PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέα Σμύρνη DOWN



Lunacy
31-03-04, 16:39
Από σήμερα το πρωί, είδα οτι είχα αποσυνδεθεί από το νετ. Έψαξα από εδώ, έψαξα από εκεί (γιατί το router μου έδειχνε κάτι παράξενα μηνύματα στο log) και τελικά πήρα τη FORTHnet, οι οποίοι με ενημέρωσαν (πριν καν τους πω τί έχω) οτι η Νέα Σμύρνη έχει πρόβλημα (Μπράβο στη FORTHnet!!). Πράγμα που επιβεβαιώθηκε και από το 121, όπου μου είπαν οτι "κατά το μεσημεράκι, κατά πάσα πιθανότητα, θα έχει φτιαχτεί".

Τώρα όμως πλησιάζει "απογευματάκι" και ακόμα τίποτα... :evil:

WAntilles
31-03-04, 18:44
Από τις 10:50 μέχρι τις 14:30 (ίσως και λίγο πιο πριν) όλη η Νέα Σμύρνη ήταν εκτός.

arj
02-04-04, 22:56
Παιδια γεια σας να σας ρωτησω κατι ξερετε αν παιζει στη Νεα Σμυρνη adsl over isdn απο οτι ειχα διαβασει παλαιοτερα στο forum δεν ηταν διαθεσιμο. Και απο το oteshop μου εβγαλε οτι υποστηριζεται μεν υπαρχει ελλειψη σε πορτες. Ξερει κανεις τιποτα?

Lunacy
02-04-04, 23:11
Ζήσε Μάη μου... (κυριολεκτικά)
Πρέπει να γίνει αναβάθμιση πάλι. Περιμένεις ή (αν υπάρχει διαθεσιμότητα) κάνεις αλλαγή της γραμμής σου σε PSTN.

arj
02-04-04, 23:25
Απο οτι καταλαβα εγινε μια φορα αναβαθμιδη ξαναγεμισαν οι πορτες και παλι περιμενουμε. Τι είναι αυτοι ρε?
Επισης να πω σχετικα με τα προβληματα του δικτυου οτι ειναι πολυ συχνα. Ειδικα εγω που ειμαι διπλα στα εργα του τραμ εχω μεινει πολλες φορες χωρις τηλ. και το πιο σπαστικο? εκει που ολα πανε καλα μου πεταει μια αποσυνδεση στα ξαφνικα... :evil:
Αθανατος πΟΤΕ!!!!

Lunacy
02-04-04, 23:39
Ακριβώς.
Reality Check:
Βρισκόμαστε στην Ελλάδα (a.k.a. Ελλαδιστάν) :evil:

arj
02-04-04, 23:43
Και φαντασου οτι θεωρειτε απο τις μεγαλυτερες αν οχι η μεγαλυτερη εταιρεια στην Ελλαδα ανεξαρτητος αντικειμενου.
Ρε τι κανει το μονοπολιο.... :x :x :x

@ ADSLgr.com All rights reserved.