PDA

Επιστροφή στο Forum : τηλεφωνία



amateur361
31-08-11, 18:31
σήμερα και γύρο στις 5 m.m κόλλησε η τηλεφωνία.
και στις δυο γραμμές που έχω. μετά από ένα τηλεφώνημα αφού έκλεισα το ακουστικό παρατήρησα ότι το λαμπάκι στο πιρέλι έμεινε ανοικτό?
και με τις δυο γραμμές στο on είχα φύσημα αντί χαρακτηριστικού ήχου' μετά από επανεκκίνηση το λαμπάκι με το σήμα του ακουστικού έσβησε, αλλα οποια γραμμή και αν ανοίξω έμεινε στο φύσημα. το internet κανονικά, και τα λαμπάκια όλα πράσινα παρακαλώ για την ταχεία αποκατάσταση της τηλεφωνίας μου ._
κωδικός πελάτη 210670001

CytaRep
07-09-11, 17:11
σήμερα και γύρο στις 5 m.m κόλλησε η τηλεφωνία.
και στις δυο γραμμές που έχω. μετά από ένα τηλεφώνημα αφού έκλεισα το ακουστικό παρατήρησα ότι το λαμπάκι στο πιρέλι έμεινε ανοικτό?
και με τις δυο γραμμές στο on είχα φύσημα αντί χαρακτηριστικού ήχου' μετά από επανεκκίνηση το λαμπάκι με το σήμα του ακουστικού έσβησε, αλλα οποια γραμμή και αν ανοίξω έμεινε στο φύσημα. το internet κανονικά, και τα λαμπάκια όλα πράσινα παρακαλώ για την ταχεία αποκατάσταση της τηλεφωνίας μου ._
κωδικός πελάτη 210670001

Αγαπητέ κύριε,

Το θέμα σας έχει ήδη διευθετηθεί μέσω του Τμήματος Τεχνικής Υποστήριξης της Cyta.

Στην περίπτωση που αντιμετωπίζετε οποιοδήποτε περαιτέρω ζήτημα παρακαλούμε πολύ όπως επικοινωνήσετε εκ νέου μαζί μας.

Βρισκόμαστε στη διάθεσή σας,

@ ADSLgr.com All rights reserved.