PDA

Επιστροφή στο Forum : Απόψεις για τη Cyta [Δίκτυο-Υπηρεσίες-Εξυπηρέτηση]



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

Thodoris92
04-02-15, 08:13
Εμένα πάντως μου το έχουν αφήσει 6 to snr...μπορεί επειδή είμαι κοντά στο dslam

gp1
04-02-15, 14:59
Σε εμένα πάει χρόνος τώρα (μπορεί και παραπάνω) ανέβηκε μόνο του σε 8 (λένε σιγά μην το καταλάβουν). Πήρα έδωσα βλάβη :P, ήρθε τεχνικός, μου τα ζάλισε ότι πλέον το κλειδώνουν στα 8 και με τα πολλά πήρε ένα τηλέφωνο και το κατέβασαν στο 6. Πολλές οι μαλακίες πάντως..

Godian
05-02-15, 12:14
Εμένα ακόμα 6 είναι ρε παιδια.... Πάντως αν μου το αλλάξουν θα το πω να μου το ξανά βάλουν. Γιατί το ρώτησα πριν το συμβόλαιο αν πηγαίνει με 6 και μου ειπαν Ναι

mike_871
05-02-15, 16:58
Πριν το συμβολαιο σε ολα ναι λενε Kappa

Kinnison
06-02-15, 10:04
Σε εμένα πάει χρόνος τώρα (μπορεί και παραπάνω) ανέβηκε μόνο του σε 8 (λένε σιγά μην το καταλάβουν). Πήρα έδωσα βλάβη :P, ήρθε τεχνικός, μου τα ζάλισε ότι πλέον το κλειδώνουν στα 8 και με τα πολλά πήρε ένα τηλέφωνο και το κατέβασαν στο 6. Πολλές οι μαλακίες πάντως..

Όταν οι πελάτες δεν καταλαβαίνουν και επιμένουν κάνουνε "πατέντα" για να το ρίξουν στο 6. Μόνο που δεν γίνεται σε όλες τις γραμμές. Εξαρτάται από το συγκεκριμένο Αστικό Κέντρο αν θα μπορέσει να γίνει αυτή η πατέντα.

gp1
06-02-15, 13:43
Τότε όταν έκανα το συμβόλαιο γιατί ξεκίνησε με 6; Και μια χαρά σταθερή είναι η γραμμή μου, δε δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα ποτέ.

Hetfield
06-02-15, 17:48
Τότε όταν έκανα το συμβόλαιο γιατί ξεκίνησε με 6; Και μια χαρά σταθερή είναι η γραμμή μου, δε δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα ποτέ.
Δεν επικρατουν οι ιδιες συνθηκες τοτε με τωρα.
Υπαρχει το crosstalk και το quality of service στη μεση.

CptBill
07-02-15, 13:07
εντωπωσεις απο την εξυπηρετηση την οποια χρειαστηκα στα δυσκολα για πρωτη φορα.

Κληση στο τεχνικο τμημα Παρασκευη μεσημερι για να τους ανακοινωσω βλαβη (no sync).
Απαντηση οτι θα με καλεσουν για να γινει περαιτέρω ελεγγος.
21.00 πλεον το βραδυ καμια κληση, δευτερη κληση προς το τεχνικο τους τμημα για να μου πουν οτι δεν εχουν δει ακομα το αιτημα μου λογο φορτου εργασιας και οτι δεν ειναι απολυτο οτι θα με καλεσουν απο το 2nd level οταν δουν τι βλαβη. Τελικα καλει η οχι το 2nd level το πελατη?
Με λιγα λογια, εφοσον προκειται οντως για βλαβη οτε, χασαμε την αναγγελια προς τον ΟΤΕ τη Παρασκευη και παμε για Δευτερα (μεγαλη Δευτερα?) με λιγη τυχη.

Και ακομα περιμενω να μαθω τι γινεται με τη βλαβη μου.

