PDA

Επιστροφή στο Forum : Πως να την αντιμετωπισω (την κοπελα)?



Σελίδες : 1 [2] 3

pelasgian
24-10-06, 17:43
Μη κόψετε κανενός τον αέρα.
Να στείλετε τις «μικρές» σε «μεγάλους» (σαν και μας ένα πράγμα :whistle:) και εμείς θα σας στείλουμε «μεγάλες», που θα σας πούνε τα καθέκαστα, έχουν τεράστια υπομονή και πείρα, και το πνίγουν του κουνέλι σε δύο κινήσεις καρατέκα...

... αρκεί να μην σας ξεφύγει καμιά μλκ για «πόσο χρονών είσαι;» ή «σκέφτεσαι σοβαρά τη σχέση μας», «θέλεις οικογένεια;» κλπ, γιατί μετά γυρίζουν χιτλεριασμένες σε μας και ακούμε μπινελίκια για το πόσο ανώριμοι είναι οι άντρες.

Πρέπει να βγει νόμος που να απαγορεύει τις σχέσεις μεταξύ συνομίλικων. Δεν είναι τυχαίο ότι οι μικρές θεωρούν τους «μεγάλους» σοβαρούς, ότι οι «μεγάλοι» γουστάρουν τις μικρές και ότι οι «μεγάλες» χρειάζονται κάνα πιτσιρικά πού και που για να ξεσκάσουν από τη καταπίεση, αν δεν έχουν προφτάσει να κάνουν δικά τους αγόρια, οπότε μετά τους βγαίνει το μητρικό τους έτσι (και γλυτώνει και κάνας πιτσιρικάς την αποπλάνηση).

Στο ΙΕΚ σου δασκάλες δεν έχετε; Αυτές είναι σοβαρές γυναίκες! Ούτε θα σε κοροϊδεύουν, ούτε θα σε ενοχλούν, θα σε έχουν στα ώπα ώπα, θα πάρεις και άριστα! (να βρεις έτσι καμιά ωραία δασκάλα σου, που σταματάει το μάτι της επάνω σου όταν διδάσκει, και να της πεις ότι τα κορίτσια στη τάξη σε πειράζουν ΚΑΤ'ΙΔΙΑΝ, ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ, ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ και σε ώρα που φεύγετε και οι δύο από το ΙΕΚ και κατά προτίμηση Παρασκευή, σε μέρα που έχεις κάνει ντελούξ μπάνια, φοράς τα καλά σου και είσαι σούπερ τζόβανος.)

(Μετά, να έρθεις εδώ και να μας γράψεις τι παίχτηκε).

mrsaccess
24-10-06, 17:52
Έχω βάσιμες υποψίες ότι ο Πελασγός έγραφε το παλαιό «Red Shoes Diary»... :p

gallahant
24-10-06, 18:13
Καλα Πελασγε ΡΙΣΠΕΚΤ:respekt: :respekt:

duende
24-10-06, 18:36
4 σελιδες θεμα??ορε...πολυ ασχολεισαι φιλε..γραψτην κανονικα και χωστης μερικα μπινελικια την επομενη φορα και τελος..ουτε συναισθηματισμους ουτε μ@λ@κιες.κοιτα να κανεις τη δουλεια σου και να μαθεις οσα πιο πολλα μπορεις εκει και αν δεν το καταλαβαινουν και δε το σεβονται χωνε τα κανονικα.ετσι παει.

golity
24-10-06, 21:09
pelasgian το θέμα μας είναι ότι δεν γουστάρει με τίποτα την συμμαθήτρια και τι να κάνει για την συμπεριφορά της και όχι να την πέσει στην καθηγήτρια :p

aspirin
24-10-06, 21:32
εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος!

Giannis_1986
25-10-06, 00:03
Παιδια γεια σας... 12 παρα τεταρτο βραδυ παει και ειπα να γραψω 2 λογια ακομη μιας και εχω ευχαριστα νεα...Σημερα λοιπον στις 4 το απογευμα πηγα παλι στο μαθημα. Η καθηγητρια ομως ελειπε και ετσι πηγα σε διπλανη καφετερια και βρηκα το παλικαρι που ειμαστε μαζι να καθεται με 7 κοπελες απο την ταξη, μαζι και η η κοπελα για την οποια μιλαμε. Παρεπιπτοντως να πω οτι λυπαμαι που το θεμα εφτασε 4 σελιδες αλλα δεν το τραβηξα εγω.

Πηγα λοιπον εκει χωρις να ξερω οτι ειναι και αυτη αλλα ετσι κι αλλιως αποφασισμενος να μην της ξαναδωσω καμμια μα καμμια σημασια. Ετσι ειχα φυγει απο το σπιτι. Παω λοιπον και νασου και αυτη εκει. Εντυπωση μου εκανε το χαρουμενο μουτρακι της καθως με κοιταζε, αλλα τελος παντων, χαιρετω και καθομαι. Εριχναν τα χαρτια... σε μια φαση μετα απο λιγο ωρα μου λεει= Γιαααανηηη, να σου ριξει η Ταδε τα χαρτια?? (εντυπωση μου εκανε και παλι το χαρουμενο μουτρο). Λεω= δηλαδη? Λεει= ε..πες το ονομα μιας που σου αρεσει να σου πει τι θα βγει... Λεω=θα το πω απο μεσα μου... Μετα απο 15 γιατι και πες και πες δεν το λεω! , μου ριχουν και τα χαρτια και μου βγηκαν ολα (δρομος, κρεββατι, σχεση και αλλα...).. Χεσε μεσα δηλαδη... Και να κοιταγματακια και χαρουμενα μουτρακια... Μετα απο καμμια ωρα 2 παιδια πηγαν για μπιλιαρδο και εγω ετοιμαστηκα να παω μια βολτα με το μηχανακι. Εκει πανω λοιπον, λυθηκε η παρεξηγηση. Αφου την ειδα φιλικη την πηρα παραπερα και της ειπα δεν εχω κατι με σενα και σορρυ κιολας αν σε εθιξα σε κατι αθελα μου. Και αυτη ευγενικοτατη και με χαμογελο μου λεει, ουτε και εγω και ειμαστε συμμαθητες και θελω να τα πηγαινουμε καλα. Της ειπα και τη φαση με την παλιοκουβεντα που ακουσα και εκανε σαν να επεσε απο τα συννεφα.... Μα πως? και οχι, και δεν το ειπαμε κλπ κλπ... δωσαμε τα χερια και εληξε! Χαιρομαι ΠΟΛΥ που εληξε καλα το θεμα!

Ευχαριστω και για τη βοηθεια σας και κυριως για κατι αλλο: επειδη ειδα ποση αυτοπεποιθηση μπορει να σου δωσει στη ζωη το να εχεις φτασει καπου, το να εχεις πετυχει κατι... Διοτι κατι μου λεει οτι ολοι αυτοι που απαντησαν σωστα αλλα και χαλαρα σε αυτο το θεμα, ολοι οσοι εστω γελασαν με αυτο, εχουν τουλαχιστον μια ανεση... Τουλαχιστον. Κανονικα, εχουν καταφερει πραγματα, εχουν φτασει καπου... Εγω, δεν εχω τιποτα απο ολα αυτα, αλλα ουτε και ανεση δεν εχω. Δυστυχως... Για αυτο χαιρομαι που τελειωσε ομαλα αυτο το θεμα. Διοτι πρεπει να δω τι θα γινω και πως... και αν... μετα θα ξεκινησω απο το μυνημα του pelasgian (το πρωτο).

