PDA

Επιστροφή στο Forum : Γιατί δεν πηγαίνουν τα δικαιολογητικά?



sofaki
19-10-11, 11:16
Εχει 1 βδομ που έκανα αίτηση φορητότητας στη hol από κατάστημα vodafone.Εδω και μια βδομ επικοινωνώ με τη hol και μου λένε ότι δεν παρέλαβαν τα δικαιολογητικά μου.Χτες ξαναπήγα στο κατάστημα και τα ξαναέστειλαν αλλά πάλι τπτ.
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ?

DSLaManiaC
19-10-11, 11:22
Εχει 1 βδομ που έκανα αίτηση φορητότητας στη hol από κατάστημα vodafone.Εδω και μια βδομ επικοινωνώ με τη hol και μου λένε ότι δεν παρέλαβαν τα δικαιολογητικά μου.Χτες ξαναπήγα στο κατάστημα και τα ξαναέστειλαν αλλά πάλι τπτ.
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ?

Μπες στη σελίδα της HOL και δες τι λέει αν βάλεις το τηλέφωνο σου.

lehrer
19-10-11, 11:31
Κανε την αιτηση,online (http://www.hol.gr/GR/home/doubleplay/Pages/default.aspx), να εχεις και 3 μηνες δωρο. Μαλλον καποια "πατατα" εχει κανει το καταστημα. Αφου κανεις την αιτηση, την εκτυπωνεις και τη στελνεις μαζι με τα δικαιολογητικα με φαξ.

Vitruvian78
19-10-11, 13:49
Κανε την αιτηση,online (http://www.hol.gr/GR/home/doubleplay/Pages/default.aspx), να εχεις και 3 μηνες δωρο. Μαλλον καποια "πατατα" εχει κανει το καταστημα. Αφου κανεις την αιτηση, την εκτυπωνεις και τη στελνεις μαζι με τα δικαιολογητικα με φαξ.

Κι εγώ αυτό θα σου έλεγα να κάνεις.....

sofaki
20-10-11, 13:21
Την έκανα σε κατάστημα την αίτηση για να επωφεληθώ των 25 ευρώ μηνιαίως.Αν την έκανα μέσω σάιτ θα είχα μόνο 3 μήνες δωρεάν και μετά ανεβασμένη τιμή. Τελικά υπήρχε πρόβλημα στον αριθμό πιστωτικής που δηλώθηκε και έφταιγε η voda

........Auto merged post: sofaki πρόσθεσε 9 λεπτά και 53 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Μάλλον έκανα βλακεία που διάλεξα το 25ρι πάγιο αντί για 3 μήνες δώρο?

andm
20-10-11, 14:56
Αντί για πόσο;
Σε βάθος χρόνου θα είσαι κερδισμέση αν δεν αλλάξεις....

Didimos_GR
20-10-11, 17:33
Την έκανα σε κατάστημα την αίτηση για να επωφεληθώ των 25 ευρώ μηνιαίως.Αν την έκανα μέσω σάιτ θα είχα μόνο 3 μήνες δωρεάν και μετά ανεβασμένη τιμή. Τελικά υπήρχε πρόβλημα στον αριθμό πιστωτικής που δηλώθηκε και έφταιγε η voda

........Auto merged post: sofaki πρόσθεσε 9 λεπτά και 53 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Μάλλον έκανα βλακεία που διάλεξα το 25ρι πάγιο αντί για 3 μήνες δώρο?

Λάθος τα λες τα πράγματα... :rolleyes:

Θα έκανες την αίτηση μέσα από το site (3 μήνες δώρο) και μετά θα επικοινωνούσες τηλεφωνικά στο 13844 για να πάρεις την έκπτωση της vodafone....

Έτσι απλά... :cool:

seventy_eight78
20-10-11, 18:26
Και μια γνωστή μου το ίδιο έκανε, αλλά τελικά ακύρωσε την αρχική αίτηση και την ξαναέκανε μέσω ίντερνετ. Κάνε το ίδιο!

DSLaManiaC
20-10-11, 20:13
Τα παιδιά έχουν δίκιο. Ακύρωσε το.

andm
20-10-11, 20:28
Αντί για πόσο;
Σε βάθος χρόνου θα είσαι κερδισμέση αν δεν αλλάξεις....

Άκυρο!Μπερδεύτηκα..

sofaki
21-10-11, 11:07
Λάθος τα λες τα πράγματα... :rolleyes:

Θα έκανες την αίτηση μέσα από το site (3 μήνες δώρο) και μετά θα επικοινωνούσες τηλεφωνικά στο 13844 για να πάρεις την έκπτωση της vodafone....

Έτσι απλά... :cool:

Αν το έκανα online και λόγω vf θα πήγαινε το πάγιο στα 29.Τώρα είμαι στα 25

DSLaManiaC
21-10-11, 11:58
Αν το έκανα online και λόγω vf θα πήγαινε το πάγιο στα 29.Τώρα είμαι στα 25

Και σου ξαναλέμε οτι τη συνδιαστικη μπορεις να τη βάλεις και μετά.

Ότι νομίζεις βέβαια δικό σου το πορτοφόλι.

Didimos_GR
21-10-11, 16:35
Αν το έκανα online και λόγω vf θα πήγαινε το πάγιο στα 29.Τώρα είμαι στα 25

Καλά , ....όπως εσύ νομίζεις !!!!! :whistle:

sofaki
22-10-11, 10:47
Και σου ξαναλέμε οτι τη συνδιαστικη μπορεις να τη βάλεις και μετά.

Ότι νομίζεις βέβαια δικό σου το πορτοφόλι.

Και σου ξαναλέω ότι αν πας συνδυαστική μέσω σαιτ τοπάγιο ειναι 29 κι όχι 25.

........Auto merged post: sofaki πρόσθεσε 0 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Καλά , ....όπως εσύ νομίζεις !!!!! :whistle:

Μετά τους 3 μήνες η χρέωση είναι 34€ / μήνα ή 29€ / μήνα για συνδρομητές Vodafone
+ έκπτωση έως 15€ / μήνα στο λογαριασμό Vodafone

Vitruvian78
23-10-11, 00:29
Η συνδιαστική προσφορά ειναι πολλή καλή απλά το σπαστικό είναι οτι πολλές φορές τυχαίνει οι περισσότερες επαφές σου να είναι στην Cosmote.....εμένα αυτο μου έχει συμβεί οπότε δεν με συμφέρει πολύ η Vodafone

@ ADSLgr.com All rights reserved.