Απογοητευση και πλεον περιμενω την ωρα και τη στιγμη που θα ενεργοποιηθει η καμπινα της περιοχης μου για να παω σε οτε ή χολ.

man with no name
07-02-15, 13:57
Στην πρώτη σοβαρή τεχνική βλάβη που αντιμετώπισα στα δυομιση χρόνια που είμαι στη cyta η τεχνική υποστήριξη ήταν απαράδεκτη,έπρεπε να τους ενοχλώ συνέχεια γιατί από μόνοι τους δεν επρόκειτο να ασχοληθούν.
Πλέον έκανα αίτηση φορητότητας για ΟΤΕ κι ας άστους να πάνε να πνιγούν.

Hetfield
07-02-15, 14:56
Ειναι δεδομενο οτι η εξυπηρετηση υπολειτουργει.

Βεβαια σε μια δικη μου περιπτωση, αφησα μηνυμα στο forum και την επομενη μερα με καλεσανε. Τι να το κανεις ομως οταν δεν κλειδωνει η γραμμη

man with no name
07-02-15, 19:57
Εγώ φίλε εδώ και δύο μήνες από τα 4mbps έπεσα στο 1 και όπως ήταν φυσικό το ποτήρι ξεχείλησε,εξαντλήθηκε η υπομονή μου από την αδιαφορία τους.
Βέβαια αυτό το φαινόμενο παρατηρήτε σε όλους τους πάροχους,μόλις γίνεις πελάτης τους και δέσουνε το γαιδαρο τους μετά βλέπεις το πραγματικό ευατό τους.

MitsosDaBest13
07-02-15, 22:00
Εγώ φίλε εδώ και δύο μήνες από τα 4mbps έπεσα στο 1 και όπως ήταν φυσικό το ποτήρι ξεχείλησε,εξαντλήθηκε η υπομονή μου από την αδιαφορία τους.
Βέβαια αυτό το φαινόμενο παρατηρήτε σε όλους τους πάροχους,μόλις γίνεις πελάτης τους και δέσουνε το γαιδαρο τους μετά βλέπεις το πραγματικό ευατό τους.

Ε, παντού αυτό γίνεται... Μόλις υπογράψεις το συμβόλαιο κι ενεργοποιηθείς, μετά σ' έχουν χ€σμ€νο... Αλλά όχι όλοι... ;) Εγώ μέχρι στιγμής πιστεύω η εξυπηρέτηση της HOL παραμένει σε υψηλά επίπεδα, αν και μέσα στο Γενάρη το τηλεφωνικό κέντρο της, είχε "ρίξει στροφές"... Έχω 4 τσάμπα ρούτερ από τη HOL αυτή τη στιγμή + τσάμπα PLC για τη HOL TV, τώρα έχω ζητήσει και πέμπτο router... :oops:

Πέρσι τέτοια εποχή, ήμουν ανάμεσα σε HOL και Cyta. Τελικά απ' ό,τι φαίνεται από τα σχόλια εδώ, ευτυχώς έπραξα σωστά, επιλέγοντας την πρώτη... :whistle:

neo24gr
08-02-15, 20:14
και εμενα μου επεσε το download στα 942 και επεσε αρκετα το Noise Margin εδω και κανα 2μηνο.
αλλαξα καλωδια,μεχρι και το μοντεμ πηγα στο εξωτερικο καφαο του σπιτιου μου να δω αν φταιει η εσωτερικη καλωδίωση,αλλα μπα.
απο αυτους ειναι.
αν και στα μεγαλα τα κρυα καθε βραδυ βελτιωνοντουσαν ποοολυ τα χαρακτηριστικα της γραμμης μου ενω την ημερα με τον ηλιο επεφταν.
για να δουμε στην επομενη κακοκαιρια πως θα τα παει... :p
παντως οταν κλεινω και ανοιγω το μοντεμ τα Noise Margin στο upload ξεκιναει στα 13.5 και στο download 9 και μετα απο λιγο πεφτει στα 6 και στα 2.
με τα λιγα που εχω διαβασει,ακουσει,μηπως δεν δινουν αρκετο ρευμα στης γραμμες?
και λογο χαμηλης τασης δεν λειτουργει σωστα το μοντεμ?

