PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορα απο οτε για γελια



ttjohn
03-11-11, 17:19
Καλησπερα παιδια
Εδω και 1 βδομαδα εχω κανει αιτηση στην 4νετ για μεταφορα απο οτε στο ιδιοκτητο δικτιο της 4νετ που εχει στην περιοχημου.Χτες ο ΟΤΕ με παιρνει τηλ και μου κανει την απιστευτη προσφορα!!!! απο 95 ευρο το διμηνο τηλ/ιντερνετ 24 μου το αφηνει στα 88 ευρο το διμηνο αχααχαχαχαα.Και του λεω του οτετζη ρε φιλε η 4νετ το πακετο που μου δινεις εσυ το εχει με 70 το διμηνο και τους πρωτους 4 μηνες 50 ευρο.Και μου απανταει οτι η 4νετ νοικιαζει το δικτιο.Του απανταω πρωτον χεστηκα που ανοικει το δικτιο,η διαφορα στα λεφτα ειναι μεγαλη και στην δικιαμου περιπτωση το δικτιο ειναι της 4νετ.
Μιλαμε οι ανθρωποι ειναι στον κοσμοτους.Ετσι θα πανε και θα φυγει ολος ο κοσμος,εκτος αν κατεβασουν τις τιμες πολυ κοντα στους αλλους παροχους.

FuS
03-11-11, 17:57
Το νοημα του ασχετου αυτου post και μαλιστα στο νημα της forthnet ποιο ειναι;

οσο για το ποιανου ειναι το δικτυο δεν χρειαζεται να ψαξεις και πολυ.

takis1982
04-11-11, 02:20
το νοημα ειναι μεγαλο και δινω 1000 ΛΑΙΚ στον συνφορουμιτη μας, γιατι ο πΟΤΕ ειναι για κλαματα με την τιμολογιακη του πολιτικη. πρεπει να βγαινουν προς τα εξω οι απαραδεκτες ενεργειες και τακτικες που επισης ακολουθει - μη δινοντας γραμμες σε φορητοτες - καθυστερωντας εσκεμενα για να πεσουν με το ζορι οι πελατες στην αγκαλια του..ε οχι πΟΤΕ

manicx
04-11-11, 11:57
το νοημα ειναι μεγαλο και δινω 1000 ΛΑΙΚ στον συνφορουμιτη μας

Και τι θα πουν οι μιούτουαλ;

nnn
04-11-11, 13:04
Κάθε πάροχος πουλάει και προσφέρει το προϊόν του στο κόστος που νομίζει και του επιτρέπουν.
Η επιλογή είναι δική μας.
:lock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.