PDA

Επιστροφή στο Forum : Mouse pads που σε ''χαλαρωνουν''.Απο Ιαπωνια..μ'αγαπη!



Vadur
29-03-04, 23:18
χωρις λογια
:lol:

nnn
29-03-04, 23:37
μπα δεν χαλαρώνουν,μάλλον ανυψώνουν το ηθικό :mrgreen: :mrgreen:

dantouan
30-03-04, 00:33
Χμμμ , μηπως εισαι λιγο japanese-lover?

chrispen
30-03-04, 00:37
anime lover τον κόβω

Lord_Flasheart
30-03-04, 11:26
Τι είναι αυτή η japan-mania???? ρε σοβαρευτείτε ρε!!!:p

psyxakias
30-03-04, 11:51
Αμέσως να παρεξηγήσετε το παιδί...

Τα mousepads αυτά είναι ειδικά κατασκευασμένα ώστε να 'ξεκουράζουν' το καρπό του χεριού πάνω στα ειδικά διαμορφωμένα (^) (^) ώστε να πάρει δυνάμεις για άλλα πράγματα :oops: :oops: οπως η..... πληκτρολόγηση!!! :mrgreen:

Προσοχή μόνο στις παρενέργειες καθώς 3 στους 4 χρήστες που τα χρησιμοποίησαν αρχίσαν να βαριανασαίνουν μέσα στο πρώτο 5λεπτο χρήσης και να παραληρούν λέγοντας: αχ βαχ, τι σου κάνω μάνα μου κλπ κλπ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

enwsitis21
30-03-04, 12:00
Προσοχή μόνο στις παρενέργειες καθώς 3 στους 4 χρήστες που τα χρησιμοποίησαν αρχίσαν να βαριανασαίνουν μέσα στο πρώτο 5λεπτο χρήσης και να παραληρούν λέγοντας: αχ βαχ, τι σου κάνω μάνα μου κλπ κλπ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Psyxakias,

Αυτό ταιριάζει περισσότερο στο avatar του Lord_Flasheart αλλά χωρίς το σουτιέν της γκόμενας.

Άντε γερά.....έεεεεεμπαινε γιούτσοοοοοοοοοοοοο!!!!!!

Lord_Flasheart
30-03-04, 12:04
Λίγα για το avatar μου...

Είναι η γυναίκα της ζωής μου...

psyxakias
30-03-04, 12:13
Πάντως για τα mousepads και άλλα 'ώραία' images: http://leech.dk/ (spammerrrrrrrrrrrrr)

Vadur
30-03-04, 12:23
..στεναχωρηθηκα με ολα αυτα που γραψατε :cry:
ουτε την Αγιουμι(αβαταρ μου) δεν σεβαστηκατε καθολου..μαζευω τις γιαπωνεζες γκομενες μου απο το φορουμ αμεσως και δεν θα δειτε αλλες..
εσεις θα χασετε :twisted:

MetalHeart
30-03-04, 12:32
Αν κατά τύχη έχεις κάνα τέτοιο διαθέσιμο pad ... λίγη ανύψωση την θέλω!! (ψυχολογική)

@ ADSLgr.com All rights reserved.