PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανοιγμα φοιτητικου λογαριασμου σε τραπεζα!



kotsos4u
25-09-11, 18:54
Παιδια θελω να μου πειτε σε ποιες τραπεζες υπαρχουν καλα προγραμματα για φοιτητες για να ανοιξω εναν λογαριασμο. Δεν θα βαζω μεσα μεγαλα ποσα . Σε καμια περιπτωση δεν θελω πιστωτικη καρτα. Εγω , την καρτα την θελω για αναληψη χρηματων και αγορες μεσω Ιντερνετ (νομιζω χρεωστικη-debit ονομαζεται η καρτα). Ειδα της Alpha bank το 1|2|3 και μου φανηκε καλο.. Επισης απο την Εμπορικη το προγραμμα "younique" αλλα δε μπορω να αποφασισω. Τα φωτα σας παρακαλω !

aglaisma
25-09-11, 23:07
Παιδια θελω να μου πειτε σε ποιες τραπεζες υπαρχουν καλα προγραμματα για φοιτητες για να ανοιξω εναν λογαριασμο. Δεν θα βαζω μεσα μεγαλα ποσα . Σε καμια περιπτωση δεν θελω πιστωτικη καρτα. Εγω , την καρτα την θελω για αναληψη χρηματων και αγορες μεσω Ιντερνετ (νομιζω χρεωστικη-debit ονομαζεται η καρτα). Ειδα της Alpha bank το 1|2|3 και μου φανηκε καλο.. Επισης απο την Εμπορικη το προγραμμα "younique" αλλα δε μπορω να αποφασισω. Τα φωτα σας παρακαλω !

Ενα πολυ καλο προγραμμα κανει η marfin αυτο το διαστημα. Με 60ευρω ανοιγεις εναν οψεως και εχεις και παροχες υγειας μεσα(10 ευρω γενικη αιματος, δωρεαν διακομιδη σε νοσοκομειο με ασθενοφορο). Το χρειαστηκα για προσωπικους λογους και ειναι τζιτζι. Τα εχω ολα σε ενα. Ε-banking, debit card, λογαριασμο. Απλα καθε ετος θα τραβαει το 60αρι.
Δυστηχως απο επαγγελματικους λογαριασμους που διατηρω, με Αλφα ειχα τη χειροτερη εμπειρια ως τωρα. Eurobank και Εμπορικη με εξυπηρετουν επισης αψογα.

yuk
25-09-11, 23:16
Δυστηχως απο επαγγελματικους λογαριασμους που διατηρω, με Αλφα ειχα τη χειροτερη εμπειρια ως τωρα. Eurobank και Εμπορικη με εξυπηρετουν επισης αψογα.Δεν το αμφισβητώ, αλλά πραγματικά είσαι ο μοναδικός που λέει ότι είχε πρόβληματα με την Alpha και δεν έχει με τη Eurobank. Συνήθως το αντίθετο λένε.

voithostyrempora2
25-09-11, 23:58
Με Alpha Bank φοιτητής εδώ και 6+ χρόνια:p ,όλα άψογα.

aglaisma
25-09-11, 23:59
Δεν το αμφισβητώ, αλλά πραγματικά είσαι ο μοναδικός που λέει ότι είχε πρόβληματα με την Alpha και δεν έχει με τη Eurobank. Συνήθως το αντίθετο λένε.

Το γνωριζω...εχω ακουσει ιστοριες και ιστοριες. Η μαυρη μου αληθεια, τα μονα προβληματα, καθυστερησεις και απιστευτη αγενεια με Αλφα τα ειχα..γι αυτο τους εχω αφησει με 120 ευρω μεσα και πολλα τους ειναι. Χαρη τους κανω λογω 3-4 πελατων μου

nyannaco
26-09-11, 08:45
Δεν το αμφισβητώ, αλλά πραγματικά είσαι ο μοναδικός που λέει ότι είχε πρόβληματα με την Alpha και δεν έχει με τη Eurobank. Συνήθως το αντίθετο λένε.Κι εδώ τα ίδια - σαν ιδιώτης, όχι επαγγελματίας. Alpha 20 χρόνια όλα άψογα, η Eurobank συναγωνίζεται την Εθνική :down:

aglaisma
26-09-11, 12:06
Κι εδώ τα ίδια - σαν ιδιώτης, όχι επαγγελματίας. Alpha 20 χρόνια όλα άψογα, η Eurobank συναγωνίζεται την Εθνική :down:

