PDA

Επιστροφή στο Forum : hellas online: Νέα υπηρεσία hol video club και hol my tv



nm96027
26-09-11, 15:57
Μια μοναδική εμπειρία προηγμένης τηλεθέασης
και οικονομικής διασκέδασης για το σπίτι με το «hol video club»


H hellas online, ένας από τους ισχυρότερους παρόχους ολοκληρωμένων ευρυζωνικών υπηρεσιών στην Ελλάδα, φέρνει ένα σύγχρονο video club στο σπίτι κάθε συνδρομητή hol double play. H νέα υπηρεσία “hol video club” προσφέρει μια μοναδική video on demand εμπειρία τηλεθέασης και οικονομικής διασκέδασης για το σπίτι, μόνο με το πάτημα ενός πλήκτρου στο τηλεκοντρόλ.

Το “hol video club” παρέχει μια πλούσια ταινιοθήκη με περιεχόμενο κανονικής και υψηλής ευκρίνειας (High Definition) που διαρκώς ανανεώνεται. Όλες οι νέες κυκλοφορίες των μεγαλύτερων studios παγκοσμίως, καθώς και ένας ευρύς κατάλογος από κωμωδίες, περιπέτειες, θρίλερ, ταινίες δράσης, εποχής, σινεφίλ, επιστημονικής φαντασίας και αισθησιακές, γίνονται «άμεσα διαθέσιμες» στην τηλεόραση των συνδρομητών μέσα από ένα εύχρηστο μενού πλοήγησης. Δημοφιλείς τηλεοπτικές σειρές και πλούσιο παιδικό πρόγραμμα, συμπληρώνουν τη γκάμα επιλογών που προσφέρει το “hol video club” για όλη την οικογένεια. Χωρίς καθυστέρηση ή «διακοπές για διαφημίσεις», κάθε τηλεθεατής αποκτά πλέον τον έλεγχο των προγραμμάτων που θέλει να παρακολουθήσει, όποτε και όσες φορές θέλει.

Με προηγμένες δυνατότητες, όπως η λειτουργία γονικού ελέγχου, η έξυπνη αναζήτηση και ο λεπτομερής οδηγός προγράμματος (EPG) για 20 διεθνή κανάλια (ειδησεογραφικά, ντοκιμαντέρ, παιδικά και lifestyle), η διαδραστική τηλεοπτική πλατφόρμα της hellas online “hol my tv” παρέχει μια νέα προσέγγιση στον τρόπο που βλέπουμε τηλεόραση.

Η υπηρεσία “hol my tv” που περιέχει και το “hol video club” προσφέρεται στους υφιστάμενους και νέους πελάτες hol double play, όπου είναι τεχνικά εφικτό, μόνο με € 8 το μήνα και δωρεάν εξοπλισμό. Στο “hol video club”, μπορεί κάποιος να απολαύσει πλήθος ταινιών και ολόκληρους κύκλους επεισοδίων από δημοφιλείς τηλεοπτικές σειρές σε High Definition χωρίς καμία επιπλέον χρέωση. Η ενοικίαση των νέων κυκλοφοριών του Hollywood ξεκινά από μόνο € 2,99 για 24 ώρες και απεριόριστες προβολές.

Για περισσότερες λεπτομέρειες αναφορικά με την υπηρεσία της hellas online “hol my tv”, επισκεφθείτε το www.hol.gr, ή καλέστε στο 13844 ή επισκεφτείτε ένα κατάστημα Vodafone.

Σχετικά με την hellas online

Η hellas online είναι ένας από τους ισχυρότερους παρόχους ολοκληρωμένων ευρυζωνικών υπηρεσιών στην Ελλάδα. Παρέχει ένα ευρύ φάσμα προηγμένων υπηρεσιών για οικιακούς και εταιρικούς πελάτες, όπως επαγγελματίες, επιχειρήσεις μικρού και μεσαίου μεγέθους καθώς και μεγάλους οργανισμούς. Μέσα από τη στρατηγική της συνεργασία με τη Vodafone προσφέρει υπηρεσίες οι οποίες καλύπτουν όλες τις ανάγκες επικοινωνίας. Διαθέτει το δεύτερο μεγαλύτερο ιδιόκτητο δίκτυο οπτικών ινών στην Ελλάδα (4.150+ χλμ.) που φτάνει σε 50 νομούς και 141 πόλεις. Η hellas online είναι εισηγμένη στο Χρηματιστήριο Αθηνών.

