PDA

Επιστροφή στο Forum : «Η γραμμή σας θα αναβαθμιστεί δωρεάν μέχρι το τέλος του μήνα»



sgiak
14-07-11, 19:37
Σήμερα πέρασαν από την πολυκατοικία που μένω τρεις νεαροί λέγοντας ότι θέλουν κάποια «στοιχεία για την ποιότητα και την αναβάθμιση της γραμμής». Πέρασαν από όλους τους ορόφους και πρέπει να τους άνοιξα μόνο εγώ και ένας ακόμη, επίσης συνδρομητής της HOL. Τους ρώτησα τι θέλουν και αφού έμαθαν ότι έχω HOL δεν ζήτησαν κάτι άλλο. Τους ρώτησα γιατί ακριβώς συγκεντρώνουν στοιχεία και ανάμεσα σε μισόλογα ανέφεραν κάτι για «οπτική ίνα» και ότι «η γραμμή σας πρόκειται να αναβαθμιστεί δωρεάν μέχρι το τέλος του μήνα». Δεν μου φάνηκαν ιδιαίτερα σχετικοί και σίγουρα δεν ήταν τεχνικοί. Μένω στη Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης. Αν γνωρίζει κανείς τίποτα ας ενημερώσει.

sdikr
14-07-11, 19:44
Μάλλον ήταν οι κλασικοί που ψάχνουν αυτούς που δεν έχουν Hol για να τους αναβαθμίσουν με οπτική στην κουζίνα :p

Seitman
14-07-11, 19:56
Κουζίνα???

Όχι στο WC???? :rofl:

sgiak
14-07-11, 22:00
Κάνετε λάθος. Η HOL θα μου φέρει οπτική ίνα στο σπίτι μέχρι το τέλος του μήνα. Κι όχι καμία της πλάκας. Μιλάμε για οπτική ίνα ΝΑ, με το συμπάθεια.

sdikr
14-07-11, 22:04
Κάνετε λάθος. Η HOL θα μου φέρει οπτική ίνα στο σπίτι μέχρι το τέλος του μήνα. Κι όχι καμία της πλάκας. Μιλάμε για οπτική ίνα ΝΑ, με το συμπάθεια.

Αν την βάλει στην κουζίνα όλα θα είναι μια χαρά :p

vasileios13
15-07-11, 01:40
Κάνετε λάθος. Η HOL θα μου φέρει οπτική ίνα στο σπίτι μέχρι το τέλος του μήνα. Κι όχι καμία της πλάκας. Μιλάμε για οπτική ίνα ΝΑ, με το συμπάθεια.

Το σίγουρο?:bless:

Vitruvian78
15-07-11, 19:51
Η απατεωνιά καλά κρατεί!! Οι τύποι που παίρνουν σβάρνα τις γειτονιές τα τελευταία 2 χρόνια είναι απο τυχάρπαστα γραφεία μάρκετινγκ που στρατολογούνε κόσμο και τους υπόσχονται λαμπρή καριέρα στο χώρο του μάρκετινγκ, και τους αμοίβουν με 25 ευρώ το συμβόλαιο που καταφέρνουν να κάνουν για λογαριασμό μιας εταιρείας. Είναι δασκαλεμένοι να λένε ένα σωρό ανυπόστατα πράγματα, για τα οποία θα έπρεπε να γίνουν καταγγελίες εις βάρος των εταιρειών που σχετίζονται με τα άτομα αυτά για παραπληροφόρηση και ψευδή ενημέρωση. Μας διαφημίζουν δίκτυα οπτικών ινών και πρασινάλογα, και όταν σου σκάσει βλάβη είναι εντελώς ανίκανοι να σου την λύσουν και τις περισσότερες φορές πρεέπι να περιμένεις για μέρες, όταν τελικά σου στέλνουν τεχνικό του ΟΤΕ να σου λύσει το πρόβλημα!! Πολλοί βγαίνουν και λένε οτι οι εταιρείες δεν έχουν καμία σχέση με αυτούς τους τύπους και ότι αυτοί είναι απαταιώνες. Απο τη στιγμή που η εταιρεία δέχεται συμβόλαια και πελάτες μέσω αυτού του τρόπου, τότε συμμετέχει εξουσιοδοτωντας το παιχνίδι της εξαπάτησης καταναλωτών και θα πρέπει να διώκεται γι αυτό το λόγο.

SirAggelos
19-07-11, 10:56
+1 συμφωνω απολυτα

@ ADSLgr.com All rights reserved.