anthip09
08-02-15, 23:58
και εμενα μου επεσε το download στα 942 και επεσε αρκετα το Noise Margin εδω και κανα 2μηνο.
αλλαξα καλωδια,μεχρι και το μοντεμ πηγα στο εξωτερικο καφαο του σπιτιου μου να δω αν φταιει η εσωτερικη καλωδίωση,αλλα μπα.
απο αυτους ειναι.
αν και στα μεγαλα τα κρυα καθε βραδυ βελτιωνοντουσαν ποοολυ τα χαρακτηριστικα της γραμμης μου ενω την ημερα με τον ηλιο επεφταν.
για να δουμε στην επομενη κακοκαιρια πως θα τα παει... :p
παντως οταν κλεινω και ανοιγω το μοντεμ τα Noise Margin στο upload ξεκιναει στα 13.5 και στο download 9 και μετα απο λιγο πεφτει στα 6 και στα 2.
με τα λιγα που εχω διαβασει,ακουσει,μηπως δεν δινουν αρκετο ρευμα στης γραμμες?
και λογο χαμηλης τασης δεν λειτουργει σωστα το μοντεμ?

Μια από τα ίδια κ στη δίκη μου γραμμή. Μίλησα με ΤΥ και μου είπαν ότι έκαναν κάποια αναβάθμιση για σταθερότητα στη γραμμή, αλλά στη δίκη μου περίπτωση μάλλον χειρότερα τα έκαναν παρά καλύτερα. Δε τα βλέπω καλά τα πράγματα με δαύτους.

neo24gr
09-02-15, 10:03
Μια από τα ίδια κ στη δίκη μου γραμμή. Μίλησα με ΤΥ και μου είπαν ότι έκαναν κάποια αναβάθμιση για σταθερότητα στη γραμμή, αλλά στη δίκη μου περίπτωση μάλλον χειρότερα τα έκαναν παρά καλύτερα. Δε τα βλέπω καλά τα πράγματα με δαύτους.

και εγω δεν τα βλεπω καλα ...κατι αρχισε να μην μαρεσει...
πριν 2 μηνες που φωναξα τεχνικο,οποιος ειχε μεγαλες δοσεις ειρωνιας(καθως το παιζα ασχετος) για την γραμμη μου και βλεπω το προβλημα συνεχιζει...
σαν να περνουν ενα μερος της ταχυτητας απο καθε πελατη και το μοιραζουν στο συνολο του bandwith των πελατων για <<οικονομια>>.
τι να πω.
δεν μας εφτανε το τρελο Ping και δεν καναμε παραπονο,τωρα και αυτο..?
οψόμεθα...

Hetfield
09-02-15, 10:20
και εγω δεν τα βλεπω καλα ...κατι αρχισε να μην μαρεσει...
πριν 2 μηνες που φωναξα τεχνικο,οποιος ειχε μεγαλες δοσεις ειρωνιας(καθως το παιζα ασχετος) για την γραμμη μου και βλεπω το προβλημα συνεχιζει...
σαν να περνουν ενα μερος της ταχυτητας απο καθε πελατη και το μοιραζουν στο συνολο του bandwith των πελατων για <<οικονομια>>.
τι να πω.
δεν μας εφτανε το τρελο Ping και δεν καναμε παραπονο,τωρα και αυτο..?
οψόμεθα...
Crosstalk (http://en.wikipedia.org/wiki/Crosstalk_%28electronics%29).

neo24gr
09-02-15, 11:26
οταν λενε συστροφη ζευγων καλωδιων 13mm τι εννοουν?
πως γινεται?
που το κανεις?

