PDA

Επιστροφή στο Forum : Απόψεις για τη Cyta [Δίκτυο-Υπηρεσίες-Εξυπηρέτηση]



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

Cosmonaut
21-09-17, 19:15
3€ σε κάθε αλλαγή συμβολαίου χρεώνει η Cyta.
Άλλες εταιρίες ακόμα παραπάνω.

Manolis_karas
21-09-17, 20:07
Πρώτη φορά σε ανανέωση συμβολαίου μου ζητάνε να πληρώσω τέλος ανανέωσης. Το έχει στην λίστα στον τιμοκατάλογο τους αλλά το πληρώνει τελικά κανείς;
Το έχω πληρώσει και εγώ.

Godian
22-09-17, 10:20
Τους στέλνεις κανονικά στο email τους μυνημα φίλε μου. Και περιμένεις απάντηση.

vasman15
22-09-17, 15:30
Παιδια,τι σημαινει αντικειμενικη αδυναμια αποκαταστασης βλαβης απτον οτε???

konarx
22-09-17, 19:03
Μάγκες σήμερα ενεργοποίησαν την γραμμή του κολλητού μου. Ο τεχνικός λέει μέτρησε με το μηχάνημά του και είδε ότι πιάνει 10mbps ενώ κλειδώνει στα 5! Κάποιο θέμα υπάρχει, έτσι δεν είναι;
186326

Godian
22-09-17, 19:15
Μάγκες σήμερα ενεργοποίησαν την γραμμή του κολλητού μου. Ο τεχνικός λέει μέτρησε με το μηχάνημά του και είδε ότι πιάνει 10mbps ενώ κλειδώνει στα 5! Κάποιο θέμα υπάρχει, έτσι δεν είναι;
186326

Πάνω έκανε μέτρηση;; η κάτω;; αν έκανε κάτω και πιάνει 10 έχει πρόβλημα τον καλώδιο πού πάει από το κουτί της οικοδομής σπίτι του

nnn
23-09-17, 00:08
χμμ ενώ το λαμπάκι του τηλεφώνου είναι αναμμένο, δεν έχω τηλέφωνο. Έχει κάποιος άλλος θέμα αυτήν την ώρα ?

konarx
23-09-17, 22:41
Πάνω έκανε μέτρηση;; η κάτω;; αν έκανε κάτω και πιάνει 10 έχει πρόβλημα τον καλώδιο πού πάει από το κουτί της οικοδομής σπίτι του

Πάνω στην πρίζα του ρούτερ. Και τώρα που μου έστειλε πάλι printscreen να δω έχει κλειδώσει στο 1κάτι, με το attainable να είναι εκεί και αυτό! Άρα κάτι γίνεται! Δευτέρα πρωι το δηλώνει βλάβη

Valder
24-09-17, 00:43
χμμ ενώ το λαμπάκι του τηλεφώνου είναι αναμμένο, δεν έχω τηλέφωνο. Έχει κάποιος άλλος θέμα αυτήν την ώρα ?

Όχι αδερφέ, εγω μίλαγα κανονικά εκείνη την ώρα στο τηλ χωρίς θέμα.:)

Εδιτ: Ουψ, ειναι απο χτες. Αλλα ναι και χτες δεν είχα θέμα.

Προφέσσορας_Χάος
24-09-17, 11:12
χμμ ενώ το λαμπάκι του τηλεφώνου είναι αναμμένο, δεν έχω τηλέφωνο. Έχει κάποιος άλλος θέμα αυτήν την ώρα ?

Καλημέρα,
σήμερα το πήρα χαμπάρι οτι κι εγώ δεν έχω τηλέφωνο...! νεκρό εντελώς. ξέρουμε τι συμβαίνει;
Περιοχή Ανω Βριλήσσια

nnn
24-09-17, 11:15
Εγώ χρειάστηκε να πάρω την ΤΥ για να επανέλθει το τηλέφωνο. Έχω το παλιό Pirelli (VDSL) και θέλει "κόλπο" για να επανέλθει η τηλεφωνία αν κολλήσει.

Προφέσσορας_Χάος
24-09-17, 11:25
Κατάλαβα... με restart δεν έφτιαξε πάντως.. αν κάποιος ξέρει τι να κάνουμε ας το γράψει εδώ . Ευχαριστώ!

