PDA

Επιστροφή στο Forum : Ηelpdesk Tellas για το..................!



keleytis
23-03-04, 02:58
Οταν πρωτοεβαλα DSL ειχα Win98 και αφου εκανα τις απαραιτητες εργασιες πηρα την TELLAS για να μου πουν πως να συνδεθω και τοτε αφου πηρα 50 τηλεφωνα μια υπαλληλος "σπιρτο" μου ειπε οτι με 98 δεν τρεχει η DSL παρα μονο με XP ετσι και εγω εβαλα XP (καθως και μνημες στο PC μου)
Πριν λιγες μερες η motherboard μου καηκε και ετσι ειπα να κανω μια αναβαθμιση αλλα στο καταστημα που πηγα μου περασανε WIN98 και ετσι ειπα να παρω παλι την TELLAS mπας και μου πει πως να συνδεθω (αφου απο τοτε ειχα βαλει μυαλο και ειχα δει μηχανηματα να τρεχουν με WIN98)
Μιλαμε για ΧΑΟΣ
αλλος μου ελεγε οτι ντε και καλα εχω το Speedstream 4060 και οχι το 5667 μονο και μονο γιατι δεν ειχε τις οδηγιες του,
αλλος μου ελεγε οτι η καρτα δικτυου μου ειναι καμμενη η μη συμβατη με WIN98,
αλλος παλι οτι το modem δεν ειναι συμβατο με WIN98, αλλος οτι πρεπει να περασω drivers (ενω το modem ειναι συνδεμενο με καρτα δικτυου και το λεει ΡΗΤΑ στις οδηγιες οτι δεν χρειαζονται),
αλλος ελεγε να μπω στο setup του modem την στιγμη που δεν εβλεπα καν την ΙΡ του,
αλλος να σβησω ολα τα TCP/IP στις ιδιοτητες δικτυων, δεν μπορειτε να φανταστειτε τι ακουσα!!!!!!!!!
Ωσπου ηρθε απο εδω ενα φιλαρακι που ξερει λιγα πραγματα απο δικτυα και μου την σεταρε!

Καλα παιδια ευγενικα αλλα απο γνωσεις οι περισσοτεροι ειναι ...ας μην πω.
Αυτη ειναι η προσωπικη μου εμπειρια και την παθαινω δευτερη φορα απο την μερα που εβαλα DSL με ΤELLAS!

Δεν ξερω τι γινεται με τις αλλες εταιριες και ποσο εμπειρο ειναι το προσωπικο τους αλλα με αυτα που κανουν δημιουργουν εναν καλο λογο για να φυγει ενας πελατης απο την εταιρεια τους.

harvard
23-03-04, 06:00
παρε Macintosh να βρεις την υγεια σου...

psyxakias
23-03-04, 06:05
keleytis,

Ε εντάξει δεν περιμένω από κανένα support να σου παρέχει υποστήριξη για win98 πλέον.

Πάντως εντύπωση μου κάνει, γιατί εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα με Win98 όταν πριν κανά 6μηνο είχα βάλει την ADSL σε ένα pc.

Έβαλα την κάρτα δικτύου, έναν pppoe client και τέλος... έπαιζε κανονικά :!:

lewton
23-03-04, 07:56
Μη με τρομάζετε παιδιά :shock: και εγω τα 98 έχω.
Σήμερα έλεγα να πάω στον πΟΤΕ να κάνω την αίτηση.

enwsitis21
23-03-04, 09:00
παρε Macintosh να βρεις την υγεια σου...

Δηλαδή το Macintosh δέν χρειάζεται ρυθμίσεις για modem/router όσο αναφορά το κομμάτι του Ethernet;

enwsitis21
23-03-04, 09:04
Μη με τρομάζετε παιδιά :shock: και εγω τα 98 έχω.
Σήμερα έλεγα να πάω στον πΟΤΕ να κάνω την αίτηση.

Το πρόβλημα είναι μόνο στα windows 95, από 98 και πάνω παίζουν όλα τα περιβάλλοντα.

troll
23-03-04, 10:20
Και αυτό πάλι όσο αφορά τους drivers του μοντεμ και όχι την adsl

enwsitis21
23-03-04, 10:27
Και αυτό πάλι όσο αφορά τους drivers του μοντεμ και όχι την adsl

Δηλαδή παίζουν τα windows 95 με dsl;

kyriakos40
23-03-04, 11:38
Πάντως, να πω τη δική μου εμπειρία, εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με Τελλάς. Έχω DSL από Τελλάς εδώ και ένα εξάμηνο περίπου, και λόγω διαφόρων φορμάτ που αναγκάστηκα σε διάφορες φάσεις να κάνω στο μηχάνημα, χρειάστηκα το support ούκ ολίγες φορές.

