PDA

Επιστροφή στο Forum : Είναι δυνατόν;



geron
13-10-06, 09:48
Πριν από κάποιο διάστημα είχα πακέτο Conn-X και κάποια στιγμή ζήτησα μεταφορά του επειδή άλλαζα σπίτι. Στη νέα γραμμή, υπήρχε PCM και ως εκ τούτου δε μπορούσε να ενεργοποιηθεί η ADSL, με αποτέλεσμα να ζητήσω διακοπή ΚΑΙ της παλιάς ADSL παροχής και της OTENET συνδρομής. Αυτό έγινε το Μάρτιο του 2006. Προχθές, με τους κωδικούς της ΟΤΕΝΕΤ (τους παλιούς) και με τα παλιά μου τα e-mail από την ΟΤΕΝΕΤ μπήκα κανονικά. Στη συνέχεια μπήκα στο site της ΟΤΕΝΕΤ και διαπίστωσα ότι δεν έχει γίνει διακοπή ακόμα!! Κοίταξα επίσης λογαριασμούς του ΟΤΕ (καθώς από κει μου ερχόντουσαν οι χρεώσεις λόγω Conn-X) από τον λογαριασμό του παλιού τηλεφώνου και διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει καμία άλλη χρέωση από τότε. Είναι δυνατόν;;;:rolleyes: :rofl:

nnn
13-10-06, 23:32
Μήπως να το έσβηνα ?
Αυτά δεν τα λένε :lol:

viper151
13-10-06, 23:36
Εχει δικιο o nnn αυτα δεν τα λενε..καποια στιγμη ομως θα στο κοψουν...:P o οτε ειναι λιγο αργος σε αυτα..κ εγω ειχα ζητησει περσι διακοπη απο την οτενετ κ ενω η οτενετ την εκοψε κανονικα την συνδεση μου τη γραμμη ο οτε εκανε να την κοψει 2 μηνες..κ οχι τιποτε αλλο.μια φορα ειχε αποσυγχρονιστει το μοντεμ κ πηρα την οτενετ να το πω κ μου λενε εχει διακοπει η συνδεση σας κ ετσι καταλαβα οτι δεν το καναν επιτηδες... :Ρ

No-Name
14-10-06, 00:04
geron ποιό είναι το username σου είπαμε???? :whistle: :rofl:

sakis_the_fraud
14-10-06, 00:35
τυχερεεεεεε!

τζαμπα Internet...

fuego
14-10-06, 09:37
Έτσι είναι... αυτά δεν τα λένε!!!!!:whistle:
Απόλαυσε το όσο θα διαρκέσει!!!
Τυχερούληηηηη!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.