PDA

Επιστροφή στο Forum : Από hol σε οτε



termar
22-09-11, 16:49
Καλησπέρα ξέρει κάνεις πόσες μέρες χρειάζονται αριθμός που είναι στην hol (μόνο τηλέφωνο δεν έχει adsl) να γυρίσει στον οτε επίσης ο αριθμός είναι σε μαγαζί και θέλω τον ίδιο αριθμό .δηλαδή δεν θέλω ξέρω πχ να μου πουν από τον οτε ο αριθμός δεν ανήκει στο φάσμα του οτε και θα πρέπει να κάνετε νέα σύνδεση και τέτοια. Από τη ξέρω πρέπει να κάνω αίτηση σε oteshop. Η θα πρέπει να κάνω και αίτηση διακοπής στην hol
Ευχαριστώ

DSLaManiaC
22-09-11, 16:54
Καλησπέρα ξέρει κάνεις πόσες μέρες χρειάζονται αριθμός που είναι στην hol (μόνο τηλέφωνο δεν έχει adsl) να γυρίσει στον οτε επίσης ο αριθμός είναι σε μαγαζί και θέλω τον ίδιο αριθμό .δηλαδή δεν θέλω ξέρω πχ να μου πουν από τον οτε ο αριθμός δεν ανήκει στο φάσμα του οτε και θα πρέπει να κάνετε νέα σύνδεση και τέτοια. Από τη ξέρω πρέπει να κάνω αίτηση σε oteshop. Η θα πρέπει να κάνω και αίτηση διακοπής στην hol
Ευχαριστώ

Μόλις ρώτησα τον ΟΤΕ γιατί είχα περιέργεια κι εγώ να δω αν άλλαξε το παλιό καθεστός που δε γινόταν να μεταφέρεις 211 ή γενικά αριθμό που δεν ανήκει στον ΟΤΕ.

Απ ότι μου είπαν γίνεται κανονικά.. 10 μέρες θα σου πάρει πάνω κάτω.

Για αίτηση 13888

termar
22-09-11, 16:56
Ευχαριστώ πολύ .και πιστεύω αυτές της δέκα μέρες να μην μείνω χωρίς τηλέφωνο

DSLaManiaC
22-09-11, 16:59
Ευχαριστώ πολύ .και πιστεύω αυτές της δέκα μέρες να μην μείνω χωρίς τηλέφωνο

Όχι.

Υπολόγισε μερικές ώρες την ημέρα της μεταφοράς.

Vitruvian78
22-09-11, 20:21
Όταν ο ΟΤΕ είναι να πάρει πελάτη σε ενεργοποιεί χωρίς να το πάρεις χαμπάρι.......όταν είναι να δώσει πελάτη, τότε θα του βγάλει την ψυχή!

termar
22-09-11, 22:33
Όταν ο ΟΤΕ είναι να πάρει πελάτη σε ενεργοποιεί χωρίς να το πάρεις χαμπάρι.......όταν είναι να δώσει πελάτη, τότε θα του βγάλει την ψυχή!

σε λιγο καιρο θα μας δινουνε και κ**ω για να μας ποιασουνε συνδρομητες

Vitruvian78
22-09-11, 23:36
σε λιγο καιρο θα μας δινουνε και κ**ω για να μας ποιασουνε συνδρομητες

Τί θα μας δίνουνε;;; Δεν το έπιασα;; :hmm::whistle:

DSLaManiaC
22-09-11, 23:41
Τί θα μας δίνουνε;;; Δεν το έπιασα;; :hmm::whistle:

ποπό γραμμένος με ω.

Vitruvian78
22-09-11, 23:45
Οhhh!! OK!! Not badddd!!! :-P

Lapetr
02-10-11, 16:45
Όταν ο ΟΤΕ είναι να πάρει πελάτη σε ενεργοποιεί χωρίς να το πάρεις χαμπάρι.......όταν είναι να δώσει πελάτη, τότε θα του βγάλει την ψυχή!

Αυτό ξαναπέστο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.