Περισσότερες πληροφορίες: www.hol.gr


Πηγή: hellas onlines



Το adslgr.com έχει στην διάθεση του την νέα υπηρεσία και πολύ σύντομα θα αναρτηθεί σχετικό review με εντυπώσεις και λεπτομέρειες. Μερικές χρήσιμες σύντομες διευκρινήσεις είναι:


Tα κανάλια που διατίθενται είναι συνολικά 20. Σε αυτά συμπεριλαμβάνονται τα 3 κανάλια της ΕΡΤ, διεθνή ενημερωτικά κανάλια καθώς και κανάλια για παιδιά. Δεν συμπεριλαμβάνονται τα κανάλια της Digea.
Υπάρχουν 6 κανάλια Discovery, ανάμεσα στα οποία και το Discovery HD, με επιπλέον χρέωση.
Ο αποκωδικοποιητής είναι Motorola, χωρίς δυνατότητα εγγραφής προγράμματος.
Ο εξοπλισμός παρέχεται δωρεάν, ως χρησιδάνειο.
Υπάρχει 12μηνη δέσμευση, με τέλος διακοπής πριν το 12μηνο στα 35.90€
Η υπηρεσία hol my tv προϋποθέτει τη συνδρομή σε ένα από τα πακέτα hol double-play, hol double-play GR ή hol adsl plus.
Η υπηρεσία χρησιμοποιείται μόνο σε μία τηλεόραση.
Υποστηρίζεται η αναπαραγωγή μουσικής και φωτογραφιών από τους υπολογιστές του τοπικού δικτύου στην τηλεόραση μέσω του hol my tv, αλλά όχι και ταινιών.
Η ποιότητα της αναμετάδοσης έχει βελτιωθεί σε σχέση με την προηγούμενη πιλοτική υλοποίηση ipvt από την hellas online.

Z€r0
26-09-11, 16:32
Δεν άργησε λίγο για triple play η HOL;Τώρα όλοι κοιτάνε πώς θα πληρώνουν λιγότερα.Όπως και να έχει ότι προσφέρει παραπάνω σε υπηρεσίες τόσο το καλύτερο.

oxyd
26-09-11, 16:38
Η ενοικίαση των νέων κυκλοφοριών του Hollywood ξεκινά από μόνο € 2,99 για 24 ώρες και απεριόριστες προβολές.
Πανάκριβα σε καιρούς οικονομικά χαλεπούς. Ένα καλύτερο deal με τις εταιρίες διανομής δεν μπορούν να κάνουν;

IneL
26-09-11, 16:38
Εχω την εντύπωση οτι λόγω της οικονομικής συγκυρίας το πακέτο δεν θα έχει εμπορική επιτυχία... (8+ ευρώ το μήνα δεν είναι και λίγα)
Μακάρι βεβαια να μην επαληθευτώ..

Billmg81
26-09-11, 17:21
Καλή κίνηση/υπηρεσία αλλά σε εντελώς λάθος εποχή -γνώμη μου- ! Βέβαια τέτοιες υπηρεσίες πάντα καλοδεχούμενες... ;)

sonic
26-09-11, 17:53
Και High Def, και μετά κλαίγεστε στην Ελλάδα....

TheAccountant
26-09-11, 18:28
Ως συνδρομητης τους, εχω να πω, πως είναι λανσαρισμα υπηρεσίας σε άκυρο καιρο για την χώρα μας και τέλος πάντων επειδή μάθαμε το πάθημα μας απο το conn-x tv, δεν την ξαναπατάμε. Η θα δώσουν αναλυτική κατάσταση τι παρέχει η υπηρεσία η αλλιώς να το χαίρονται.