Thodoris92
09-02-15, 13:51
Μια από τα ίδια κ στη δίκη μου γραμμή. Μίλησα με ΤΥ και μου είπαν ότι έκαναν κάποια αναβάθμιση για σταθερότητα στη γραμμή, αλλά στη δίκη μου περίπτωση μάλλον χειρότερα τα έκαναν παρά καλύτερα. Δε τα βλέπω καλά τα πράγματα με δαύτους.

Πάντως εγώ είδα σταθερότητα στην γραμμή.Συνήθως κλειδώνω 20+ αλλά όποτε έβρεχε λόγω υγρασίας σε ένα τοίχο εδώ στην πολυκατοικία πάντα είχα αποσύνδεση και κλείδωμα σε 12500-13000, ανέβαινε τρελά το snr.Τις τελευταίες μέρες δεν πάει να ρίχνει καρέκλες έξω, δεν έχω αποσύνδεση και είμαι στα 18700 ενώ η υγρασία παραμένει στον τοίχο.Άρα αυτοί κάτι έκαναν και δεν ανέβασαν το snr,ακόμα 6 δείχνει το router εκτός αν είναι εικονικό το 6 :sorry:...Βέβαια έχασα κοντά 2 mbps αλλά δεν με ενοχλεί αφού βρέχει όλη την ώρα εδώ και να φτιάξουν την υγρασία χλωμό

prodromosfan
09-02-15, 14:58
μπορει καποιος να μπει σε torrent site σημερα;
πχ. kickass.so
eztv.ch

dimitris.taxideytis
09-02-15, 15:11
μπορει καποιος να μπει σε torrent site σημερα;
πχ. kickass.so
eztv.ch
το kickass ειναι κατω, συμφωνα με το http://www.downforeveryoneorjustme.com/http://www.kickass.so/
στο eztv μπαινω κανονικα...

Thodoris92
09-02-15, 15:59
To kickass δουλεύει κανονικά για μένα αλλά μπαίνω από kickass.to όχι .so.Για την ακρίβεια πάντα με .to έμπαινα δεν ήξερα καν για κατάληξη .so :hmm:

Godian
10-02-15, 11:55
https://kickass.to/ εδω φιλε μου. αλλαξε γιατι το εκαναν κατασχεση το αλλο

Thodoris92
10-02-15, 17:28
Μιλάμε το δίκτυο του οτε είναι για κλάματα.Σήμερα το πρωί είδα οτετζίδες να έχουν βάλει μια αντλία μέσα στο φρεάτιο του οτε κάτω από το σπίτι μου και να βγάζουν το νερό με το "τσουβάλι".Κατά τις 1 που γύρισα σπίτι,ήταν ακόμα εκεί και κάτι έφτιαχναν...Αποτέλεσμα μόλις ήρθε το νετ πάλι +1,5 mbps και 4 errors σε 5 ώρες,ενώ παλιά έφταναν ~50000 σε μία ώρα.Και έλεγα ότι φταίει η εσωτερική μου εγκατάσταση :down:

nokian82
11-02-15, 12:58
Αν κανω αιτηση για VDSL αλλα δεν μεινω ικανοποιημενος με την ταχυτητα μπορω να γυρισω σε απλη;

mike_871
11-02-15, 15:43
Αν κανω αιτηση για VDSL αλλα δεν μεινω ικανοποιημενος με την ταχυτητα μπορω να γυρισω σε απλη;

ναι μεσα σε 5-10 μερες

graal
11-02-15, 21:52
ναι μεσα σε 5-10 μερες θυμάμαι που από vdsl, γύρισα σε adsl, μου είπαν μετά από 1 μήνα για να προλάβουν κι αυτοί να βγάλουν τις νέες χρεώσεις. Πάγια κλπ..

MitsosDaBest13
11-02-15, 22:42
θυμάμαι που από vdsl, γύρισα σε adsl, μου είπαν μετά από 1 μήνα για να προλάβουν κι αυτοί να βγάλουν τις νέες χρεώσεις. Πάγια κλπ..

