PDA

Επιστροφή στο Forum : Απόψεις για τη Cyta [Δίκτυο-Υπηρεσίες-Εξυπηρέτηση]



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

Godian
01-10-15, 16:06
Πόσο καλύτερα από τα 16,10; Θες με 10 ευρώ;

Όχι στα ίδια ήθελα για ακόμα ένα χρόνο....αλλά αυτός λέει 18€ τώρα έκανα αίτηση φορητοτητας στην forthnet πήρα τηλέφωνο και τους είπα να μου κάνουν δώρο τα τέλη ενεργοποιησης. Με 17,90€ να δούμε τι κάνει και αυτή. Όλη στη γειτονιά μου cyta έχουν

sakisastra
01-10-15, 22:19
Το συμβολαιο σου ληγει 1 Νοεμβριου και εσυ εκανες αιτηση στην forthnet απο τωρα?

dimangelid
01-10-15, 23:00
Το συμβολαιο σου ληγει 1 Νοεμβριου και εσυ εκανες αιτηση στην forthnet απο τωρα?

Μετά θα γκρινιάζει για τα τέλη πρόωρης αποσύνδεσης που θα τον χρεώσουν...

MitsosDaBest13
02-10-15, 00:21
Όχι στα ίδια ήθελα για ακόμα ένα χρόνο....αλλά αυτός λέει 18€ τώρα έκανα αίτηση φορητοτητας στην forthnet πήρα τηλέφωνο και τους είπα να μου κάνουν δώρο τα τέλη ενεργοποιησης. Με 17,90€ να δούμε τι κάνει και αυτή. Όλη στη γειτονιά μου cyta έχουν

Δεν έπρεπε να κάνεις φορητότητα τόσο γρήγορα, ούτε καν την 1η Νοεμβρίου... Ασ' το να λήξει πρώτα το συμβόλαιο και μετά κάνεις αλλού... Η ενεργοποίηση σε άλλο πάροχο θέλει 2 εβδομάδες και θα πληρώσεις "πρόστιμο" στη Cyta αν φύγεις πρόωρα...

Ίσως δεν πάρεις ούτε καλύτερη προσφορά, γι' αυτό το λόγο, για το ότι υπάρχουν Τέλη Αποσύνδεσης... Οπότε μετά θα μπλέξεις. Εκτός κι αν η ανανέωση που είχες κάνει ήταν τηλεφωνικά, οπότε μπορείς ακόμα και ν' αφήσεις τα Τέλη Αποσύνδεσης απλήρωτα, γιατί δεν έχεις υπογράψει... Πάντως προσφορά μην περιμένεις, πολύ δύσκολο. Και η Forthnet δε θα σου χαρίσει τόσο εύκολα τα Τέλη Ενεργοποίησης. Ακόμα και να συμφωνήστε τηλεφωνικά, μετά μπορείς να βρεθείς προ εκπλήξεως...

Y.Γ. Τελικά είσαι ευχαριστημένος με Cyta ή όχι? Γιατί πέρσι, έλεγες για βδομάδες, ότι ψάχνεις ευκαιρία να φύγεις και μετά πήρες τηλέφωνο τη Cyta για ανανέωση και αργότερα ότι είσαι ευχαριστημένος... :p

Godian
02-10-15, 13:54
Το συμβολαιο σου ληγει 1 Νοεμβριου και εσυ εκανες αιτηση στην forthnet απο τωρα?

Ο λογαριασμός είναι πληρωμενος φίλε για αυτό το μήνα. Πιο το πρόβλημα;;;

- - - Updated - - -


Δεν έπρεπε να κάνεις φορητότητα τόσο γρήγορα, ούτε καν την 1η Νοεμβρίου... Ασ' το να λήξει πρώτα το συμβόλαιο και μετά κάνεις αλλού... Η ενεργοποίηση σε άλλο πάροχο θέλει 2 εβδομάδες και θα πληρώσεις "πρόστιμο" στη Cyta αν φύγεις πρόωρα...

Ίσως δεν πάρεις ούτε καλύτερη προσφορά, γι' αυτό το λόγο, για το ότι υπάρχουν Τέλη Αποσύνδεσης... Οπότε μετά θα μπλέξεις. Εκτός κι αν η ανανέωση που είχες κάνει ήταν τηλεφωνικά, οπότε μπορείς ακόμα και ν' αφήσεις τα Τέλη Αποσύνδεσης απλήρωτα, γιατί δεν έχεις υπογράψει... Πάντως προσφορά μην περιμένεις, πολύ δύσκολο. Και η Forthnet δε θα σου χαρίσει τόσο εύκολα τα Τέλη Ενεργοποίησης. Ακόμα και να συμφωνήστε τηλεφωνικά, μετά μπορείς να βρεθείς προ εκπλήξεως...

Y.Γ. Τελικά είσαι ευχαριστημένος με Cyta ή όχι? Γιατί πέρσι, έλεγες για βδομάδες, ότι ψάχνεις ευκαιρία να φύγεις και μετά πήρες τηλέφωνο τη Cyta για ανανέωση και αργότερα ότι είσαι ευχαριστημένος... :p

Ναι τηλεφωνικά ήταν η ανανέωση φίλε μου.... Ο λογαριασμός πληρωθηκε 30 Σεπτεμβρίου με πάγια εντολή. Είναι για τον τρέχων μήνα. Όπως όλοι. Δηλαδή για τον Νοέμβριο.... Δε χάνουν τίποτα από εμένα

- - - Updated - - -

Δεν εκανα φορητοτητα. απλα ρωτουσα να μαθω. Θα κανω τελικα 1 του επομενου μηνα που τελειωνει το συμβολαιο μου.....
Αντε να δουμε θα ειναι καλυτερα εκει?

yiannis010
02-10-15, 14:21
Ο λογαριασμός είναι πληρωμενος φίλε για αυτό το μήνα. Πιο το πρόβλημα;;;

- - - Updated - - -



Ναι τηλεφωνικά ήταν η ανανέωση φίλε μου.... Ο λογαριασμός πληρωθηκε 30 Σεπτεμβρίου με πάγια εντολή. Είναι για τον τρέχων μήνα. Όπως όλοι. Δηλαδή για τον Νοέμβριο.... Δε χάνουν τίποτα από εμένα

