PDA

Επιστροφή στο Forum : Διακοπες ιντερνετ - τηλεφωνου στην θεσσαλονικη



MANTHES
08-10-11, 18:39
Τους τελευταιους 2 μηνες εχω περασει συνολικα 11 μερες στην θεσσαλονικη. Απο αυτες ειχα μια διακοπη στις 26/8 και μια πολυωρη σημερα. Ηταν το προβλημα γενικο ή αφορουσε μονο την περιοχη χαριλαου; Και το πιο σημαντικο ημουν τοσο γκαντεμης ωστε να μου συμβει 2 φορες, ενω επι 4 μηνες δεν ειχα το παραμικρο προβλημα, ή πλεον υπαρχουν συχνα τετοια προβληματα;

thenetpoet
08-10-11, 19:07
Τους τελευταιους 2 μηνες εχω περασει συνολικα 11 μερες στην θεσσαλονικη. Απο αυτες ειχα μια διακοπη στις 26/8 και μια πολυωρη σημερα. Ηταν το προβλημα γενικο ή αφορουσε μονο την περιοχη χαριλαου; Και το πιο σημαντικο ημουν τοσο γκαντεμης ωστε να μου συμβει 2 φορες, ενω επι 4 μηνες δεν ειχα το παραμικρο προβλημα, ή πλεον υπαρχουν συχνα τετοια προβληματα;

Και το σημερινό και το προηγούμενο έχουν να κάνουν με εργασίες του ΟΤΕ( στον χώρο που βρίσκονται τα dslam) στου Χαριλάου και στην Τούμπα που αφορούν τροφοδοσία ρεύματος, γι'αυτό και η διακοπή υπηρεσίας.

MANTHES
08-10-11, 19:14
Xαιρομαι τοτε γιατι και ειμαι τρομερα ευχαριστημενος απο την wind αλλα και επειδη 3 φιλοι μου με εμπιστευθηκαν και θα φυγουν απο αλλους παροχους για να ερθουν σε μας.
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση γιατι μου εφυγε ενα βαρος

thenetpoet
09-10-11, 21:21
απλα μου κάνει εντύπωση οτι δεν ειχε ανακοινωθει...
μεχρι το τελος της εβδομάδας θα ενεργοποιηθεί το feed της θεσσαλονίκης, να μας πεις εντυπωσεις εσυ που μπορεις να τσεκάρεις και το αθηναικο και το θεσσαλονικιότικο :)

eidimon
12-10-11, 05:31
Κι εμένα (Τούμπα) έχει καμιά βδομάδα που με έχει ζαλίσει στις αποσυνδέσεις.
Ελπίζω να μη κρατήσει πολύ.
Σήμερα, προσπαθώντας να μιλήσω στο Skype, μου έσπασε τα νεύρα σε τέτοιο βαθμό, που έβγαλα το καλώδιο και συνδέθηκα με το ασύρματο του γείτονα..

MANTHES
12-10-11, 11:57
Δεν αναφερομουν σε απλες αποσυνδεσεις αλλα για 2 πολυωρες διακοπες τηλεφωνου και ιντερνετ. Θεμα αποσυνδεσεων, εκτος απο αυτες τις 2, δεν ειχα ποτε οποτε μαλλον κατι αλλο ευθυνεται

eidimon
12-10-11, 12:49
Διακοπή αρκετής ώρας (που να δούλευα εκείνη την ώρα και να το παρατήρησα τουλάχιστον) είχα νομίζω κάποια στιγμή μετά τα μεσάνυχτα το προπερασμένο σάββατο, 1 του μήνα.
Καθόλου απίθανο βέβαια να είχε και σε άλλη φάση, απλά να μην ήμουν σπίτι...

anonumh
12-10-11, 15:12
Και εγώ είχα πρόβλημα το πρωί. Δε φόρτωνε αρκετές σελίδες λογω υπερβασης χρονου συνδεσης ή κατι τέτοιο, αλλά ήταν εντελώς παροδικό 9-10 το πρωί!

@ ADSLgr.com All rights reserved.