Εγώ ξέρω ότι δε γίνεται ν' αλλάξεις 2 φορές πρόγραμμα μέσα στον ίδιο μήνα ή τουλάχιστον μέχρι να βγει ο λογαριασμός αυτού... Οπότε λογικά ο φίλος τον 1 μήνα VDSL θα τον πληρώσει κανονικά και μετά θα τον αλλάξουν...

NiKapa
12-02-15, 00:40
Εγώ όπως το αντιλαμβάνομαι ,είναι σαν να έχουν πήξει και διώχνουν κόσμο εν γνώσει τους ,ή πιο απλά δεν τους ενδιαφέρει πλέον ..

Hetfield
12-02-15, 02:42
Η πιο απλα ο κοσμος την επιλεγει ως πιο φθηνη επιλογη κατω του κοστους - εν γνωση του και ολες οι παρενεργειες αυτης της τακτικης.

Thodoris92
12-02-15, 08:08
Με τα σχόλια που διαβάζω εδώ, βλέπω ότι είμαι πολύ τυχερός.Μάλλον έχω μείνει στους υπολογιστές τους ως εταιρικός πελάτης που ήμουν κάποτε.Όποτε τους έχω χρειαστεί με έχουν εξυπηρετήσει άμεσα, μου έχουν αφήσει την static χωρίς επιπλέον χρέωση κτλ. :worthy:

Manolis_karas
12-02-15, 18:45
Εγώ όπως το αντιλαμβάνομαι ,είναι σαν να έχουν πήξει και διώχνουν κόσμο εν γνώσει τους ,ή πιο απλά δεν τους ενδιαφέρει πλέον ..
Περνά από το μυαλό μου έπειτα από κάθε επικοινωνία μαζί τους.

yiannis010
13-02-15, 06:54
έχω 5 μηνες που έχω κάνει το24μηνο συμβολαιο και δεν έχει ερθει ακομα μια φορα σωστος ο λογαριασμος....(ειτε προς τα πάνω είτε προς τα κάτω)είναι ο δευτερος μήνας σερι που ερχεται 17,5 αντι για 22 €....τους πηρα τηλεφωνο και τους ενημέρωσα πως απο λάθος έχει ερθει 17,5 ενω πληρώνω 22 κανονικα/\.μου ειπαν οκ έγινε λάθος θα τακτοποιηθει τον επόμενο μήνα.....ήρθε λοιπόν ο επόμενος μήνας και είναι πάλι 17.5...€...τους [ρώτους μήνες έρχόταν αυξημενο στα 26 και μεχρι να το διορθώσουμε και να αφαιρέσουν και τα χρήματα που πλήρωνα επιπλεον ιδρώσαμε.....τώρα τί θα γίνει?θα ιδρώσουμε για να το αυξήσουμε και να το φέρουμε στα ίσα;όχι τίποτα άλλο αλλα αν συνεχιστεί αυτό και ερθει κανενας λογαριασμος αργότερα αυξημενος και μου ζηταν κανενα 100ευρω δεν περνουν φραγκο.....

tsiris
14-02-15, 12:27
Η πιο απλα ο κοσμος την επιλεγει ως πιο φθηνη επιλογη κατω του κοστους - εν γνωση του και ολες οι παρενεργειες αυτης της τακτικης.

Για το "εν γνώση του" έχω αντίθετη άποψη. Θεωρώ πως οι περισσότεροι, όχι όλοι, θεωρούν ότι η παροχή internet και τηλεφωνίας είναι τυποποιημένο προϊόν και τα συγκρίνουν
κυρίως βάση τιμής. Οπότε στις παρενέργειες πολλοί πέφτουν από τα σύννεφα.
Προσωπικά, έχω δύο συνδέσεις Cyta (5 ετών και 3 ετών) και είμαι από τους πολύ τυχερούς που δεν είχα κανένα σοβαρό πρόβλημα. Είμαι σίγουρος όμως ότι θα μου έρθει και απλά ελπίζω ότι δεν θα μπλέξω.