οκ γράψτε λάθος έφτιαξε όλα καλά τώρα!~

galotzas
25-09-17, 11:09
Σιγα μη γλυτωνα. Απο το πρωι χωρις σταθερο με λαμπακι πρασινο. (πατρα-πελοπας)

Ακυρο. Καηκε μια πριζα και ειχε μεινει χωρις ρευμα η βαση

darkmoon
25-09-17, 14:45
Κόφτης; (ενσύρματη σύνδεση με το modem εννοείται)

https://i.imgur.com/DTnmdWp.png

https://i.imgur.com/z6Rs3Q2.gif

sweet dreams
25-09-17, 17:20
Κόφτης; (ενσύρματη σύνδεση με το modem εννοείται)

https://i.imgur.com/DTnmdWp.png

https://i.imgur.com/z6Rs3Q2.gif

Όχι απαραίτητα, δοκίμασες με διαφορετικό Browser;; πολλαπλές λήψεις;;

Υ.Γ. Είσαι στον ΟΤΕ;;

MitsosDaBest13
26-09-17, 11:25
Αυτή τη φορά, η Cyta δε μου έστειλε καν e-mail-ειδοποίηση, για το λογαριασμό που εκδόθηκε! Μπήκα απλά στο myCyta και είδα το λογαριασμό-έκπληξη, που έπρεπε να εξοφληθεί έως το Σάββατο 30/9. Κλείνει σταδιακά το "μαγαζάκι"... :rolleyes:

darkmoon
26-09-17, 12:45
Οχι βρε cyta είμαι.

Godian
26-09-17, 12:57
Εμενα ηρθε κανονικα παντως . ΑΝ και το εχω παγια εντολη και δε με νοιαζει ποτε βγαινει

Lagman
26-09-17, 18:43
Κόφτης; (ενσύρματη σύνδεση με το modem εννοείται)

https://i.imgur.com/DTnmdWp.png

https://i.imgur.com/z6Rs3Q2.gif

Εαν είσαι σίγουρος ότι δεν είναι κάτι από τη μεριά σου άλλαξε πάροχο.

Cosmonaut
26-09-17, 22:06
Η γνώμη μου για τεστ γραμμής είναι πολλαπλά (2-3)downloads από γρήγορους servers.

Embrance
28-09-17, 09:36
Αυτα ειναι τα στοιχεια της γραμμης μου.Καποια στιγμη εκει που επιανα 10mbps ολο κοβοταν.βασικα ειχα ΧΙΛΙΑΔΕΣ CRC/FEC Errors.
Ηρθε τεχνικος του ζητησα να κλειδωσει στα 8 και 0 ερρορ μετα.Πετουσε.
Τωρα παλι μου κνει τετοια,και τα error crc φτανουν και 2 .000+ αρκετες φορες.Τι να κανω?:/
186473

heavysmok
28-09-17, 10:42
Κόφτης; (ενσύρματη σύνδεση με το modem εννοείται)

https://i.imgur.com/DTnmdWp.png

https://i.imgur.com/z6Rs3Q2.gif

Καλημέρα. Παράξενο, εμένα μου δίνει αρκετά καλή ταχύτητα από εκεί :

186475186476

sweet dreams
28-09-17, 21:01
Αυτα ειναι τα στοιχεια της γραμμης μου.Καποια στιγμη εκει που επιανα 10mbps ολο κοβοταν.βασικα ειχα ΧΙΛΙΑΔΕΣ CRC/FEC Errors.
Ηρθε τεχνικος του ζητησα να κλειδωσει στα 8 και 0 ερρορ μετα.Πετουσε.
Τωρα παλι μου κνει τετοια,και τα error crc φτανουν και 2 .000+ αρκετες φορες.Τι να κανω?:/
186473

Ξεκίνα με έναν έλεγχο της εσωτερικής σου εγκατάστασης.

