PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορά Forthnet 2Play Economy+NOVA Cinema Pack με 49,90€



FSHOPAXD
14-11-11, 10:07
Επικοινωνία και Ψυχαγωγία με 49,90€/μηνα
* NOVA CINEMA PACK
- 4 κινηματογραφικά κανάλια με συναρπαστικό περιεχόμενο
- Φοβερές σειρές που θα σας καθηλώσουν
- Παιδικά κανάλια που θα κάνουν τους μικρούς μας φίλους να ξετρελαθούν
- Ντοκιμαντέρ που θα σας ταξιδέψουν
μαζί με
* FORTHNET 2Play Economy
- Απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις σε όλη την Ελλάδα
- Απεριόριστο γρήγορο Internet έως 24Mbps
- Δωρεάν ασύρματη πρόσβαση σε όλα τα Forthnet HotSpot
- Αποκλειστικό περιεχόμενο στο novasports.gr
Δώρο όλος ο εξοπλισμός : Αποκωδικοποιητής NovaBox HD831 , Δορυφορικό Πιάτο, WiFi Router + 2 μήνες δωρεάν HD
Για λίγες μέρες από τα καταστήματα Forthnet , Δώρο και η εγκατάσταση της δορυφορικής εγκατάστασης (Ισχύει μέχρι λήξης της προσφοράς).

babarum
14-11-11, 12:59
τα δίνει όλα δωρεάν αποτι φαινεται. να τι κανει ο ανταγωνισμός
μια χαρά πάντως προσφορά, σαν να βαζεις το cinema pack με 10ευρώ

ionized
14-11-11, 14:16
πολυ καλο πακετο αλλα 18μηνη συμβαση...

Digik
14-11-11, 14:38
Δε βγάζουν το ίδιο και για το sports pack; Καλές οι ταινίες δε λέω, αλλά και λίγη μπαλίτσα δε θα μας χάλαγε :)

kopriniotis
14-11-11, 15:08
Εμ φιλε Digik γι αυτο βγαλανε αυτη τηπροσφορα για το cinema pack διοτι δεν εχει ζητηση.Το sport pack το θελουν σχεδον ολοι,απο αυτο βγαζουν ουσιαστικα κερδος οποτε σιγα μην ριξουν την τιμη!

Digik
14-11-11, 16:45
Εμένα πάλι δε μου φαίνεται λογικό. Στα cinema πακέτα της ο ΟΤΕ δεν υπάρχει καν σας ανταγωνιστής, αφού δεν έχει καν ακόμα κανάλια με σινεμά και αυτά που θα έχει δε ξέρω πόσο καλά θα πηγαίνουν από περιεχόμενο. Στα αθλητικά όμως ο ΟΤΕ έχει πάρει κάποια πράγματα και ακόμα και αν δεν είναι δημοφιλή παίζει να έχουν πάει πελάτες προς τα εκεί.

sdikr
14-11-11, 16:59
τα δίνει όλα δωρεάν αποτι φαινεται. να τι κανει ο ανταγωνισμός
μια χαρά πάντως προσφορά, σαν να βαζεις το cinema pack με 10ευρώ

Ας μην ξεχνάμε το τι σημαίνει Δωρεάν,
τα δίνει όλα με ενα καλό πάγιο 50 ευρώ τον μήνα, δεν είναι λίγα και σίγουρα όχι δωρεάν

kopriniotis
14-11-11, 17:07
Εμένα πάλι δε μου φαίνεται λογικό. Στα cinema πακέτα της ο ΟΤΕ δεν υπάρχει καν σας ανταγωνιστής, αφού δεν έχει καν ακόμα κανάλια με σινεμά και αυτά που θα έχει δε ξέρω πόσο καλά θα πηγαίνουν από περιεχόμενο. Στα αθλητικά όμως ο ΟΤΕ έχει πάρει κάποια πράγματα και ακόμα και αν δεν είναι δημοφιλή παίζει να έχουν πάει πελάτες προς τα εκεί.ναι αλλα μεχρι τωρα το cinema pack ηταν ακριβο οποτε παρολο που δεν υπηρχε ανταγωνισμος απο τον Οτε δεν υπηρχε ζητηση.Ενω τωρα οσοι δεν μπορουν να πανε στο sport pack ειναι πιο ευκολο να δωσουν ενα 15 αρικο παραπανω για να εχουν ενα τμημα αυτων που θελουν,ενω πριν για επεπρε να δωσεις κανα 20 αρικο για να εχεις το value pack χωρις ταινειες.Η διαφορα ειναι σημαντικη.