Εγώ όπως το αντιλαμβάνομαι ,είναι σαν να έχουν πήξει και διώχνουν κόσμο εν γνώσει τους ,ή πιο απλά δεν τους ενδιαφέρει πλέον ..

Επίσης έχω διαφορετική άποψη. Αμφιβάλλω αν κάποιος θέλει να διώξει έστω και έναν από το πελατολόγιό του. Μάλλον είναι πάρα πολλοί οι πελάτες τους για να μπορέσουν να τους
υποστηρίξουν. Αυτό πρέπει να το κοιτάξουν, γιατί αν βασίζονται μόνο στο οικονομικά φθηνότερο προϊόν που προσφέρουν, δεν μπορούν να κρατήσουν το πελατολόγιο τους.

graal
14-02-15, 14:34
Επίσης έχω διαφορετική άποψη. Αμφιβάλλω αν κάποιος θέλει να διώξει έστω και έναν από το πελατολόγιό του. Μάλλον είναι πάρα πολλοί οι πελάτες τους για να μπορέσουν να τους
υποστηρίξουν. Αυτό πρέπει να το κοιτάξουν, γιατί αν βασίζονται μόνο στο οικονομικά φθηνότερο προϊόν που προσφέρουν, δεν μπορούν να κρατήσουν το πελατολόγιο τους. Συμφωνώ!!!!!! Εν μέσω οικονομικής κρίσης είναι αδιανόητο να θέλει κάποιος να διώξει πελάτες!!! Δεν ξέρω τι θα κάνει η εταιρία αλλά πρέπει το τάχιστο να βρεθεί λύση στην υποστήριξη. Δυστυχώς αυτό που βλέπω εδώ και πολλές σελίδες είναι μια έντονη δυσαρέσκεια. Φαντάσου τι γίνεται εκτός του φόρουμ, περιπτώσεις που δεν γνωρίζουμε.

esquellot
14-02-15, 18:30
Σήμερα που χρειάστηκα βοήθεια από την τεχνική υποστήριξη, (νέα ενεργοποίηση) και γρήγορα απάντησαν και δόθηκε λύση στο πρόβλημά μου. Δηλώνω ευχαριστημένος.

KeyMaKeR
16-02-15, 19:13
Γνωρίζει κάνεις από πότε η Cyta έχει κατάργηση το νομό περί Υπαναχώρησης Συμβολαίου;

yiannis010
16-02-15, 20:01
Γνωρίζει κάνεις από πότε η Cyta έχει κατάργηση το νομό περί Υπαναχώρησης Συμβολαίου;
αυτό πάλι από που προέκυψε; ζήτησες υπανάχώρηση και σου την αρνήθηκαν ;σύνηθως όταν κλείνεις ή όταν ανανεώνεις συμβόλαιο σου αναφερουν πως μπορεις να κάνεις υπαναχώρηση σε 7 μέρες και σου αναφέρουν και την ρήτρα αποζημίωσης σε περιπτωση που χρειαστει να σπασεις το συμβόλαιο σε κάποια άλλη στιγμη

KeyMaKeR
16-02-15, 22:01
Ναι. Έτυχε να τους ρωτήσω από ποτέ ξεκινάνε οι 14 μέρες από την μέρα που κάνω το αίτημα ή την επόμενη. Έκπληκτος άκουσα ότι πλέον δεν ισχύει αυτός ο νόμος και ότι είναι ορός της cyta που τον έκανε δεκτό η EETT. Εγώ πάντως δεν έχω δει πουθενά να ισχύει αυτό το πράγμα.

vforvendetta85
16-02-15, 22:07
efpolis.gr και θα σου λυθούν οι απορίες.

sdikr
16-02-15, 22:29
Ναι. Έτυχε να τους ρωτήσω από ποτέ ξεκινάνε οι 14 μέρες από την μέρα που κάνω το αίτημα ή την επόμενη. Έκπληκτος άκουσα ότι πλέον δεν ισχύει αυτός ο νόμος και ότι είναι ορός της cyta που τον έκανε δεκτό η EETT. Εγώ πάντως δεν έχω δει πουθενά να ισχύει αυτό το πράγμα.