Γεια σας.

asikamin
25-10-06, 00:12
Εριχναν τα χαρτια... σε μια φαση μετα απο λιγο ωρα μου λεει= Γιαααανηηη, να σου ριξει η Ταδε τα χαρτια?? (το πρωτο).

τι σόϊ σχολή είναι αυτή?Μαγείας και αλχημείας?:rofl:

golity
25-10-06, 00:14
Άντε τέλος καλό όλα καλά :)

Προτείνω τώρα να αρχίσεις εσύ να της ρίχνεις μπινελίκια...

αστειεύομαι φυσικά :p

EDIT:

τι σόϊ σχολή είναι αυτή?Μαγείας και αλχημείας?:rofl:
Μπα βίτσιο των κοριτσιών της συγκεκριμένης ηλικίας... μέχρι και εγώ είχα μάθει και όταν βαριόντουσαν την έριχνα εγώ :p

asikamin
25-10-06, 00:22
Μπα βίτσιο των κοριτσιών της συγκεκριμένης ηλικίας... μέχρι και εγώ είχα μάθει και όταν βαριόντουσαν την έριχνα εγώ :p

και κουβαλάνε μαζί τους τράπουλα , για να σκοτώσουν την πλήξη τους?

http://images.google.com/images?q=tbn:ryQbB9AAKihNCM:http://www.motorhead.it/Immagini/imm_singoli/images%2520new/ace%2520of%2520spades%2520f.jpg

Giannis_1986
25-10-06, 00:45
προς asikamin=

1) τι σόϊ σχολή είναι αυτή?Μαγείας και αλχημείας?
Οχι. Κομμωτικη.

2) και κουβαλάνε μαζί τους τράπουλα , για να σκοτώσουν την πλήξη τους?
Ναι. Μαλλον... Αμ πως? Με εμας θα την σκοτωναν? Διοτι με μια κοπελα 18-19 χρονων για να μην πληττει πρεπει ή να την φιλας ή να την χουφτωνεις ή να της εξομολογησε τον ερωτα σου (στην καφετερια ολα αυτα). Απο τη στιγμη λοιπον που εμεις ουτε καν φιλαρακια δεν ειμαστε (ακομα) μαζι τους, τι αλλο να κανουν εκτος απο πασιεντζα? Να πουμε για την Παιδεια? (μακαρι να λεγαμε.)

Εχω και ενα αλλο προβληματισμο ρε παιδια, να τον θεσω - να μην το θεσω? Χμ...
Συνηθιζω να στηλωνω τα ματια στο ταβανι μεσα σε αυτο το τμημα, διοτι με τοσα κορμια γυρω γυρω δεν εχω που αλλου να τα στηλωσω. Ολο και καπου θα πεσουν! Μα σε προσωπο μα σε σωμα. Αλλα με πονεσε ο σβερκος μου. Εσεις τι λετε να κοιταω? :rofl:

mrsaccess
25-10-06, 01:00
Τα σώματα και τα πρόσωπα! Δηλαδή αν πας σε έκθεση αυτοκινήτων κοιτάς το ταβάνι αντί για τα τετράτροχα;;; :what:

Giannis_1986
25-10-06, 01:18
Φιλε mrsaccess τα τετρατροχα δεν σε παιρνουν χαμπαρι... περα απο αυτο ομως δεν συνηθιζω να πολυ κοιταω οτι δεν μπορω εκ των πραγματων να αποκτησω. Τα τετρατροχα πχ. δεν ειναι για μενα τωρα. Ουτε και τα διποδα με τα οποια συνεναστρεφομαι, βεβαιως βεβαιως.... ;)

golity
25-10-06, 01:19
και κουβαλάνε μαζί τους τράπουλα , για να σκοτώσουν την πλήξη τους?

http://images.google.com/images?q=tbn:ryQbB9AAKihNCM:http://www.motorhead.it/Immagini/imm_singoli/images%2520new/ace%2520of%2520spades%2520f.jpg
Αυτό εννοείτε :lol:

Για να δούνε αν και πότε θα τα φτιάξουνε, αν τις γουστάρει αυτός που θέλουν, τι κάνει και γενικώς ένα μυαλό συνέχεια κολλημένο στα γκομενιλίκια :p

EDIT:

Εχω και ενα αλλο προβληματισμο ρε παιδια, να τον θεσω - να μην το θεσω? Χμ...
Συνηθιζω να στηλωνω τα ματια στο ταβανι μεσα σε αυτο το τμημα, διοτι με τοσα κορμια γυρω γυρω δεν εχω που αλλου να τα στηλωσω. Ολο και καπου θα πεσουν! Μα σε προσωπο μα σε σωμα. Αλλα με πονεσε ο σβερκος μου. Εσεις τι λετε να κοιταω? :rofl:
Να κάτσεις πρώτη θέση και το κεφάλι μπροστά :p

Giannis_1986
25-10-06, 01:37
"Για να δούνε αν και πότε θα τα φτιάξουνε, αν τις γουστάρει αυτός που θέλουν, τι κάνει και γενικώς ένα μυαλό συνέχεια κολλημένο στα γκομενιλίκια"
ΑΚΡΙΒΩΣ!! Με τη διαφορα οτι μενει εκει κολλημενο και δεν παει παραπερα (=δεν πραττει). Στις 4 κοντα εβδομαδες που παρακολουθω αυτο το τμημα, καμμια μα καμμια φορα δεν ειδα καποια απο τις συμμαθητριες μου να ερχεται ή να φευγει συνοδευομενη απο καποιο αγορι...

Επισης, σημερα, αφου ειχα μπαφιασει να τις ακουω να ριχνουν χαρτια, πεταγομαι και ρωταω μια απο αυτες το εξης= αφου εισαι κοπελα, γιατι περιμενεις απο τα χαρτια να σου πουν για αυτον που γουσταρεις??? Γιατι δεν πας η ιδια να του το πεις ή να του το δειξεις?? ΣΙΓΟΥΡΑ θα τον κανεις δικο σου!

Απαντηση= αυτη γουσταρω! Και μου δειχνει τη διπλανη της! Μποινγκ...:banned:

mrsaccess
25-10-06, 01:41
Κάποιος να τον κάνει ban! Αυτός εδώ δεν ήρθε για καλό! :lol:

Giannis_1986
25-10-06, 01:47
ποιος ρε παιδια ? για μενα λετε για το μπαν? ωχ...χιλια σορρυ μωρε... ειλικρινα. Νομιζεις οτι δεν προσπαθω και εγω να καταλαβω? προσπαθω... αλλα ξερεις τι πιστευω?