- - - Updated - - -

Δεν εκανα φορητοτητα. απλα ρωτουσα να μαθω. Θα κανω τελικα 1 του επομενου μηνα που τελειωνει το συμβολαιο μου.....
Αντε να δουμε θα ειναι καλυτερα εκει?
ο φιλος πιο πανω εκανε μαι ερωτηση .αν εισαι ευχαριστημενος με την cyta γιατι ανα 15ημερο αλλαζεις γνωμη .πληρωνεις 16.1 και σου ζηταν τωρα 18€....ΟΚ μεχρι εδω.για ποιοτητα δεν το συζηταμε εχεις πει απειρες φορες πως εισαι ευχαριστημενος γιατι εκει που βρισκεσαι δεν μπορει να τρεξει περισσοτερο και δεν μαζευει και error το ρουτερ.μπορεις να μας πεις τι προσφερει h cyta στα 18€ και τί h forthnet στα 17.9 για να μπορεσουμε να εχουμε μια αποψη; τιμη για φορητοτητα λεπτα ομιλιας αν εχεις τηλεφωνο...το ρουτερ ειναι με χρησιδανειο ή ειναι οπως wind και vofafone που πληρωνεις το ρουτερ......το μονο που παρεθεσες μεχρι τωρα ειναι οι τελικες τιμες

Godian
02-10-15, 15:49
Βασικα η προσφορα ειναι στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ 18 το μηνα το ρουτερ γραφει ειναι δωρεαν δε πληρωνω τιποτα. αν και εχω και ενα ΝΕΤGEAR που μπορω να βαλω. δε φευγω ουτε επειδη δεν ειναι καλη ποιοτικα ουτε τιποτα.... το πρωτο χρονο εδινα 19 το μηνα 24αρα χωρις πακετα στη τηλεφωνια δε τα χρειαζομαι μονο ιντερνετ θελω το δευτερο χρονο ασημενιος πελατης μου εκανα στα 16,10 το μηνα για το ιντερνετ .
τωρα που γινομαι χρυσος παει 18 χωρις τιποτα αλλο αυτο ηταν δε μου ειπαν αλλα πακετα τιποτα . 18 το μηνα μου λεει μονο το ιντερνετ.
τοτε γιατι ειναι η μουφα χρυσος πελατης? για το μαρκετιγκ
προτιμο να παω σε αλλη εταιρεια και να πληρωνω τα ιδια και να δωσω και 35 ευρω για τελη ενεργοποιησεις παρα να δινω στη cyta τα λεφτα μου χωρις καθυστερηση σε κανενα λογαριασμο στα 2 χρονια που ειμαι.

yiannis010
02-10-15, 17:11
Βασικα η προσφορα ειναι στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ 18 το μηνα το ρουτερ γραφει ειναι δωρεαν δε πληρωνω τιποτα. αν και εχω και ενα ΝΕΤGEAR που μπορω να βαλω. δε φευγω ουτε επειδη δεν ειναι καλη ποιοτικα ουτε τιποτα.... το πρωτο χρονο εδινα 19 το μηνα 24αρα χωρις πακετα στη τηλεφωνια δε τα χρειαζομαι μονο ιντερνετ θελω το δευτερο χρονο ασημενιος πελατης μου εκανα στα 16,10 το μηνα για το ιντερνετ .
τωρα που γινομαι χρυσος παει 18 χωρις τιποτα αλλο αυτο ηταν δε μου ειπαν αλλα πακετα τιποτα . 18 το μηνα μου λεει μονο το ιντερνετ.
τοτε γιατι ειναι η μουφα χρυσος πελατης? για το μαρκετιγκ
προτιμο να παω σε αλλη εταιρεια και να πληρωνω τα ιδια και να δωσω και 35 ευρω για τελη ενεργοποιησεις παρα να δινω στη cyta τα λεφτα μου χωρις καθυστερηση σε κανενα λογαριασμο στα 2 χρονια που ειμαι.
Οκ. Αν θέλει ας απαντήσει κάποιος άλλος γιατί αν απαντήσω εγώ θα μου πεις πως είμαι εμπαθής

Godian
02-10-15, 17:15
Οκ. Αν θέλει ας απαντήσει κάποιος άλλος γιατί αν απαντήσω εγώ θα μου πεις πως είμαι εμπαθής

Δεν εισαι?

yiannis010
02-10-15, 17:19
Δεν εισαι?
Όχι δεν είμαι. Αλλά ας απαντήσει κάποιος άλλος που μπορεί ίσως να εξηγήσει κάποια πράγματα καλύτερα από μένα. Ή μάλλον να σου δώσει να τα καταλάβεις καλύτερα.

Godian
02-10-15, 17:21
Όχι δεν είμαι. Αλλά ας απαντήσει κάποιος άλλος που μπορεί ίσως να εξηγήσει κάποια πράγματα καλύτερα από μένα. Ή μάλλον να σου δώσει να τα καταλάβεις καλύτερα.

επιμενω να μου πεις εσυ. Θα τα ακουσω με προσοχη

Hetfield
02-10-15, 19:54
Ενταξει δεν θα περιμενουμε και τελευταια στιγμη να δουμε το καραβι να βουλιαζει και να ψαχνουμε παροχο.
Κατα διαολου παει η Cyta κι ειναι κριμα γιατι εγω προσωπικα τον ειχα για premium παροχο πριν αρχισει τα ανεκδοτα με τα "19€ τα παντα ολα".

sakisastra
02-10-15, 22:23
Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Όχι στα ίδια ήθελα για ακόμα ένα χρόνο....αλλά αυτός λέει 18€ τώρα έκανα αίτηση φορητοτητας στην forthnet πήρα τηλέφωνο και τους είπα να μου κάνουν δώρο τα τέλη ενεργοποιησης. Με 17,90€ να δούμε τι κάνει και αυτή. Όλη στη γειτονιά μου cyta έχουν

Αρχικό μήνυμα από Godian Δεν εκανα φορητοτητα. απλα ρωτουσα να μαθω. Θα κανω τελικα 1 του επομενου μηνα που τελειωνει το συμβολαιο μου.....
Αντε να δουμε θα ειναι καλυτερα εκει?

