PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο Cyta σε Wind.



ThanosWf
22-08-11, 16:31
Γεια σας! Σκεφτομαι να μεταφερθω στην wind μετα απο την καθημερινη κακιστη εμπειρια μου με την Cyta(Ακομα καταριεμαι την ωρα που διαλεξα αυτον τον παροχο).
Θα ηθελα να με ενημερωσετε λιγο πως ειναι απο πλευρας εξυπηρετησης,pings κτλπ και αν υπαρχουν διαφορα κλειδωματα.

Επισης επειδη δεν εχει ληξει ακομα η δεσμευση μου στην Cyta σκεφτομαι να πληρωσω το 70ρι ποσο ειναι αλλα να παρω την προσφορα μεσω internet για το double play οπου οι 3 μηνες ειναι δωρεαν ωστε να μου ερθει μια η αλλη..

Γινεται ετσι οπως το σκεφτομαι?

hrliakop
22-08-11, 21:01
Γεια σας! Σκεφτομαι να μεταφερθω στην wind μετα απο την καθημερινη κακιστη εμπειρια μου με την Cyta(Ακομα καταριεμαι την ωρα που διαλεξα αυτον τον παροχο).
Θα ηθελα να με ενημερωσετε λιγο πως ειναι απο πλευρας εξυπηρετησης,pings κτλπ και αν υπαρχουν διαφορα κλειδωματα.

Επισης επειδη δεν εχει ληξει ακομα η δεσμευση μου στην Cyta σκεφτομαι να πληρωσω το 70ρι ποσο ειναι αλλα να παρω την προσφορα μεσω internet για το double play οπου οι 3 μηνες ειναι δωρεαν ωστε να μου ερθει μια η αλλη..

Γινεται ετσι οπως το σκεφτομαι?

μην ξεχνας να υπολογιζεις και 36 ευρω κοστος ενεργοποιησης γραμμης

Lapetr
22-08-11, 22:53
Φίλε μου γιατί δεν κοιτάς και το 2play economy της forthnet αν δε σε ενδιαφέρουν τα κινητά και το εξωτερικό? Αρκετά συμφερτικό πακέτο. Βέβαια είμαι και προκατειλλημένος θετικά λόγω του ότι αυτό έχω, αλλά γνώμη δικαιούται να έχει ο καθένας!:oneup:

alex24
23-08-11, 00:11
Εγω θα σου ελεγα να κανεις την αιτηση στην wind αλλα και για τους 3 μηνες αλλα και αυτην την περιοδο εχει αρκετα σταθερο δικτυο απο ολους τους εναλλακτικους παροχους....

adabter
23-08-11, 12:57
με αυτα που ακούγονται για τη cyta, καλυτερα θα εισαι στη wind.ποιο double play λες?

ThanosWf
23-08-11, 16:07
με αυτα που ακούγονται για τη cyta, καλυτερα θα εισαι στη wind.ποιο double play λες?

Ευχαριστω για τις γνωμες παιδια!Σκεφτομαι για το medium γιατι ειμαι συνδρομητης κινητης και συμφερει η εκπτωση!

@ ADSLgr.com All rights reserved.