πιστευω οτι ολες οι αποφασεις εχουν ηδη παρθει. Ληφθηκαν στα πρωτα 30-50 δευτερα στην αρχη αρχη... τα υπολοιπα ολα ειναι = λαλακιες να λεμε-την ωρα να περναμε... αντε και σορρυ και παλι παιδια...:respekt:

ghostnik
25-10-06, 01:53
Κανόνας ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ !!
Μήν προσπαθείς να καταλάβεις ... θα τρελλαθείς :p

chica_loca
25-10-06, 01:53
Επισης, σημερα, αφου ειχα μπαφιασει να τις ακουω να ριχνουν χαρτια, πεταγομαι και ρωταω μια απο αυτες το εξης= αφου εισαι κοπελα, γιατι περιμενεις απο τα χαρτια να σου πουν για αυτον που γουσταρεις??? Γιατι δεν πας η ιδια να του το πεις ή να του το δειξεις?? ΣΙΓΟΥΡΑ θα τον κανεις δικο σου!

Απαντηση= αυτη γουσταρω! Και μου δειχνει τη διπλανη της! Μποινγκ...:banned:

Κουνησου καλε …


Να γινεις ο Κολλητος τους φιλος... για να μπορεις να τις συνοδευεις σε “party”
Το καλυτερο σου:rofl::p !!

Giannis_1986
25-10-06, 02:09
Φιλε ghostnik--> Χρυσος κανονας μου φαινεται... οτι ειναι να γινει θα γινει... ετσι!

chica_loca γεια σου. Το πρωτο σου μυνημα το εκτιμησα ειλικρινα. Το δευτερο δεν το κατανοω.

Λες= "Κουνησου καλε …"
Μην το λες καθολου! Δεν κουνιεμαι - ΔΕΝ κουνιεμαι... εχει αρκετους το συναφι !

Λες= "Να γινεις ο Κολλητος τους φιλος... για να μπορεις να τις συνοδευεις σε “party”
Το καλυτερο σου"

Λες? Μπα... περαν απο το οτι ηθελαν να με σοκαρουν , ακομα και αν το εννουσαν (που δεν...) εγω καληνυχτακιας-ταξιτζης δεν γινομαι...

Αλλα, τωρα 2:08... (ουφ παλι...)
Καληνυχτα... :oneup:

Darkface
25-10-06, 02:19
(Δεν διαβασα την συζητηση γιατι ειναι πολλα και βαριεμαι).Ενα θα πω με οσα λες στα 2 πρωτα μηνυματα.Οχι απλα η κοπελα αυτη σε γουσταρει αλλα κοβει φλεβες για παρτυ σου.Καλο βολι αν εισαι λιγο εξυπνος θα το ριξεις. :rofl:

golity
25-10-06, 02:30
(Δεν διαβασα την συζητηση γιατι ειναι πολλα και βαριεμαι).Ενα θα πω με οσα λες στα 2 πρωτα μηνυματα.Οχι απλα η κοπελα αυτη σε γουσταρει αλλα κοβει φλεβες για παρτυ σου.Καλο βολι αν εισαι λιγο εξυπνος θα το ριξεις. :rofl:
Το θέμα είναι ότι δεν την γουστάρει, οπότε πάει περίπατο αυτό που είπες ;)

Tormendor
25-10-06, 11:26
Εγώ λέω η 18η συνάντηση Βορείων του ADSLgr να γίνει α) εκτός έδρας (Αθήνα) β) στα ΙΕΚ που σπουδάζει ο Γιάννης.... Όλο τσομπάνηδες μαζευόμαστε εδώ απάνου!!! Μας παίρνει ??? Θα φέρω και τράπουλα .... 52 φύλλα με φόντο την Λίλιαν!!!Joker το απαράμιλλο γελαστό σατανικό πρόσωπο και και κλού της κάθε συνάντησης ... Yiapap !!!Νομίζω δε ότι, εάν μου ρίξουν τα χαρτιά στη συκγεκριμένη περίπτωση, θα μου "βγει" ότι θα μείνω έγκυος!!! Sdikr σε βλέπω να μουπλέκεις ζιμπουνάκι... Μα μου βγαίνει στα χαρτιά!!!!

babality
25-10-06, 11:43
Απαντηση= αυτη γουσταρω! Και μου δειχνει τη διπλανη της! Μποινγκ...:banned:¨
:blink: κι εγω κι εγω θελωωωωωωω:rofl: :rofl: :rofl:

yiapap
25-10-06, 11:50
Το θέμα είναι ότι δεν την γουστάρει, οπότε πάει περίπατο αυτό που είπες ;)
Ναι, ναι δεν τη γουστάρει καθόλου.

Εντυπωση μου εκανε το χαρουμενο μουτρακι της καθως με κοιταζε...
Και να κοιταγματακια και χαρουμενα μουτρακια...
Και αυτη ευγενικοτατη και με χαμογελο μου λεει, ουτε και εγω και ειμαστε συμμαθητες και θελω να τα πηγαινουμε καλα
Lost case!
Άντε και καλούς απογόνους...

Πστ... Και μην ξεχνάς... Το ότι τα βρήκατε δε σημαίνει ότι αύριο δε θα το ξανακάνει, οπότε ξεκίνα προπόνηση στις ατάκες.
Επίσης μην ξεχνάς ότι κανείς δε γεννήθηκε άνετος και με πείρα. Την πείρα την αποκτήσαμε με τον δύσκολο τρόπο... Όσο για την άνεση... είναι απόλυτα σχετική. Αν σου κάτσουν 1-2 καλές "περιπέτειες" είναι απίστευτα εύκολο να αποκτήσεις άνεση, ιδίως αν έχεις μια καλή σχέση... με τον εαυτό σου.
Αν και δε σε ξέρω προσωπικά, θα σε συμβούλευα πρώτα να τα βρεις με το Γιάννη. Να δεις τι σου αρέσει μαζί σου και να προσπαθήσεις να αλλάξεις αυτά που δε σου αρέσουν. Εύκολο δεν είναι, όμως στα είκοσί σου, έχεις ακόμη αρκετό δρόμο για να τα προσπαθήσεις ;)

Giannis_1986
25-10-06, 13:57
Γεια χαρα σε ολους! Μερα μεσημερι και λιγο πριν φαω και φυγω μετα για το μαθημα ειπα να πω 2 πραγματακια:respekt:

Καταρχην η κοπελα ωραια ειναι. Το ειχα πει αυτο αλλωστε, δηλαδη οτι η συμπεριφορα της μου την εσπαγε οχι οτι δεν μου αρεσε. Με λιγα λογια, αν την βαλεις να σταθει εκει, μια χαρα κοπελα ειναι. Αν δε, μιλησει και σαν ανθρωπος ακομα πιο καλα...Ενταξει.

Ομως απο εκει μεχρι το ...καλους απογονους ή το κοβει φλεβες για μενα που ειπε ενα αλλο παιδι εχει μεγαλη αποσταση νομιζω... Δεν συμβαινει κατι τετοιο και σας παρακαλω ρε παιδια να το αιτιολογησετε αυτο (το οτι με γουσταρει) διοτι αν ισχυει κατι τετοιο, εχω μαυρα μεσανυχτα και πρεπει να το κοιταξω! Οσο για μενα, επειδη εγω, ο Γιαννης γραφω τωρα, να σας πω οτι ΑΝ ηταν σωστη και ΑΝ μου εδινε ενα πρασινο φως (ή φωτακι) δεν θα ελεγα οχι σε μια σχεση μαζι της. ΔΕΝ ειναι ομως αυτη η κοπελα κατι τι ιδιαιτερο για μενα και πως να ειναι αλλωστε??
-Με σεβαστηκε?
-Με εκτιμησε?
-Με παραδεχτηκε σε τιποτα??

