PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ?



stilonas
28-09-11, 20:01
Καλησπερα.
Εχω το εξης προβλημα .Ενω ειμαι συνδρομητης της forthnet 5 χρονια,ξαφνικα με το που βλεπουν οτι θελω να φυγω μου κανουν προσφορα στα 29.90 ευρω στα μεσα αυγουστου.
Τωρα 28-9-2011 θελω να φυγω να παω στην wind και μου λενε (επειδη με ειχαν ηχογραφησει την συνομιλια οπου δεχομαι την προσφορα για ενα χρονο) οτι πρεπει να πληρωσω 72 ευρω επειδη πηρα την προσφορα στα 29,90.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης:Αποτελει η ηχογραφημενη συνομιλια με την φωνη μου να δεχομαι την προσφορα αποδειξη αντικαταστασης υπογραφης μου σε συμβολαιο?

Superman
28-09-11, 20:14
τακτικές μαφίας...

CortexDSL
28-09-11, 20:16
Ναι, εκτος αν εχεις απτο τροπο να αποδειξεις οτι εξαπατηθηκες και δεν ησουν εσυ ο ιδιος στη γραμμη οταν εγινε η ηχογραφηση.

DSLaManiaC
28-09-11, 21:21
Καλησπερα.
Εχω το εξης προβλημα .Ενω ειμαι συνδρομητης της forthnet 5 χρονια,ξαφνικα με το που βλεπουν οτι θελω να φυγω μου κανουν προσφορα στα 29.90 ευρω στα μεσα αυγουστου.
Τωρα 28-9-2011 θελω να φυγω να παω στην wind και μου λενε (επειδη με ειχαν ηχογραφησει την συνομιλια οπου δεχομαι την προσφορα για ενα χρονο) οτι πρεπει να πληρωσω 72 ευρω επειδη πηρα την προσφορα στα 29,90.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης:Αποτελει η ηχογραφημενη συνομιλια με την φωνη μου να δεχομαι την προσφορα αποδειξη αντικαταστασης υπογραφης μου σε συμβολαιο?

Δέχτηκες? Αν ναι, έχεις ηχογραφηθεί να δέχεσαι και κάθεσαι εκεί που κάθεσαι.

Αν όχι, πες το μας και βλέπουμε.


:Αποτελει η ηχογραφημενη συνομιλια με την φωνη μου να δεχομαι την προσφορα αποδειξη αντικαταστασης υπογραφης μου σε συμβολαιο?

Ναι.

cranky
28-09-11, 21:27
Ζήτα τους αντίγραφο της ηχογράφησης.

invaider
29-09-11, 15:43
29.9€ υποθετο για 2play ετσι?
υπαρχει ποιο φτηνο?
ετσι απο απορια γιατι θες να φυγεις?
ποσο σου ειπε η wind?

FuS
30-09-11, 02:32
Καλησπερα.
Εχω το εξης προβλημα .Ενω ειμαι συνδρομητης της forthnet 5 χρονια,ξαφνικα με το που βλεπουν οτι θελω να φυγω μου κανουν προσφορα στα 29.90 ευρω στα μεσα αυγουστου.
Τωρα 28-9-2011 θελω να φυγω να παω στην wind και μου λενε (επειδη με ειχαν ηχογραφησει την συνομιλια οπου δεχομαι την προσφορα για ενα χρονο) οτι πρεπει να πληρωσω 72 ευρω επειδη πηρα την προσφορα στα 29,90.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης:Αποτελει η ηχογραφημενη συνομιλια με την φωνη μου να δεχομαι την προσφορα αποδειξη αντικαταστασης υπογραφης μου σε συμβολαιο?

Εφόσον έχει μιλήσει ο κάτοχος της γραμμής και έχει ξεκάθαρα δεχτεί, ναι αποτελεί.


Ζήτα τους αντίγραφο της ηχογράφησης.

Δεν νομίζω ότι θα το δώσει κανείς (δεν υποχρεούται).
Μόνο μέσω δικηγόρου.

Lani
30-09-11, 12:49
τωρα πρεπει να κατσεις στην forthnet

........Auto merged post: Lani πρόσθεσε 4 λεπτά και 4 δευτερόλεπτα αργότερα ........



Αποτελει η ηχογραφημενη συνομιλια με την φωνη μου να δεχομαι την προσφορα αποδειξη αντικαταστασης υπογραφης μου σε συμβολαιο?
ναι το ιδιο μου έκανε και εμενα h ON πριν δυο χρονακια..

@ ADSLgr.com All rights reserved.