Τελικα ρε φιλε μας δουλευεις?εκανες η οχι φορητοτητα?Αποφασισε επιτελους για να καταλαβουμε και εμεις τι θελεις να πεις...πφφφφφφφφφφφ

ethnik471
03-10-15, 18:43
Λίγο άσχετο αλλα παρατηρώ οτι 2-3 μέλη συγκεκριμένα τα βάζουν συνεχώς με τον χρήστη Godian.Συνεχώς όμως, σε σημείο που καταντάει γραφικό.Εαν δεν θέλετε ή δεν μπορείτε να βοηθήσετε ή αν θεωρείται ακομα και οτι σας/μας κοροϊδεύει απλά αγνοήστε!
Το παράξενο βέβαια της υπόθεσης είναι πως εδώ και μερικές σελίδες κάποιοι δεν καταλαβαίνεται τι θέλει να πει ο Godian ενω εγώ καταλαβαίνω μια χαρά καθώς ο άνθρωπος απ'οτι καταλαβαίνω και στην γραμματική και στο συντακτικό τα πάει πολύ καλά και μάλιστα ότι γράφει το αναλύει....τι να πω...μπορεί αν έχω υπερφυσικές δυνάμεις και να είμαι πιο έξυπνος...

Δεν είναι κατι προσωπικό απλά βλέπω συνεχώς μια στοχοποίηση που θεωρώ οτι δεν αρμόζει σε "οικογενειακά" περιβάλλοντα όπως το adslgr....

sakisastra
04-10-15, 15:01
Δηλαδη ρε φιλε εσυ που λες οτι καταλαβαινεις μπορεις να μας πεις και εμας τι εννοει οταν λεει στην αρχη οτι εκανε φορητοτητα ενα μηνα πριν ληξει το συμβολαιο και στο αμεσως επομενο ποστ γραφει οτι τελικα δεν εκανε και οτι απλα ρωτουσε να μαθει και θα την κανει στις 1 Νοεμβριου.Πες μας λοιπον εκανε φορητοτητα η οχι και αν οχι γιατι εγραψε πως εκανε?Δεν τα βαζω με τον Godian,δεν μου εχει κανει τιποτα το παλικαρι,απλα προσπαθω να καταλαβω τι θελει..

Godian
04-10-15, 15:18
μπερδευτηκα απλα και επρεπε να γραψω οτι θα κανω φορητοτητα. και οχι οτι εκανα.....

antonio2100
04-10-15, 17:19
Ειμαι συνδρομητης της CYTA απο τις πρωτες ημερες λειτουργιας εδω στην Ελλάδα.

Δεν ειχα κανενα παραπονο ουτε για τις τιμες αλλα ουτε για την ποιοτητα των υπηρεσιων της.

Με εκπληξη διαπιστωνω οτι η CYTA εχει αλλαξει την πολιτικη της ιδιαιτερα απεναντι στους παλιους συνδρομητες.

Πακετα χρονου ομιλιας που τα παρειχε δωρεαν σε παλιους συνδρομητες αρχισε ξαφνικα να τα χρεωνει...

Αρχισε να στελνει εντυπους λογαριασμους με απιστευτα ποσα πχ 175 Ευρω ..

Δεν εμφανιζει τους ηλεκτρονικους λογαριασμους στην ωρα τους ...

Στελνει SMS για την εκδοση νεου λογαριασμου για τους πελατες που εχουν επιλεξει παγια εντολη εξοφλησης και ηλεκτρονικο λογαριασμο χωρις να αναφερεται το ποσο του λογαριασμου.

Δεν ειδοποιει ως οφειλε βαση του νομου για την καταργηση δωρων χρονου ομιλιας.

Στην εξυπηρετηση πελατων διαρκως λενε ψεματα, οτι δηθεν στελαν ειδοποιηση για την αλλαγη χρεωσεων με SMS.

Δεν στελνουν αμεσα το κειμενο του νεου συμβολαιου που καποιος συνδρομητης υπεγραψε, αλλα ουτε την αιτηση υπαναχωρησης σε 14 ημερες.

Η καλυτερη τιμη που πλεον μπορει καποιος παλιος συνδρμητης να πετυχει ειναι 18 Ευρω για 24 Internet.
Εχουν μειωσει τις εκπτωσεις για παγια εντολη εξοφλησης και ηλεκτρονικο λογαριασμο απο τα 0,80 στα 0,50 Ευρω. Συνολο 1 ευρω και απο τα δυο.

Προσωπικα ανανεωσα για 1 χρονο με βαρια καρδια στη CYTA διοτι δεν θελω να πληρωσω τελη ενεργοποιησης σε νεο παροχο.
Παλιοτερα ειχα πακετο 8 mb internet me 16 Ευρω. Εκανα ανανεωση για 24mb με 17 Ευρω (1 ευρω εκπτωση λογω παγιας εντολης και ηλεκτρονικου λογαριασμου)

Διαπιστωσα οτι τα 24 mb απεχουν ελαχιστα απο τα 8mb. Απο τα 6mb πηγα στα 6,5mb !!!

Οταν επικοινωνησα για να με ξαναγυρισουν στο παλιο πακετο με 8mb μου ειπαν δεν γινετε διοτι η προσφορα που πηρα ηταν στις 30/9/2015 και τωρα δεν αλλαζει ... Για αιτηση υπαναχωρησης ουτε λογος ...

ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΕΤΤ.

sakisastra
04-10-15, 18:58
Βασικα η προσφορα ειναι στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ 18 το μηνα το ρουτερ γραφει ειναι δωρεαν δε πληρωνω τιποτα. αν και εχω και ενα ΝΕΤGEAR που μπορω να βαλω. δε φευγω ουτε επειδη δεν ειναι καλη ποιοτικα ουτε τιποτα.... το πρωτο χρονο εδινα 19 το μηνα 24αρα χωρις πακετα στη τηλεφωνια δε τα χρειαζομαι μονο ιντερνετ θελω το δευτερο χρονο ασημενιος πελατης μου εκανα στα 16,10 το μηνα για το ιντερνετ .
τωρα που γινομαι χρυσος παει 18 χωρις τιποτα αλλο αυτο ηταν δε μου ειπαν αλλα πακετα τιποτα . 18 το μηνα μου λεει μονο το ιντερνετ.
τοτε γιατι ειναι η μουφα χρυσος πελατης? για το μαρκετιγκ
προτιμο να παω σε αλλη εταιρεια και να πληρωνω τα ιδια και να δωσω και 35 ευρω για τελη ενεργοποιησεις παρα να δινω στη cyta τα λεφτα μου χωρις καθυστερηση σε κανενα λογαριασμο στα 2 χρονια που ειμαι.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο λογαριασμός είναι πληρωμενος φίλε για αυτό το μήνα. Πιο το πρόβλημα;;;

- - - Updated - - -



Ναι τηλεφωνικά ήταν η ανανέωση φίλε μου.... Ο λογαριασμός πληρωθηκε 30 Σεπτεμβρίου με πάγια εντολή. Είναι για τον τρέχων μήνα. Όπως όλοι. Δηλαδή για τον Νοέμβριο.... Δε χάνουν τίποτα από εμένα

Τοτε γιατι αυτες οι απαντησεις?Απο αυτα που γραφεις εγω καταλαβα οτι εκανες φορητοτητα και το αιτιολογεις και σε εμενα και στον παρακατω φιλο που σε ρωτησε.Η εγω ειμαι χαζος και δεν καταλαβαινω Ελληνικα η εσυ μαλλον μας δουλευεις...

yiannis010
05-10-15, 11:03
Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο λογαριασμός είναι πληρωμενος φίλε για αυτό το μήνα. Πιο το πρόβλημα;;;

- - - Updated - - -









Ναι τηλεφωνικά ήταν η ανανέωση φίλε μου.... Ο λογαριασμός πληρωθηκε 30 Σεπτεμβρίου με πάγια εντολή. Είναι για τον τρέχων μήνα. Όπως όλοι. Δηλαδή για τον Νοέμβριο.... Δε χάνουν τίποτα από εμένα

Τοτε γιατι αυτες οι απαντησεις?Απο αυτα που γραφεις εγω καταλαβα οτι εκανες φορητοτητα και το αιτιολογεις και σε εμενα και στον παρακατω φιλο που σε ρωτησε.Η εγω ειμαι χαζος και δεν καταλαβαινω Ελληνικα η εσυ μαλλον μας δουλευεις...

ελπιζω να εγινε κατανοητο για ποιο λογο δεν ηθελα να απαντησω και γιατι θα φαινομουν εμπαθης αν απαντουσα για ακομα μια φορα στον φιλο godian.στο τελος θα ξεχασουμε και τα ελληνικα που ξερουμε. υπαρχει τεραστια διαφορα το'' εκανα τωρα φορητοτητα στην forthnet .....αντε να δουμε τι θα γινει.....'' απο το ''θα κανω φορητοτητα''.τωρα πως καταλαβαινει ο συμφορουμιτης ethinik παντα τι θελει να πει ο godian δεν ξερω....και επιμενει πως το συντακτικο του ειναι αψογο κασι εξηγει παντα πολυ καλα τι θελει αυτο ειναι ενα μυστηριο. η πλακα ειναι πως ο godian επιμενει και για απαντηση.διστυχως θα πρεπει να καταλαβουμε πως αν δεν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε στοιχειοδως την γλωσσα ωστε να μας καταλαβουν δεν μπορει κανεις να συμμετεχει στην συζητηση που ανοιγει ...

- - - Updated - - -


Ειμαι συνδρομητης της CYTA απο τις πρωτες ημερες λειτουργιας εδω στην Ελλάδα.

Δεν ειχα κανενα παραπονο ουτε για τις τιμες αλλα ουτε για την ποιοτητα των υπηρεσιων της.

Με εκπληξη διαπιστωνω οτι η CYTA εχει αλλαξει την πολιτικη της ιδιαιτερα απεναντι στους παλιους συνδρομητες.

Πακετα χρονου ομιλιας που τα παρειχε δωρεαν σε παλιους συνδρομητες αρχισε ξαφνικα να τα χρεωνει...

Αρχισε να στελνει εντυπους λογαριασμους με απιστευτα ποσα πχ 175 Ευρω ..

Δεν εμφανιζει τους ηλεκτρονικους λογαριασμους στην ωρα τους ...

Στελνει SMS για την εκδοση νεου λογαριασμου για τους πελατες που εχουν επιλεξει παγια εντολη εξοφλησης και ηλεκτρονικο λογαριασμο χωρις να αναφερεται το ποσο του λογαριασμου.

Δεν ειδοποιει ως οφειλε βαση του νομου για την καταργηση δωρων χρονου ομιλιας.

Στην εξυπηρετηση πελατων διαρκως λενε ψεματα, οτι δηθεν στελαν ειδοποιηση για την αλλαγη χρεωσεων με SMS.

Δεν στελνουν αμεσα το κειμενο του νεου συμβολαιου που καποιος συνδρομητης υπεγραψε, αλλα ουτε την αιτηση υπαναχωρησης σε 14 ημερες.

Η καλυτερη τιμη που πλεον μπορει καποιος παλιος συνδρμητης να πετυχει ειναι 18 Ευρω για 24 Internet.
Εχουν μειωσει τις εκπτωσεις για παγια εντολη εξοφλησης και ηλεκτρονικο λογαριασμο απο τα 0,80 στα 0,50 Ευρω. Συνολο 1 ευρω και απο τα δυο.

Προσωπικα ανανεωσα για 1 χρονο με βαρια καρδια στη CYTA διοτι δεν θελω να πληρωσω τελη ενεργοποιησης σε νεο παροχο.
Παλιοτερα ειχα πακετο 8 mb internet me 16 Ευρω. Εκανα ανανεωση για 24mb με 17 Ευρω (1 ευρω εκπτωση λογω παγιας εντολης και ηλεκτρονικου λογαριασμου)

Διαπιστωσα οτι τα 24 mb απεχουν ελαχιστα απο τα 8mb. Απο τα 6mb πηγα στα 6,5mb !!!