Λενε διαθέτουνε ταινίες.... ΠΟΙΕΣ? ΠΟΣΕΣ? ΜΕ ΠΟΣΟ? Ας δωσουνε κατάλογο online για να ξερουμε πριν πάμε... ας μας γράψουν επίσης ποιες ταινίες προσθεσαν τον τελευταιο μήνα? κλπ κλπ... Επίσης αυτο το Discovery Channel... κλαιν μαιν... ας ηταν κανα National Geographic να το συζητούσαμε.

lehrer
26-09-11, 19:32
υπηρεσία “hol my tv” που περιέχει και το “hol video club” προσφέρεται στους υφιστάμενους και νέους πελάτες hol double play, όπου είναι τεχνικά εφικτό, μόνο με € 8 το μήνα και δωρεάν εξοπλισμό.

Αυτο εχει διευκρινιστει απο την εταρεια; Ποια πρεπει να ειναι η ελαχιστη ταχυτητα συγχρονισμου για να λειτουργει η υπηρεσια χωρις προβλημα;

pRieStaKoS
26-09-11, 19:37
Αυτο εχει διευκρινιστει απο την εταρεια; Ποια πρεπει να ειναι η ελαχιστη ταχυτητα συγχρονισμου για να λειτουργει η υπηρεσια χωρις προβλημα;

Above 6184/1024 (μόνο για DP 24Mbps πελάτες)

panoc
26-09-11, 19:42
Και High Def, και μετά κλαίγεστε στην Ελλάδα....
δε διευκρινιζουν τι αναλυση πιστυω πως στη καλυτερη 720p γιατι 1080p με 24 νταν να πιανεις απλα δε παιζει :p, και τα 720p θες καθαρα 10αρα.
Και αυτα με χαμηλο σχετικα bitrate.

sakels
26-09-11, 19:50
δε διευκρινιζουν τι αναλυση πιστυω πως στη καλυτερη 720p γιατι 1080p με 24 νταν να πιανεις απλα δε παιζει :p, και τα 720p θες καθαρα 10αρα.
Και αυτα με χαμηλο σχετικα bitrate.

Σωστα, στα 1080i για καλη εικονα θες κανα 10-12mb

psylos
26-09-11, 20:55
Ο ΟΤΕ κοιτουσε να πιανει ο συνδρομητης πανω απο 6 Mbps για να προωθησει την αιτηση για το tv αλλιως δεν εκανε καν αιτημα για την υπηρεσια... Φανταζομαι κατι αντιστοιχο εννοει με το τεχνικα εφικτο.. Σιγουρα παρα πολυ λαθος εποχη για τετοια υπηρεσια οσον αφορα στο marketing της υποθεσης.. Ελπιζω να ειναι τουλαχιστον να αξιζει η ποικιλια της ταινιοθηκης γιατι τα δωρεαν τουλαχιστον του connx tv ηταν το λιγοτερο απαραδεκτα οσο τα ειχα παρακολουθησει...

redcom7
26-09-11, 21:11
πολυ ενδειαφερον παντως... ημουν παλιος συνδρομητής της HOL αλλα ειχα προβλημα τρελο με τα ping ...αραγε εχει διορθωθει ???

με Γερμανια πχ ειναι κατω απο 100ms σε ωρες αιχμης?