Lapetr
14-11-11, 20:57
είναι παρατήρηση τύπου: "τ'αφεντικό τρελάθηκε και τα δίνει όλα τσάμπα..." τρόπος του λέγειν δωρεάν, αλλά έχει ένα Point το ότι αν έχεις 2play economy ουισταικά παίρνεις το cinema pack με 15 ευρώ παραπάνω, και δωρεάν εξοπλισμό και εγκατάσταση(δεν είναι λίγα και τα 50-70, που δίνανε σε αυτό)

nnn
14-11-11, 21:13
Για να είμαστε και τυπικοί η ανωτέρω προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις έως 31-12 με 18μηνη δέσμευση


Για να απολαμβάνετε ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ με κλήσεις σε σταθερά σε όλη την Ελλάδα και broadband ADSL στα 24 MBPS αλλά και τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ και ΣΕΙΡΕΣ του Hollywood μόνο με 49,90€/μήνα για 18 ολόκληρους μήνες!!

Η προσφορά αφορά στο συνδυασμό Forthnet 2play Economy + Nova Cinema pack και ισχύει μέχρι τις 31/12/11.
Κάντε την αίτηση σας σήμερα!

Επιπλέον, ΔΩΡΕΑΝ όλος ο απαραίτητος εξοπλισμός NovaBox HD 831 (αξίας 129€)
και το Δορυφορικό πιάτο (αξίας 50€).
Δώρα συνολικής αξίας 179€!!

Προλάβετε μέχρι 31 Δεκεμβρίου!

http://www.forthnet.gr/templates/corporateProductsDetails2.aspx?c=10013106

kopriniotis
15-11-11, 13:11
Αυτο που δεν διευκρινιζουν ειναι αν ισχυει και για συνδρομητες παλιους forthnet και nova η μονο για αυτους που συνδιαζουν forthnet και nova για πρωτη φορα.

FSHOPAXD
15-11-11, 14:40
Αυτο που δεν διευκρινιζουν ειναι αν ισχυει και για συνδρομητες παλιους forthnet και nova η μονο για αυτους που συνδιαζουν forthnet και nova για πρωτη φορα.

Για παλιούς εξαρτάται ανάλογα με την περίπτωση (εξοπλισμών κλπ) το οποίο μπορείς να διευκρινίσεις σε κάποιο κατάστημα. Στους παλιούς σίγουρα δεν δίνεται ο δωρεάν εξοπλισμός, αλλά καλύτερα να το διευκρίνησεις σε κατάστημα

adabter
15-11-11, 18:26
η δωρεάν εγκατάσταση ήταν όντως καλή κίνηση ειδικά για εμάς τους αρχάριους.
οποτε για εμάς που έχουμε μόνο forthnet, ισχύει η προσφορά ε?

kopriniotis
15-11-11, 18:33
Για παλιούς εξαρτάται ανάλογα με την περίπτωση (εξοπλισμών κλπ) το οποίο μπορείς να διευκρινίσεις σε κάποιο κατάστημα. Στους παλιούς σίγουρα δεν δίνεται ο δωρεάν εξοπλισμός, αλλά καλύτερα να το διευκρίνησεις σε κατάστημαΔεν εννοω για τον εξοπλισμο,ρωταβ αν ισχυει η προσφορα η τιμη της δηλαδη.Γιατι κατω κατω απο τις προσφορες αναφερεται με μικρα γραμματα οτι αφορα αυτους που συνδυαζουν για πρωτη φορα το προνομιο forthnet και nova.