Οταν επικοινωνησα για να με ξαναγυρισουν στο παλιο πακετο με 8mb μου ειπαν δεν γινετε διοτι η προσφορα που πηρα ηταν στις 30/9/2015 και τωρα δεν αλλαζει ... Για αιτηση υπαναχωρησης ουτε λογος ...

ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΕΤΤ.
εχεις δικιο.κατι δεν παει καλα γενικοτερα.φαινεται απ αυτα που γραφει ο κοσμος καθε μερα στο νημα της cyta,αν και μεχρι τωρα δεν μου εχει παρουσιαστει προσωπικα καποιο προβλημα.επισκεψου ενα κατστημα cyta ή ξαναπαρε τηλεφωνο και μιλα με cyta.ειναι απαραδεκτο να αναβαθμισεις σε 24αρα και να ανεβει η ταχυτητα 0,5.λογικα θα πρεπει να σου ειπαν και την ταχυτητα περιπου που θα πιανεις με την 24αρα.αν δεν πιανεις μινιμουμ 10-11 ταχυτητα πρεπει να σου αλλαξουν το πακετο και να σε μεταφερουν στο 8.

dimitri_ns
05-10-15, 11:18
εχεις δικιο.κατι δεν παει καλα γενικοτερα.φαινεται απ αυτα που γραφει ο κοσμος καθε μερα στο νημα της cyta,αν και μεχρι τωρα δεν μου εχει παρουσιαστει προσωπικα καποιο προβλημα.επισκεψου ενα κατστημα cyta ή ξαναπαρε τηλεφωνο και μιλα με cyta.ειναι απαραδεκτο να αναβαθμισεις σε 24αρα και να ανεβει η ταχυτητα 0,5.λογικα θα πρεπει να σου ειπαν και την ταχυτητα περιπου που θα πιανεις με την 24αρα.αν δεν πιανεις μινιμουμ 10-11 ταχυτητα πρεπει να σου αλλαξουν το πακετο και να σε μεταφερουν στο 8.

Δηλαδή πόσες φορές να τους πάρουμε τηλέφωνο και πόσους μήνες να περιμένουμε απάντηση σε mail ότι άλλα συμφωνήσαμε και άλλα μας χρεώνουν?
Ακόμα και στο Ελληνικό Δημόσιο αρχίζουν να σηκώνουν τηλέφωνα και να απαντάνε σε mail. H Κυπριακή εταιρεία έγινε χειρότερη από το Ελληνικό Δημόσιο ?

Παρόλα αυτά από παροχή υπηρεσιών και τεχνική υποστήριξη πάει καλά.

yiannis010
05-10-15, 11:27
Δηλαδή πόσες φορές να τους πάρουμε τηλέφωνο και πόσους μήνες να περιμένουμε απάντηση σε mail ότι άλλα συμφωνήσαμε και άλλα μας χρεώνουν?
Ακόμα και στο Ελληνικό Δημόσιο αρχίζουν να σηκώνουν τηλέφωνα και να απαντάνε σε mail. H Κυπριακή εταιρεία έγινε χειρότερη από το Ελληνικό Δημόσιο ?

Παρόλα αυτά από παροχή υπηρεσιών και τεχνική υποστήριξη πάει καλά.
εγω θα σου πρτεινα να κανεις παραπονα στην φορμα παραπονων που εχουν στην επισημη σελιδα.μια φορα που το χρησιμοπιησα μεσα σε 48 ωρες τηεφωνησανε και ζητησανε και 10 συγνωμη και λυθηκε και το προβλημα γιατι φανηκε πως αυτος που ηταν στην απεναντι γραμμη ειχε την διαθεση να βοηθησει.τωρα αν εχουν φτασει στο σημειο να κανουν 10 και 15 μερες για μια απαντηση τοτε τα πραγματα αρχισαν να στριμωχνουν στην cyta

dimitri_ns
05-10-15, 14:13
εγω θα σου πρτεινα να κανεις παραπονα στην φορμα παραπονων που εχουν στην επισημη σελιδα.μια φορα που το χρησιμοπιησα μεσα σε 48 ωρες τηεφωνησανε και ζητησανε και 10 συγνωμη και λυθηκε και το προβλημα γιατι φανηκε πως αυτος που ηταν στην απεναντι γραμμη ειχε την διαθεση να βοηθησει.τωρα αν εχουν φτασει στο σημειο να κανουν 10 και 15 μερες για μια απαντηση τοτε τα πραγματα αρχισαν να στριμωχνουν στην cyta

Χρησιμοποιήθηκε και η φόρμα και το cytacc γιατί το πρόβλημα δεν είναι τεχνικό (λάθος χρεώσεις). Αυτά μαζί με το τηλεφώνημα γίνανε Ιούνιο. Κάπου τον Ιούλιο μου ήρθε mail ότι το αίτημα μου προωθήθηκε και από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση. 3 μηνάκια χωρίς απάνηση είναι αρκετά ? Προφανως τους πληρώνω τα συμφωνηθέντα.

ethnik471
05-10-15, 14:30
Δηλαδη ρε φιλε εσυ που λες οτι καταλαβαινεις μπορεις να μας πεις και εμας τι εννοει οταν λεει στην αρχη οτι εκανε φορητοτητα ενα μηνα πριν ληξει το συμβολαιο και στο αμεσως επομενο ποστ γραφει οτι τελικα δεν εκανε και οτι απλα ρωτουσε να μαθει και θα την κανει στις 1 Νοεμβριου.Πες μας λοιπον εκανε φορητοτητα η οχι και αν οχι γιατι εγραψε πως εκανε?Δεν τα βαζω με τον Godian,δεν μου εχει κανει τιποτα το παλικαρι,απλα προσπαθω να καταλαβω τι θελει..

Δεν ήταν προσωπικά όπως είπα.Απλά εδώ και μερικές σελίδες βλέπω στοχοποίηση απο κάποια μέλη...