odim
01-10-17, 19:56
Εφυγα απο τη cyta πριν μερικους μηνες διοτι η cosmote μου προσφερε vdsl 50 ενω με τη cyta δεν ειχα καποιο προβλημα,η cosmote-οτε (πλεον ειναι μια ενιαια εταιρεια κινητης σταθερης ιντερνετ) εβαλε νεες καμπινες και επεκταθηκε το δικτυο vdsl,αν ποτε το κανει η cyta θα χαρω πολυ να μου δωσουν προσφορα για να φυγω,πραγμα που το βλεπω αδυνατο γιατι ειναι μεγαλη η επενδυση κι αυτη τη στιγμη η cyta παει για ενσωματωση με τη wind,εχει αποκοπει απο την μητρικη cyta της κυπρου κι απο δω και περα θα παραμεινουν τρεις εταιρειες,διαφημιζει η wind νεο δικτυο οπτικων ινων-επεκταση δικτυου κτλπ,εδω καλα καλα η vodafone δεν το εχει κανει θα το κανει η wind που ειναι πολυ μικροτερη σε μεγεθος εταιρεια,τελος παντων ολα δειχνουν οτι η cosmote θα κερδιζει συνεχως εδαφος,εμενα με συμφερει να υπαρχει ανταγωνισμος για να μπορω να παρω οσο το δυνατον χαμηλοτερη τιμη στο 50αρι,δυστυχως κατι που δεν το βλεπω στα κοντα,θα περασουνε χρονια μεχρι να το δουμε κι απο τις αλλες εκτος και γινει καμια συνεργασια με τιποτα colocation μεταξυ vodafone-wind οπως υπαρχει στην κινητη,δεν ειμαι τεχνικος δε ξερω κι αν μπορει να επιτευχθει τετοιο εγχειρημα..

dimangelid
02-10-17, 11:30
Εφυγα απο τη cyta πριν μερικους μηνες διοτι η cosmote μου προσφερε vdsl 50 ενω με τη cyta δεν ειχα καποιο προβλημα,η cosmote-οτε (πλεον ειναι μια ενιαια εταιρεια κινητης σταθερης ιντερνετ) εβαλε νεες καμπινες και επεκταθηκε το δικτυο vdsl,αν ποτε το κανει η cyta θα χαρω πολυ να μου δωσουν προσφορα για να φυγω,πραγμα που το βλεπω αδυνατο γιατι ειναι μεγαλη η επενδυση κι αυτη τη στιγμη η cyta παει για ενσωματωση με τη wind,εχει αποκοπει απο την μητρικη cyta της κυπρου κι απο δω και περα θα παραμεινουν τρεις εταιρειες,διαφημιζει η wind νεο δικτυο οπτικων ινων-επεκταση δικτυου κτλπ,εδω καλα καλα η vodafone δεν το εχει κανει θα το κανει η wind που ειναι πολυ μικροτερη σε μεγεθος εταιρεια,τελος παντων ολα δειχνουν οτι η cosmote θα κερδιζει συνεχως εδαφος,εμενα με συμφερει να υπαρχει ανταγωνισμος για να μπορω να παρω οσο το δυνατον χαμηλοτερη τιμη στο 50αρι,δυστυχως κατι που δεν το βλεπω στα κοντα,θα περασουνε χρονια μεχρι να το δουμε κι απο τις αλλες εκτος και γινει καμια συνεργασια με τιποτα colocation μεταξυ vodafone-wind οπως υπαρχει στην κινητη,δεν ειμαι τεχνικος δε ξερω κι αν μπορει να επιτευχθει τετοιο εγχειρημα..

Η Cyta προσφέρει και αυτή vdsl από τις καμπίνες του ΟΤΕ σε πολλές περιοχές.

NexTiN
02-10-17, 21:08
κι αυτη τη στιγμη η cyta παει για ενσωματωση με τη wind

Αυτό το συμπέρασμα από που το βγάζεις?? Από τους πωλητές της Wind?? Πιο πιθανό σενάριο είναι να γίνει πάντρεμα με την Voda παρά με την Wind. Η Wind πρόσφερε μετοχές και η Voda μετρητό. Οι Κύπριοι θέλουν να ξεμπλέξουν με την Ελλάδα. Νομίζεις θα προτιμήσουν να μπουν μέτοχοι σε χρεωμένη εταιρία, που έχει μείνει και πίσω σε τεχνολογίες, σε σχέση με τους άλλους (έλλειψη VoIP, ipV6, κλπ.) και να μην πάρουν το ζεστό μετρητό??