Έτυχε μάλιστα να τους πάρω τηλ και μέσα στην νύχτα (3 η ώρα), και με εξυπηρέτησαν άψογα και μέσα σε ένα δίλεπτο είχα λύσει το πρόβλημά μου. Μου κάνουν εντύπωση όλα αυτά που μου λέτε, γιατί εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα και ήταν πάντα εξυπηρετικότατοι! Βέβαια εγώ δεν είχα '98, αλλά είχα XP, θα πρέπει να το πω.

Δεν ξέρω, ίσως να έτυχε. Πάντως ένας από τους λόγους που παραμένω στην Τελλάς, πέρα οτι είμαι πολύ ευχαριστημένος με ποιότητα σύνδεσης, είναι η τηλεφωνική υποστήριξη.

Φιλικά

keleytis
23-03-04, 11:58
keleytis,

Ε εντάξει δεν περιμένω από κανένα support να σου παρέχει υποστήριξη για win98 πλέον.

Πάντως εντύπωση μου κάνει, γιατί εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα με Win98 όταν πριν κανά 6μηνο είχα βάλει την ADSL σε ένα pc.

Έβαλα την κάρτα δικτύου, έναν pppoe client και τέλος... έπαιζε κανονικά :!:

Εχεις δικιο ειναι ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ να μπουν και τα 98 αλλα ελα που εγω δεν το ξερα και ηθελα την γνωμη ενος ειδικου για αυτο πηρα και την TELLAS.
Αλλα εκει απο οτι καταλαβα αν μπροστα τους δεν εχουν το manual του modem σου δεν ξερουν τιποτα και αν τα win σου δεν ειναι XP παλι δεν ξερουν και κατι και να σου πω και κατι αλλο? Αν ειχα ΧΡ σιγα μην τους επαιρνα τηλ αφου εχει wizard που κανει την συνδεση παιχνιδι!

Δηλαδη καποιος που θα παει να δουλεψει σε ενα Helpdesk μιας εταιρειας τι γνωσεις πρεπει να εχει? Γιατι αν ειναι αυτες που συναντησα τοτε να παω και εγω!!

ΥΓ) Ενα αλλο τζιμανι μου λεει
Μπες ιδιοτητες δικτυου
Αλλαξε στα TCP/IP κατι :shock:
Σου λέει να κανεις επανεκινηση?
Αν σου λεει κανε και παρε μας αργοτερα σε περιπτωση που δεν μπει.
Ευχαριστουμε που μας καλεσατε!

Προφανως τον πετυχα στην ωρα που σχολαγε και ηθελε να με ξεφορτωθει!

keleytis
23-03-04, 12:00
Και αυτό πάλι όσο αφορά τους drivers του μοντεμ και όχι την adsl

Δηλαδή παίζουν τα windows 95 με dsl;

Παιζουν εδω παιζει DSL me LINUX!

Desperado
23-03-04, 14:06
ενταξει μην περιμενε οσοι ειναι στα διαφορα helpdesk να εχουν τρελες γνωσεις ή να ειναι τιποτα αποφοιτοι του MIT :D Απλα παιδια σαν και εμας ειναι που εχουν κανει μερικα σεμιναρια πανω σε διαφορα προβληματα που μπορει να προκυψουν και συνηθως δινουν λυσεις μεσα απο ενα μεγαλο βιβλιο. Παντως εαν δειτε και δεν βγαζετε ακρη με αυτον που μιλατε μην διστασετε να ζητησετε ευγενικα καποιον πιο εμπειρο σε τετοια θεματα. Πχ εγω μια φορα ειχα ενα αρκετα προχωρημενο προβλημα και επεσα σε ενα κοριτσακι που μου ελεγε πως να ανοιξω το control panel και τα σχετικα νομιζωντας πως ειμαι εντελως ασχετος. Πολυ απλα της ζητησα να με συνδεσει με αλλο συναδελφο της και το προβλημα μου λυθηκε. Δοκιμαστε το και εσεις δεν χανετε τιποτα.

keleytis
23-03-04, 14:13
Το εκανα και αυτο και μετα με πηραν τηλ απο την TELLAS και μου δωσανε σε εναν "εμπειρο" υπαλληλο αλλα παλι τα ιδια!

mac_user
23-03-04, 15:57
παρε Macintosh να βρεις την υγεια σου...