Vitruvian78
26-09-11, 21:22
Προσωπικά, έχω το πακέτο των 6Mbps γιατί ώς εκεί σηκώνει η γραμμή μου (και όχι όλες τις ώρες), οπότε υποθέτω εγώ και αρκετός ακόμη κόσμος δεν θα μπορεί να το βάλει, γιατί δεν θα του λειτουργεί! Οπότε εαν θέλω ένα τέτοιο πακέτο μάλλον θα πρέπει να στραφώ σε NOVA ή ΟΤΕ ΤV όταν βγεί. Άρα όχι και τόσο σοφή επένδυση για την ώρα! Επιπλέον δεν βλέπω μεγάλες διαφορές απο το προηγούμενο πακέτο, ίσα ίσα με πολλές εκπτώσεις στα παρεχόμενα κανάλια και υπηρεσίες......thumbs down sorry!!!

darax
26-09-11, 22:15
Ενδιαφέρουσα υπηρεσία ...σε λάθος εποχή !! :hmm: Δεν έχουμε παρά να δούμε πως θα πάει :oneup: O OTE πάντως έχει φτάσει 54.400 συνδρομητές για την Conn-x TVσύμφωνα με το www.satleo.gr

FuS
26-09-11, 22:44
Ο ΟΤΕ κοιτουσε να πιανει ο συνδρομητης πανω απο 6 Mbps για να προωθησει την αιτηση για το tv αλλιως δεν εκανε καν αιτημα για την υπηρεσια... Φανταζομαι κατι αντιστοιχο εννοει με το τεχνικα εφικτο.. Σιγουρα παρα πολυ λαθος εποχη για τετοια υπηρεσια οσον αφορα στο marketing της υποθεσης.. Ελπιζω να ειναι τουλαχιστον να αξιζει η ποικιλια της ταινιοθηκης γιατι τα δωρεαν τουλαχιστον του connx tv ηταν το λιγοτερο απαραδεκτα οσο τα ειχα παρακολουθησει...

Μια μικρή διόρθωση :)
Το iptv του οτέ χρειάζεται περίπου 6 mbps αλλά ο συνδρομητής θα έπρεπε να έχει καθαρά τουλαχιστον 8 mbps (και όχι 6) για να προχωρήσει το αίτημα (όταν είχε ξεκινήσει το iptv το όριο ήταν τα 7,5 mbps και μετά έγινε 8 mbps)
Για να έχει και ένα βασικό ιντερνετ ταυτόχρονα όταν λειτουργεί το stb και βλέπει πρόγραμμα/ταινία.
Το filmclub του οτε, πράγματι, είναι πολύ μέτριο.

Vitruvian78
26-09-11, 23:14
Όταν μπορείς ανα πάσα στιγμή να κατεβάσεις και να δεις ό,τι θέλεις εσύ, δεν κα΄ταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να επιστρέψουμε στην εποχή του Βίντεο-Κλαμπ και μάλιστα μόνο σε ότι παρέχει ο πάροχος και να το πληρώνεις θες δεν θες;;;

psylos
26-09-11, 23:27
Ειναι η απολυτα νομιμη οδος που δεν χρειαζεται γνωσεις για να μπορει να την χρησιμοποιησει και ενας πιο μεγαλος ανθρωπος που ενδεχομενως να μην εχει ορεξη να ασχοληθει με οτιδηποτε αλλο. Οποτε αντι να αναγκαζεται να παει στο βιντεο κλαμπ ή να δει οτι σαβουρα μπορει να εχει η τηλεοραση ειναι η εναλλακτικη... Σιγουρο bad timing για την εναρξη της υπηρεσιας... Κυριως αν σκεφτουμε οτι πρωτη φορα το hol tv ειχε ακουστει πριν 1-2 χρονια ισως σαν να παρα-αργησε...

aanas
26-09-11, 23:30
Καλώς τηνα κι ας άργησε

FuS
26-09-11, 23:51
Όταν μπορείς ανα πάσα στιγμή να κατεβάσεις και να δεις ό,τι θέλεις εσύ, δεν κα΄ταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να επιστρέψουμε στην εποχή του Βίντεο-Κλαμπ και μάλιστα μόνο σε ότι παρέχει ο πάροχος και να το πληρώνεις θες δεν θες;;;

Επειδή δουλεύω χρόνια σε πάροχο και μιλώ καθημερινά με διαφορους πελάτες αρκεί να σου πω πως οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν καν ότι μπορείς να δεις ταινίες στο ιντερνετ από το "κομπιουτερ" (επίτηδες το λέω έτσι) :)
Ένα μεγάλο ποσοστό νομίζει πως είναι για fb και τσοντο-site.

tolisscsd
26-09-11, 23:55
Αρκετά τσιμπημένες οι τιμές, ειδικά για το "hol video club" που οι τιμές ξεκινούν από 3 ευρώ.

