PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet E-Bill - Δε κάνει Login



pan05
15-11-11, 01:13
Μπορείτε να κάνετε login σε αυτή την υπηρεσία (πρώην On Line Παρακολούθηση Λογαριασμού) ή υπάρχει κάποιο γενικότερο πρόβλημα;

Προσπαθώ εδώ και κάποια ώρα αλλά συνεχώς μου βγάζει "Invalid account ID or pin"...

rookie_t
15-11-11, 11:26
Κάνω κανονικά login, μόνο που δεν μου εμφανίζει τις αναλύσεις των λογαριασμών. Ίσως προσωρινό πρόβλημα.

pan05
15-11-11, 18:18
Ξαναδοκίμασα και με έβαλε κανονικά.

Κάποιο σκάλωμα θα έφαγε.

silegav
15-11-11, 18:26
εγώ δεν ήξερα καν ότι υπάρχει ebill (και δε ξέρω και τα credentials για να μπω) :) Πως τα βρίσκω;

gmdb
15-11-11, 18:49
Πάρε τους τηλέφωνο και θα στα στείλουν στο κινητό σου

silegav
16-11-11, 15:27
Θένκ γιου!

stefan_city
18-11-11, 01:52
στα "Στοιχεία Συμβολαίου Σταθερής Τηλεφωνίας", στο "περιγραφη", μου γραφει "Forthnet 2Play", ενω η συνδεση που εκανα ειναι "Forthnet ADSL". στεκει ή μαζι με το λογαριασμο θα ερθει και το εγκεφαλικο;

makfil
19-11-11, 08:10
στα "Στοιχεία Συμβολαίου Σταθερής Τηλεφωνίας", στο "περιγραφη", μου γραφει "Forthnet 2Play", ενω η συνδεση που εκανα ειναι "Forthnet ADSL". στεκει ή μαζι με το λογαριασμο θα ερθει και το εγκεφαλικο;

Είναι άλλο πρόγραμμα το ένα και άλλο το άλλο.

gmdb
19-11-11, 13:15
Και εγώ έχω τα ίδια με σένα stefan_city.......
στα "Στοιχεία Συμβολαίου Σταθερής Τηλεφωνίας", στο "περιγραφη", μου γραφει "Forthnet 2Play", ενω η συνδεση που εκανα ειναι "Forthnet ADSL"
είμαι στο προπληρωμένο και δήλωσα την πιστωτική κάρτα, χρεώθηκα ήδη κανονικά για το πρόγραμμα που είμαι.....
Προφανώς το ...Forthnet 2Play χρησιμοποιείται με την γενική έννοια και όχι το στο ακριβές πρόγραμμα που έχουμε

makfil
19-11-11, 13:33
Έχω την εντύπωση ότι έχουν άλλο έντυπο για τις επιλογές Forthnet Double Play και άλλο για τις επιλογές Forthnet ADSL. Θυμάμαι πριν ένα μήνα που έκανα μετατροπή από απλό internet, στην αρχή συμπλήρωσαν σύμβαση για Forthnet Double Play και όταν τους είπα ότι θέλω το προπληρωμένο Forthnet ADSL έσκισαν την πρώτη σύμβαση και συμπλήρωσαν άλλη που είχε τσεκαρισμένο το Forthnet ADSL.

Δεν έδωσα κάρτα αν και μπορούσα, ώστε, μετά τη σύνδεση, να κάνουν εκκαθάριση με τα πάγια του internet που είχαν προεισπράξει και να έρθει λογαριασμός με εκκαθάριση.

gmdb
19-11-11, 14:02
Δεν αναφέρθηκα καθόλου σε αιτήσεις, ούτε ταύτισα τα 2 προγράμματα.........αλλά μόνο τι εμφανίζεται στο e-bill.......υπάρχουν μερικά (5-6 περίπου) διαφορετικά προγράμματα στην γενική ενότητα Forthnet 2Play.

stefan_city
19-11-11, 14:53
οποτε, σαν 2Play στο e-bill, μαλλον χαρακτηριζουν ολα τα προγραμματα internet και τηλεφωνιας μαζι, χρησιμοποιωντας τον σαν γενικο ορο.
παντως, κι εμενα το χαρτι που χω στα χερια μου, τσεκαρισμενο εχει το forthnet adsl.

ευχαριστω για τη βοηθεια.:)

rookie_t
19-11-11, 18:01
Μάλλον δεν παίζει ρόλο μιας και είναι στο 2play Economy και αναφέρει 2play.

@ ADSLgr.com All rights reserved.