PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΘΗΝΩΝ



ggeorgan
19-04-04, 17:16
Άνοιξα το θέμα για να αναφέρω με μεγάλη μου λύπη ότι οι 80.000 νέες ADSL συνδέσεις, σύμφωνα με τις δικές μου πληροφορίες, θα είναι διαθέσιμες μόνον στο τέλος του 2004. Τουλάχιστον, πάντως, θα καλύπτουν και τις περιοχές που τώρα έχουν οπτικές ίνες και δεν μπορούν να βάλουν ADSL. Επιβεβαιώσεις και, προπάντων, διαψεύσεις της ειδήσεως ευπρόσδεκτες.
Άντε καλά Χριστούγεννα ! Πάω να πάρω μια 128KB ISDN να κάνω την δουλειά μου μέχρι τότε.

Born_loser
19-04-04, 18:07
Λιγό ακόμα θέλουμε και θα γυρίσουμε στην εποχή που οι πΟΤΕτζήδες πουλούσαν στην μαύρη τις γραμμές :evil:

aesir
19-04-04, 18:42
ggeorgan, Ναι έχεις δίκιο, δεν ξέρω αν διάβασες ένα posting μου άλλα μίλησα με Κωλέττη και μου είπαν οτι έχουν παραγγείλει τον εξοπλισμό για να κάνουν τις απαραίτητες αναβαθμίσεις. Τεστ έχουν γίνει, τουλαχιστον στα dlsam της ιντρακομ. Διαθεσιμότητα από καλοκαίρι μου είπε, όποτε υπολόγησε Ολυμπιακούς αγώνες, καθυστερήσεις γιατί ποτέ δεν είναι στην ώρα τους, και συμπεραινεις οτι μάλλον προς το τέλος του χρόνου. Κοινώς οσοι έχετε ISDN και εισαστε σε οπτκ;h ίνα, μην αλλάξετε ακόμα σε PSTN!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.