- - - Updated - - -



ελπιζω να εγινε κατανοητο για ποιο λογο δεν ηθελα να απαντησω και γιατι θα φαινομουν εμπαθης αν απαντουσα για ακομα μια φορα στον φιλο godian.στο τελος θα ξεχασουμε και τα ελληνικα που ξερουμε. υπαρχει τεραστια διαφορα το'' εκανα τωρα φορητοτητα στην forthnet .....αντε να δουμε τι θα γινει.....'' απο το ''θα κανω φορητοτητα''.τωρα πως καταλαβαινει ο συμφορουμιτης ethinik παντα τι θελει να πει ο godian δεν ξερω....και επιμενει πως το συντακτικο του ειναι αψογο κασι εξηγει παντα πολυ καλα τι θελει αυτο ειναι ενα μυστηριο. η πλακα ειναι πως ο godian επιμενει και για απαντηση.διστυχως θα πρεπει να καταλαβουμε πως αν δεν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε στοιχειοδως την γλωσσα ωστε να μας καταλαβουν δεν μπορει κανεις να συμμετεχει στην συζητηση που ανοιγει ...

- - - Updated - - -


εχεις δικιο.κατι δεν παει καλα γενικοτερα.φαινεται απ αυτα που γραφει ο κοσμος καθε μερα στο νημα της cyta,αν και μεχρι τωρα δεν μου εχει παρουσιαστει προσωπικα καποιο προβλημα.επισκεψου ενα κατστημα cyta ή ξαναπαρε τηλεφωνο και μιλα με cyta.ειναι απαραδεκτο να αναβαθμισεις σε 24αρα και να ανεβει η ταχυτητα 0,5.λογικα θα πρεπει να σου ειπαν και την ταχυτητα περιπου που θα πιανεις με την 24αρα.αν δεν πιανεις μινιμουμ 10-11 ταχυτητα πρεπει να σου αλλαξουν το πακετο και να σε μεταφερουν στο 8.

τέλος πάντων...

yiannis010
05-10-15, 16:35
Δεν ήταν προσωπικά όπως είπα.Απλά εδώ και μερικές σελίδες βλέπω στοχοποίηση απο κάποια μέλη...

- - - Updated - - -



τέλος πάντων...

Το τέλος πάντων που αναφέρεται

Godian
06-10-15, 02:25
Το τέλος πάντων που αναφέρεται

άμα ήξερες στοιχειώδη Ελληνικά θα το είχες καταλάβει

yiannis010
06-10-15, 16:12
άμα ήξερες στοιχειώδη Ελληνικά θα το είχες καταλάβει
:rofl::rofl::rofl::worthy::worthy::respekt::respekt:

mike_871
06-10-15, 17:45
νομιζω μας τρολλαρουν και οι 2

sdikr
06-10-15, 20:34
Offtopic τέλος παιδιά

Godian
09-10-15, 12:47
Έκανα τελικά ανανέωση στη cyta για ακόμα ένα χρόνο, με 18€ το μήνα. Άμα το πληρώνω με πάγια εντολή όπως και το κάνω, και άμα παίρνω ηλεκτρονικό λογαριασμό όπως και το κάνω πάει 17€ το μήνα.
Στο Twitter μου έλεγαν ότι είναι fix η τιμή του.

Έχουν πολύ γέλιο στην εξυπηρέτηση από το τηλέφωνο πάντως. Ο κάθε ένας λέει αλλά. Αυτή που πήρα τώρα μου λέει ότι έχει με 2 χρόνια συμβόλαιο στα 18€ και λέω πως δε θέλω 2 χρόνια συμβόλαιο. Και μου λέει αααα έχει και με ένα χρόνο στα ίδια λεφτά συγνώμη.

Δίνω δηλαδή 18€ με εως 24 ταχύτητα χωρίς πακέτα ομιλίας στο τηλέφωνο γιατί δε το χρησιμοποιώ ποτέ. Αυτά

MIKU
09-10-15, 14:50
Έκανα τελικά ανανέωση στη cyta για ακόμα ένα χρόνο, με 18€ το μήνα. Άμα το πληρώνω με πάγια εντολή όπως και το κάνω, και άμα παίρνω ηλεκτρονικό λογαριασμό όπως και το κάνω πάει 17€ το μήνα.
Στο Twitter μου έλεγαν ότι είναι fix η τιμή του.

Έχουν πολύ γέλιο στην εξυπηρέτηση από το τηλέφωνο πάντως. Ο κάθε ένας λέει αλλά. Αυτή που πήρα τώρα μου λέει ότι έχει με 2 χρόνια συμβόλαιο στα 18€ και λέω πως δε θέλω 2 χρόνια συμβόλαιο. Και μου λέει αααα έχει και με ένα χρόνο στα ίδια λεφτά συγνώμη.

Δίνω δηλαδή 18€ με εως 24 ταχύτητα χωρίς πακέτα ομιλίας στο τηλέφωνο γιατί δε το χρησιμοποιώ ποτέ. Αυτά
Η χολ και wind έχουν με απεριοριστα σταθερό και 300' κινητά στα 21€

umay
09-10-15, 21:47
Η χολ και wind έχουν με απεριοριστα σταθερό και 300' κινητά στα 21€

Μου πήραν κι εμένα τηλέφωνο, όντως δίνουν 21 ευρώ + απεριόριστα σταθερά,300 κινητά με δύο χρόνια δέσμευση (χωρίς άλλη αλλαγή τιμής) και χωρίς άλλα έξοδα. Τους ενδιαφέρουν οι "καλοί" πελάτες είπαν (δεν ξέρω τι εννοούσαν...)
Η προσφορά αυτή σε σχέση με αυτά που πληρώνεις, είναι πολύ καλύτερη, παρόλο που υπάρχει η διαφορά των 3 ευρώ. Μόλις τελειώσει η δική μου, σε λίγο καιρό, δέσμευση με CYTA (παρόλο που είναι προφορική θα την τιμήσω), θα πάρω πρώτα την προσφορά τους και θα δω τι θα κάνω. Πάντως 18 ευρώ μόνο Internet, κατά την ταπεινή μου άποψη και πάντα τηρουμένων των αναλογιών, είναι μία ακριβή τιμή.

