PDA

Επιστροφή στο Forum : WIND στην Παιανία?



gascoin
04-09-11, 14:17
καλημέρα, υπάρχει κάποιος πελάτης double play της WIND από Παιανία να μου πει εντυπώσεις ?

Ευχαριστώ

Vtester
04-09-11, 15:07
γενικά στην παιανία οτι και να βάλεις καλό είναι , λίγοι συνδρομητές στην περιοχή , το θέμα είναι να είναι καλή η συνδεσμολογία α) στην περιοχή που είναι το σπίτι σου β)να μην έχει κάτσει στραβη κοντά σε εσένα γ) καλή εγκατάσταση στο σπίτι σου. Θα εξηγήσω παρακάτω. Εχω δοκιμάσει full τη hol και connex. Ευχαριστημένος και με τις δύο.
A) αν είσαι πχ προσήλιο οτι και να βάλεις κατα πάσα πιθανότητα θα έχεις πρόβλημα, τα καλώδια είναι χάλια.
β) στραβή όπως ήρθε η τσαπα να φτιάξουν καινούργιο πεζοδρόμιο και κόψανε τα καλώδια και μετά τα κολλησαν και επεσε ο συνχρονισμός και ανέβηκαν τα erros
γ) σε εμένα πχ αλλάξαμε καλώδια στο σπίτι , καινούργιο γιατι ο ανθρωπος του κατασκευαστη ήταν μακάκας , αλλά αν δεν είναι καινούργιο το σπίτι μπορεί να έχει θέμα ούτως ή αλλώς.

Καλά σχόλια γενικότερα ακούω απο πελάτες της wind σε άλλες περιοχές. δύο πραγματάκια μικρής ή μεγάλης σημασίας είναι οτι το κατάστημα στην παιανία της wind έκλεισε άρα θα πρέπει να εξυπηρετήσε απο άλλο και πρέπει να μάθεις τι παίζει με το router , αν είναι καλό κλπ

@ ADSLgr.com All rights reserved.