Didimos_GR
27-09-11, 00:44
Μπράβο στη HOL , καλή κίνηση ...αλλά σε λάθος ώρα και ....χώρα !!!! :( :rolleyes:

senkradvii
27-09-11, 02:11
Δεν ξέρω αλλά τα 8€ το μήνα από το freeze του Seven καλύτερα μου φαίνονται. Βέβαια τα 3€ είναι υπερβολικά αλλά μήπως εννοεί ταινίες που προβάλλονται στο σινεμά? Γιατί αν είναι έτσι τότε συμφέρει.

sakels
27-09-11, 02:16
Σαφως και οχι του σινεμα

senkradvii
27-09-11, 02:18
E τότε είναι υπερβολικό. Επίσης για πόσο θα θεωρείται μια ταινία "νέα κυκλοφορία"?

Oldboy
27-09-11, 03:02
Θέλουμε περισσότερες πληροφορίες για να δούμε κατά πόσο αξίζει να πληρώνεις και δη σε τέτοιους καιρούς τέτοιες συνδρομές. Πόσο "καινούριες" ταινίες θα παίζει ,μετά από πόσο καιρό, πόσες θα είναι και άλλα τέτοια.Το ίδιο για τα ντοκυμαντερίστικα κανάλια που θα προσφέρει κ.τ.λ.

nightmoon
27-09-11, 07:30
σε λίγο θα υπάρχει οπτική και to TV ip θα ανέβει σε προτίμηση και ποιότητα

vlad
27-09-11, 08:28
τα καναλια της digea θα μπουν?ο αποκωδικοποιητης που δινει η hol γραφει οπως ο παλιος που ειχε?

Papados
27-09-11, 10:12
Τα κανάλια της digea δεν ειναι μέσα. ο αποκωδικοποιητής δεν γράφει και συνεργάζεται μόνο με μια τηλεόραση.
Το manual του αποκωδικοποιητή εδώ (http://www.holmytv.gr/manual-doc/manual%20Motorola.pdf)

Πέτρος
27-09-11, 10:17
δεν έχω δει του connx ή τις Nova αλλά αυτή (http://www.holmytv.gr/vod.aspx) η ταινιοθήκη δεν είναι κακή

vlad
27-09-11, 10:23
καλα πλακα μας κανουν,υποτιθεται οτι κοπηκε η υπηρεσια για να γινει αναβαθμιση.Ο παλιος αποκωδικοποιητης δεν τους αρεσε.Ο μονος λογος που θα πληρωνα τα 8ευρο ειναι η εγγραφη,να μου πεις παρε ενα ψηφιακο δεκτη pvr.Tι να πω κριμα,αλλα δεν αξιζει:(

μου θυμιζει την περιπτωση της ΟΝ

sonic
27-09-11, 11:51
δε διευκρινιζουν τι αναλυση πιστυω πως στη καλυτερη 720p γιατι 1080p με 24 νταν να πιανεις απλα δε παιζει :p, και τα 720p θες καθαρα 10αρα.
Και αυτα με χαμηλο σχετικα bitrate.

Η αντίστοιχη υπηρεσία της LoveFilm δεν παίζει ούτε 480 καλά καλά, βλέπεται βέβαια, αλλά κάποιοι τίτλοι είναι τίγκα στο pixelation.

Θέλει λιγότερο bandwidth, κοντά 2mbps αρκούν, αυτά για να μην γκρινιάζετε εκεί πέρα.