Εδω εμεις παραλιγο να τα φαμε... Τελος παντων. Αυτα λοιπον σκεφτομαι εγω. Αδικο εχω?

Για τον φιλο yiapap και οσα εγραψε=
1) Ναι υπαρχει περιπτωση να το ξανακανει αλλα εγω εχω αποφασισει να μην δωσω σημασια. Επισης θα αισθανθει και λίγο αφιλοτιμη αν το ξανακανει (ετσι χοντρα).

2) Για την ..ευρεση του εαυτου (του καθενος), μιλας μηπως για πραγματα οπως αυτοσεβασμος, αυτοπεποιθηση, αυτοεκτιμηση κλπ? Αυτα (νομιζω) μπορει και μια ζωη να μην τα βρεις στο 100%... επισης υπαρχουν πολλα ..ειδη απο αυτα (νομιζω).

Παραδειγμα με την αυτοπεποιθηση= κανω καλο wind-surfing (οχι εγω) => εχω αυτοπεποιθηση πανω σε αυτο. Στα PC δεν εχω αυτοπεποιθηση διοτι δεν εχω αγγιξει στη ζωη μου. Εγω προσωπικα (πχ) εχω ξεκινησει εδω και 3 εβδομαδες γυμναστηριο. ΜΙΑ ΧΑΡΑ τα παω και αποκτω ηδη μεγαλυτερη αυτοπεποιθηση για το σωμα μου! Παραδειγμα σημερα καναμε μετρησεις και εφτασα σε κιλα που δεν πιστευα...;)

Το δυσκολο ειναι οταν η αυτοπεποιθηση σου εχει να κανει με αλλους ανθρωπους. Οσο εχει να κανει με πραγματα υπαρχει η (απεριοριστη σχεδον) δυνατοτητα να αποκτησεις 100% αυτοπεποιθηση (αν πχ διαβασεις ΠΟΛΥ μαθηματικα, θα μαθεις μαθηματικα). Με τις γυναικες δεν εξαρταται μονο απο ενα ατομο. Πρεπει να θελει και το αλλο...

Πως ερμηνευεις λοιπον (τι εννοεις) yiapap το αν τα βρεις με τον εαυτο σου?;)

ghostnik
25-10-06, 14:13
Άκου τον yiapap κάτι ξέρει ;)

Οι κοπέλες δεν κάνουν κάτι τέτοιο εκτός και άν θέλουν κάτι απο εσένα.
Αλλιώς έχουν άλλα δικά τους πράγματα να ασχοληθούν απο το να σου τη λένε (τουλάχιστον μπροστά σου ...)

Συμφωνώ λοιπόν οτι η κοπέλα κάτι θέλει απο εσένα και σίγουρα δεν είναι να της κάνεις τις ασκήσεις :p

To γεγονός οτι την αντιμετώπισες στα ίσια και της εξηγήθηκες σίγουρα αύξησε την εκτίμηση της για σένα, οπότε περίμενε συνέχεια. Βέβαια μπορεί με το δικό της τρόπο να σε προσέγγισε (γιατι νομίζω οτι αυτό ήταν) αλλά τώρα η μπάλα είναι στο γήπεδό σου. Πολύ δύσκολα θα κάνει και δεύτερη κίνηση ... (βέβαια ποτέ δεν είναι σίγουρο)

babality
25-10-06, 14:17
η κοπέλα κάτι θέλει απο εσένα και σίγουρα δεν είναι να της κάνεις τις ασκήσεις :p

Θα διαφωνησω. Μαλλον η κοπελα να της κανει ασκησεις θελει;) :rofl:
Συμφωνω με προλαλησαντες. Δυσκολο τοσο επιμονη με την παρτη σου. Βασικα ρε φιλε Τζον βρωμαει πολυ ασχημα η φαση με το φιλο της και τον καφε. Μου φαινεται too much.Για ψαχτο ρε μην ντρεπεσαι.;)

yiapap
25-10-06, 14:39
Γεια χαρα σε ολους! Μερα μεσημερι και λιγο πριν φαω και φυγω μετα για το μαθημα ειπα να πω 2 πραγματακια:respekt:

Καταρχην η κοπελα ωραια ειναι. Το ειχα πει αυτο αλλωστε, δηλαδη οτι η συμπεριφορα της μου την εσπαγε οχι οτι δεν μου αρεσε. Με λιγα λογια, αν την βαλεις να σταθει εκει, μια χαρα κοπελα ειναι. Αν δε, μιλησει και σαν ανθρωπος ακομα πιο καλα...Ενταξει.

Ομως απο εκει μεχρι το ...καλους απογονους ή το κοβει φλεβες για μενα που ειπε ενα αλλο παιδι εχει μεγαλη αποσταση νομιζω... Δεν συμβαινει κατι τετοιο και σας παρακαλω ρε παιδια να το αιτιολογησετε αυτο (το οτι με γουσταρει) διοτι αν ισχυει κατι τετοιο, εχω μαυρα μεσανυχτα και πρεπει να το κοιταξω! Οσο για μενα, επειδη εγω, ο Γιαννης γραφω τωρα, να σας πω οτι ΑΝ ηταν σωστη και ΑΝ μου εδινε ενα πρασινο φως (ή φωτακι) δεν θα ελεγα οχι σε μια σχεση μαζι της. ΔΕΝ ειναι ομως αυτη η κοπελα κατι τι ιδιαιτερο για μενα και πως να ειναι αλλωστε??
-Με σεβαστηκε?
-Με εκτιμησε?
-Με παραδεχτηκε σε τιποτα??

Εδω εμεις παραλιγο να τα φαμε... Τελος παντων. Αυτα λοιπον σκεφτομαι εγω. Αδικο εχω?

Για τον φιλο yiapap και οσα εγραψε=
1) Ναι υπαρχει περιπτωση να το ξανακανει αλλα εγω εχω αποφασισει να μην δωσω σημασια. Επισης θα αισθανθει και λίγο αφιλοτιμη αν το ξανακανει (ετσι χοντρα).

2) Για την ..ευρεση του εαυτου (του καθενος), μιλας μηπως για πραγματα οπως αυτοσεβασμος, αυτοπεποιθηση, αυτοεκτιμηση κλπ? Αυτα (νομιζω) μπορει και μια ζωη να μην τα βρεις στο 100%... επισης υπαρχουν πολλα ..ειδη απο αυτα (νομιζω).

Παραδειγμα με την αυτοπεποιθηση= κανω καλο wind-surfing (οχι εγω) => εχω αυτοπεποιθηση πανω σε αυτο. Στα PC δεν εχω αυτοπεποιθηση διοτι δεν εχω αγγιξει στη ζωη μου. Εγω προσωπικα (πχ) εχω ξεκινησει εδω και 3 εβδομαδες γυμναστηριο. ΜΙΑ ΧΑΡΑ τα παω και αποκτω ηδη μεγαλυτερη αυτοπεποιθηση για το σωμα μου! Παραδειγμα σημερα καναμε μετρησεις και εφτασα σε κιλα που δεν πιστευα...;)

Το δυσκολο ειναι οταν η αυτοπεποιθηση σου εχει να κανει με αλλους ανθρωπους. Οσο εχει να κανει με πραγματα υπαρχει η (απεριοριστη σχεδον) δυνατοτητα να αποκτησεις 100% αυτοπεποιθηση (αν πχ διαβασεις ΠΟΛΥ μαθηματικα, θα μαθεις μαθηματικα). Με τις γυναικες δεν εξαρταται μονο απο ενα ατομο. Πρεπει να θελει και το αλλο...