Καλα Εθνικη δεν ακουμπησα καν

kotsos4u
26-09-11, 12:37
φιλε @aglaisma δηλαδη καθε χρονο η Marfin θα μου παιρνει 60 ευρω απο το λογαριασμο; Η alphabank δεν λεει κατι τετοιο. Επισης , απο οτι καταλαβα με το προγραμμα 1|2|3 σου δινει και δωρο καποια χρηματα ως πρωτος πελατης. Ακομη, με την debit καρτα θα μπορω να τη χρησιμοποιω και για αγορες μεσω Internet , σωστα ;

........Auto merged post: kotsos4u πρόσθεσε 2 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Α και κατι αλλο , η eurobank διαβασα πως αν δεν εχεις πανω απο 300 ευρω καθε μηνα στο λογαριασμο σου βαζει "προστιμο" και σου κραταει ενα ποσο απο τα ηδη υπαρχοντα χρηματα. Ξερει κανεις αν συμβαινει αυτο και στην alpha ;

aglaisma
26-09-11, 13:08
φιλε @aglaisma δηλαδη καθε χρονο η Marfin θα μου παιρνει 60 ευρω απο το λογαριασμο; Η alphabank δεν λεει κατι τετοιο. Επισης , απο οτι καταλαβα με το προγραμμα 1|2|3 σου δινει και δωρο καποια χρηματα ως πρωτος πελατης. Ακομη, με την debit καρτα θα μπορω να τη χρησιμοποιω και για αγορες μεσω Internet , σωστα ;

Α και κατι αλλο , η eurobank διαβασα πως αν δεν εχεις πανω απο 300 ευρω καθε μηνα στο λογαριασμο σου βαζει "προστιμο" και σου κραταει ενα ποσο απο τα ηδη υπαρχοντα χρηματα. Ξερει κανεις αν συμβαινει αυτο και στην alpha ;

Για τη μαρφιν πολυ σωστα. Εχεις καποιες παροχες υγειας(στην παρουσα φαση για εμενα ηταν σημαντικες και με βολεψε πολυ). Το ποσο ετησιως το θεωρω ασοβαρο. 3 γενικες αιματος πχ να κανεις ανα 4 μηνες, τα εβγαλε τα φραγκα του. Μπορεις επισης να χρησιμοποιησεις την καρτα για αγορες απο e-bay κλπ. Επισης εξυπηρετουν σχετικα σβελτα.

Η γιουρομπανκ συνεβη να με χρεωσει 2κατι ευρω μια φορα, τους πηρα τηλ και τους ειπα οτι αν δεν τα πιστωσουν πισω τα πηρα κι εφυγα, οπως και συνεβη την επομενη ημερα. Τα βαλανε πισω χωρις πολλες κουβεντες. Απο τοτε μηδεν προβληματα.

Το ιδιο εκανε η αλφα και μαλιστα χρεωνει 2 ευρω για περισσοτερες απο 4 κινησεις το μηνα στο γκισε(πρεπει ΕΓΩ ΚΙ ΕΣΥ να του πληρωσουμε τον υπαλληλο). Γι αυτο τον εχω σχεδον ανενεργο και μονο για καταθεσεις τριτων. Αλλη φορα με χρεωσε 3 ευρω απο καταθεση τριτου σε εμενα, χωρις να με ρωτησει κανενας. Μου κατεθεσαν 40 και με χρεωσαν 3.... Με τους υπαλληλους και προισταμενους της σε περισσοτερα απο 5 υποκαταστηματα εχουμε κοντεψει να παιξουμε μπουνιες.
Θεωρω καταχρηστικο να σου βαζει προστιμο στα χρηματα σου. Και πρεπει να το κοιταξεις..
Δεν θελω να δυσφυμησω κανεναν, αλλα να λεμε τα καλα να λεμε και τα ασχημα.

kotsos4u
26-09-11, 13:20
Για τη μαρφιν πολυ σωστα. Εχεις καποιες παροχες υγειας(στην παρουσα φαση για εμενα ηταν σημαντικες και με βολεψε πολυ). Το ποσο ετησιως το θεωρω ασοβαρο. 3 γενικες αιματος πχ να κανεις ανα 4 μηνες, τα εβγαλε τα φραγκα του. Μπορεις επισης να χρησιμοποιησεις την καρτα για αγορες απο e-bay κλπ. Επισης εξυπηρετουν σχετικα σβελτα.