Δηλαδή το Macintosh δέν χρειάζεται ρυθμίσεις για modem/router όσο αναφορά το κομμάτι του Ethernet;
Οχι!ολες τις ρυθμισεις που χρειαζονται τις βρισκει αυτοματα μονο του το Mac OS X!

sdikr
23-03-04, 16:03
Οχι!ολες τις ρυθμισεις που χρειαζονται τις βρισκει αυτοματα μονο του το Mac OS X!

ΕΕΕΕ ΟΧΙ και Αυτοματη ρυθμιση του ρουτερ!
(το dchp δεν ειναι μοναχα στο mac os)
φιλικα

Desperado
23-03-04, 16:23
προβλημα με κατι????? η ευκολη λυση... πετα τα ολα δωσε 500.000 και παρε κατι αλλο εντελως καινουργιο για σενα... αυτο ειναι :twisted:

Tony_Ts
23-03-04, 16:25
Αν το ADSL Modem/router έχει ενεργοποιημένο DHCP μόνο τότε θα βρεις τις ρυθμίσεις αυτόματα το MacOS X ή οποιοδήποτε άλλο λειτουργικό (όπως ξέρετε αν δεν οριίσετε μια IP Address στην κάρτα δικτύου σε περιβάλλον Windows ψάχνει DHCP Server για να πάρει αυτόματα τις ρυθμίσεις).

Σχετικά με το θέμα του Support... Οι εταιρίες θέλουν να έχουν κάποιους ανθρώπους να απαντούν στο τηλέφωνο και να προσπαθούν να λύσουν προβλήματα. Αν αυτοί οι άνθρωποι είναι σαΐνια με πολλές γνώσεις στο αντικείμενο, θα κοιτάξουν να αναζητήσουν μια καλύτερη θέση εργασίας που ενδεχομένως να τους αποδίδει και περισσότερα χρήματα. Η Tellas όμως και η κάθε Tellas φαντάζομαι δεν θα θέλει να διαθέσει μεγάλα χρηματικά ποσά για Support. Οπότε πετυχαίνουμε σε αυτές τις καταστάσεις που όπως είπε κάποιος, αν δεν έχει το εγχειρίδιο μπροστά του/της δε μπορεί να βοηθήσει και πολύ.

Σχετικά τώρα με το αν παίζει σε Windows 98, 95 κλπ αν το Modem βγάζει Ethernet τότε πιστεύω μπορεί να παίξει με οποιαδήποτε συσκευή υποστηρίζει TCP/IP Protocol.

keleytis
23-03-04, 17:12
Nαι ρε φιλε μου δεν λεω αλλα εγω τι φταιω να κανω αναμαθμιση σε ΧΡ και να βαζω μνημες επειδη δεν ξερουν τι τους γινεται?

Και αντε με ethernet δεν ηξεραν αλλα με usb?
Η αυτο που μου ειπαν οταν πρωτοεβαλα DSL στεκει οτι δηλαδη η DSL τρεχει μονο με ΧΡ?
Ενταξει μην παρεις τους καλυτερους αλλα παρε ατομα να δουλεψουν για σενα που να ξερουν κατι!

JediMasterMANIAC
23-03-04, 21:00
στα win me που εχω στο πρωτο partition δουλευει μια χαρα η dsl
οπως και στα 98 απο οτι μου εχουν πει καποιοι... οπως και πιο πανω :P :)
ισως δεν κανεις κατι σωστά

UGF_GreekMind
23-03-04, 21:33
Σου το είχα πει keleyti... αλλά μάλλον νόμιζες ότι σου έκανα πλάκα !

http://www.adslgr.com/forum/viewtopic.php?t=3358&highlight=

Από το Δεκέμβριο που έχω DSL, σε 98SE το έχω. Και όπως είναι λογικό, κανένα πρόβλημα.
Θα ήθελα πάντως να ακούσω πως αιτιολογούν την "άποψή" τους.
Την άλλη φορά που θα σου πουν τέτοιο πράγμα (ή σε όποιον άλλο θα το πουν), πείτε τους να κάνουν μία βόλτα από το google και να δώσουν ένα search για ADSL και win98.

