PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas μονο 30% τον links δουλεύουν σωστά



pgp69
31-10-06, 17:29
Kαλησπέρα σε όλους
φίλος από Hλιούπολη έχει παρατηρήσει πρόβλημα στο ADSL του
έχει shared LLU από Tellas 2mbit και από χτες τα ξημερώματα δεν μπαίνει ούτε στα μισά link μέσα σε αυτά είναι και το ADSLgr
γνωρίζεται κάτι για αυτό το πρόβλημα η είναι μεμονωμένο και πρέπει να ψάξει τα καλώδια του

apostolt
31-10-06, 18:09
Κανενα προβλημα, χθες δηλαδη, τωρα γραφω απο την δουλεια αλλα χθες δεν παρατηρησα τιποτα.



Edit Τελικα οντως υπαρχει καποιο προβλημα πριν απο λιγο δεν μπορουσα να μπω στο adslgr.Τωρα εχει ψιλο φτιαξει.....

Dimitris
31-10-06, 23:05
Κάποιο πρόβλημα στους dns λογικά

BitOfSalt
01-11-06, 01:21
Δεν ήταν πρόβλημα DNS ,από το πρωί είχα και εγώ πρόβλημα σύνδεσης, κατα τις 2 το μεσημέρι δούλεβαν ορισμένα site , και μετά τις 17:00 επανήλθαν όλα κανονικά.

Varsos
01-11-06, 14:23
Εγώ και σήμερα έχω πρόβλημα με αρκετά site.

ermis333
01-11-06, 14:56
Εγώ και σήμερα έχω πρόβλημα με αρκετά site.\

Τι σας είπαν από την τεχνική υποστήριξη;

Varsos
01-11-06, 15:17
Οτι και καλά κάνει αναβάθμιση η Τελλάς επειδή ετοιμάζετε να δώσει μεγαλύτερες ταχύτητες.

ermis333
01-11-06, 15:21
Οτι και καλά κάνει αναβάθμιση η Τελλάς επειδή ετοιμάζετε να δώσει μεγαλύτερες ταχύτητες.

Δίκιο μάλλον έχουνε....αύριο τα σπουδαία που λένε. Προετοιμάζουν το κλίμα για τις ανακοινώσεις και τον πανικό:cool:

Varsos
01-11-06, 15:29
Δίκιο μάλλον έχουνε....αύριο τα σπουδαία που λένε. Προετοιμάζουν το κλίμα για τις ανακοινώσεις και τον πανικό:cool:

Αν εννοείς FULL LLU εμένα μου είπαν από την άλλη βδομάδα.....:mad:

union1
01-11-06, 15:32
Δίκιο μάλλον έχουνε....αύριο τα σπουδαία που λένε. Προετοιμάζουν το κλίμα για τις ανακοινώσεις και τον πανικό:cool:

:respekt: :respekt: :respekt: :worthy: :worthy: :worthy: Πεστα Αρχηγε.....χεχεχε

δικιο εχουνε....και σε εμενα, ειχε εχτες διακοπη το LLU,στην Αργυρουπολη που μενω εγω αλλα εχτες μεχρι την 11:30 το πρωι...κανονικα μετα απο εχτες πεταει..και παλι...:oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.