sakels
15-11-11, 18:59
Παντως ειναι απαραδεκτοι εαν εχει περασει ετος με προνομιο και δε σε εντασσουν στη προσφορα με νεα 18μηνη δεσμευση... Λογικα αμα τους κραξεις οτι θα τα κοψεις και τα δυο ισως κανουν κατι

yuk
15-11-11, 19:10
To Cinema pack που λέει η προσφορά είναι το Cinema + Value pack; Γιατί δεν υπάρχει σκέτο Cinema...

sakels
15-11-11, 19:25
Ναι. Με το value

pankostas
16-11-11, 02:25
Πηρα τηλ. αν ισχυει για υφισταμενους πελατες η προσφορα και η απαντηση τους ηταν ΑΡΝΗΤΙΚΗ.Εχω απο το καλοκαιρι την προσφορα 2-play και value και μου ειπε οτι ΑΝ ΘΕΛΩ το CINEMA διακοπτω την προσφορα που ειχα και ενεργοποιω το cinema με γυρω στα 60-63 €.ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΛΕΩ???
Λεω μαλλον δεν θα ηξερε η τηλεφωνητρια,παω την επομενη σε καταστημα FORTHNET τους θετω το ερωτημα,παιρνουν τηλεφωνο καπου,μου λενε οτι θα κανουν την αιτηση μου και να περιμενω απαντηση τους,πιθανον θα γινει η μεταφορα.
Η προσφορα που εχω ειναι 40€ με 12μηνη δεσμευση, σε αυτην 50€ με 18μηνη.
Εχουν περασει ακριβως 15 μερες και ακομα δεν με πηραν τηλεφωνο.Δε πα να γαμ... λεω.Σιγα να μην τους παρακαλαω και απο πανω!!!
Περιμενω να περασει το 12μηνο και να ναι καλα οι ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ!!!
Μεχρι τοτε κατεβασμα ταινιων απο RS FSC και σια...

silegav
16-11-11, 15:25
Πάντως κι εμένα δε μου φαίνεται λογικό να σε αφήνουν έτσι απλά να διακόπτιες προσφορά που πήρες επειδή ακριβώς δεσμεύτηκες για ένα χρόνο. Και που ξέρουν αυτοί ότι δε θα στου έρθει στους 3 μήνες να κόψεις και την 18μηνη. Όταν υπογράφεις κάτι, να δέχεσαι και τις επιπτώσεις του (είναι η άποψη μου)


Περιμενω να περασει το 12μηνο και να ναι καλα οι ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ!!!
Μεχρι τοτε κατεβασμα ταινιων απο RS FSC και σια...
Κι αυτά εμένα πεταμένα λεφτά μου φαίνονται αφού έτσι όπως τους κυνηγάνε σε βλέπω να τους τα σκας και σε κανα μήνα να τους ψάχνεις και να λες γιατί δε μπορώ να δω. Αν θες ταινιούλα φτηνά και το video club είναι μια λύση..

ardi21
17-11-11, 05:43
Aν ηταν μαζι με το sport pack θα το σκεφτομουν. Ειδικα αν ειχαν και το Ισπανικο Πρωταθλημα... Αλλα δεν παιζει να βγαλουν τετοια προσφορα.

Τωρα για το cinema κλαιν μαιν, σιγα να μην περιμενεις να δεις τις ταινιες απο 'κει..:whistle:

pat122
17-11-11, 13:04
Τωρα για το cinema κλαιν μαιν, σιγα να μην περιμενεις να δεις τις ταινιες απο 'κει..:whistle:
εντάξει, μην το λες.
αν έχεις γυρίσει ψόφιος από δουλειά και ανοίξεις nova και δεις ότι παίζει καλή ταινία, γουστάρεις πολύ και το ευχαριστιεσαι περισσότερο απ'το να ψάχνεις να βρεις ταινία να δεις.

invaider
17-11-11, 14:06
εντάξει, μην το λες.
αν έχεις γυρίσει ψόφιος από δουλειά και ανοίξεις nova και δεις ότι παίζει καλή ταινία, γουστάρεις πολύ και το ευχαριστιεσαι περισσότερο απ'το να ψάχνεις να βρεις ταινία να δεις.
και ειδικα αν εχεις pvr που το γραφεις και το βλεπεις οπωτε θελεις.