Πάρτε ένα link (έτσι για πλάκα) : http://www.carricksolutions.com/new/pppoe/windowspppoe.php#4
Δίνουν οδηγίες σύνδεσης ΡΡΡοΕ με win98 (ακόμα και με win95)
Kαι δε μιλάμε για καμία "απλή" εταιρεία... carrick solutions limited !

:?

keleytis
23-03-04, 21:44
Τωρα δουλευει ρε παιδια ειμαι οκ με 98, μετα απο ωρες σπαζοκεφαλιας βρηκα οτι τα ΙΡ τα βαζω στο TCP/IP της καρτας δικτυου και ολα οκ!
Απλα αλλα μου λεγανε να κανω και περιμενα σαν τον ........(αντε να μην το πω) ωρες στο τηλεφωνο για να δουν τα τεφτερια τους!
Παραλιγο να ξεχασω και τι modem εχω με δαυτους.
Παντως αυτο ηταν αλλο ενα χτυπημα απο την TELLAS που αρχιζει και με ψιλοξενερωνει!

keleytis
23-03-04, 21:45
Σου το είχα πει keleyti... αλλά μάλλον νόμιζες ότι σου έκανα πλάκα !

http://www.adslgr.com/forum/viewtopic.php?t=3358&highlight=

Από το Δεκέμβριο που έχω DSL, σε 98SE το έχω. Και όπως είναι λογικό, κανένα πρόβλημα.
Θα ήθελα πάντως να ακούσω πως αιτιολογούν την "άποψή" τους.
Την άλλη φορά που θα σου πουν τέτοιο πράγμα (ή σε όποιον άλλο θα το πουν), πείτε τους να κάνουν μία βόλτα από το google και να δώσουν ένα search για ADSL και win98.

Πάρτε ένα link (έτσι για πλάκα) : http://www.carricksolutions.com/new/pppoe/windowspppoe.php#4
Δίνουν οδηγίες σύνδεσης ΡΡΡοΕ με win98 (ακόμα και με win95)
Kαι δε μιλάμε για καμία "απλή" εταιρεία... carrick solutions limited !

:?


Οταν μου το χες πει επαιρνα φορα και κοπαναγα το κεφαλι μου στον τοιχο που εκανα format και αγορασα μνημες για να βαλω τα ΧΡ χωρις λογο!!! :cry:

Nick3l
24-03-04, 19:10
δηλαδη δε φτανει που εκανες και upgrade τον υπολογιστη σου τους βριζεις και απο πανω...
ολα απο την αλλη πλευρα τα βλεπετε...
+ οτι τα winXP ειναι σαφως καλιτερα απο τα 98... πες και κανα ευχαριστω στα παιδια... :P

keleytis
24-03-04, 21:04
Μπααα δεν νομιζω τα ΧΡ ειναι ολο φρου φρου και αρωματα και γεματα bugs σιγουρα απο πλευρας αισθητικης ειναι καλυτερα αλλα πολλοι ποροι για το τιποτα τα 98 ειναι πιο "ψαγμενα" και πιο σταθερα κατα την αποψ μου, βεβαια αυτο ειναι θεμα για αλλη συζητηση. :D

profitis
24-03-04, 22:46
τα xp ειναι πολυ πιο σταθερα απο τα αλλα λειτουργικα της Μicrosoft....Παλι ομως ειναι γεματα τρυπες στο τομεα της ασφαλειας....ειναι ομως παρα πολυ ευχρηστα,,,,

UGF_GreekMind
28-03-04, 10:26
Τα πιο σταθερά από πλευράς windows (κατά τη γνώμη μου) είναι τα 2000.

Και συμφωνώ με τον keleyti ότι τα ΧΡ είναι γεμάτα φρου φρου κι αρώματα (ειδικά τα home).

WAntilles
28-03-04, 14:46
Τα πιο σταθερά από πλευράς windows (κατά τη γνώμη μου) είναι τα 2000.


Ώπα ρε UGF_GreekMind.

Σοβαρά είναι τα 2000;

Πάλι καλά που έδωσες αυτόν τον τίτλο σε NT-Class λειτουργικό σύστημα και δεν τον έδωσες στα σαβουρο-9x αφού 9x-νιάκιας είσαι.