Πως ερμηνευεις λοιπον (τι εννοεις) yiapap το αν τα βρεις με τον εαυτο σου?;)
Ας τα πάρουμε από την αρχή.
Το να πειράζεις κάποιον είναι ένα σαφές μήνυμα ότι "κάνεις παιχνίδι". Αν το κάνεις άκομψα σημαίνει απλά... ότι δεν ξέρεις να το κάνεις! Το να σπας συνέχεια πλάκα με κάποιον χωρίς να έχεις το παραπάνω στο μυαλό σου, μάλλον αγγίζει τα όρια του σαδισμού ή της ψυχοπάθειας. Και τα δύο αυτά είναι μάλλον σπάνια ειδικά σε συμπεριφορά γυναίκας προς άντρα.
Πρόσεξε ότι το "κάνεις παιχνίδι" είναι συνήθως ταυτόσημο με το φλερτάρεις. Είναι πολύ συχνό φαινόμενο να φλερτάρεις χωρίςνα θέλεις απαραίτητα να κάνες κάτι (μπορεί ήδη να έχεις!). Απλά το κάνεις από χόμπυ... και φυσικά για να κρατιέσαι σε φόρμα (σαν το γυμναστήριό σου ένα πράγμα).

Οπότε εκείνο το να μην αντιδράσεις που λες... Δεν έχεις λόγο να το κάνεις! Να αντιδράσεις! Definitely! Θεωρώ όπως είπα πολύ πιθανό ότι θα ξαναγίνει. Ίσως όχι τόσο χοντρά. Αυτή τη φορά ρίξτης κι εσύ ατάκα-απάντηση. Το "κι εγώ σ'αγαπώ" του Tormendor, αφού τα βρήκατε, είναι ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ επίκαιρο. Μόνο πρόσεξε το ύφος σου. Το λές με ύφος 4χρονου και όχι με ύφος Τερμινέιτορ.

Πάμε τώρα στην εσωτερική αναζήτηση.
Όλα αυτά που λες είναι καλά αλλά... θεωρητικά. Δεν εννοώ τίποτε. Εννοώ μόνο να κοιτάς τον εαυτό σου στον καθρέφτη και να λες "είσαι μεγάλος παίκτης για μένα". Μόνο... όχι πολύ συχνά :lol:
Με τις γυναίκες τα πράγματα είναι ακόμη πιο απλά. Αρκεί να έχεις όπως είπα 1-2 καλές περιπέτειες και αμέσως η αυτοπεποίθησή σου θα χτυπήσει κόκκινο. Πως νομίζεις όλοι οι κάγκουρες, παρά τις 100000 απογοητεύσεις συνεχίζουν να "χτυπάνε στα ίσα"; Πρόσεξε... δε λέω να γίνεις καγκουροπέφτουλας. Απλά σου δίνω ένα παράδειγμα του πως κάποιοι άντρες νομίζουν ότι έχουν πέραση. Στην πλειοψηφία τους, 1 περίπτωση στις 1000 τους "κάθεται" κάτι που αυτοί θεωρούν καλό. Ε, αυτή η 1 περίπτωση αρκεί. Αρκεί βέβαια μόνο αν έχεις σκοπό να την πάρεις ως περιπέτεια και όχι ως τον "μεγάλο έρωτα της ζωής σου". Γιατί αν το πάρεις όπως το 2... έπαιξες κι έχασες. Κι εσύ και η αυτοπεποίθησή σου.

Γιατί νομίζω ότι στο παραπάνω μπορείς να βελτιωθείς; Για πολλούς λόγους, όμως πάρε παράδειγμα αυτό:
ΔΕΝ ειναι ομως αυτη η κοπελα κατι τι ιδιαιτερο για μενα και πως να ειναι αλλωστε??
-Με σεβαστηκε?
-Με εκτιμησε?
-Με παραδεχτηκε σε τιποτα??

Περιμένεις σεβασμό, εκτίμηση και παραδοχή από μια κοπελλίτσα με την οποία βρίσκεστε σε (ασυνήθιστο ίσως) παιχνίδι; ΠΑΣ ΚΑΛΑ; :allcards:
Με τι παιχνίδι νομίζεις ότι ασχολείσαι; Με Badminton και θέλεις και fair play;
Οι σχέσεις σε αυτή την ηλικία είναι (συνήθως) πολύ πιο βάρβαρο σπορ απ' ότι νομίζεις. Όταν συνειδητοποιήσεις ότι κατά 99,9% η σημερινή σου κοπέλα δε θα είναι και η αυριανή σου, τότε μπορείς να ξεφορτώσεις και να το ευχαριστηθείς. Να είσαι (κατά 99,9%) σίγουρος ότι το ίδιο ισχύει και γι αυτήν!
Μην ξεκινάς με τίποτε μια σχέση για να ερωτευτείς να αγαπήσεις... και καλούς απογόνους (εκεί κολλούσε).
Θα την ξεκινήσεις για να κάνεις χαβαλέ, για να περάσεις καλά, για να ανεβούν οι μετοχές σου για, για, για. Αν στο μέλλον εξελιχθεί σε κάτι διαφορετικό, ακόμη καλύτερα. Όμως με προσοχή και σύνεση! (εννοώ αφού εξελιχθεί... πριν μπορείς να ξεσαλώσεις, η προσοχή και η σύνεση είναι αρνητικά στοιχεία στην αρχή!)

Αυτά προς το παρόν.

ΥΓ. Επαναλαμβάνω ότι τα παραπάνω είναι γενικοί κανόνες. Δε σε ξέρω προσωπικά, ούτε ξέρω την κοπέλα οπότε δεν είναι τυφλοσούρτης. Τα διαβάζεις, τα επεξεργάζεσαι και τα εφαρμόζεις ή τα απορρίπτεις κατά περίσταση

ESP1982
25-10-06, 14:55
Να στείλετε τις «μικρές» σε «μεγάλους» (σαν και μας ένα πράγμα :whistle:) και εμείς θα σας στείλουμε «μεγάλες», που θα σας πούνε τα καθέκαστα, έχουν τεράστια υπομονή και πείρα, και το πνίγουν του κουνέλι σε δύο κινήσεις καρατέκα...

Πραγματικά, το καλύτερο. Ειδικά αυτές οι κινήσεις "καρατέκα" είναι μεγάλο κριτήριο.:p:whistle:


Πρέπει να βγει νόμος που να απαγορεύει τις σχέσεις μεταξύ συνομίλικων. Δεν είναι τυχαίο ότι οι μικρές θεωρούν τους «μεγάλους» σοβαρούς, ότι οι «μεγάλοι» γουστάρουν τις μικρές και ότι οι «μεγάλες» χρειάζονται κάνα πιτσιρικά πού και που για να ξεσκάσουν από τη καταπίεση, αν δεν έχουν προφτάσει να κάνουν δικά τους αγόρια, οπότε μετά τους βγαίνει το μητρικό τους έτσι (και γλυτώνει και κάνας πιτσιρικάς την αποπλάνηση).