kopriniotis
17-11-11, 23:27
εντάξει, μην το λες.
αν έχεις γυρίσει ψόφιος από δουλειά και ανοίξεις nova και δεις ότι παίζει καλή ταινία, γουστάρεις πολύ και το ευχαριστιεσαι περισσότερο απ'το να ψάχνεις να βρεις ταινία να δεις.Καλα για καποιον που ξερει απο κατεβασμα δεν υπαρχει συγκριση.Κατεβαζεις οτι τανεια θες σε 720p σε μια ωριτσα!!!Κια πολυ ευκολα.Αρκει να ξερεις.Αν ομως δε ξερεις τοτε η συγκεκριμενη προσφορα αξιζει.Συγκρινουμε βεβαια μια νομιμη υπηρεσια με κατι παραπονο αλλα ετσι εχουν τα πραγματα!!

spsomas
18-11-11, 00:35
Καλα για καποιον που ξερει απο κατεβασμα δεν υπαρχει συγκριση.Κατεβαζεις οτι τανεια θες σε 720p σε μια ωριτσα!!!Κια πολυ ευκολα.Αρκει να ξερεις.Αν ομως δε ξερεις τοτε η συγκεκριμενη προσφορα αξιζει.Συγκρινουμε βεβαια μια νομιμη υπηρεσια με κατι παραπονο αλλα ετσι εχουν τα πραγματα!!

Μια ωρίτσα με την δική σου γραμμή και τα 17. Κάποτε ήμουν και εγώ 10,5 αλλά τώρα 6 (άτιμη forthnet):(:(:(:(

spideman3
22-12-11, 02:02
πλέον είναι στα 39,90 ευρώ

pat122
22-12-11, 14:37
πολύ καλή τιμή :oneup:
από που το είδες

spideman3
23-12-11, 02:15
πολύ καλή τιμή :oneup:
από που το είδες

μπες στο σάιτ της 4νετ και πήγαινε στην επιλογή forthnet+nova.
Εκεί έχει επιλογές τηλεφωνίας-ιντερνέτ ποιο πακέτο nova θέλεις και σε βγάζει τιμή πακέτου μηνιαίο

w2vc
23-12-11, 02:59
μπες στο σάιτ της 4νετ και πήγαινε στην επιλογή forthnet+nova.
Εκεί έχει επιλογές τηλεφωνίας-ιντερνέτ ποιο πακέτο nova θέλεις και σε βγάζει τιμή πακέτου μηνιαίο

Φίλε μου νομίζω ότι κάνεις κάποιο λάθος.

Το πακέτο "Forthnet 2play Economy + Nova Cinema Pack" για το οποίο μιλάμε εδώ, έχει 49,90!

Στα 39,90 υπάρχει άλλο πακέτο, το οποίο όμως ΔΕΝ έχει το Nova Cinema Pack, αλλά το Nova Value Pack (μεγάλη διαφορά).

Chris_Nik
04-01-12, 23:01
Κατά την άποψη μου πολύ καλή προσφορά, και φυσικά μετά από χρόνια στο ΟΤΕ γύρισα σε Forthnet.
Σε 11 εργάσιμες ήταν όλα έτοιμα...:).

FSHOPAXD
09-01-12, 21:18
- H προσφορά για νέους πελάτες προσφέρει και όλο τον εξοπλισμό δωρεάν (πιάτο, αποκωδικοποιητή, router κλπ).
- Για παλαιότερους συνδρομητές ισχύει το 20% του προνομίου, αλλά πιστεύω με λίγη υπομονή θα βγει και κάτι για τους υφιστάμενους συνδρομητές (οι οποιοι σε παλιότερη εποχή είχαν κάτι άλλο ως δώρο την εποχή που κλείσανε το συμβόλαιό τους).
- Τέλος για το Download, το μόνο που έχω να σχολιάσω, ότι ειναι εντελώς διαφορετικά πράγματα και εντελώς διαφορετική αίσθηση ψυχαγωγίας, διάθεσης χρόνου ...και ποιότητας (καθαρά προσωπική άποψη) - πέρα από το θέμα της παρανομίας -

@ ADSLgr.com All rights reserved.