Και είναι και στην μέση οι Κινέζοι της PCCW που απ' ότι λέγεται έχουν βλέψεις και για την Μητρική μιας και λόγω όρου μνημονίου πρέπει να ιδιωτικοποιηθεί σε κάποια φάση και πιθανότατα οι διαδικασίες να ξεκινήσουν μετά τις εκλογές της Κύπρου...

Μέχρι να βγει κάτι επίσημο, όλα είναι εικασίες...

MitsosDaBest13
03-10-17, 16:14
Λίγο άσχετο, αλλά... Αν πάρω στο σπίτι πολυμηχάνημα με fax, θα μπορώ να τον λειτουργώ με τον αριθμό του τηλεφώνου που έχω τώρα ή θα χρειαστεί να ζητήσω από τη Cyta ξεχωριστό αριθμό για fax; Ελάχιστα θα το χρησιμοποιώ...

talos_2002
03-10-17, 16:39
Άρχισαν και εσάς και τους γνωστούς σας με Cyta να τηλεφωνούν άλλοι πάροχοι ή έτυχε σε εμένα έγινε;
3 στους 3 τηλεφώνημα για αλλαγή, τα 2 από ΟΤΕ, το 3ο δεν γνωρίζω.

Εγώ λέω να αναβαθμίσω σε Cyta VDSL, αλλά με 12-12,8 που πιάνω στα μόλις 500 μέτρα, φοβάμαι ότι ούτε τα 24 δεν θα περάσει.

sweet dreams
03-10-17, 17:16
Λίγο άσχετο, αλλά... Αν πάρω στο σπίτι πολυμηχάνημα με fax, θα μπορώ να τον λειτουργώ με τον αριθμό του τηλεφώνου που έχω τώρα ή θα χρειαστεί να ζητήσω από τη Cyta ξεχωριστό αριθμό για fax; Ελάχιστα θα το χρησιμοποιώ...

Τι το ξεχωριστό έχει η γραμμή του Fax;; σε κανονική γραμμή λειτουργεί και αυτό.

dimangelid
04-10-17, 09:35
Άρχισαν και εσάς και τους γνωστούς σας με Cyta να τηλεφωνούν άλλοι πάροχοι ή έτυχε σε εμένα έγινε;
3 στους 3 τηλεφώνημα για αλλαγή, τα 2 από ΟΤΕ, το 3ο δεν γνωρίζω.

Εγώ λέω να αναβαθμίσω σε Cyta VDSL, αλλά με 12-12,8 που πιάνω στα μόλις 500 μέτρα, φοβάμαι ότι ούτε τα 24 δεν θα περάσει.

Αν παίρνεις vdsl από καμπίνα θα συγχρονίζεις είτε στο φουλ του πακέτου σου, είτε πολύ κοντά σε αυτό

darkmoon
04-10-17, 12:52
heavysmok:

Έχεις και λίγο καλύτερο κλείδωμα εσύ.
Η εικόνα θα ξεκαθαρίσει τον Ιανουάριο που θα αλλάξω πάροχο (θα πάω cosmote).
Τέλος του χρόνου λήγει το συμβόλαιο με cyta οπότε θα παω στην cosmote.
Εκεί νομίζω θα φανεί το θέμα με τους κόφτες.

sakis.kom
04-10-17, 14:42
Άρχισαν και εσάς και τους γνωστούς σας με Cyta να τηλεφωνούν άλλοι πάροχοι ή έτυχε σε εμένα έγινε;
3 στους 3 τηλεφώνημα για αλλαγή, τα 2 από ΟΤΕ, το 3ο δεν γνωρίζω.
Και τι τιμές σου είπαν?

talos_2002
08-10-17, 14:37
Δεν θυμάμαι. Με κάλεσε ο ΟΤΕ αλλά δεν μου έκανε καλή τιμή, ήταν ακριβότερος από την Cyta, ούτε έδινε 5 ώρες προς κινητά και απεριόριστα σταθερά που μου δίνει η Cyta. Είπε και για 1 έτος να μου βάζουν κάρτα στο κινητό επειδή είναι Cosmote (αλλά το χρησιμοποιώ ελάχιστα).

Το σταθερό Cyta είναι στο μητρώο του άρθρου 11 του νόμου 3471/2006, οπότε δεν θα έπρεπε να το καλούν, αλλά...