Ρε, να κάνουμε μία ψηφοφορία του στυλ "προτιμάτε μικρότερες, μεγαλύτερες ή και τα δύο"; :lol:


Να γινεις ο Κολλητος τους φιλος... για να μπορεις να τις συνοδευεις σε “party”
Το καλυτερο σου!!

Είσαι έκφυλη!!!:lol: :lol: :p

________________________________________
Επίσης είμαι υπέρ της πρότασης η συνάντηση να γίνει στο προαναφερθέν ΙΕΚ. Να πάιξουμε και λίγο strip poker βρε παιδάκι μου. :p

golity
25-10-06, 21:13
Οι σχέσεις σε αυτή την ηλικία είναι (συνήθως) πολύ πιο βάρβαρο σπορ απ' ότι νομίζεις.
Κάπως έτσι την κόβω...

http://www.costumeshopper.com/Merchant2/graphics/00000001/01517.jpg

:p

Giannis_1986
25-10-06, 22:02
Καλησπερα και παλι...Βλεπω οτι το θεμα ζει και βασιλευει... μακαρι να ειχε παρομοια ζωντανια και η συγκεκριμενη φαση που μονο φαση δεν ειναι... χα χα χα... ας γελασω και εγω με την παρτυ μου... χαχαχα ας γελασω και με τη φωτο του golity... Φιλε golity μεσα επεσες αλλα η εν λογω κοπελα ΘΑ ειναι ετσι σε λιγα χρονια...Τωρα δεν ειναι ετσι, αλλα προς τα εκει βαδιζει... Χα χα χα λοιπον. Οκ, γελασα. Ας απαντησω τωρα...

Φιλε yiapap τα λες πολυ ωραια και σοβαρα μου ανοιγεις τα ματια σα να λεμε... Θαυμαζω την ανεση σου! Αλλα γιατι οχι? Εισαι σε μια ηλικια Α, μαλλον φτασμενος... Λεφτα? εχεις (μαλλον). Ταυτοτητα? Εχεις (σιγουρα)... Δουλεια, κατασταλαγμενος? Εισαι / εχεις...Οποτε why not?

Εδω θελω να ξαναγελασω λιγο με την παρτυ μου = Ο χο χο χο... Οκ, τωρα συνεχιζω...
Φτου! Τι ηθελα τωρα να πω?? Α ναι...

1)"Πρόσεξε ότι το "κάνεις παιχνίδι" είναι συνήθως ταυτόσημο με το φλερτάρεις. Είναι πολύ συχνό φαινόμενο να φλερτάρεις χωρίςνα θέλεις απαραίτητα να κάνες κάτι (μπορεί ήδη να έχεις!). Απλά το κάνεις από χόμπυ... και φυσικά για να κρατιέσαι σε φόρμα (σαν το γυμναστήριό σου ένα πράγμα)."

Χμμ...ωραιο χομπυ, δε λεω... Αλλα με την ..."αγριαδα" και την ψευτομαγκια που βλεπω δεν το πολυ-γουσταρω αυτο το παιχνιδι... Επισης, και αυτο ειναι το σημαντικοτερο, εγω ΔΕΝ ειμαι ανετος. Πρεπει να τρεξω για το ενα, να τρεξω για το αλλο. Καταλαβες φιλε ? Να μην παω τωρα σε προσωπικα πραγματα... δεν χρειαζεται...

Τι αλλο? Δε βαριεσαι. Τιποτα. Αστο.
Δικιο εχετε σε αυτα που λετε, οντως εχετε δικιο. Βασικα εμενα ομως δε με ενδιαφερει τιποτα αυτη την περιοδο, εκτος απο το να βρω μια δουλεια και να επιβεβαιωσω μεσα μου οτι αυτο που σπουδαζω μου κανει και αξιζει τον κοπο. Τιποτα αλλο δεν θελω. Αφου σου λεω και σχεση να ειχα μπορει και καλα να μην πηγαινε... Για αυτο εβαλα και θεμα "πως να την αντιμετωπισω" και οχι "πως να τη ριξω". Αμα ηθελα κατι τετοιο θα το ρωταγα ευθεως...

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις.
Να ειστε ολοι καλα.
Φιλικα, παντα.

mrsaccess
25-10-06, 22:08
golity όλες έτσι ήταν αλλά πριν μερικές χιλιάδες χρόνια. Τις πήραμε λοιπόν, τους δώσαμε makeup, σιλικόνες, επώνυμα ρούχα, αρώματα, σπα, cosmopolitan και τις κάναμε εν τέλει ανθρώπους και όχι μόνο δεν μας το αναγνωρίζουν αλλά σηκώνουν και κεφάλι... :p

Darkface
25-10-06, 23:52
Φίλε Γιαννη,οπως ειπα πριν και το ειπαν και αλλα παιδια η κοπελα σε γουσταρει, σε φλερταρει , προσπαθει να κανει κατιγια να τραβηξει την προσοχη σου και τα εχει καταφερει πολυ καλα(ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝΟΙΞΕΣ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.;)).Το να το κανει για κατι αλλο απιθανο οπως ειπε και εναν αλλο παιδι γιατι πολυ απλα θα ηταν ψυχοπαθης.Το κανει ισως ακομψα γι αυτο σου φαινεται και περιεργο.Τωρα ομως Το προβλημα ειναι αλλο.Πρπει να τα βρεις με τον εαυτο σου γιατι με ορισμενες εκφρασεις σου δειχνεις πως δεν εχεις αυτοεκτιμηση και αυτοπεποιθηση.Και αυτος ειναι ενας ακομη λογος που δεν καταλαβαινεις οτι αυτη η κοπελα σε φλερταρει.Δεν θελω να το παιξω ειδικος αλλα σου λεω οσα μπορω να σου πω με την εμπειρια και τηνπειρα μου πανω σε αυτο το θεμα.Μην κολλας κανε παιχνιδι , συνεχισε το παιχνιδι της και στην τελικη αν σου αρεσει και δεν σου κατσει η κατασταση μην τα βαψεις και μαυρα.Ουτε ο πρωτος ουτε ο τελ. θα εισαι!Εισαι μικρος ακομα οπως και εγω και θα δεις πως θα περασουν δεκαδες γυναικες απο διπλα σου.

vagskarm
26-10-06, 00:06
Φίλε Γιάννη η κοπελίτσα γουστάρει κι εσύ δεν κάνεις τίποτα. Αν θες την γνώμη μου προχώρα μαζί της, βλέπω να υπάρχει πάθος, θα περάσεις καλά (κι εκείνη δηλαδή όχι μόνο εσύ). Δεν χρειάζεται να περιμένεις τον μεγάλο έρωτα, είσαι σε μια ηλικία ό,τι πρέπει για εξερεύνηση, για εκπαίδευση και για συλλογή εμπειριών.

Εμείς μόνο γνώμες μπορούμε να σου πούμε. Εσύ ξέρεις τις προτεραιότητές σου, κι έτσι πρέπει να είναι.

Πάντως επιμένω, άφησέ την να παίξει με τον μύ που θέλει...