Η γιουρομπανκ συνεβη να με χρεωσει 2κατι ευρω μια φορα, τους πηρα τηλ και τους ειπα οτι αν δεν τα πιστωσουν πισω τα πηρα κι εφυγα, οπως και συνεβη την επομενη ημερα. Τα βαλανε πισω χωρις πολλες κουβεντες. Απο τοτε μηδεν προβληματα.

Το ιδιο εκανε η αλφα και μαλιστα χρεωνει 2 ευρω για περισσοτερες απο 4 κινησεις το μηνα στο γκισε(πρεπει ΕΓΩ ΚΙ ΕΣΥ να του πληρωσουμε τον υπαλληλο). Γι αυτο τον εχω σχεδον ανενεργο και μονο για καταθεσεις τριτων. Αλλη φορα με χρεωσε 3 ευρω απο καταθεση τριτου σε εμενα, χωρις να με ρωτησει κανενας. Μου κατεθεσαν 40 και με χρεωσαν 3.... Με τους υπαλληλους και προισταμενους της σε περισσοτερα απο 5 υποκαταστηματα εχουμε κοντεψει να παιξουμε μπουνιες.
Θεωρω καταχρηστικο να σου βαζει προστιμο στα χρηματα σου. Και πρεπει να το κοιταξεις..
Δεν θελω να δυσφυμησω κανεναν, αλλα να λεμε τα καλα να λεμε και τα ασχημα.


Αυτο θελω να δω.. Κοιτα , οταν λες πανω απο 4 συναλλαγες στο γκισε , αυτο δεν συμπεριλαμβανει και το ΑΤΜ , ετσι; δηλαδη μπορω να κανω λ.χ. 200 αναληψεις και καταθεσεις σε ενα μηνα απο το ΑΤΜ και να μην πληρωσω φραγκο. Εσυ ειχες φοιτητικο λογαριασμο ή κανονικο; Μηπως οι χρεωσεις αυτες δεν αφορουν και τους φοιτητικους;

nyannaco
26-09-11, 13:35
Μπορείς να κάνεις απεριόριστες κινήσεις μέσω ATM ή web banking στην Alpha, οι τέσσερις κινήσεις αφορούν αυστηρά το γκισέ, εκεί που απασχολείται υπάλληλος. Το νόημα είναι ακριβώς να στρέψει τον κόσμο στις εναλλακτικές / ηλεκτρονικές υπηρεσίες DIY, για να μην χρειάζεται πολλούς υπαλλήλους.
Το άλλο που αξίζει να δεις είναι τί προμήθειες χρεώνει η κάθε τράπεζα για web συναλλαγές όπως π.χ. πληρωμή λογαριασμών, πιστωτικών καρτών κλπ.

kotsos4u
26-09-11, 13:52
Μπορείς να κάνεις απεριόριστες κινήσεις μέσω ATM ή web banking στην Alpha, οι τέσσερις κινήσεις αφορούν αυστηρά το γκισέ, εκεί που απασχολείται υπάλληλος. Το νόημα είναι ακριβώς να στρέψει τον κόσμο στις εναλλακτικές / ηλεκτρονικές υπηρεσίες DIY, για να μην χρειάζεται πολλούς υπαλλήλους.
Το άλλο που αξίζει να δεις είναι τί προμήθειες χρεώνει η κάθε τράπεζα για web συναλλαγές όπως π.χ. πληρωμή λογαριασμών, πιστωτικών καρτών κλπ.

πληρωμη λογαριασμων κλπ δε θα κανω.. Καλα για πιστωτικη δε το συζηταω ! Σε καμια περιπτωση.. ομως δε πιστευω να κραταει κατι η τραπεζα αν κανω μια αγορα απο το πλαισιο ας πουμε και πληρωσω με την καρτα, ετσι; Α, η alpha 1|2|3 προσφερει δωρεαν e-banking ή χρειαζεται να πληρωσω κατι ;

aglaisma
26-09-11, 15:41
πληρωμη λογαριασμων κλπ δε θα κανω.. Καλα για πιστωτικη δε το συζηταω ! Σε καμια περιπτωση.. ομως δε πιστευω να κραταει κατι η τραπεζα αν κανω μια αγορα απο το πλαισιο ας πουμε και πληρωσω με την καρτα, ετσι; Α, η alpha 1|2|3 προσφερει δωρεαν e-banking ή χρειαζεται να πληρωσω κατι ;

