσι λενε!!!δικια μου γνωμη


Τι ακριβώς είναι αυτό που έχεις τόσο μεγάλη ανάγκη και που δικαιολογεί κάποιον να βρίζει σε δημόσιο forum?

ps. ευχαριστώ που για μια ακόμα φορά μας υβρίζετε (τα "παίρνουμε") , κανονικά θα έπρεπε το μήνυμα να είχε διαγραφεί αλλά το αφήνω σαν δείγμα γελοίων επιχειρημάτων ...

1.αυτο ειπα.δεν πρεπει.υπαρχουν αλλοι τροποι.2.δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου

sdikr
10-10-06, 21:26
σωστα αυτα που λες και ακομα πιο σωστα αυτα που κανουν!!αλλα μου εχουν σβησει μηνυμα γιατι μαλλον καποιους πειραξε.και συγκεκριμενα..........:οταν ξεκινησε το θεμα με τα ts ολοι μας ειμασταν ενωμενοι εναντια σε αυτο που εγινε.οκ!!τωρα μπηκαν και καποιοι αλλοι μεσα,εγω λεω οτι ειναι κραχτες τις hol μιας και διαβαζουν τα μηνυματα οπως λενε,και λενε τα δικα τους τσακωνομαστε μεταξυ μας..ακρη δεν βγαζουμε..και αυτη κανει οτι κανει ανενοχλητη.τωρα ξαφνικα κανενας δεν κατεβαζει απο αυτους και καλα κανανε και βαλανε ts ετσι λενε!!!δικια μου γνωμη


Θέλεις να πεις οτι επειδή μπήκαν κάποιοι και γράψαν κάτι που εσένα δεν σου αρέσει είναι απο την Hol,

Εσυ απο ποιον πάροχο είσαι;


Για να δείς πόσο ευκόλο είναι να λές αν δεν είσαι μαζί μας είσαι με τους άλλους

mondo52
10-10-06, 21:36
1.αν δεν ειχα hol δεν θα εκανα ετσι(6+6)
2.δεν ξερω αμα ειναι απο την hol αλλα ουτε και εσυ ξερεις
3.και ναι δεν ειμαι χθεσινος οταν εχεις πολλα χαστουκια στην ζωη μαθαινεις τι παιχνιδια παιζονται

hemlock
10-10-06, 21:36
σωστα αυτα που λες και ακομα πιο σωστα αυτα που κανουν!!αλλα μου εχουν σβησει μηνυμα γιατι μαλλον καποιους πειραξε.και συγκεκριμενα..........:οταν ξεκινησε το θεμα με τα ts ολοι μας ειμασταν ενωμενοι εναντια σε αυτο που εγινε.οκ!!τωρα μπηκαν και καποιοι αλλοι μεσα,εγω λεω οτι ειναι κραχτες τις hol μιας και διαβαζουν τα μηνυματα οπως λενε,και λενε τα δικα τους τσακωνομαστε μεταξυ μας..ακρη δεν βγαζουμε..και αυτη κανει οτι κανει ανενοχλητη.τωρα ξαφνικα κανενας δεν κατεβαζει απο αυτους και καλα κανανε και βαλανε ts ετσι λενε!!!δικια μου γνωμη
Ποιοι ειναι οι αλλοι ??? Μηπως τα παιδια που δεν κανανε σωστες μετρησεις ταχυτητας?
Να ξαναπω και εγω τι πιστευω.Καλα κανανε και εβαλαν TS,αλλα ακομα και για αυτο δωθηκαν λυσεις αλλα δεν τις εφαρμοσαν αυτοι που ειχαν προβλημα,οποτε κακος συνεχισαν να κανουν posts γραφωντας για την "ηθικη" της HOL...

mrsaccess
10-10-06, 21:42
Βρε αντί να στέλνετε υβριστικά email (η μεταφορά imho του υβριστικού προφορικού λόγου σε γραπτό είναι ότι χειρότερο) δεν πάτε να τους τα πείτε από κοντά ένα χεράκι; Μαζευτείτε καμιά 50αριά, πάρτε πυρομαχικά (πέτρες, φωτοβολίδες, καδρόνια, σιδερογροθιές), ειδοποιήστε τους σταθμούς και πηγαίντε στα γραφεία της HOL! :twisted:

mondo52
10-10-06, 21:46
Ποιοι ειναι οι αλλοι ??? Μηπως τα παιδια που δεν κανανε σωστες μετρησεις ταχυτητας?
Να ξαναπω και εγω τι πιστευω.Καλα κανανε και εβαλαν TS,αλλα ακομα και για αυτο δωθηκαν λυσεις αλλα δεν τις εφαρμοσαν αυτοι που ειχαν προβλημα,οποτε κακος συνεχισαν να κανουν posts γραφωντας για την "ηθικη" της HOL...

παντα υπαρχει λυση.γι αυτο ειμαστε ελληνες να βρισκουμε πατεντες και να κανουμε τα παντα.θες ts?δικαιωμα σου και καλα κανεις!οσον αφορα τα posts αφου δεν αλλαζει τιποτα καλο για μενα ειναι να κοπει.απο δεκεμβριο και μετα να δουμε απο αυτα που λενε, θα φυγουν δεν θα φυγουν ,τι θα κανουν.εργα οχι λογια.

hemlock
10-10-06, 21:51
παντα υπαρχει λυση.γι αυτο ειμαστε ελληνες να βρισκουμε πατεντες και να κανουμε τα παντα.θες ts?δικαιωμα σου και καλα κανεις!οσον αφορα τα posts αφου δεν αλλαζει τιποτα καλο για μενα ειναι να κοπει.απο δεκεμβριο και μετα να δουμε απο αυτα που λενε, θα φυγουν δεν θα φυγουν ,τι θα κανουν.εργα οχι λογια.
Αυτη ειναι η λυση και οχι η γκρινια.
Ειλικρινα τοτε θα δουμε αν οντως ειχε TS η οχι...Αν θα κανει τον κοπο τοτε να προτεινει νεα συμβολαια σε αυτους που αλλοτε φωναζαν (ενυπογραφα βεβαια.)

mondo52
10-10-06, 21:54
σωπα μορε κουβεντουλα κανουμε

nnn
10-10-06, 23:45
Δεν έχει νόημα το θέμα πλέον.
:closed:

@ ADSLgr.com All rights reserved.