PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα στο Χαλανδρι



mpikounis
26-10-06, 10:02
Καλημέρα! Έχεις κανείς άλλος πρόβλημα με τη DSL του στη περιοχή του Χαλανδρίου (Κάτω) σήμερα το πρωί; Κανείς στον ΟΤΕ δεν φαίνεται να ξέρει τι πρόβλημα έχει η γραμμή μου, και σε 48 (!!) ώρες λέει θα με ενημερώσουν.

frankidem
11-02-07, 19:33
Παιδια εβαλα 2048 και πιανω ταχυτητες χαλια μιλαμε για μεγιστη 90Kbps.Ειμαι στο Χαλανδρι τηλ 60XXXX.Παιδια καμια ιδεα πως ενεργουμε σε τετοιες περιπτωσεις?Κανεις απο την ιδια περιοχη με παρομοια προβληματα.

takistmr
13-02-07, 15:54
Παιδια εβαλα 2048 και πιανω ταχυτητες χαλια μιλαμε για μεγιστη 90Kbps.Ειμαι στο Χαλανδρι τηλ 60XXXX.Παιδια καμια ιδεα πως ενεργουμε σε τετοιες περιπτωσεις?Κανεις απο την ιδια περιοχη με παρομοια προβληματα.

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ στην Αγ. Παρασκευή (περιοχή Αμερικάνικου Κολέγιου). Αν γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνουμε ας πει.

frankidem
13-02-07, 19:19
φιλε μου και εγω τελικα Αγια Παρασκευη ανηκω.Πηρα τηλεφωνο στο 121 και εκανα παραπονα.Παρε και εσυ οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερα.

themisk
15-02-07, 13:04
Πηρα και εγω σημερα γιατι η ταχυτητα μου δεν ξεπερνα τα 512 (συνδεση 1Μbit).Τηλ 60ΧΧΧΧΧ Επειδη βιαστικε η τηλεφωνητρια να μου πει οτι αν δεν βρει τιποτα ο τεχνικος θα περασει απο το σπιτι μου να δει, καλο ειναι να διευκρυνιζετε οτι τις πρωτες πρωινες ωρες οι ταχυτητες ανεβαινουν (τουλαχιστον αυτο συμβαινει στην δικια μου περιπτωση). Για να δουμε...

@ ADSLgr.com All rights reserved.