PDA

Επιστροφή στο Forum : περιστερι



antonokia
25-08-11, 11:40
καλημερα σε ολους σε λιγες μερες θα ειμαι και εγω συνδρομητης στην hol ειμαι απο το περιστερι (ν.ζωη) η wind σερνετε . μηλησα με τους τεχνικους τις hol και μου ειπαν οτι η περιοχη εδω σηκωνει 6εως8! αν ειναι ετσι καλα ειναι γιατι με την wind ειχα πιασει ΠΑΤΟ! θελω την γνωμη σας! ευχαριστω.:whistle:

NikosGR7
26-08-11, 16:06
Εφόσον σου είπαν ότι μπορεί να φτάσει από 6 έως 8 καλύτερο για σένα θα είναι να βάλεις το DP Lite το οποίο έχει ταχύτητα έως 6mbps. Αυτό βέβαια εάν σου αρκούν τα λεπτά ομιλίας.

grovolis
29-08-11, 01:58
εγώ είμαι περιστέρι λόγο αξιωματικών και για μεγάλο διάστημα είχα 6,5-7 mbps εκτός από κάποιες φορές που χάζευε και έπεφτε στα 5,5 αλλά με ένα restart ήταν κομπλέ! τώρα εδώ και 1 βδομάδα έγινε κάποιο θαύμα και παίζω στα 8 mbps 8.3 άλλες φορές μέχρι 8,5 έχει πάει! πολύ κοντά μένουμε αλλά τι να σου πω, κάθε γραμμή έχει τα δικά της!

thomNikolaou
30-08-11, 14:09
Μέχρι 8 δεν είναι καμιά αξιόλογη ταχύτητα αυτή που σου δίνει η hol, γιατί δεν ρωτάς και σε κάποιον άλλο πάροχο. Έχεις μετρήσει το attenuation ?

antonokia
30-08-11, 14:32
οταν εδωσα τα στοιχεια της γραμμης μου στο τεχνικο τμημα τις wind μου ειπαν οτι κανονικα θα επρεπε να εχω ταχυτητα τουλαχιστον 8 με 10 mbps!!!!! ηρθε τεχνικος της wind στο σπιτι και τα βρηκε ολα μια χαρα(μου χαλασε και το θυροτηλεφωνο οταν πειραζε τα καλωδια!)!. δεν ξερουν τι τους γινετε!!!!!!!

grovolis
01-09-11, 13:52
φίλε thomnikolau στα καλύτερα της η γραμμή στον ΟΤΕ συγχρόνιζε στα 10, στον ΟΤΕ όμως είναι 45€ τον μήνα ενώ στην hol επειδή έχω και vodafone είναι μόλις 28 € double play απλά χωρίς 60' κινητά που δεν τα χάλαγα και ποτέ οπότε για 17€ ευρώ δεν νομίζω ότι αξίζουν 2 mbps :p

thanosmylo
05-09-11, 14:51
σωστός!

@ ADSLgr.com All rights reserved.