Μήπως μπερδεύουμε την σύμβαση εξ αποστάσεως (τηλ, Online) με το αν πάμε σε κατάστημα;

KeyMaKeR
16-02-15, 22:41
Στην ουσία αναιρούν τον όρο 3.6 (http://www.cyta.gr/el/support/supportMaterial/~/media/Files/CYTA/PDF/support_material/applications/aitisi_oikiako.pdf) του συμβολαίου

NexTiN
17-02-15, 22:09
Απ'οσο άκουσα δεν δικαιούσαι υπαναχώρηση εάν υπογράψεις συμβόλαιο σε κατάστημα.Πρέπει να ενεργοποιηθείς κανονικά και αν θέλεις φεύγεις, πληρώνοντας εννοείται την ρήτρα πρόωρης αποχώρησης.Είναι νομιμότατο, βάση ΕΕΤΤ.Η Cyta και η κάθε Cyta δεν είναι υποχρεωμένη να μπαίνει σε διαδικασίες φορητότητας (χρεώσεις ΟΤΕ, εργατοώρες στο ΒΟ, Provisioning, κλπ), απλά για να πετύχει κάποιος καλύτερη προσφορά απο τον υπάρχων Πάροχό του, με ενδεχόμενο και της ζημίας λόγω απώλειας του εξοπλισμού (είναι πάρα πολλοί που δεν τον επιστρέφουν ενώ το οφείλουν)...

Godian
18-02-15, 12:44
Εδώ λέει για όλα παιδια. Μπορείτε να το διαβάσετε http://www.efpolis.gr/el/diasfalisi-oikonomikon-symefronton-katanaloton/exasfalisi-asfalon-synallagon/59-polisi-apo-apostasi.html

NiKapa
18-02-15, 16:21
Τηλεφωνία δεν έχουμε εδώ (Ρέθυμνο)και μισή ώρα περίπου ? συμβαίνει κι αλλού ?

3lbereth
18-02-15, 16:24
Ναι, ΑΚ Ψυχικού.
Σα να 'χουν κάποια θεματάκια τον τελευταίο καιρό? Είχαμε πάλι τα ίδια πριν 15-20 μέρες.

bilirius
18-02-15, 16:35
Τηλεφωνία δεν έχουμε εδώ (Ρέθυμνο)και μισή ώρα περίπου ? συμβαίνει κι αλλού ?
Δημος θερμαικου χωρις τηλεφωνο ιντερνετ οκ

NiKapa
18-02-15, 16:38
Οπότε είναι γενικό ,είχαμε κάποια ενημέρωση η έπεσε πάλι το δίκτυο της ?

bilirius
18-02-15, 16:40
Νομιζω χωρις ενημερωση.

Thodoris92
18-02-15, 17:22
Εδώ στην Πάτρα δεν είχα τίποτα για ~2 ώρες αλλά λόγω εργασιών οτε στην πολυκατοικία μου.Τώρα είναι όλα μια χαρά

boza
18-02-15, 17:28
Η τηλεφωνια δε λειτουργει και εδώ στο μαρούσι.. Τα πράματα με τη cyta είναι τραγικά!!! κανένας άλλος πάροχος εν έτη 2010+ δεν έχει τόσα προβλήματα.. με την τηλεφωνία! ας καταργήσουν την τεχνολογια voip! και να ψαχτούνε διαφορετικά.. δε γίνεται οι επιχειρήσεις να μένουν χωρίς τηλέφωνο τη σημερινή εποχή!!!! Αυτά είχα να πώ...

- - - Updated - - -

Έπρεπε να εκφραστώ για να επανέλθει η τηλεφωνία, μόλις επαναλειτούργησαν οι υπηρεσίες της τηλεφωνίας! Δεν παύει να είστε όμως τραγικοί!!
Ευχαριστώ πολύ!

@ ADSLgr.com All rights reserved.