Την γιαγιά δεν ξέρω ποιοί την κάλεσαν, αλλά τους αγνοεί επειδή πλήρωνε πολλά στον ΟΤΕ και είναι πολύ ικανοποιημένη από την Cyta, έχει και τα ίδια πακέτα με εμάς. Τους την λέει όταν παίρνουν από ΟΤΕ επειδή δεν της έκαναν προσφορά πριν πάει Cyta. Η 80-χρονη! :D

Με τον 3ο θα τα λέγαμε από κοντά για να μου πει τιμές, αλλά δεν βόλεψε ακόμη. Του 'δωσαν κάτι για το κινητό ΟΤΕ (έχει συμβόλαιο) και τσίμπησε, μάλλον επειδή δεν είδε ότι η Cyta δίνει 1000' προς όλους με 14,5€.

odim
11-10-17, 00:00
Η Cyta προσφέρει και αυτή vdsl από τις καμπίνες του ΟΤΕ σε πολλές περιοχές.

αυτο πρωτη φορα το ακουω κι αφου ειναι ετσι γιατι ο καθε παροχος εχει δικα του κεντρα στα κτηρια του οτε διπλα στο καφαο??? εαν ειναι ετσι οπως τα λες καθε γειτονια που ο οτε θα εβαζε νεα καμπινα αυτοματα θα ειχαν τη δυνατοτητα να προσφερουν vdsl ολοι οι παροχοι,κατι το οποιο δεν ειναι εφικτο,ποιος ο λογος να δαπανησει τοσα φραγκα η cosmote για να τα νοικιασει στους παροχους αντι να τα χρησιμοποιησει η ιδια για τους δικους της πελατες??? ειναι και θεμα ανταγωνισμου...εαν ηταν κοινες οι καμπινες δε θα γραφανε πανω στο καπακι cosmote-ote...

NexTiN
11-10-17, 00:33
VPU λεγεται η υπηρεσια και ο ΟΤΕ παρεχει χονδρικη μισθωση πορτων στους Παροχους. Το οτι ενεργοποιειται μια καμπινα δεν σημαινει απευθειας οτι δινει και ο Παροχος υπηρεσια. Ο Παροχος αποφασιζει αν θα διασυνδεθει με τον ΟΤΕ σε "οπτικο" επιπεδο ωστε να αποκτησει προσβαση στις καμπινες...

odim
14-10-17, 18:40
VPU λεγεται η υπηρεσια και ο ΟΤΕ παρεχει χονδρικη μισθωση πορτων στους Παροχους. Το οτι ενεργοποιειται μια καμπινα δεν σημαινει απευθειας οτι δινει και ο Παροχος υπηρεσια. Ο Παροχος αποφασιζει αν θα διασυνδεθει με τον ΟΤΕ σε "οπτικο" επιπεδο ωστε να αποκτησει προσβαση στις καμπινες...

τι να σου πω,ακομη δε το χω δει στο Κιλκις κι απο τοτε που ενημερωσα ολους τους παροχους οτι η cosmote μου δινει VDSL50 και δεχομαι προσφορα μονο γι αυτο εκοψαν και τα τηλ,πραγμα που σημαινει οτι οι αλλοι δεν εχουν τη δυνατοτητα να το κανουν....τελος οτι κι αν γινει η cyta ειναι θεμα χρονου ειτε να πωληθει ειτε να ενσωματωθει σε wind,vodafone η ακομη και σε cosmote,αυτοι οι τρεις θα μεινουν στο μελλον..

alive
15-10-17, 07:59
Έχω δικαίωμα υπαναχώρησης μέσα σε 14 ημέρες αν υπογράψω σύμβαση εντός του καταστήματος;

sdikr
15-10-17, 11:46
Έχω δικαίωμα υπαναχώρησης μέσα σε 14 ημέρες αν υπογράψω σύμβαση εντός του καταστήματος;

Οχι, οι 14 ημέρες είναι για συμβάσεις εξ αποστάσεως

Godian
22-10-17, 02:19
Θα βγει ποτέ ο λογαριασμός της cyta η θα μας έρθει από wind;;; :rofl:

Atheros
22-10-17, 11:36
Θα βγει ποτέ ο λογαριασμός της cyta η θα μας έρθει από wind;;; :rofl:

Άν έρθει από wind δεν θα πληρωθεί ποτέ.....

galotzas
22-10-17, 13:47
Σου εχει αργησει? Εμενα καθε 24-28 σταθερα..

dimitris.taxideytis
22-10-17, 14:38
Εχει βγει το ποσο,απλα δεν ειναι διαθεσιμο το pdf (στο mycyta).