Godian
10-10-15, 04:33
Το πρόβλημα μου είναι ότι τα 3€ παραπάνω για εμένα είναι ένα περιττό έξοδο γιατί δε χρησιμοποιώ το τηλέφωνο ποτέ

- - - Updated - - -


Η χολ και wind έχουν με απεριοριστα σταθερό και 300' κινητά στα 21€

4€ παραπάνω γιατί θα δίνω 17€ το μήνα. Πληρώνω με πάγια εντολή και παίρνω το λογαριασμό μου ηλεκτρονικά

odim
10-10-15, 12:48
cyta και με pirelli ρουτερ εισαι αρχοντας,ελπιζω η cyta να παραμεινει ανεξαρτητη και απλα να βγαλει ενα πακετο καρτοκινητης,υπαρχει το 4play που δινει σταθερο+κινητο+ιντερνετ+τηλεοραση,τα εχει ολα οποτε μπορει να ειναι ανταγωνιστικη και ως τεταρτος παιχτης,για τη forthnet δεν νομιζω οτι θα κατσει αλλον εναν χρονο χωρις να απορροφηθει..

MitsosDaBest13
10-10-15, 19:38
Η χολ και wind έχουν με απεριοριστα σταθερό και 300' κινητά στα 21€

Και στη HOL Vodafone Home (:() αν πληρώνεις το λογαριασμό από το ίντερνετ μέσω e-bill (κάθε μήνα ή με πάγια εντολή), γλιτώνεις ακόμα 1€, οπότε το πρόγραμμα πάει στα 20€. Επίσης υπάρχουν και τα Τέλη Ενεργοποίησης 36€ (πάνε στον ΟΤΕ), αλλά αν τους πείτε κάντε μου μια καλύτερη τιμή, γιατί το σκέφτομαι να παραμείνω στον τωρινό πάροχο γιατί μου έκαναν καλή προσφορά (πχ Cyta), ίσως να σου τα χαρίσουν τα 36 και να πας δωρεάν... :) Απλά περιμένεις την προσφορά πρώτα.

umay
11-10-15, 11:18
Τα τελη συνδεσης τα χαριζουν σχεδον ολοι για να αλλαξεις παροχο εαν συμφωνησεις για 2χρονια, ειδικα αυτη την εποχη, γινεται πολεμος, μαλιστα, το θετουν ως ειδικη προσφορα εκτος τιμοκαταλογου (προφανως καποια ατυπη συμφωνια παροχων τους αναγκαζει να δρουν αναλογα τον πελατη και να χαριζουν τα τελη).

Godian
11-10-15, 11:28
Τα τελη συνδεσης τα χαριζουν σχεδον ολοι για να αλλαξεις παροχο εαν συμφωνησεις για 2χρονια, ειδικα αυτη την εποχη, γινεται πολεμος, μαλιστα, το θετουν ως ειδικη προσφορα εκτος τιμοκαταλογου (προφανως καποια ατυπη συμφωνια παροχων τους αναγκαζει να δρουν αναλογα τον πελατη και να χαριζουν τα τελη).

Τι να σου πωπω φίλε μου δξέρω. Αν και δε κάνω συμβόλαια για 2 χρόνια.... Δε μου αρέσουν καθόλου....

Godian
13-10-15, 09:07
Σύμφωνα με τους νόμο για σύμβαση από απόσταση, μπορώ να κόψω το συμβόλαιο που έκανα ανανέωση στη cyta οπότε θέλω μέσα στο χρόνο χωρίς να πληρώσω το πέναλτι.
Δε μου ανέφεραν ότι μπορώ να κάνω υπαναχωρηση από τη σύμβαση μέσα σε 14 μέρες από την μέρα που θα μου έρθει το Χαρτί της υπαναχωρησης όπως γράφει και στον ΕΕΤΕ

a.libe
13-10-15, 11:20
ανα πασα στιγμη μπορεις να το κοψεις αλλα επιβαρυνεσαι με τα αρχικα ποσα των κανονικων προγραμματων αν εχεις εκπτωσεις παγιων κλπ

Godian
13-10-15, 11:24
ανα πασα στιγμη μπορεις να το κοψεις αλλα επιβαρυνεσαι με τα αρχικα ποσα των κανονικων προγραμματων αν εχεις εκπτωσεις παγιων κλπ

δε μπορω δηλαδη να κοψω το συμβολαιο?

a.libe
13-10-15, 18:20
μπορεις να το κοψεις , αλλα πχ αν εχεις 12 μηνη συμβαση και εισαι στον 5 μηνα , επιβαρυνεσαι για τους υπολοιπους 7 μηνες το ποσοστο των εκπτωσεων εφαπαξ

Valder
14-10-15, 17:15
Λοιπόν, μου στείλανε μήνυμα να εξοφλήσω λογαριασμό που έχει παρέλθει η ημερομηνία λήξης του. Με πιστωτικό υπόλοιπο 15 ευρώ. Και τα κάνουν σαν τα μούτρα τους και μου ζητάνε και τα ρέστα.

Έχω εκνευριστεί σε απίστευτο βαθμό. Τελικά ΕΙΝΑΙ ή ΔΕΝ ειναι πιστωτικός και τι σκατά σας πληρώνω ή όχι; Μόνο να ζητάνε ξέρουν.

ΥΓ - Ενημέρωση : Τελικά όντως πρέπει να ήταν μη αληθινό το πιστωτικό που μου έστειλαν στον έντυπο και όπως είχα πει να μπήκα κι εγω στο τρυπάκι του σκατολογιστηρίου. Έχουν βάλει στο 13877 στην επιλογή 1-1-4 πληροφορίες λογαριασμού με πλήρη στοιχεία ποσού, λήξης πληρωμής και προηγούμενης πληρωμής.