Δίνουν οδηγίες σύνδεσης ΡΡΡοΕ με win98 (ακόμα και με win95)
Kαι δε μιλάμε για καμία "απλή" εταιρεία... carrick solutions limited !


Είναι τόσο σοβαρή και αξιόπιστη εταιρεία όσο και εσύ ;;;

Θές να σου στείλω link να κατεβάσω και Windows 1.1 (ναι σωστά το έχω γράψει) να βάλεις αυτά στο σύστημά σου; Κατ' εσέ θα είναι σταθερότερα και αξιοπιστότερα.

Α και ΣΙΓΟΥΡΑ θα τρέχουν DSL.

[/quote]
Και συμφωνώ με τον keleyti ότι τα ΧΡ είναι γεμάτα φρου φρου κι αρώματα (ειδικά τα home)



Τα home έχουν πολλά επικίνδυνα πράγματα (simple network & file permissions, only administrator priviledges user account κλπ.).

Οπτικά και αισθητικά είναι ίδια με τα Professional (ούτως ή άλλως εγώ πάντα professional χρησιμοποιούσα). Οι μόνες "οπτικές" διαφορές είναι το default wallpaper και το default visual style.

Φρου-φρου κι αρώματα;

Έχεις δουλέψει ποτέ UGF_GreekMind Windows σε πολύ υψηλές αναλύσεις (1280x960);

Προφανώς όχι (αλλά ξέχασα εσύ δουλεύεις στο state-of-the-art DOS) γιατί εάν είχες, θα είχαν καταλάβει τα μάτια πόσο πιο ξεκούραστη και αποδοτική είναι η εργασία σε αυτές τις αναλύσεις λόγω των visual styles που δίνουν μια πιο "ανάγλυφη" και ως εκ τούτου πιο εύληπτη μορφή στα controls (που λόγω ανάλυσης είναι αισθητά πιο μικρά).

Και πριν σχολιάσεις, την ανάλυση αυτή τη δουλεύω σε πολύ καλό CRT monitor 19'' στα 100Hz.

Όσο για τον keleytis:


Nαι ρε φιλε μου δεν λεω αλλα εγω τι φταιω να κανω αναμαθμιση σε ΧΡ και να βαζω μνημες επειδη δεν ξερουν τι τους γινεται?


Για όσους κατέχουν από υπολογιστές στοιχειωδώς, η RAM είναι η καταλυτικότερη διαφορά μεταξύ ενός PC που σέρνεται και ενός που πετάει.

Όσο για τα XP, είναι ένα σταθερότατο, πραγματικό, NT-Class λειτουργικό σύστημα.

Και οι 2 κινήσεις ήταν κάτι που έπρεπε να είχες κάνει από καιρό. Μπράβο στην Tellas.


Οταν μου το χες πει επαιρνα φορα και κοπαναγα το κεφαλι μου στον τοιχο που εκανα format και αγορασα μνημες για να βαλω τα ΧΡ χωρις λογο.



Μάλλον το κοπάναγες λόγω υπέρμετρου "σανού" (άχυρο και σανό που λέμε).


Μπααα δεν νομιζω τα ΧΡ ειναι ολο φρου φρου και αρωματα και γεματα bugs σιγουρα απο πλευρας αισθητικης ειναι καλυτερα αλλα πολλοι ποροι για το τιποτα τα 98 ειναι πιο "ψαγμενα" και πιο σταθερα κατα την αποψ μου, βεβαια αυτο ειναι θεμα για αλλη συζητηση



Για κούνα λίγο να δεις το υπέρμετρο σανό ακούγεται;


δηλαδη δε φτανει που εκανες και upgrade τον υπολογιστη σου τους βριζεις και απο πανω...
ολα απο την αλλη πλευρα τα βλεπετε...
+ οτι τα winXP ειναι σαφως καλιτερα απο τα 98... πες και κανα ευχαριστω στα παιδια...



Nick3l, σοφά εμίλησες (με σύνταξη Yoda).

WAntilles
28-03-04, 14:51
Στο παραπάνω post μετά το

"[/quote]"

τα quotes και τα δικό μου κείμενο είναι ανάποδα από λάθος δικό μου.