Xguru
26-10-06, 00:10
Φιλε yiapap τα λες πολυ ωραια και σοβαρα μου ανοιγεις τα ματια σα να λεμε... Θαυμαζω την ανεση σου! Αλλα γιατι οχι? Εισαι σε μια ηλικια Α, μαλλον φτασμενος... Λεφτα? εχεις (μαλλον). Ταυτοτητα? Εχεις (σιγουρα)... Δουλεια, κατασταλαγμενος? Εισαι / εχεις...Οποτε why not?



Αφού δίνουν όλοι συμβουλές ας δώσω κι εγώ μια και ας πάει στο βρόντο:

Από αυτά που διαβάζεις σε forums για μαθήματα για τη ζωή και τι είναι ο καθένας να πιστεύεις τα μισά και πολύ παρακάτω...

mrsaccess
26-10-06, 00:14
Και όταν μια γυναίκα σου λέει ότι έχει πάει με Χ να το πολλαπλασίαζεις με 20!

Έτσι αν σου πει ότι έχει πάει με τρεις το κάνεις επί 20 και βρίσκεις 60.
Μετά μπαίνει σε ισχύ ο νόμος του Xguru, οπότε το διαιρείς με 2 και βρίσκεις 30. Άρα έχει πάει με κάτι λιγότερο από 30! :p

Giannis_1986
26-10-06, 01:01
Παιδια, λιγο πριν παω για υπνο, γραφω τις τελευταιες μου κουβεντες σε αυτο το θεμα.
1) Ευχαριστω για ολα
2) Η κοπελα δε με γουσταρει απλως παιζει. Αυτο δεν ειναι κακο, αλλα...
3) Εγω δεν ειμαι για παιχνιδια τωρα διοτι εχω προβληματα. Και εγω ...προβληματικος σε μια σχεση δεν παω διοτι δεν φταιει και η αλλη που απλα θελει να περασει καλα. Ασε που και εγω δηλαδη ορεξη για παιχνιδια δεν εχω...

Αυτα. Κατι αλλο δεν εχω να πω.
Τωρα οσο για την αυτοπεποθηση κλπ που λεει και ενας φιλος εδω παραπανω, οτι δεν φαινεται απο τα γραφομενα μου κλπ. κοιταξτε= οτι σου τυχαινει, οπως σου φερεται η ζωη, αναλογα νιωθεις... αμα η ζωη σου φερθει καλα εισαι στα συννεφα ανεβασμενος. Αμα σε αρχισει τις (χοντρες) σφαλιαρες (απο τωρα)...

Γεια σας παιδια. Γεια χαρα... Φχαριστω.

Enstolos
26-10-06, 02:53
ήρθε το ΤΕΛΟΣ

pelasgian
26-10-06, 04:36
ΔΕΝ ειναι ομως αυτη η κοπελα κατι τι ιδιαιτερο για μενα και πως να ειναι αλλωστε??


Η καλύτερή σου! Όταν η άλλη «σημαίνει» για σένα, σε «κόβει» και δεν απολαμβάνεις το σεξ.



-Με σεβαστηκε?
-Με εκτιμησε?
-Με παραδεχτηκε σε τιποτα??


Αυτές τις λέξεις θα βγάλεις από το λεξιλόγιό σου, όπως και τα παντελόνια καμπάνα από τη ντουλάπα σου. Ούτε σε Άρλεκιν για λοβοτομημένες γκόμενες (no offence ελπίζω) δεν λένε τέτοια πλέον.



1) Ναι υπαρχει περιπτωση να το ξανακανει αλλα εγω εχω αποφασισει να μην δωσω σημασια. Επισης θα αισθανθει και λίγο αφιλοτιμη αν το ξανακανει (ετσι χοντρα).


Πρέπει να σε στείλουμε σε «μεγάλη». Δεν διορθώνεσαι αλλιώς :lol: όχι, τίποτα άλλο, θα μας χαλάσεις την αγαθοβιολίαση των «μικρών» και δεν θα κάνουμε χάζι μετά! Όταν «παίζει» μαζί σου (έστω και με λίγο νυχάκι) θα παίζεις και εσύ! Η όλη φάση είναι το παιχνίδι, το 99% είναι το φλερτ, το 1% το σεξ! Φτιάχνεις τούρτα με κερασάκι, όχι δύο βάζα κερασάκι γλυκό με δύο κουταλίες παντεσπάνι και σαντιγύ!



αυτοσεβασμος, αυτοπεποιθηση, αυτοεκτιμηση κλπ?


Τα πολλά με «αυτό» μέσα, να τα προσέχεις, συνήθως σε «αυτώνουν» (τάδε έφη αυτοματιστής! :lol: )

Tormendor
26-10-06, 08:08
.....Τα πολλά με «αυτό» μέσα, να τα προσέχεις, συνήθως σε «αυτώνουν» (τάδε έφη αυτοματιστής! :lol: )

:rofl: :rofl: :rofl:

Δε λές καλύτερα που όλοι εδώ γίναμε αυτόκλητοι "απαυτωτές" της τάξης του Γιάννη με 25 θηλυκά??? Αυτοαμολυθείτε ανδρογόνα μου ... τεστοστερόνη μου !!! Ά ρε Ζαγοράκη μας κλέβεις το αυτό:respekt: .... Θα αυτοδικήσω !!!:p :p :p

immortal1979
26-10-06, 09:53
Φιλε γιαννη καθισα και διαβασα και τις 7 σελιδες και ξερω απο το αρχικο μηνυμα σου τι θα γινει στο τελος ;)
Ξερεις και εσυ, ξερει και θελει ;) και αυτη, μπορει να λες οτι δεν την θες, αλλα αν ειναι ομορφουλα οπως ειπες και εχει και λιγο νάζι, θα σε ριξει (Αλλα αυτο δεν θα σε χαλασει), μακαρι να ημουν σε τετοιο τμημα με τα κοριτσακια :)

Δεν μου επιτρεπεται να γραψω τι θα γινει, μπορω ομως να προβλεψω χρονο. Σε ενα μηνα το πολυ πολυ, την εχεις.... την κοπελια :oneup:

Giannis_1986
26-10-06, 11:39
Καλημερα παιδια... 11:30 ειναι και εγω απανταω σε ενα φορουμ ενω θα επρεπε να ειμαι σε μια δουλεια. Διαβασα τα τελευταια μυνηματα και δεν ξερω απο που να αρχισω και που να σταματησω. Καλυτερα να ειμαι συντομος...

-Ρωταω και ξαναρωταω τον εαυτο μου= Ρε συ! Μηπως γουσταρεις??? Οσο και να ρωταω την ιδια χλιαρη απαντηση παιρνω= "Ε? Μμμμ??? εε... ααααμα γινοταν γιατι οχι? Νταξ μωρε, γιατι οχι??" Καταλαβατε? Τωρα, απο που κι ως που καποια παιδια απο εδω βλεπουν ηδη σχεση και μαλιστα σε ενα μηνα (!!) δεν ξερω...ειλικρινα δηλαδη δεν ξερω...

