PDA

Επιστροφή στο Forum : Μπέρδεμα με σύνδεση Conn-X



van76gr
14-08-11, 16:37
Καλησπέρα σε όλους.
Άνοιξα αυτό το θέμα απλά για να μοιραστώ μαζί σας τον πόνο μου σχετικά με το μπέρδεμα που με έμπλεξε ο ΟΤΕ.
Θέλησα φέτος να ενεργοποιήσω νέα τηλεφωνική σύνδεση μαζί με πακέτο Conn-x για το εξοχικό.
Έκανα λοιπόν την αίτηση μου για νέα τηλεφωνική γραμμή σε OTEShop και στην συνέχεια όταν ενεργοποιήθηκε η τηλεφωνική μου γραμμή έκανα αίτηση τηλεφωνική για Conn-x.
Το θέμα είναι ότι στα χαρτιά που μου έστειλαν έγραψαν ένα username το οποίο είναι άλλου χρήστη περίπου 800 χλμ μακριά απο εμένα κάτι που ανακάλυψα σήμερα που προσπάθησα να ενεργοποιήσω την σύνδεση μου. Σε επικοινωνία που είχα με το help desk του Conn-x ο ευγενέστατος κατα τα άλλα υπάλληλος με ενημέρωσε πως αυτό το πράγμα δεν το έχει ξαναδεί και πως θα πρέπει να επικοινωνήσω απο Τρίτη και μετά με το 13888 ή να απευθυνθώ σε κάποιο OTEShop για να λυθεί το πρόβλημα που μου δημιούργησαν.
Το κερασάκι στην τούρτα ήταν το γεγονός ότι έβλεπε ενεργή μία σύνδεση που είχα στην μόνιμη κατοικία μου και την έχω διακόψει εδώ και 14 μήνες αφού είμαι πλέον σε άλλον πάροχο!!!!
Μπράβο στην οργάνωση του ΚΥΡΙΟΥ ΠΑΡΟΧΟΥ της χώρας μας!!!!:down::down::down::down::down::down::down::down:

emeliss
14-08-11, 22:23
Μπες με τα παλιά στοιχεία μέχρι να να σου στείλουν τα καινούρια. Τα παλιά μένουν ενεργά αρκετό καιρό ώστε να μπορείς να συνεχίσεις να λαμβάνεις τα email σου.

van76gr
17-08-11, 15:14
Μπες με τα παλιά στοιχεία μέχρι να να σου στείλουν τα καινούρια. Τα παλιά μένουν ενεργά αρκετό καιρό ώστε να μπορείς να συνεχίσεις να λαμβάνεις τα email σου.

14 μήνες δεν είναι απλά αρκετός καιρός, είναι ξεχασμένη υπόθεση!!!!

emeliss
17-08-11, 15:56
Και τι σε πειράζει. Αφού δεν πληρώνεις κάτι.

@ ADSLgr.com All rights reserved.