PDA

Επιστροφή στο Forum : Επιλογή παρόχου (Βόλος)



danko
15-10-11, 01:43
Μια που έκλεισα 12μηνο στο conn-x σκέφτομαι και την εναλλακτική των ... εναλλακτικών για internet και ομιλία. Δε με ενδιαφέρουν οι ταχύτητες αλλά κυρίως να μην έχω διακοπές στο internet και φυσικά να μην έχω προβλήματα με το τηλέφωνο.Αυτή τη στιγμή υπάρχει στον ΟΤΕ ένα πρόγραμμα με adsl και 200 λεπτά ομιλίας κάθε μήνα με 34 ευρώ το μήνα κατά μέσο όρο στο 12μηνο.Υπάρχει κάτι αντίστοιχο που να είναι αρκετά φθηνότερο σε κάποια άλλη εταιρία?Σε περίπτωση που πάω σε άλλη εταιρία γλιτώνω το πάγιο του ΟΤΕ αλλά πληρώνω κάποιο στάνταρ ποσό ενεργοποίησης?Επίσης αν υπάρχουν συντοπίτες με cyta,forthnet κτλ θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να ακούσω τη γνώμη τους.

Lapetr
15-10-11, 11:34
Γνώμες θα ακούσεις, κι όχι αποδείξεις. Εγώ είμαι φορτηνετ forthnet πολύ καιρό στο 2 play economy που στην αρχή είναι 25 το μήνα και μετά 35, κ έχει 24άρι νετ και απεριόριστα αστικά υπεραστικά. Επίσης μιας κι έχει και ντέρμπι σήμερα έχει και live streaming πολλά αθλητικά γεγονότα και σήμερα συγκεκριμένα το AΕΚ-ΟΣΦΠ.

geopapath23
16-10-11, 00:37
Και εγώ έχω φορθνετ και είμαι ευχαριστημένος. Αναφορικά με την ερωτησή σου, στο site της φορθνετ λένε:

Το τέλος ενεργοποίησης της υπηρεσίας ισούται με 29,90€. Στην περίπτωση που η ενεργοποίηση της υπηρεσίας αφορά σε νέα τηλεφωνική γραμμή το τέλος ενεργοποίησης είναι χρεώσιμο και ισούται με 51,57€.

@ ADSLgr.com All rights reserved.