Δε νομιζω να σε χρεωνει κατι στη debit με αγορες. Αυτη ειναι η ουσια της χρεωστικης. Εχεις, παιρνεις. Δεν ειναι πιστωτικη, δε σου δανειζει η τραπεζα που φυσιολογικο ειναι να θελει να βγαλει απο το..δανεισμο.
Στη μαρφιν η ενεργοποιηση του e-banking παντως, ενημερωτικα ειναι 9 ευρω. Τα πληρωνεις μια φορα ανοιγοντας το.
Παντως το θεμα της αλφα με τα..δωρα ξαναδες το. Δεν υπαρχει αγιος Βασιλης :rofl: χωρις μπισκοτα και γαλα.

gds
26-09-11, 16:38
Λοιπόν εγώ αρχικά θα απέκλεια eurobank (Για προσωπικούς λόγους σε υπόθεση με την συγκεκριμένη τράπεζα, όπου με το τρύπιο σύστημα βγήκε και από πάνω).
Είμαι 3 χρόνια φοιτητής και με το Alpha 123 δεν έχω κανένα πρόβλημα. Χρησιμοποιώ για αναλήψεις και για ηλεκτρονικές συναλλαγές την κάρτα απροβλημάτιστα. Οπότε +1

FuS
26-09-11, 23:26
Με την alpha, γενικά, δεν είχα πρόβληματα.

Με την eurobank είχα άπειρα. Μου στέλνανε πιστωτικές (είχα ήδη μία τότε) χωρίς ποτέ να τις ζητήσω και όταν τους έλεγα ότι δεν τις θέλω μου λέγανε οτι δεν γίνεται να διακοπούν. Αναγκάστηκα να βάλω δικηγόρο.
Έχω ένα λογαριασμό από καταθέσεις ο οποίος είναι χωρίς χρήματα (0,12 ευρώ τον είχα αφήσει) από το 2006 και όλο μου στέλνουν χαρτιά με πρόστιμα διότι λένε είναι idle ο λογαριασμός.
Aπό 0,12 ευρώ, στο τελευταίο χαρτί που έλαβα ήταν κοντα στα 8 ευρώ μείον λόγω ανενεργού λογαριασμού και μου στείλανε χαρτί να πάω να πληρώσω για να μην εκδοθεί εντολή. Είναι απλά τραγικοί.
Επίσης (αυτό μπορεί απλά να έτυχε), οι ασφαλιστικές που με παίρναν εκ μέρους της eurobank ήταν οι πιο ανάγωγοι και θρασείς σε σχέση με των άλλων, Σε σημείο να θες να τους δολοφονήσεις. Αλλά δεν γνωρίζω, μπορεί απλά να έτυχε.
(αμέτρητες φορές είχαν καλέσει στην δουλειά μου, μιλούσαν με συναδέλφους και τους λέγανε να με πείσουν να πληρώσω γιατί θα πάω στη φυλακή. Επίσης τους λέγανε να μου δανείσουν εκείνοι χρήματα και ότι ακόμη και αν μπω φυλακή, τα χρήματα τους θα είναι εγγυημένα. Δηλαδή, εντελώς ό,τι να ναι.. :mad: )

cranky
26-09-11, 23:35
Αναγκάστηκα να βάλω δικηγόρο.
Κακώς, πολύ κακώς το χειρίστηκες.
Αν δέν σου τις έστειλαν με συστημένη επιστολή, κάνεις το κορόϊδο.
Δέν έλαβες τ-ί-π-ο-τ-α. :cool:

gds
26-09-11, 23:41
[EUROBANK]Ρε εμένα γνωστός μπλόκαρε επιταγή λόγω χρεωκοπίας της εταιρίας στην οποία είχε κοπεί, ώστε να πάει δικαστικά, να δώσει τα λεφτά που χρωστούσε και όχι το παραπάνω ποσό που είχε στην επιταγή( προαγορά)(4 μήνες πριν λήξει η επιταγή). Το έκανε, και οι π**στηδες γιατί περί τέτοιους πρόκειται, είχαν κάνει πινάκιο σε αυτόν που πτώχευσε και την είχε εισπράξει 8 μήνες πριν. Αποτέλεσμα; Να μπει και 3 χιλιάρικα μέσα γιατί είναι εσωτερικός κανονισμός της κάθε τράπεζας να κάνει όσο καιρό θέλει πριν τη λήξη, πινάκιο.