........Auto merged post: sonic πρόσθεσε 2 λεπτά και 1 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Όταν μπορείς ανα πάσα στιγμή να κατεβάσεις και να δεις ό,τι θέλεις εσύ, δεν κα΄ταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να επιστρέψουμε στην εποχή του Βίντεο-Κλαμπ και μάλιστα μόνο σε ότι παρέχει ο πάροχος και να το πληρώνεις θες δεν θες;;;

Άλλη χάρη το streaming φίλε, δεν περιμένεις, διαλέγεις, βλέπεις.

Δεν έχεις ανάγκη από δίσκους, υπολογιστές να τρέχουν, να βρεις υπότιτλους, αν είναι καλή η εικόνα, ο ήχος, έχεις δεν έχεις το codec.

pat122
27-09-11, 12:08
εμένα μου φαίνονται λιγο ακριβά τα 3€ για μια ταινία από τη στιγμή που δίπλα στο σπίτι μου έχω βιντεο club που έχει πιο φθηνες τιμές

zmaskos
27-09-11, 12:18
Από Buffering πως θα τα πάει; ΘΑ βλέπουμε την ταινία ή θα θα έχει κολλήματα; Εδώ στο youtube σε 720p η 1080p κολλάει το σύμπαν.

Το μόνο που έχει ενδιαφέρον είναι τα κανάλια του discovery και για τη σύζυγο το Warner TV.

tutuyo
27-09-11, 13:05
Παντως το Netflix στο αμερικη νομιζω με 8 ντολλαρς στα δινει ολα,χωρις εξτρα χρεωση

sakels
27-09-11, 15:12
Από Buffering πως θα τα πάει; ΘΑ βλέπουμε την ταινία ή θα θα έχει κολλήματα; Εδώ στο youtube σε 720p η 1080p κολλάει το σύμπαν.

Το μόνο που έχει ενδιαφέρον είναι τα κανάλια του discovery και για τη σύζυγο το Warner TV.

δεν ολα υποτιτλισμενα παντως

dFactory
14-10-11, 17:29
Από Buffering πως θα τα πάει; ΘΑ βλέπουμε την ταινία ή θα θα έχει κολλήματα; Εδώ στο youtube σε 720p η 1080p κολλάει το σύμπαν.

Το μόνο που έχει ενδιαφέρον είναι τα κανάλια του discovery και για τη σύζυγο το Warner TV.

Εγώ συγχρονίζω στα 7 και βλέπω μια χαρά τα HD.
Επίσης έχει πολλές δωρεάν ταινίες Warner TV και όλη την κατηγορία σινεφίλ.
Και εγώ έχω κολλήσει με τα Discovery, τα άλλα κανάλια με αφήνουν αδιάφορο.
Τελικό συμπέρασμα BRAVO hol :oneup:

adabter
18-10-11, 16:05
από ντοκυμαντερ μόνο το discovery έχει?

silegav
18-10-11, 16:51
Εγώ ακόμα δε βρίσκω λόγο να το πάρει κάποιος και να δεθεί πρακτικά με πάροχο. Καλύτερα το video club...πιο φτηνό, πιο πολλές επιλογές, σίγουρη ποιότητα και άσε που διαλέγοντας ταινίες μπορεί να κάνεις και καμιά γνωριμία ;)

geopapath23
18-10-11, 21:28
Νομίζω πως η χολ πάει για δεύτερη φορά να κάνει κάτι πολύ οικονομικό χωρίς όμως να έχει κανένα πρόγραμμα και καμιά ουσιαστική υπηρεσία. Θα μπορούσε να έχει το on demand χωρίς το πάγιο, αν και πάλι θεωρώ ακριβό το να δίνεις από 3 ευρώ για μια ταινία

Bananas
18-10-11, 22:09
Ακριβή η ενοίκιαση ταινίας . Αμφιβάλλω αν μια κλασσική γραμμη θα μπορουσε να προβάλει 1080p βίντεο χωρίς κανένα πρόβλημα . Επίσης 8 ευρώ για τα discovery μονο??? γιατι τα άλλα κανάλια είναι απλώς αδιάφορα και αν δεν απατόμαι όλα είναι free. Μάλλον πρέπει να εμπλουτήσουν το πακέτο με άλλα δορυφορικά κανάλια και οχι με free .