-Καποιοι λενε για παιχνιδια κλπ κλπ. Ναι μωρε, ΟΚ, καλα ολα αυτα. Αλλα αμα εγω δεν ειμαι διατεθειμενος να διαθεσω την ενεργεια, να κανω τον κοπο που χρειαζονται ολα αυτα, τοτε πως θα γινει παιχνιδι? Και δεν ειμαι διατεθειμενος διοτι απλα δεν μου βγαινει αυθορμητα. Δηλαδη δεν ειμαι παιχτης. Το ειπα εμμεσα λεγοντας οτι δεν ειμαι ανετος, το λεω και ευθεως τωρα. Αυτο ειναι ενα γενικοτερο χαρακτηριστικο μου, το οποιο εντεινεται λογω μιας δυσκολης φασης που περναω αυτη την περιοδο. Και οχι φιλε enstolos δεν ηρθε το ΤΕΛΟΣ. Μακαρι ομως να ημουν και εγω ενστολος, διιοτι εσυ, αν εχεις σαν επαγγελμα οτι δηλωνει το nickname σου, τοτε εχεις "λυσει" το σοβαρο θεμα της εργασιας. Τα εισαγωγικα στο "λυσει" σημαινουν οτι καθε επαγγελμα εχει δυσκολιες πολλες, αλλα αλλο ειναι να εισαι σε ενα δρομο και αλλο να εισαι ...στο δρομο.

-Για την εκτιμηση και τον σεβασμο (τις κουβεντες των Αρλεκιν οπως ειπε ενας φιλος)= εγω αυτη την περιοδο πρεπει= να βρω δουλεια. Θα βρω=> απο 8-16 δουλεια. Μετα εχω το ΙΕΚ=> απο 16-20:00-21:00 ΙΕΚ. Εχω και ενα γυμναστηριο, εστω οτι το "πεταω" μετα τις 9 το βραδυ... Ξερετε τι κανει μια κοπελα που το αγορι της εχει ενα τετοιο προγραμμα? Βγαζει αφρους, του κανει μια δυο σκηνες και μετα "αντε γεια". ΜΟΝΟ αν εχει το ιδιο προγραμμα ή αν εκτιμα, υπολογιζει και σεβεται, μονο τοτε καθεται. Επισης αν εχει και καποιο "αυτο-" που λεγαμε...

Τα παραπανω ειναι βεβαια προσωπικες μου αποψεις.
Ειλικρινα δεν εχω να γραψω κατι αλλο πανω σε αυτο το θεμα. Φυσικα, αν καποιος μου πει κατι που μπορει να με βοηθησει γενικοτερα, ευχαριστως να του απαντησω. Αλλωστε, η αρχικη ερωτηση εχει ηδη απαντηθει (και ευχαριστω για αυτο).

Καλημερα σας.

Giannis_1986
26-10-06, 11:53
Και θα ηθελα να προσθεσω (και σορρυ που το ξεχασα) οτι γραφω απο μια μικρη επαρχιακη πολη. Επειδη καποιοι λενε για παιχνιδια τρελλα κλπ κλπ... Η δικη μου αισθηση ειναι οτι το 98% των κοριτσιων της ταξης μου ζουν ...στο μελλον! Στο "ΘΑ"... Φανταζονται πως θα ηταν ΑΝ τα ειχαν με αυτον που γουσταραν, ο οποιος αυτος (που γουσταρουν) ειναι ενα απιαστο ονειρο καπου μακρια. Αν τις ρωτησεις γιατι θελουν κατι τοοοσο ανεφικτο σου λενε για το ..κλικ. Αυτο μου εκανε κλικ σου λενε. Καπου εκει εγω καταλαβαινω οτι αλλιως βλεπουν τη σχεση αυτες, αλλιως εγω (ή εμεις), αλλιως αισθανονται την αναγκη για σεξ αυτες (που δεν τις καιει κιολας), αλλιως εγω (εμεις) και τελικα, για αυτο δεν γινεται και (καποιου ειδους) σχεση. Διοτι αλλα ειναι τα ζητουμενα.
Αυτα.

babality
26-10-06, 12:34
Πάντως επιμένω, άφησέ την να παίξει με τον μύ που θέλει...
:hmm: :hmm: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

immortal1979
26-10-06, 13:01
Giannis_1986 Ολα μερος του παιχνιδιου ειναι, και μην σε κολλαει, τι παει να πει, δεν εισαι διατεθειμενος να σπαταλησεις ενεργεια? Τι περιμενεις να σου πει ελα γ%&$ με!!! δεν γινεται, θελει παιχνιδι και αυτο ειναι το ωραιοτερο σε αυτες τις φασεις το παιχνιδι.
Δεν το πιεζεις!!! ερχεται μονο του στην συνεχεια.

Μην το σκεφτεσαι πολυ, αστο και οπως παει.
20 χρονων εισαι επιτελους, μην σκας για τετοια θεματα.

Giannis_1986
26-10-06, 13:52
Φιλε immortal1979 ναι ενταξει, το παραδεχομαι αυτο που λες! Εγω ομως ειπα κατι αλλο= οτι δεν με παιρνει να παιξω τωρα... Καταλαβες? Σε καμμια περιπτωση δεν εχω την απαιτηση να ερθει η αλλη (η οποιαδηποτε) να μου πει σε γουσταρω... (Που ειμαι? Στη Φιλανδια ή στην Αγγλια??) Απλα εγω δεν εχω τη δυνατοτητα να παιξω γυναικα τωρα.. Και δεν σκαω με αυτο το θεμα (διοτι δε με ενδιαφερει). Σκαω με αλλα...:rofl: Και μιας και συνεχιζονται να γραφονται πραγματα στο θεμα μου προς λαθος κατευθυνση, για αυτο και απαντω. Και αν θελετε και μια τελευταια αποψη μου, για αυτο ασχοληθηκε και μαζι μου η κοπελα κοροιδευοντας με. Επειδη με ειδε απομακρο και "αλλου" και οχι λογω φωνης, μυτης, εμφανισης ή κατι αλλο παραξενο που ειπε και ενας φιλος (πολυ) παραπανω.

Γεια μας...

mikri_loulou
26-10-06, 13:56
Εγώ θάλεγα να κοιτάξεις το ιεκ σου να το βγάλεις μήπως βρείς καμια δουλειά καλύτερη κ σταθερότερη από αυτές του ποδαριού και άσε την κοπέλα αυτή και τις παρέες της να οργιάζουν.

Η αδιαφορία σπάει κόκκαλα έχετo υπόψιν σου.

golity
26-10-06, 14:03
Και θα ηθελα να προσθεσω (και σορρυ που το ξεχασα) οτι γραφω απο μια μικρη επαρχιακη πολη.
Εγκυκλοπαιδικά, σε ποιο νομό; Αν δεν μπορείς να πεις, έστω κάτι για να προσδιορίσουμε διαμέρισμα της χώρας...

θέλω να δω αν η πασχεντζομάνια είναι τοπικό φαινόμενο η πανελλαδικό :p

Giannis_1986
26-10-06, 14:10
golity--> Κρητη.

mikri_loulou--> Ακριβως! ΑΚΡΙΒΩΣ! Μα δε με ενδιαφερει ΚΑΘΟΛΟΥ το ατομο αυτο... Τι να τα κανω εγω ατομα τα οποια τους πληρωνει ο μπαμπας ισως και μονο για να ξερει που θα βρισκονται απο 4 μεχρι 9 το βραδυ?... Για μενα εγω πληρωνω... εγω! Και αν δεν παει καλα η φαση, ξερετε... σερβιτορος-διανομεας και τα λοιπα ευγενη...

Καλο απογευμα:oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.