Alpha φίλε... που δεν σε υποχρεώνουν να έχεις χρήματα στο λογαριασμό (στο 1|2|3) και έχεις και το web banking και την visa electron και είσαι κύριος.

FuS
26-09-11, 23:42
Δεν ήταν συστημένες..
Τώρα γνωρίζω πως να το χειριστώ, τότε ήμουν πιο μικρός και δεν γνώριζα.
Την δικηγόρο δεν την πλήρωσα (για αυτό και το έκανα - ήταν γνωστή/φίλη).
Και εκείνη πάντως τότε, το ίδιο μου είπε.

(κατά τον ίδιο τρόπο, έχω λάβει χαρτί απο δικηγόρο το οποίο παρέλαβε και υπέγραψε άλλος -η συγκατοικος- και μόλις το είδα, αφού δεν είχα υπογράψει εγώ, το έστειλα στα σκουπίδια)

kotsos4u
27-09-11, 10:41
απο τα λεγομενα σας λοιπον συμπεραινω πως αξιζει η Alpha Bank και το συγκεκριμενο προγραμμα. Καλα , για το φιλο που ειπε για τα δωρα , δεν περιμενω κανεναν Αη βασιλη και κουλουρια. Ειμαι υποψιασμενος περι τινος προκειται . Παντως , για Eurobank εχω ακουσει -και απο εσας- τα χειροτερα !

gds
27-09-11, 10:53
Ε κάπως έτσι είναι. Αλλά την μεγαλύτερη βαρύτητα στην επιλογή τράπεζας φίλε, την έχει το ποια βολεύει τους γονείς σου.

nyannaco
27-09-11, 10:59
Αυτό που προαναφέρθηκε για τη Eurobank και την έκδοση πιστωτικής κάρτας με το έτσι θέλω, μου έχει συμβεί κι εμένα. ΚΑτ'αρχήν η εν λόγω τράπεζα συνδέει το λογαριασμό i-banking της με κάρτα, όχι με λογαριασμό καταθέσεων (;!). Πάω και ζητάω i-banking, μου λένε βγάλε κάρτα. ΟΚ, μία cash card παρακαλώ. Λήγει μετά από ένα χρόνο, και μου στέλνουν με το ταχυδρομείο Visa! Τους παίρνω τηλέφωνο, λέω έχει γίνει κάποιο λάθος, όχι μου λένε, σας εγκρίναμε την πιστωτική μπλα μπλα... τους έριξα κάτι γαλλικά, δεν ίδρωσε το αφτί τους. Υπό άλλες συνθήκες θα έκελινα το λογαριασμό και θα έφευγα, αλλά ήταν μισθοδοσίας. Τέλος πάντων, η ιστορία είναι ότι όσο δεν την χρησιμοπιεί κανείς σαν πιστωτική δεν έχει συνδρομή, αν όμως κάνεις μία συναλλαγή κατά λάθος, κατ'ευθείαν έρχεται και το μπουγιουρντί της συνδρομής! Την έπαθε η σύζυγος. Εν ολίγοις, πρακτικές κουτοπονηροαπατεώνα. Κανονικά θα έπρεπε να έχω κινηθεί νομικά, και μετανοιώνω τώρα που δεν το έκανα.

kotsos4u
27-09-11, 11:00
Κοιταξε Θεσσαλονικη ειμαι.. οποτε δεν εχω προβλημα . Ο πατερας μου μου λεει να ανοιξω στην Εμπορικη που ειναι και αυτος.. Αλλα δεν νομιζω γιατι θελει ελαχιστο ποσο 300 ευρω.. πες μου λιγο e-banking δινει δωρεαν η alpha ;;

nyannaco
27-09-11, 11:03
Ναι, δωρεάν είναι, θα χρειαστεί μόνο να πληρώσεις το μπρελοκάκι των κυλιόμενων κωδικών - νομίζω €7, και κρατάει (η μπαταρία του) μερικά χρόνια, μετά καινούργιο.
Πιστεύω όλες οι τράπεζες δωρεάν πρέπει να το δίνουν, τους συμφέρει για να διώχνουν κόσμο από τα γκισέ και να γλιτώνουν υπαλλήλους.