babarum
19-10-11, 15:58
εντάξει, και να μπορούσε να προβάλει μία ταινία 1080p, δεν νομίζω ότι υπάρχει κατι ουσιαστικό σε αυτή την υπηρεσία. αν η τιμή ηταν χαμηλότερη στην ενοικίαση, αν είχε λίγο πιο πλούσιο πρόγραμμα τοτε μπορεί να ήταν καλή υπηρεσια

Lapetr
19-10-11, 23:55
το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού ...λέγανε οι αρχαίοι.αυτό τα λέει όλα!

pat122
20-10-11, 11:04
από ντοκυμαντερ μόνο το discovery έχει?
Discovery, Discovery World, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Discovery ID, Discovery HD

πήραν τα discovery σβάρνα. μικρό περιεχόμενο στα ντοκυμαντερ

geopapath23
21-10-11, 00:00
Όντως η υπηρεσία που είχε πριν η χολ δεν ήταν ακριβώς η ίδια? Δεν νομίζω ότι άλλαξε κάτι ουσιαστικά και είχε πάει άπατη. Επειδή πέθανε η δημόσια τηλεόραση όλοι κάνουν την προσπάθεια τους αλλά η αγορά είναι μικρή και θα επιβιώσουν λίγοι.

bonny69
21-10-11, 00:42
Σύμφωνα με την ιστοσελίδα της δεν έχει ελληνικούς υπότιτλους στα θεματικά της κανάλια για ντοκιμαντέρ «Discovery World, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Discovery ID, Discovery HD», εκτός του Discovery που διαθέτει… Με αυτή τη λογική γιατί να πληρώνει κάποιος 8 ευρώ για μια υπηρεσία που δεν διαθέτει ελληνικούς υπότιτλους… :nono:

adabter
21-10-11, 15:20
χωρίς εληνικους υποτιτλους αντε δες ντοκυμαντερ με τοσο δυσκολη ορολογια.σιγουρα ισχυει αυτο γιατι ψιλοακυρωνει περιπου ολα τα discovery?

pat122
22-10-11, 13:24
το discovery hd σιγουρα δεν εχει ελληνικους υπότιτλους.
σε εχουν κανει να ψάχνεις τα παντα πριν κανεις καμια κινηση γιατι στο τελος θα βρεθεις και λαθος.

thomNikolaou
23-10-11, 22:04
Σύμφωνα με την ιστοσελίδα της δεν έχει ελληνικούς υπότιτλους στα θεματικά της κανάλια για ντοκιμαντέρ «Discovery World, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Discovery ID, Discovery HD», εκτός του Discovery που διαθέτει… Με αυτή τη λογική γιατί να πληρώνει κάποιος 8 ευρώ για μια υπηρεσία που δεν διαθέτει ελληνικούς υπότιτλους… :nono:

E ναι τι μας πέρασαν, Αμερικανάκια ?

panos72
06-01-12, 17:20
παιδια το εβαλα απο αρχες Δεκεμβρη , με 17Mbps στην γραμμή παει σφαίρα. Ρυθμίζεται και ο motorola να ανεβάσει 1080i στην HDMI εξοδο , γιατι απο default εχει τα 720p.
ολα καλα απο αποψη ταχύτητας, το Discovery HD παιζει χωρις σπασιματα και διακοπες, πλην ομως απο περιεχόμενο αστα να πάνε...
4 discovery καναλια με 8€ το μήνα και ταινίες στα 3€ το 24ωρο, και μάλιστα με τόσο περιορισμένους τίτλους είναι λίγο μαύρα χάλια :(

PS. τα υπολοιπα καναλια μεχρι τα 20 ειναι ελευθερα και οι ταινίες στο HD εχουν 4€ / 24ωρο :cry:

@ ADSLgr.com All rights reserved.