PDA

Επιστροφή στο Forum : sharereactor RIP



waste
07-04-04, 16:09
δυστυχως μαλλον μας απεθανε, αλλα υπαρχει μηπως καποιος αντικαταστατης του?

God
07-04-04, 16:10
xxx.xxxxxxx.xxx


Sorry God but ......


Το forum αυτό δημιουργήθηκε μετά από πρόταση των μελών του ADSLgr και σκοπό έχει να εξυπηρετήσει όλους μας όσον αφορά την χρήση των P2P (Peer-to-Peer) προγραμμάτων αλλά σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει να χρησιμοποιηθεί ως προς την εύρεση sources.

Έτσι το ADSLgr κάνει ΘΕΡΜΗ παράκληση στα μέλη να ΜΗΝ χρησιμοποιήσουν το forum αυτό για ανταλλαγή αρχείων και links (ακόμα και tracker links) τα οποία άμεσα ή έμμεσα βοηθούν χρήστες στην εύρεση αρχείων που παραβιάζουν πνευματικά δικαιώματα δημιουργών μουσικής/ταινιών/προγραμμάτων/παιχνιδιών κλπ.

l3o
07-04-04, 16:24
.....απο l3o .

waste
07-04-04, 17:00
ευχαριστώ πολύ παιδιά γιατί η παρακαταθήκη του sharereactor στην p2p ιδεα ήταν πολυ μεγαλη 8) 8)

EvilHawk
07-04-04, 17:05
εδωσα καποιες πληροφοριες, το Post εγινε delete
Μήν ανησυχείς και αυτό την ίδια τύχη μάλλον θα έχει. Τους κανόνες στα forum που συμμετέχετε κάνετε κανένα κόπο να τους διαβάσετε ?? :evil:

l3o
07-04-04, 17:11
Καλα..συγνωμη τοτε..Eμενα παντως δεν με πειραξε που εγινε delete.. Μη σου πω πως συμφωνω... Απλα ειδα τον God και αλλους να δινουν διαφορα links, και ειπα να δωσω κι'εγω. Οποιος θελει τοτε, ασ μου στειλει Pm να του δωσω τα σχετικα Links . :D + Να γινει ξανα delete αυτο που εγραψα πριν..! :wink:

EvilHawk
07-04-04, 17:14
Τι θα έλεγες να κάνεις edit το μήνυμα σου και να σβήσεις τα links :wink:

l3o
07-04-04, 17:23
EvilHawk εγινε ! 8)

EvilHawk
07-04-04, 18:10
Ευχαριστώ, καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι δεν ήταν προσωπικό το ζήτημα :wink: . Προφανώς και εγώ σαν χρήστης P2P ασχολούμαι με links κλπ. Αλλά ο χώρος αυτός μας παραχωρήθηκε με κάποιους όρους που φαντάζομαι είναι εύκολο να τους τηρήσουμε! :)

cosmos
08-04-04, 08:41
Ακριβώς όπως τα λέει ο EvilHawk :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.