PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με ΔΙΟΔΟΣ



Maximvs
11-10-06, 10:33
Καλημερα , εδω και δυο μερες δε μπορω να μπω με το user name μου στο ΔΙΟΔΟΣ.Κατοπιν τηλεφωνηματος μου ειπανε οτι εχουν καποιο προβλημα με τους server τους...Μου αλλαξαν το user και το pass αλλα τιποτα ακομα...Εχει κανεις ιδιο προβλημα?

Flareman
11-10-06, 12:52
Υποθέτω με OnDSL Kit Student είσαι, ναι;

Μου είχε κάνει κάτι παρόμοιο πριν περίπου 1 1/2 μήνα επί μία μέρα περίπου, δε μπορούσα να μπω, ακόμη και με τα νέα userids. Πάρε τους πάλι τηλέφωνο και πρήξε τους, αν είναι πρόβλημά τους θα το λύσουν.

dtsomp
02-11-06, 13:01
Δύο φίλοι μου, με φοιτητικό OnDSL kit και οι δύο, είχαν το ίδιο πρόβλημα. Χθες μου είπαν ότι απενεργοποιώντας το Peer Guardian, συνδέθηκαν κανονικά...

psps
04-11-06, 15:37
Καλημερα , εδω και δυο μερες δε μπορω να μπω με το user name μου στο ΔΙΟΔΟΣ.Κατοπιν τηλεφωνηματος μου ειπανε οτι εχουν καποιο προβλημα με τους server τους...Μου αλλαξαν το user και το pass αλλα τιποτα ακομα...Εχει κανεις ιδιο προβλημα?

δοκιμασες να μπεις με otenet@otenet.gr & pass otenet μηπως απλα εχουν κολλησει τα στοιχεία σου?
εμενα με εχουν σωσει αυτα τα δοκιμαστικα user & pass:oneup:

MarkKnopfler
20-11-06, 22:22
Κι εμένα δεν έμπαινε και όταν μπήκα με το otenet@otenet.gr και άλλαξα κωδικό ξαναδούλεψε μια χαρά,απλά μπλοκάρουν τα στοιχεία καμμιά φορά...

@ ADSLgr.com All rights reserved.