PDA

Επιστροφή στο Forum : Με επέλεξαν για την Beta του Lineage 2 !!!!



ermis333
23-03-04, 03:02
Αύριο θα κατεβάσω τον Client 1.1GB και θα σας πώ εντυπώσεις....

Μού φεξε πάλι....

Ρωτήστε ότι θέλετε παίδες...

psyxakias
23-03-04, 03:56
Ψωνάρα :mrgreen:

Johny4
23-03-04, 18:48
Βάλε κανένα screenshot.

JediMasterMANIAC
23-03-04, 20:57
ARGGHHH!! ERMIS !!! %&*!(%&()$^*()@&(_@
θελω και εγω :)

ogenikos
23-03-04, 22:47
WTF is Lineage 2 :?:

kirki
24-03-04, 05:31
μπράβο.. !!!

- κάνε μια αναφορά για το πόσο ''βαρύ'' είναι.
- δες και τα ping με τους server

καλό beta.

Dreamkid
24-03-04, 19:37
καλέ πείτε και σε μας τα φτωχά και αδαή παιδάκια - τι υπόθεση έχει αυτό το lineage???

mouseman
25-03-04, 01:40
Αύριο θα κατεβάσω τον Client 1.1GB και θα σας πώ εντυπώσεις....

Μού φεξε πάλι....

Ρωτήστε ότι θέλετε παίδες...

Προσθεστε ακομα εναν στην λιστα. Ωστοσο εντυπωσεις δε σας λεω :D

kadronarxis
25-03-04, 01:56
www.lineage.com
www.lineage2.com
ειδικά στην πρώτη διεύθυνση, πηγαίνετε sta downloads, και κατεβάστε το παιχνίδι...640 MB.!!!

mouseman
25-03-04, 02:09
Παιδια μην τρελενεστε και πολυ. Το παιχνιδι βγαινει σε open beta σε τρεις μερες..28 Μαρτιου. Κατεβαστε το και δοκιμαστε το...αξιζει !

AcidArrow
25-03-04, 03:34
Το πρώτο Lineage ήταν το πιο πετυχημένο MMORPG όλων των εποχών (ναι, πιο πολύ και απο το EverQuest). Απλά εμείς δεν το ξέρουμε γιατί υπήρχε μόνο στην Κορέα. Πάντώς για το δεύτερο δεν ακούω και πολύ καλά λόγια...

Lord_Flasheart
25-03-04, 17:23
Άρα το Lineage είναι απλά ένα παιχνίδι... τέλος...

deggial
30-03-04, 16:32
Ήμουν στη closed beta και τώρα συνεχίζω στην open. Έχει αρκετές πρωτότυπες ιδέες, πολύ καλό σύστημα με τα classes και απίστευτα γραφικά. Κυρίως επικεντρώνεται στο PvP, ενώ τα clans μπορούν να αποκτήσουν κάστρα (αφού τα κατακτήσουν), να επηρρεάσουν την οικονομία της γύρω περιοχής και να εκκολάψουν δράκους.

Δεν είναι πολύ "βαρύ", εξαιρουμένων των "πυκνοκατοικημένων" περιοχών, όπου αν δε μειώσετε τα γραφικά θα κρασάρει συνέχεια.

Ένα βασικό αρνητικό είναι πως πρέπει να το παραγγείλει κανείς από Β. Αμερική (π.χ. απ'το Gamestop).

Odin
02-04-04, 20:55
Εγω παίζω τώρα στην open beta και έχω πορωθει. :( Σε 3 μέρες 11 lvl.. Πάντως όλους όσους κάνουν pvp τους κυνηγάνε, δεν νομίζω ότι επικεντρώνετε και τόσο, ίσως λόγω νοοτροπίας των παικτών.
Από απαιτήσεις, με Athlon 1.4, 256 RAM, GEFORCE 2 32 MB με το ζόρι παίζω στην χειρότερη ανάλυση.
Είμαι o VeNSe στον 1ο server, Dark elf με dagger lvl 11 msg me~

aXelis
04-04-04, 15:27
Αμα θυμαμαι καλα στην close beta τα account slots τα ειχε όλα το GameSpy και τα είχαι δώσει σε founders του club μετα απο κλήρωση ... τώρα για τα open slots απλά κατεβαζεις το game (fileplanet.com) και αφού κανεις account παίζεις :P.

deggial
04-04-04, 21:13
Όχι όλα. Απλώς προς το τέλος της closed beta μοίραζε 5.000 beta keys νομίζω.

camelot21
02-05-04, 18:26
ερμη μαπα το καρπουζι κατα την γνωμη μου.ειδικα εαν φτιαξεις elf τρεχει λες και εχει καμπουρα.γραφικα καλουτσικα αλλα αστο καλητερο.μετα απο dark age of camelot για μενα ουτε wow blizard μαλακιες κτλπ.
darkfallonline η dragonempires.

sotiriskakos
03-05-04, 02:38
Όλεεεεε Ερμή, να το βάλεις στο βιογραφικό σου!Λοιπόν πλάκα κάνω.Πώς έγινες;Έστειλες κανα mail σ αυτούς και σε επέλεξαν;Πώς γίνεται η δουλειά;

JediMasterMANIAC
03-05-04, 13:05
παντως ηταν αρκετα κολοφαρδος καθως ηθελα και εγω να δω τι αξιζει ανυπομονω για trial demo τωρα ελπιζω να ειναι κανα 10ημερο

mouseman
04-05-04, 10:47
Όλεεεεε Ερμή, να το βάλεις στο βιογραφικό σου!Λοιπόν πλάκα κάνω.Πώς έγινες;Έστειλες κανα mail σ αυτούς και σε επέλεξαν;Πώς γίνεται η δουλειά;

Απλως συμπληρωνες μια φορμα στο site tous. Απο εκει και περα ηταν καθαρα θεμα τυχης. Παντως τον ερμη, πρεπει να τον πειρανε 3-4 μερες πριν απο το τελος της beta.Τοτε αφησανε καμια 3000 ατομα μεσα...και αμεσως μετα αρχισε η open beta :D . Προσωπικα ημουν στην beta για κανα μηνα. Τεσπα, το παιχνδι εχει οραια γραφικα, αλλα περα απο αυτο τιποτα αλλο. Ολοι οι χαρακτηρες μοιαζουν μεταξυ τους απολυτα. Τα quests ειναι αισχος και υπαρχουν ηδη και πολλα bots - μιας και δεν φροντισαν να ενημερωσουν τον κωδικα τους εδω και 10 μηνες -.

Σε σχεση με το lineage, το City of Heroes ειναι πολυ καλυτερο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.