Αυτά προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

keleytis
29-03-04, 11:51
Nα σε ρωτησω Wantilles
Mηπως εφτιαξες εσυ τα ΧΡ? Γιατι βλεπω οτι τσαντιστηκες και προσβαλλεις κοσμο χωρις λογο.
Τεσπα τι προτιμαει ο καθε ενας και πως θελει να δουλευει ειναι καθαρα δικια του δουλεια και δεν νομιζω να εχεις το δικαιωμα να τους προσβαλεις ετσι (και εμενα μεσα)
Απλα την γνωμη του λεει ο καθε ενας σε ενα θεμα που εχει ξεφυγει απο τον τιτλο του.

keleytis
29-03-04, 11:58
Και επισης κατι που ξεχασα
η συζητηση εδω αφορα το helpdesk της TELLAS αν θελεις να σεβαστεις τουλαχιστον εμενα αν οχι ολους τους αλλου θα σε παρακαλουσα να ανοιγες ενα αλλο θεμα με τιτλο π.χ Ποιο λειτουργικο χρησιμοποιειτε?
Και εκει οποιος σου πει οτι χρησιμοποιει κατι αλλο απο ΧΡ προσβαλε τον ελευθερα!

Ευχαριστω

WAntilles
29-03-04, 12:54
Γιατι βλεπω οτι τσαντιστηκες και προσβαλλεις κοσμο χωρις λογο.


Τίποτα από τα 2. Επιχειρηματολογώ.



Τεσπα τι προτιμαει ο καθε ενας και πως θελει να δουλευει ειναι καθαρα δικια του δουλεια και δεν νομιζω να εχεις το δικαιωμα να τους προσβαλεις ετσι (και εμενα μεσα)


Μα δεν σε υποχρεώνω σε τίποτα. Σου προτείνω. Εάν θέλεις ακούς τη γνώμη μου, εάν δεν θέλεις, όχι.

Όσο για τα περί προσβολής, για διάβασε το παρακάτω σχετικό μου post:



Η πείρα της ζωής μού έχει διδάξει ότι όσον αφορά τις συζητήσεις, υπάρχουν 2 κατηγορίες ανθρώπων:

Οι ανήκοντες στην πρώτη έχουν το κοινό χαρακτηριστικό ότι όταν έχουν διαφορετική άποψη από τον συνομιλητή τους και αυτός ρίξει στο τραπέζι ατράνταχτα επιχειρήματα, τότε επειδή δεν μπορούν να κολυμπήσουν στα βαθειά, πανικοβάλλονται, και επίτηδες (τεχνηέντως) αποπροσανατολίζουν τη συζήτηση στο στιλ (είσαι αγενής κλπ.) γιατί έχουν νικηθεί κατά κράτος από τα επιχειρήματα του συνομιλητή τους.

Η δεύτερη κατηγορία είναι αυτή των ανθρώπων που θέλουν να ακούσουν την αλήθεια όσο δυσάρεστη και αν είναι και όχι αυτό που τους ευχαριστεί. Γι' αυτό δεν κοιτάνε το "πώς ο άλλος λέει κάτι" αλλά την ουσία των λεγόμενών του, δηλαδή το τί λέει.


Είπες:


Και εκει οποιος σου πει οτι χρησιμοποιει κατι αλλο απο ΧΡ προσβαλε τον ελευθερα.


Δεν πρότεινα να χρησιμοποιείτε XP. Πρότεινα να χρησιμοποιείτε οποιοδήποτε NT-Class λειτουργικό σύστημα (2000-XP-2003).

Φαίνεται ότι έχω δίκιο για τις κατηγορίες συνομιλητών. Δεν προσέχεις τί λέω.



θα σε παρακαλουσα να ανοιγες ενα αλλο θεμα με τιτλο π.χ Ποιο λειτουργικο χρησιμοποιειτε


Η αλήθεια είναι ότι θέλω να το κάνω εδώ και καιρό. Αλλά θα ήθελα πριν από αυτό να θέσω το θέμα ως ψηφοφορία και δεν ξέρω πώς να το κάνω αυτό. Μπορείς να με βοηθήσεις;

keleytis
29-03-04, 13:47
Φιλε μου ευχαριστως να στο φτιαξω εγω πες μου τι κατηγοριες θες στην ψηφοφορια και τι τιτλο θελεις να εχει και πες πως εγινε.
Αυτο που ειπα οτι προσβαλεις κοσμο ειναι εκει με το σανο και τα αχυρα κτλ κτλ αν πας μια σελιδα πισω θα το δεις.

@ ADSLgr.com All rights reserved.