Godian
22-10-17, 18:36
Εχει βγει το ποσο,απλα δεν ειναι διαθεσιμο το pdf (στο mycyta).

εμενα δε βγηκε τιποτα :)

τωρα ξανα κοιταξα και βγηκε :) ενταξει τον πληρωσα κιολας

vasilimertzani
22-10-17, 22:53
ειχα ενα θεματακι με συνεχεις αποσυνδεσεις τις ταξης των 10δευτ.Εστειλα ενα email απο το site της cyta και ανεφερα το προβλημα .Δεν ειχε περασει ενα τεταρτο και με καλεσαν απο την εξυπηρετηση ,οπου το μονο που μπορουσαν να κανουν,αφου ελειπα απο το σπιτι και με ρωτησαν τα σχετικα για τον τροπο συνδεσης,το σημειο που ειναι το router κλπ ,ηταν μια 'ρυθμιση' οπως αναφεραν,με την προοπτικη αν συνεχισει να καλεσω απο το σπιτι .
Τελικα μεχρι στιγμης δεν μου εχει τυχει ξανα αλλα οφειλω να πω για την γρηγοροτερη/καλυτερη μεχρι στιγμης εξυπηρετηση που ειχα ποτε απο τετοιες εταιριες.

terko
23-10-17, 02:33
Σε εμένα δυστυχώς παρόλο που φαίνεται και το αρχείο pdf μου βγάζει "404 File not found!".

Godian
23-10-17, 03:17
Σε εμένα δυστυχώς παρόλο που φαίνεται και το αρχείο pdf μου βγάζει "404 File not found!".

Ναι και σε εμένα δε κατεβαίνει

terko
23-10-17, 23:36
Τελικά το έφτιαξαν και κατεβαίνει το pdf.

Αυτό όμως που παρατήρησα είναι ότι δεν υπάρχει πλέον στον λογαριασμό η ΛΕΠΤΟΜΕΡΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ.

ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.

Μα είναι δυνατόν να μην αναρτούν την λεπτομερή ανάλυση κλήσεων;;;

Μήπως βάσει συμβολαίου είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν και αυτό αποτελεί μονομερή αθέτηση σύμβασης από τη CYTA και αιτία διακοπής συμβολαίου αζημίως από τον πελάτη της;;;;;;;

Προφέσσορας_Χάος
24-10-17, 21:57
παιδιά τι συμβαίνει με την εξυπηρέτηση και γενικότερα το σύστημα τους.

Εχω κάνει αίτηση για VDSL και μου είπαν πως στο τέλος της εβδομάδας θα ενεργοποιηθεί.
Μια χαρά εως εδώ..

Το θέμα είναι οτι δεν μου στέλνουν εξοπλισμό γιατι λέει στο σύστημα τους οτι εχω παραλάβει.

Τους έστειλα email οτι είναι νέος συνδρομητής τους και το μόνο που έχω παραλάβει ειναι ο εξοπλισμός ADSL πριν απο 1 μήνα.

Δεν εχω ξανατύχει τέτοιας εξυπηρέτησης και αν δεν τους έλεγα για τον εξοπλισμό θα είχε ενεργοποιηθεί η VDSL και θα περίμενα ακόμη το router..

Εαν άλλο θέμα είναι οτι ενω μου είχαν πει οτι το τέλος ενεργοποίησης ADSL θα είναι δώρο μετά μου το χρέωσαν.

Σίγουρα κάτι δεν πάει καλά με την οργάνωση τους.

NexTiN
24-10-17, 23:11
Τι modem εχεις??

talos_2002
24-10-17, 23:20
Προφέσσορα, μου είχε γίνει το αντίθετο όταν έβαλα Cyta και στην γιαγιά. Δεν είχα βάλει το router και το είδαν, οπότε μου τηλεφώνησαν να με ρωτήσουν μήπως αντιμετώπιζα κάποιο πρόβλημα. :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.