Να το τσεκάρετε κι εσείς το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό στο τηλέφωνό τους αν έχετε προβλήματα με τους λογαριασμούς σας.

anthip09
14-10-15, 19:39
Εμένα μου έστειλαν ταχυδρομικά επιστολή για να μου πούνε οτι λόγω αναβάθμισης των συστημάτων τους :rofl:ο λογαριασμός Σεπτεμβρίου θα μου έρθει με αυτόν του Οκτωβρίου ο οποίος θα εκδοθεί στις 1/10/2015 και ο οποίος φυσικά δεν εχει ακομα εκδοθεί :respekt: .και ειναι και ο εκκαθαριςτικος. ουτε καν το ποσό δεν εχει αναρτηθεί στον ηλεκτρονικό λογαριασμό που είχα.

jimdem582
20-10-15, 12:46
Με έχουν ταράξει αυτές τις μέρες παίρνουν συνέχεια τηλέφωνο για προσφορές. Παρόλο που τους λέω οτι έχω 2 χρόνια δέσμευση σε ΟΤΕ και οτι έφυγα απο τη cyta δυσαρεστημένος άρα δεν έχω λόγο να γυρίσω αρχίζουν τα δικά τους. "Το πρόστιμο του ΟΤΕ είναι εκφοβιστικό, ελάτε στη cyta και δεν θα πληρώσετε πρόστιμο" "Θα δείτε τεράστια αναβάθμιση με τη cyta πολύ καλύτερο τηλέφωνο και internet". Τους λέω σε εσάς έπιανα 15mbps και τώρα πιάνω 22 τι αναβάθμιση μου λέτε? "Να ελάτε και θα κάνουμε κάτι για εσάς να έχετε καλύτερη ταχύτητα".

Ότι να'ναι πάντως δεν πρέπει να προτρέπουν κόσμο να σπάσει το συμβόλαιο αφού υπάρχει πρόστιμο.

cranky
20-10-15, 13:09
... αρχίζουν τα δικά τους. "Το πρόστιμο του ΟΤΕ είναι εκφοβιστικό, ελάτε στη cyta και δεν θα πληρώσετε πρόστιμο" "Θα δείτε τεράστια αναβάθμιση με τη cyta πολύ καλύτερο τηλέφωνο και internet". Τους λέω σε εσάς έπιανα 15mbps και τώρα πιάνω 22 τι αναβάθμιση μου λέτε? "Να ελάτε και θα κάνουμε κάτι για εσάς να έχετε καλύτερη ταχύτητα".

Ότι να'ναι πάντως δεν πρέπει να προτρέπουν κόσμο να σπάσει το συμβόλαιο αφού υπάρχει πρόστιμο.
Zήτα τους να σου δώσουν γραπτώς και με υπογραφή αυτά που υπόσχονται, οτι θα αποχωρήσεις αζημίως αν δεν τα τηρήσουν, και οτι θα σου πληρώσουν αυτοί το πρόστιμο του ΟΤΕ.

jimdem582
20-10-15, 13:14
Zήτα τους να σου δώσουν γραπτώς και με υπογραφή αυτά που υπόσχονται, οτι θα αποχωρήσεις αζημίως αν δεν τα τηρήσουν, και οτι θα σου πληρώσουν αυτοί το πρόστιμο του ΟΤΕ.

Αν όντως ήταν ενδιαφέρουσα η προσφορά και ήθελα να πάω θα τους το ζητούσα. Όμως υπάρχει πολύς κόσμος εκεί έξω που τους πιστεύει και μετά βλέπει 100ε πρόστιμο και παθαίνει εγκεφαλικό. Η cyta σιγά μην πάρει θέση αν γίνει αυτό θα πει οτι δεν τηλεφωνεί αυτή αλλά εταιρίες προσφορών για λογαριασμό της. Και αν δεν έχεις κρατήσει ονόματα τηλέφωνα κλπ τρέχα γύρευε μετά.

cranky
20-10-15, 13:20
Η cyta σιγά μην πάρει θέση αν γίνει αυτό θα πει οτι δεν τηλεφωνεί αυτή αλλά εταιρίες προσφορών για λογαριασμό της. Και αν δεν έχεις κρατήσει ονόματα τηλέφωνα κλπ τρέχα γύρευε μετά.
Δεν σ' ενδιαφέρει απο πού καλούν, για cyta σου λένε, cyta ξέρεις.
Πρίν ξεκινήσουν να μιλάνε, πές τους οτι θα ηχογραφήσεις την συνομιλία και ζήτα να επαναλαμβάνουν το όνομά τους.

stratus
20-10-15, 13:28
Και σε μενα μια απο τα ιδια με τα τηλεφωνηματα.Με εχουν πρηξει.Χθες με πηραν στο σταθερο,λεω δεν ενδιαφερομαι και καπακι με πηραν στο κινητο!

sdikr
20-10-15, 13:31
Και σε μενα μια απο τα ιδια με τα τηλεφωνηματα.Με εχουν πρηξει.Χθες με πηραν στο σταθερο,λεω δεν ενδιαφερομαι και καπακι με πηραν στο κινητο!

Μα γιατί, το ότι δεν ενδιαφέρεσαι στο σταθερό δεν σημαίνει οτι δεν ενδιαφέρεσαι και στο κινητό :p

sweet dreams
20-10-15, 13:53
Μα γιατί, το ότι δεν ενδιαφέρεσαι στο σταθερό δεν σημαίνει οτι δεν ενδιαφέρεσαι και στο κινητό :p

Τον πήραν στο κινητό για να του επαναλάβουν την προσφορά του σταθερού,:p μήπως και δεν την κατάλαβε.

dimitris.taxideytis
22-10-15, 10:12
9:02 το πρωι, μηνυμα στο κινητο απο τη Cyta.
ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ
ΟΤΙ ΣΤΙΣ 22/10/2015 ΘΑ
ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ
ΔΙΚΤΥΑΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ
ΔΙΑΡΚΕΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ
07:00 ΕΩΣ ΤΙΣ 21:00
ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ
ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΑΣ.
(συγγνωμη για τα κεφαλαια, το εγραψα οπως μου ηρθε στο κινητο)

Στο σαιτ τους δεν εχουν καποια ανακοινωση, αλλα βλεπω 2 συνεργεια του ΟΤΕ(τεχνικοι οχι εργολαβος) στην περιοχη.
Με δεδομενο οτι μπηκαν καινουριες καμπινες(vdsl στα 25 μετρα απο το σπιτι μου) στην περιοχη, υποθετω οτι οι εργασιες του ΟΤΕ επηρρεαζουν και τις υπολοιπες εταιρειες.

edit Στη Δραμα

@ ADSLgr.com All rights reserved.