kotsos4u
27-09-11, 11:05
στην Εμπορικη που ειναι ο πατερας μου παντως δεν ειναι δωρεαν. Εχει κανει καποιου ειδους συμβολαιο -δε γνωριζω ακριβως- . Και αυτο το μπρελοκακι δεν το εχει.

nyannaco
27-09-11, 11:12
ΟΚ, για την Εμπορική δεν ξέρω. Γενικά την αντιπαθώ, είναι πιο αργοί κι απ'την καθυστέρηση οι τύποι.
Alpha και Eurobank (όσο είναι ακόμη ξεχωριστές, ε; ) είναι δωρεάν γενικά, με προμήθεια σε κάποιες πληρωμές/μεταφορές.
Το μπρελοκάκι κωδικών της Alpha δεν υπάρχει στη Eurobank, εκεί για πρόσθετη ασφάλεια χρησιμοποιούν τη μέθοδο του ψηφιακού πιστοποιητικού. Δεν έχει καθόλου κόστος, δεν χρειάζεται να το έχεις μαζί σου, αλλά μπορείς να κάνεις δουλειά σε περιορισμένο αριθμό υπολογιστών (κανονικά μέχρι 2, μετά από αίτημα δίνουν πρόσθετο - από δανεικό υπολογιστή δεν παίζει το σενάριο βέβαια) και όταν λήξει (ετήσια ισχύς) τηλέφωνο για νέο. Τί βολεύει περισσότερο τον καθένα, είναι υποκειμενικό.

kotsos4u
27-09-11, 11:17
οκ.. Προτιμω την Alpha απο οσα εχω διαβασει , διοτι εμπειρια δεν εχω ακομη με τραπεζες.

gds
27-09-11, 11:25
Δωρεάν είναι στη Alpha to e banking. Αυτό που λες για την εμπορική και τα 300 ευρώ να ξέρεις το εξής. Απλά πρέπει με το που ανοίξεις το λογαριασμό, να κάνεις κατάθεση τα 300 και μπορείς να τα βγάλεις στα καπάκια. Όμως αν δεν έχεις κάποιο χρηματικό ποσό μέσα, (στην alpha bank στους κανονικούς λογαριασμούς και όχι στο 1|2|3 είναι 200 ευρώ) σου κρατάνε έξοδα συντήρησης σε τακτά χρονικά διαστήματα.

kotsos4u
27-09-11, 11:47
αληθεια ;; κατσε για να καταλαβω... στο 1|2|3 της Alpha θα πληρωσω κατι ;;; 200 ευρω ;;; Θα μου κρατανε εξοδα συντηρησης ;;; Ενω στην Εμπορικη θα χρειαστει απλα να βαλω 300 ευρω και να τα βγαλω αμεσως;; αυτο και τιποτα αλλο;;

gds
27-09-11, 12:02
Όπως σου είπα στο 1,2,3 δεν χρειάζεται κάτι τέτοιο. Την ίδια τακτική ξέρω ότι ακολουθούν και άλλες τράπεζες. Δηλαδή πρέπει να έχεις χρήματα μέσα, καταλαβαίνεις γιατί...
Όμως στο 1,2,3 επειδή απευθύνεται κυρίως σε νέους και φοιτητές δεν υπάρχει κάτι τέτοιο. Εγώ νομίζω είχα βάλει/βγάλει 20 ευρώ μόνο (δηλαδή πρέπει να κάνεις μια υποτυπώδη κατάθεση και όχι 200), για να ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός. Να προσέξεις επίσης ότι αν είσαι ανήλικος, όταν ενηλικιωθείς, αλλάζει ο λογαριασμός σου (1|2|3 18+ και παίρνεις νέο αριθμό και νέα κάρτα για ανάληψη. Γενικά αναβαθμίζεται και καλά ο λογαριασμός).

kotsos4u
27-09-11, 12:06
αα οκ τωρα καταλαβα... οποτε παλι το 1|2|3 αποδεικνυεται καλυτερο..

FuS
27-09-11, 12:46
Να κανω μια διορθωση γιατι εκανα λαθος.
Οσον αφορα τη eurobank ειπα για λογαριασμο καταθεσεων ενω εννοουσα λογαριασμο μισθοδοσιας. Ο λογαριασμος υπηρχε για να μου βαζουν την πληρωμη και μονο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.